Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 10:21   #21
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Npr. jedna cura iz mog grada sličnih pogleda na svijeta sličnih godina, sama...pokušavao sam s njom tri puta i ne želi sa mnom ni na kavu otići, nije me imala kad ni upoznati da može reći da nisam njen tip. Tako je s većinom cura u Bjelovaru. Kvocaju da su same, a kada im se pruži prilika da nekoga upoznaju, ne žele ni pokušati.
Opet fenomen trećega posta u temi .

Ovim si jednim jedinim odlomkom više rekao o sebi, o svojim vezama i o vjerojatnim razlozima neuspjeha tih veza, no u cijeloj uvodnoj plahti. Od nestrpljive mrzovolje (kvocaju) preko viđenja veze kao nekakve ugovorne zajednice u koju dvoje sličnih, a samih ljudi praktički mora ući, pa do sitnog bitnog detalja o pokušavanju tri puta koji izaziva laganu nelagodu.

BTW, dam se kladiti da postoji neki razlog zbog kojega kvocave vršnjakinje ne žele ni na prvu kavu. Na tvome bih mjestu razmislio o tome.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:26   #22
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Probao sam upoznati preko interneta mnogo puta. Nije rizično. Romantičan sam u vezi. Ima cura koje su slobodne i koje žele upoznati nekoga ali mene iz nekog razloga ne uzimaju u obzir. Npr. jedna cura iz mog grada sličnih pogleda na svijeta sličnih godina, sama...pokušavao sam s njom tri puta i ne želi sa mnom ni na kavu otići, nije me imala kad ni upoznati da može reći da nisam njen tip. Tako je s većinom cura u Bjelovaru. Kvocaju da su same, a kada im se pruži prilika da nekoga upoznaju, ne žele ni pokušati.
Mozda zato sto se poznajete cijeli zivot. Zele nove izazove. Moras probati sa curama iz drugog grada.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:28   #23
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Kvocaju da su same, a kada im se pruži prilika da nekoga upoznaju, ne žele ni pokušati.
Sorry, al' daj reci zašto bi ti pružile priliku? Iz kojeg razloga, kaj im ti imaš za ponuditi? Zato kaj si dobar i imaš posao?

Ženu, kao i muškarca, treba nešto zaintrigirati, treba postojati ta želja da upozna nekog... a ja kod tebe ne vidi nikakav entuzijam, samo negativu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:15   #24
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ljut si na zene. To odbija. Cak mozda nije ljutnja prava rijec, ali svako malo imas nesto za reci o zenama sto bas nije lijepo, em su ovakve, em su onakve... Zasto bi te itko razuvjeravao? Je, zene su zlo. Probaj s muskarcima.
Nisam ljut nego sam frustriran. Nekada sam imao jako lijepo mišljenje o ženama. Sad sam realan.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:22   #25
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Opet fenomen trećega posta u temi .

Ovim si jednim jedinim odlomkom više rekao o sebi, o svojim vezama i o vjerojatnim razlozima neuspjeha tih veza, no u cijeloj uvodnoj plahti. Od nestrpljive mrzovolje (kvocaju) preko viđenja veze kao nekakve ugovorne zajednice u koju dvoje sličnih, a samih ljudi praktički mora ući, pa do sitnog bitnog detalja o pokušavanju tri puta koji izaziva laganu nelagodu.

BTW, dam se kladiti da postoji neki razlog zbog kojega kvocave vršnjakinje ne žele ni na prvu kavu. Na tvome bih mjestu razmislio o tome.
U nekim stvarima si u pravu.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:22   #26
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Nisam ljut nego sam frustriran. Nekada sam imao jako lijepo mišljenje o ženama. Sad sam realan.
Ako se frustracija jasno vidi - a vidi se - iz tvoje tri forumske rečenice, zašto misliš da se ne osjeti uživo?

I zašto misliš da bi se netko, pa makar to bila i žena, želio zbližavati s onim tko ima loše - pardon, realno - mišljenje o njemu?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:23   #27
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Nisam ljut nego sam frustriran. Nekada sam imao jako lijepo mišljenje o ženama. Sad sam realan.
Jos gore. Frustriranost (meni bar) zvuci nekako kronicno, dok je ljutnja obicno akutna
Probaj se rijesiti toga. Zene nisu nista podlije i zajebanije od muskaraca. Ponavljaj si to. Zapisuj stoput na komadic papira ako treba. Nitko ne zeli frustriranu osobu pored sebe
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:25   #28
Ništa, dalje tražit dok se neka ne zaljubi u tebe i ti u nju, nema druge. Dobro si primijetio, ako se ne trudiš, nećeš ništa ni nać. Gluposti su da "se dogodi kad se najmanje nadaš", tj. možda nekad i dogodi, ali puno rjeđe.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:30   #29
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Sorry, al' daj reci zašto bi ti pružile priliku? Iz kojeg razloga, kaj im ti imaš za ponuditi? Zato kaj si dobar i imaš posao?

Ženu, kao i muškarca, treba nešto zaintrigirati, treba postojati ta želja da upozna nekog... a ja kod tebe ne vidi nikakav entuzijam, samo negativu.
U pravu si.
Svatko ima nešto za ponuditi. Imaš i ti, imam i ja. Stvar je i u tome tko što treba i želi.
Svakako trebam promijeniti raspoloženje i stav za početak.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:32   #30
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako se frustracija jasno vidi - a vidi se - iz tvoje tri forumske rečenice, zašto misliš da se ne osjeti uživo?

I zašto misliš da bi se netko, pa makar to bila i žena, želio zbližavati s onim tko ima loše - pardon, realno - mišljenje o njemu?
Ok. Tako je.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:12   #31
Meni su se sve veze dogodile "slučajno".Kad forsaš tak i razmišljaš samo o tom,mislim da se postiže kontraefekt.
Normalno da trebaš izlazit i upoznavat nove ljude,ali ne s razmišljanjem-e moram se ženit,imam već 36 banke,nego jednostavno da upoznaš nove osobe za druženje,pa di to odvede,odvede.

Prvenstveno radit na sebi,društvenim odnosima,sreći i zadovoljstvu.
Nije najvažnije da se pod mus s nekim oženiš,nego da si sretan sam sa sobom.Takav ne buš sretan ni u braku.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:23   #32
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Nalazim se u slijepoj ulici pa trebam mišljenje, savjet.

Imam 36 godina, želio bih osnovati svoju obitelj, skrasiti se. Trenutno sam jako daleko od toga. Ove godine bio je jedan pokušaj veze, koji je trajao mjesec dana. Zadnji put sam bio u vezi 2015. Ne vjerujem u pristup „dogodit će se samo od sebe“, jer se ne događa.
Ako ovo čita netko tko je sretno zaljubljen i sretan u vezi/braku, koii je vaš pristup? Da li vam se dogodilo samo od sebe ili je to rezultat vašeg truda?
Da li ste vi kad bili u ovakvoj situaciji i kako ste izašli iz nje?
Nisi u slijepoj ulici samo odaješ jako očajan dojam. Želiš se skrasiti a razočaran si današnjim ženama. No i muškarci i žene bježe glavom bez obzira na spomen vezanja i nekog tko to očajnički želi.
Veza se treba dogoditi sama od sebe, bez prisile i forsiranja. I takav nastup trebaš imati. Ti moraš biti pomiren da ćeš možda biti sam čitav život i u tom svjetlu zadovoljan sobom, tek tada ćeš biti kapacitet da tražiš životnu partnericu, sada ne. Sada tražiš slamku spasa, žene to jako dobro osjete jer se oslanjaju na osjećaje.

Dakle budi sretan sam sa sobom, zabavljaj se sa djevojkom koju upoznaš bez primisli na ozbiljnu vezu ili brak i tek tada će stvari funkcionirati. Žena će osjetiti tvoju sponatanost a ne tvoj očaj, osjećaji će se postupno graditi do nekog ozbiljnijeg nivoa. Ako se to ne desi opet dobro..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:37   #33
Mladiću, svrati do mene na čašicu razgovora, ponesi butelju,dobru volju,
i revolver...Za dva dana ideš kući sa ženom, dvoje djece (jedno "već" na faksu)
i kreditom.
Neke stvari se zaista nee mogu kupiti novcem, zar ne..?
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:42   #34
Quote:
sanosy kaže: Pogledaj post
Mladiću, svrati do mene na čašicu razgovora, ponesi butelju,dobru volju,
i revolver...Za dva dana ideš kući sa ženom, dvoje djece (jedno "već" na faksu)
i kreditom.
Neke stvari se zaista nee mogu kupiti novcem, zar ne..?
Hoćeš reći nakon tebe biti će sretan što je sam...
Često je put u pakao popločan dobrim namjerama, a lijepo ti ljudi govore - nemoj se ženiti, nemoj...
Ja danas kad prolazi povorka na vjenčanje kažem.. evo još se jedna budala zajebala, a ostali sviraju i krevelje se majmunu..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:50   #35
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Meni su se sve veze dogodile "slučajno".Kad forsaš tak i razmišljaš samo o tom,mislim da se postiže kontraefekt.
Normalno da trebaš izlazit i upoznavat nove ljude,ali ne s razmišljanjem-e moram se ženit,imam već 36 banke,nego jednostavno da upoznaš nove osobe za druženje,pa di to odvede
Trebaš izaći van, upoznat novu osobu, pokazat interes za nju, javit se dan kasnije, pozvat je van... Teško se to sve može nazvati slučajno.
Druga je stvar kad si žensko pa očekuješ od muškarca da sve to napravi a ti samo trebaš reći da ili ne.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:12   #36
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Imam kriterije. Jedino one vjerojatno ne znaju koji su moji kriteriji.
Pa koji su ti kriteriji?
I koliko si fleksibilan u vezi kriterija?

Mozda cure naslute da ne bi odgovarale tvojim zeljama pa te ostave prije nego sto ti ostavis njih.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:24   #37
Zvučiš kao udavača... ono kao ja sad imam oke posao, imam di živit i sljedeći logičan korak bi bio da nađem slobodnu curu koja je isto "tu negdje" pa da se oženimo i napravimo 2,5 djeteta, dignemo kredit i kupimo auto. Žene to osjete, zapravo ne samo žene ,općenito ljudi osjete kad ih trebaš zbog njih samih ili ih trebaš zato što su se našli tu u tvojoj blizini i uklapaju se u plan.

Da je ova tema film ti bi bio debeljuškasti polupovučeni lik s naočalama koji zna pričati o vremenu i aktualnim zbivanjima u političko-društvenom životu (ono što ide u dnevniku), možda koja rečenica o kolegama s posla i plan zalijevanja povrtnjaka. U kome bi ti dobro došla pomoć neke nježne ženice. Imam osjećaj da tvoj kriterij što se tiče žene je da je visoka između xy centimetara, ima xy kila, kosu do ramena i da je zaposlena.

Gdje je strast? Za životom, iskustvima, gdje je ona neka iskra koja izbija iz tebe i zbog koje će te netko snimit kroz prozor s drugog kraja ulice?

Evo recimo za početak bi nam mogao ispričati koji ti je zadnji hobi, zanimacija ili općenito nešto što ti je zapelo za oko i o čemu si odlučio saznati malo više, recimo u zadnjih 6 mjeseci? Ono neka nova stvar kojom se baviš sad a nisi se bavio prije?
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:32   #38
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći nakon tebe biti će sretan što je sam...
Često je put u pakao popločan dobrim namjerama, a lijepo ti ljudi govore - nemoj se ženiti, nemoj...
Ja danas kad prolazi povorka na vjenčanje kažem.. evo još se jedna budala zajebala, a ostali sviraju i krevelje se majmunu..
Neću ništa reći, nego tvrdim da pazi što želi... Moglo bi mu se i ostvariti.
Imam iza sebe priču koje se ne bi sjetila ni J.K.Rowling.. A maštovit sam...
Zapravo, uskraćen.Kako god, razmisli o tome.Tko si i što si.
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:56   #39
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Imam kriterije. Jedino one vjerojatno ne znaju koji su moji kriteriji. Radim kao inžinjer u državnoj firmi. Trebalo je 8 godina da do toga dođem, do tada sam radio povremeno kod više privatnika razne poslove. U slobodno vrijeme idem u kino, na događanja tipa festivali, održavam okućnicu... Upoznajem nove ljude na poslu, preko interneta.
Uuu,jbte, ovo mi promaklo.
Pa idi na njuškalo, tamo traže "injžinere".
Broj dva: osam, (bloody-fucking), godina si tražio dušu po privatnim firmama,
da bi se uhljebio u državnoj službi,
Tri: nisu to događanja tipa festivali, nego su to kulturna dobra Republike
Hrvatske,
IV: Malo "bolja" žena tu okućnicu preore za 17 minuta(na noge)...
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:26   #40
Quote:
sanosy kaže: Pogledaj post
Mladiću, svrati do mene na čašicu razgovora, ponesi butelju,dobru volju,
i revolver...Za dva dana ideš kući sa ženom, dvoje djece (jedno "već" na faksu)
i kreditom.
Neke stvari se zaista nee mogu kupiti novcem, zar ne..?
To sam čekao :-) Evo me za vikend i možda ostanem par tjedana ;-) Bit će neprocjenjivo, tko to može platiti :-D
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.