Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2008., 14:29   #81
za kakvu je kožu taj puder affinetone
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 18:30   #82
ja sam se ugodno, jako ugodno iznenadila sa ovom njihom maskaraom define-a-lash (zelena kutija), frendici nije dobra pa mi ju je poklonila meni odlicna, pogotovo kad prvo samo pocesljam sa lancome hypnose, koja je btw vec potrosena i poslije ova, trepavice izgledaju ju ko umjetne
crystalmaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 20:34   #83
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
zašto su vam grozna sjenila?

ja imam dvostruko sivo za smokey look i skroz mi je dobro
ja sam provala samo 3 mono sjenila i stvarno mi se nisu svidili...no, to naravno ne znači da generalno ne valjaju! svak ima svoj ukus.
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 20:36   #84
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
i meni su sjenila čisto ok..kupila sam si i ovaj novi puder affinitone,jako je dobar,prirodno izgleda.a što se tiče rumenila,bez njihovog sweetheart rose br.53 nemogu,to mi je konstanta već par godina..
i kakvo je rumenilo? baš mi je ta boja i zapela za oko! jel se lako nanosi, koliko dugo izdrži na licu..malo mi ga opiši! thanks!
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 17:28   #85
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Korektor u stiku - vrlo dobar!
potpisujem!
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:13   #86
Moram ovdje prijaviti još jedan plus za puder. I to ovaj wonder finish. Ja imam jako svjetli ten pa sam uzela i najsvjetliju bojicu. Bože kako to lijepo prekriva, kako je lagan na licu...stvarno sam se iznenadila. I matira savršeno. Inače uzimam puder od MF ovaj age renew novi i on super prekriva ali je i dosta težak više za jesen i zimu. Ovaj wonder finish mi je definitivno odličan za ljeto. Preporuke!
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:09   #87
ja imam wonder finsih i meni je stvarno pretaman imam najsvjetliju baš ni je dosta narančast,
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:24   #88
čekaj, imaš Ivory boju? I taman ti je?
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 23:21   #89
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
čekaj, imaš Ivory boju? I taman ti je?
da ivory 010,ali zato od moussa ima nijansa 008koja mi je okej,inače dosta pudera najsvjetlija mi je pretamna
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 00:21   #90
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
ja sam provala samo 3 mono sjenila i stvarno mi se nisu svidili...no, to naravno ne znači da generalno ne valjaju! svak ima svoj ukus.
sjenila koja ne valjaju nisu postojana i nakupljaju se u naborima, a to je stvar nekvalitete a ne ukusa..

ja te stvari kod njihovih sjenila nisam primjetila, skroz mi se dobro drže (bar ova nova paleta, imam dvostruko silver&grey)
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 00:34   #91
samo da napomenem da volim nude nijanse njihovih šminki i sjajila u boji karamele, sugarplum ice i shiny-licious caramel fudge


jedino me kod šminki nervira onaj miris lubenice
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 09:34   #92
Meni nekako ti ruževi u crvenom pakiranju nisu nešto postojani. uzela sam baš jednu karamel nijansu, ima dosta šljokica i par puta se namazala, ali brzo se skidaju lagani su nekako...
Doree daj mi reci taj moussa kako prekrivaju? da li se daju fino razmazati? Ja sam mislila da sam stvarno ono porculan ali vidim da nas ima )
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 18:27   #93
jel stvarno wonder finish ima spf? moze vidjet na tubici netko ko ga ima pliz
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 19:59   #94
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
sjenila koja ne valjaju nisu postojana i nakupljaju se u naborima, a to je stvar nekvalitete a ne ukusa..

ja te stvari kod njihovih sjenila nisam primjetila, skroz mi se dobro drže (bar ova nova paleta, imam dvostruko silver&grey)
nisam ni rekla da mi ne pašu zbog kvalitete...ne volim kod sjenila šta moran 500 puta proć po sjenilu i na kapku mi ostane tek trag boje(tako je barem kod ovih koju ja iman). zato njihovo bijelo koristim samo za sjaj ispod obrva.

nego, vidim da voliš sjajila shiny licious(valjda se tako pišu). imaš crveno? tila bi ga kupit pa me zanima kakva boja ostaje na usnama.

off topic: jesi ti isto iz splita?
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 20:11   #95
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Meni nekako ti ruževi u crvenom pakiranju nisu nešto postojani. uzela sam baš jednu karamel nijansu, ima dosta šljokica i par puta se namazala, ali brzo se skidaju lagani su nekako...
Doree daj mi reci taj moussa kako prekrivaju? da li se daju fino razmazati? Ja sam mislila da sam stvarno ono porculan ali vidim da nas ima )
Dobro prikriva mousee on je ono pjenast ,gust onako
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 20:12   #96
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
jel stvarno wonder finish ima spf? moze vidjet na tubici netko ko ga ima pliz
nema ti spf
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 20:15   #97
a vidi ovdi pise - link da ima hmmm....
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 21:52   #98
@šminkerica -jesan, jesan

kužin to šta kažeš za sjenila, to je biće ona stara paleta koja je stvarno bila bezveze..ovo sada su nova sjenila u modrom prozirnom pakiranju, i skroz su dobra

za crveno sjajilo-ako je to ono cherry, ostavlja samo blagu crvenkastu boju, al miris je predivan, i tekstura isto
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 20:43   #99
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a vidi ovdi pise - link da ima hmmm....
nema ti spf,a uostalom vidi kad budeš u dm-a
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 21:38   #100
a budem da ali izbjegavam dm jer nesmim trosit
ali bas nisu u redu tako pisat na netu ako nije tocno
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.