Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 06:55   #2461
Quote:
Almalexia kaže: Pogledaj post
Gdje se kod nas prodaju Sebamed proizvodi? Osim na notinu, oni nemaju kremu koju trebam.
Nisam nikad obraćala pažnju na taj brend pa nemam nikakve ideje gdje da ih uopće tražim.
muller
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:20   #2462
Sebamed neke stvari ima i DM.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:05   #2463
Quote:
Ajmeee kaže: Pogledaj post
Gdje najpovoljnije kupiti kerastase proizvode (može i online)?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Allbeauty a trenutno je i snizenje na Kerastase
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:49   #2464
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Allbeauty a trenutno je i snizenje na Kerastase
Lookfantastic ima trenutno 30% na njihove proizvode, mislim da su i još nekakav kod slali mailom za dodatnih 10% ako sam dobro shvatila
Tigresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:47   #2465
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Kad sam nedavno kupovala Kerastase Discipline fluidissime (sprej), uzela sam ga na Look fantastic. Bio je jeftiniji nego na Feelunique.

Platila sam cca. 150 kn (dostava je besplatna).
Za Feelunique ne znam da li je svaka dostava besplatna ili samo za narudžbe preko 40 EUR kako im piše na stranici.

Možda nije pametno, ali za sve uvijek uzmem najjeftiniju opciju slanja bez trackinga. Ne naručujem često, pa sam do sada imala sreće da su stigli svi paketi.

Čula sam da je Kerastase kod nas u salonima dosta skuplji.
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Ja sam kupovala na feelunique.com. Rijetko imaju popuste na Kerastase, ali zna se naci, u startu su jeftiniji nego drugdje. Uskoro je black friday pa ce se mozda moci uloviti nesto dobro.
I salju u Hrv.
Hvala!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ajmeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:48   #2466
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Allbeauty a trenutno je i snizenje na Kerastase
Quote:
Tigresse kaže: Pogledaj post
Lookfantastic ima trenutno 30% na njihove proizvode, mislim da su i još nekakav kod slali mailom za dodatnih 10% ako sam dobro shvatila
Tek sad vidim i ove odgovore, hvala na informacijama

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ajmeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:07   #2467
curke kak ste zadovoljne kerastase šamponima? jel vrijedi tih para?
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:16   #2468
Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
curke kak ste zadovoljne kerastase šamponima? jel vrijedi tih para?
meni su bili ok ali nemam nešto zahtjevnu kosu posebno. možda su mi mrvicu bolji Redken ipak.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:38   #2469
Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
curke kak ste zadovoljne kerastase šamponima? jel vrijedi tih para?
Meni su prejaki. Imam tanku i slabu ravnu kosu kojoj fali volumena, svi njihovi samponi (pa cak i onaj za volumen) mi ju dodatno otezaju. Inace se friziram u salonu koji koristi samo Kerastase i toliko mi je los da frizerka ima poseban sampon samo za mene sa strane jer mi ovi toliko ne odgovaraju. Ali za neke teze, neposlusne kose mislim da su odlicni.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:12   #2470
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Meni su prejaki. Imam tanku i slabu ravnu kosu kojoj fali volumena, svi njihovi samponi (pa cak i onaj za volumen) mi ju dodatno otezaju. Inace se friziram u salonu koji koristi samo Kerastase i toliko mi je los da frizerka ima poseban sampon samo za mene sa strane jer mi ovi toliko ne odgovaraju. Ali za neke teze, neposlusne kose mislim da su odlicni.
bas to.
imam totalnu grivu i meni su njihovi samponi vrh.
s tim da se jaaako treba paziti da se uzme sampon za tocno odredjeni tip kose jer su bas do u sitnicu prilagodjeni po mjeri.
jednom davno sam uzela "krivi" sampon, ne sjecam se vise ni naziva ni nista, mozda ni ne postoji vise, ali razlika je bila tipa: "sampon za volumen za obojanu kosu" koji sam uzela umjesto "sampona za obojanu kosu" i razlika je bila drasticna.
tina turner u mladjim danima.

inace mi je kod drugih brendova tako nesto skroz svejedno, uglavnom nema nikakve razlike, a tu fulas u jednom detalju i krah.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:33   #2471
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Meni su prejaki. Imam tanku i slabu ravnu kosu kojoj fali volumena, svi njihovi samponi (pa cak i onaj za volumen) mi ju dodatno otezaju. Inace se friziram u salonu koji koristi samo Kerastase i toliko mi je los da frizerka ima poseban sampon samo za mene sa strane jer mi ovi toliko ne odgovaraju. Ali za neke teze, neposlusne kose mislim da su odlicni.
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
bas to.
imam totalnu grivu i meni su njihovi samponi vrh.
s tim da se jaaako treba paziti da se uzme sampon za tocno odredjeni tip kose jer su bas do u sitnicu prilagodjeni po mjeri.
jednom davno sam uzela "krivi" sampon, ne sjecam se vise ni naziva ni nista, mozda ni ne postoji vise, ali razlika je bila tipa: "sampon za volumen za obojanu kosu" koji sam uzela umjesto "sampona za obojanu kosu" i razlika je bila drasticna.
tina turner u mladjim danima.

inace mi je kod drugih brendova tako nesto skroz svejedno, uglavnom nema nikakve razlike, a tu fulas u jednom detalju i krah.
Meni je isto. Tanka, ravna kosa, osjetljivo vlasište, tanka vlas sklona mašćenju. Koliko god sam htjela da mi se svide, jednostavno su prejaki za mene.
Ali mislim da bi bili super za sve one zahtjevne kose u drugom smjeru - guste, kovrčave, ispucale...
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 20:34   #2472
cure, ima li u našim drogerijama ovaj losion? https://www.fragranceoutlet.com/prod...nt=15533186758
sally888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:04   #2473
Hvala žene na info o kerastase.
Ja imam gustu kosu s debelom vlasi (farbam ju). Kad probam blage valove napravit, za 30 min mi je kosa ravna. Znači mogu ju nosit ili ravnu ili u repu
Ako kažete da valja nama sa ludim kosama, onda budem škicnula neki od njih. Naravno ako netko ima baš specifično neki njihov za plavu, suhu, neukrotivu kosu, rado slušam
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:16   #2474
Gdje se još mogu kupiti Models Own i Barry M lakovi a da nije Pink Panda jer sam gotova sa tim shopom? Hvala unaprijed.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:17   #2475
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Gdje se još mogu kupiti Models Own i Barry M lakovi a da nije Pink Panda jer sam gotova sa tim shopom? Hvala unaprijed.
Možda Asos?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:59   #2476
Jel se još prodaje Ziajin body butter od maslina?
Nisam ga viđala u DM-u, a bio mi je jako dobar.

Ovako izgleda
https://images-na.ssl-images-amazon....1e5TFNuRML.jpg
Midsomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:09   #2477
Gdje kupiti ovo...

Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Možda Asos?


Ne znam bi li shippali jer iz uk inače ne šalju lakove :/ a i nemaju coconut infusion kolekciju


Edit po nti put: ni asos ne šalje lakove a nisam našla nikoji drugi shop koji je na kontinentu i drži oba brenda i da šalje tu. Bit će opet PP i gubljenje živaca sa nedostavljanjem paketa. >.<“
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm

Zadnje uređivanje Deaineira : 25.11.2017. at 21:39.
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:43   #2478
Nije kozmetika, al može poslužiti za zamatanje kozmetike pa molim da me admini ne kartoniraju.
Uglavnom: jel netko negdje vidio široku traku koja u rubovima ima žicu? Mislim na onakve kakvima se obično omotava bor, a zbog te žice u rubovima može se lijepo zarotirati u spiralu.
Nešto tipa ovog:
https://orig00.deviantart.net/c0b6/f...sz-d6lhhye.png
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:03   #2479
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Nije kozmetika, al može poslužiti za zamatanje kozmetike pa molim da me admini ne kartoniraju.
Uglavnom: jel netko negdje vidio široku traku koja u rubovima ima žicu? Mislim na onakve kakvima se obično omotava bor, a zbog te žice u rubovima može se lijepo zarotirati u spiralu.
Nešto tipa ovog:
https://orig00.deviantart.net/c0b6/f...sz-d6lhhye.png
Prosvjeta u Ilici i na Cvjetnom imaju ogroman izbor ukrasnih traka, sa i bez žice, a sad ne znam koliko jaka ta žica mora biti.... Ja si planiram uzeti par metara za vezati mašne na nekoliko grančica....
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:33   #2480
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Prosvjeta u Ilici i na Cvjetnom imaju ogroman izbor ukrasnih traka, sa i bez žice, a sad ne znam koliko jaka ta žica mora biti.... Ja si planiram uzeti par metara za vezati mašne na nekoliko grančica....
Hvala ti, ako budem usput pogledat ću
Mislim da ne treba biti jaka, tek toliko da malo drži formu.... mislim da će mi trebati oko 10 metara za cijeli bor. Super ti je ideja za mašne, inače su po 20 kuna komad, ovako ćeš sigurno proći jeftinije.
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.