Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 00:27   #861
Te zute bicikle su bas pomogle Froomu prosle godine na Mt Ventoux, ono je bilo tragikomicno za gledati kako pedalira na mjestu
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:13   #862
Ovaj tour ziva dosada, vise bezmudih vozaca na jednom mjestu odavno nisam vidio. Mogli su ga komotno otkazat ovd godine i odma dat zutu majicu Froomu

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:30   #863
Froome izleti svojom greškom nitko ni da bi pomislio na napad.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:35   #864
a ne znam baš koliko bi bilo pametno napast na samom početku uspona dok froome ima par skybotova oko sebe :/
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:37   #865
A istina. Lik ima tri vodonoše 5 km do kraja. Svi se nadamo nekom napadu, ali ne ide to protiv SKYa.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:41   #866
Do kraja brda ipak. 10 km do kraja utrke.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 17:04   #867
Šta je ovo bilo? Bravo Bardet, Aru žuta majica.

Froome kao da je ostao u prevelikom prijenosu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 17:05   #868
i popušiše žutu majicu drogaši. hvala ti bože.
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 17:06   #869
Nema do planinskih etapa, na kraju nagib maltene 20 %, Aru u žutom, Froomey patio pošteno na kraju.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 17:06   #870
Aruuuuuu Bardet

Imamo utrku, Landa je jači od Froomea ko Froome od Wigginsa nekad
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 17:09   #871
Landa je odlično izgledao. I Giro je fino vozio. Trebao je biti kapetan na Vuelti. Ne vjerujem da će nakon ovih silnih napora uopće ići na Vueltu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 17:11   #872
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Aruuuuuu Bardet

Imamo utrku, Landa je jači od Froomea ko Froome od Wigginsa nekad
Breaking news: Froome might be human.
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 17:12   #873
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post

Landa je jači od Froomea ko Froome od Wigginsa nekad

takva razlika izmedju lidera i no.1 pomagaca se nece videti jos dugo

4 vozaca u jednoj minuti,sasvim fino,mada cu ja navijati do kraja za onog koji verovatno ima najmanje sanse za osvajanje

ne sme se ovde stati,bez obzira na to koliko je duzina poslednjeg hronometra mizerna,sva trojica ce izgubiti vreme u odnosu na Fruma..i to dosta vremena,mora se nastaviti sa napadima
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 19:28   #874
Sutra je superzanimljiva etapa koja moze totalno rastiriti borbu za GC. Na ovakvoj je etapi na Vuelti prosle godinr Froome izgubio pobjedu jer je Sky ocajno reagirao na Contadora koji je odmah na pocetku razbio peloton, a Moviestar i Quintana su ga slijedili. Samo, ove godine nema Valverdea, a i pitanje je koliko Contador jos ima snage. Cini mi se da Froome nema snage protiv Bardeta i Arua, pa cak i Martina, no ovo je bio punchy uspon koji njemu ne odgovara. Na, od Arua je izgubio i prije koji dan na usponu koji mu odgovara, na Belle Filles koji je osvojio prije par godina. No, Sky train je monstruozan, da se Poels nije ozlijedio to bi sigurno bilo pola pobjede. Ali i ovako Landa, Nieve, Henao, Kwiatkovski, pa cak i danas Rowe izgledaju zastrasujuce. Landa je odlican, na Giru je osvojio KOM, mogao je mozda i GC da se nije na pocetku razbio.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 19:55   #875
Quote:
ShaBel kaže: Pogledaj post
Počeo sam malo pratiti tour pa me zanima sljedeće:

Druga stvar koja me zanima je ovaj žuti auto sa glavnim sponzorom MAVIC i ovi žuti bicikli na krovu? To koliko sam skužio nisu rezervni bicikli od neke momčadi, ali čemu onda služe?
https://www.youtube.com/watch?v=tqxHWdqTtrw
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:49   #876
Bardet se odlično spuštao u etapi di je Porte izletio. Danas je praktički od zadnjeg uspona do cilja niz brdo. Mogao bi opet pokušati. Ima ok ekipu. Pad Bastille ovo ono.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:44   #877
https://www.youtube.com/watch?v=-FNtR77x-XU

ume i ovaj momak spust da odradi kako treba (kada nema nikog iz ekipe da ga sprovede u kamp kuce i publiku kao juce recimo)

edit:

Quote:
Richie Porte spoke to Aussie press earlier today. He put Froome's loss of ground yesterday down to hunger and not feeding properly.
Froome je rekao da na samom kraju u nogama jednostavno nije bilo vise snage i da nista drugacije nije mogao da uradi tad..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:53   #878
Vidjet ćemo. Ovaj put je i Aru tu. Bardet je pokušao u Chamberyu. Ali iza sebe je imao sve konkurente koji su zajedno počeli raditi. Uran je također blizu. Martin je isto u borbi iako se već nakupilo zaostatka. Uglavnom imamo trku, što nakon otpadanja Portea nisam očekivao.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:29   #879
Bokte Fuglsang umire na začelju, ne može ni držati volan na biciklu maltene, najbolji mi komentator, kamerman snima strvinara kak leti, traži hranu i ovaj ispali nadam se da neće Jakoba Fuglsanga
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:31   #880
Haha. Ne vjerujem. Fuglsang je polomljen. Ne znam zašto uopće vozi. Vidim na live trackeru da još jedan Astanin vozač otpada, Grivko. Aru će teško bez pomoći uzeti Tour.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.