Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 16:07   #7641
Problem je taj sto covjeka obuzme tuga i izgubi zivotnu radost a to nije dobro
__________________
nascere, vivere e morire a Pompei
donna di pompei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:26   #7642
Postavi temu na LjES-u i samo gledaj kako ti se puni inbox. Moći ćeš birati iz dovoljno velike populacije tipova da ćeš sigurno pronaći srodnu dušu. A i svi imaju velike pimpeke tamo. Win win.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 06:02   #7643
Quote:
VIVA PIVA kaže: Pogledaj post
Ne bih se složio.

Samozadovoljavaju se jer je to komfornije, pogotovo kad dođu djeca i nema privatnosti ili vremena.
utemeljitelj :klap: i? jel se situacija što popravila kroz sve ove godine?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:34   #7644
Mene fasciniraju ovi koji kazu da im nikad nije bilo kemije i strasti pa se sada cude sto toga ima sve manje ako uopce. Teatar apsurda. Cega je bilo?

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:48   #7645
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Mene fasciniraju ovi koji kazu da im nikad nije bilo kemije i strasti pa se sada cude sto toga ima sve manje ako uopce. Teatar apsurda. Cega je bilo?

Sent from my S7 edge via Tapatalk
I meni je to zanimljivo...pitaš se zašto su i u vezi bili, a kamoli se vjenčali. Očigledno je da nije seks sve u braku , ali ipak -to što te neko zaprosio i "dobar je čovjek " uglavnom ne budu dovoljan razlog za orgazme.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:31   #7646
izgledaju izvrsno.
uvik bi prominija dvije 20-godišnjakinje za jednu 40-godišnjakinu koja izgleda ka mig31
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:32   #7647
Puno puta razlog pristajanja je bijeg od svojih, "samostalnost", slučajna trudnoća, mišljenje da nekog voliš, a zapravo si samo navezan, strah od samoće... Mislim da je dobar sex razlog za brak samo malog broja parova, što je, slažem se, porazno tužno.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:16   #7648
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Mene fasciniraju ovi koji kazu da im nikad nije bilo kemije i strasti pa se sada cude sto toga ima sve manje ako uopce. Teatar apsurda. Cega je bilo?

Sent from my S7 edge via Tapatalk
A ono.... red da se konacno uvežu s nekim, pa su zapeli s tom osobom na duze vrime, pa racionalizacije da seks i nije bas presudan, pa mozda lova, pa pa pa....ima svakakvih razloga za ostanak u losoj vezi.
Nazalost.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:36   #7649
..

Da li si se pitao da li je žena možda umorna od svakodnevnih poslova, stresa i sličnog, jednostavno možda bi i htjela al joj se neda. Tako je i meni samo ja manjku lubida mogu zahvalit i antidepresivima nažalost. Prije nam je sex bio super po par puta dnevno a sad nakon 7 god on bi uvijek skoro a ja i nebih jednostavno mi se neda, puno tog je u igri više si nismo toliko napeti, umor, posao, stres. Nemoj odmah pomišljat na rastavu ako ju voliš. Moj dečko to ručno riješi
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:09   #7650
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
sad nakon 7 god on bi uvijek skoro a ja i nebih jednostavno mi se neda, puno tog je u igri više si nismo toliko napeti, umor, posao, stres.. Moj dečko to ručno riješi
+ ima ljubavnicu tvoj decko.
nitko nije nezamjenjiv.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:32   #7651
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
+ ima ljubavnicu tvoj decko.
nitko nije nezamjenjiv.
haha nema ljubavnicu. A ako želi ići slobodno nitko ga ne drži nije sve u seksu znaš
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:44   #7652
najgore je kad jednom bude premalo a drugom je sasvim ok ......
al samo da kažem, nikad se ne treba prestati truditi. ne dolazi se do seksa samo tako .... treba stvoriti prilike....
polaposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:40   #7653
Quote:
polaposto kaže: Pogledaj post
najgore je kad jednom bude premalo a drugom je sasvim ok ......
al samo da kažem, nikad se ne treba prestati truditi. ne dolazi se do seksa samo tako .... treba stvoriti prilike....
to je to, slažem se
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 01:35   #7654
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Da li si se pitao da li je žena možda umorna od svakodnevnih poslova, stresa i sličnog, jednostavno možda bi i htjela al joj se neda. Tako je i meni samo ja manjku lubida mogu zahvalit i antidepresivima nažalost. Prije nam je sex bio super po par puta dnevno a sad nakon 7 god on bi uvijek skoro a ja i nebih jednostavno mi se neda, puno tog je u igri više si nismo toliko napeti, umor, posao, stres. Nemoj odmah pomišljat na rastavu ako ju voliš. Moj dečko to ručno riješi
Fino da si mora sam pomoc, to je to zajednistvo u rjesavanju problema


+ "nismo si napeti, on bi skoro uvijek a ja i ne bih"
Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 09:20   #7655
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Fino da si mora sam pomoc, to je to zajednistvo u rjesavanju problema


+ "nismo si napeti, on bi skoro uvijek a ja i ne bih"
Sent from my S7 edge via Tapatalk
Kako mogu zajednički riješiti problem nuspojava antidepresiva?
Skoro svaki ima neku nuspojavu ... Zamisli tek miks antidepresiva, lijekova za visoki tlak i još nekih... to je tek zabava, jer i ako želi -ne može. Pa ti zajednički riješi da li ćeš seks i srčani udar, ili nećeš...
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:09   #7656
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
nije sve u seksu znaš
To kazu samo oni koje parner ne zadovoljava dovoljno
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:32   #7657
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
To kazu samo oni koje parner ne zadovoljava dovoljno
I oni kojima se ne seksa.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:46   #7658
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I oni kojima se ne seksa.
Pa što bi se seksali kada ih ne zadovoljava? Ima boljih stvari za raditi, tipa čitati novine
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:23   #7659
Ako jedna strana želi seks a druga ne želi ili ne može više, takav brak ne može opstati. Tj može opstati ako je (uglavnom žena) submisivna, baz samopoštovanja i pristaje biti tretirana kao vlasništvo. Paradoksalno, takva žena je sve manje poželjna u očima muškarca i to je spirala prema dolje.

Kod samosvjesne normalne žene to ne može proći jer ona ne želi cijeli žviot biti frustrirana, sa napadima glavobolje i čega sve ne kao posljedicom. Jer žene su instinktivna bića, one ne mogu utjecati na svoje potrebe tj ne mogu ih zatomiti.

Zato nezadovoljenje osnovne potrebe uvijek teže pada i lošije utječe na ženu nego na muškarca.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:26   #7660
Evo malo sam prosetala po forumu...neznam di se smistiti...stavila san se najprije u temu "zene pitaju muskarce"...evo me sad tu.Sad moran skratiti pricu neda mi se tipkati opet....odgajana u brojnoj katolickoj obitelji...dva brata svecenika...ja sam u braku 10 godina...u braku nista ne stima...ja sam po prirodi dosta empaticna ali i osjetljiva osoba...pijem ljekove...imam neki F ali sada je to nebitno.Dosta sam se udebljala,trudim se...smrsavim pa se udebljam i tako u krug...muzu nisan privlacna...ne spavamo zajedno vec 5-6 godina...meni fali intimnosti...svjesna sam da iman dva izbora ili patiti u braku zbog vjerskih razloga i roditelja ili otici...a za to neman hrabrosti.
cvitamikula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:08.