Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2011., 22:24   #301
Kakva je to frizerka?!
Promijenit frizerku a ne se šišat.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 22:49   #302
moja politika je što duže,to bolje.
kosa mi je do pola leđa i šta je,oko duge kose treba se pomučiti da bi izgledala zdravo,ali vrijedno je toga.
morrigan77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:00   #303
dugokose

moja je do pola leđa, uživam u njoj i šišam svaka dva mjeseca centimetar čvrsta je i zdrava, lijepa crna

jako je volim
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:30   #304
Ovo gore kao da sam ja napisala . Sad sam je malo odrezala, negdje mi je do kopče grudnjaka. Ali šta je-je, treba kosu održavat i njegovat, jer koliko god duga kosa bila predivna-kada je oštećena i "ofucana" to mi katastrofalno izgleda !
__________________
ludilo
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 20:21   #305
ma treba redovito šišat. kaže meni frendica koja očajnički želi dugu kosu - što ću redovito šišat ako je puštam pa ti onda puštaj ispucale vrhove

Nije lako pustit dugu kosu, a da bude zdrava. Čim primjetim da su se vrhovi malko izlizali, odmah u frizera. pa bolje svaki mjesec skidat po centimetar, nego nakon godinu dana poveći komad ispucanog
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 23:30   #306
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ma treba redovito šišat. kaže meni frendica koja očajnički želi dugu kosu - što ću redovito šišat ako je puštam pa ti onda puštaj ispucale vrhove

Nije lako pustit dugu kosu, a da bude zdrava. Čim primjetim da su se vrhovi malko izlizali, odmah u frizera. pa bolje svaki mjesec skidat po centimetar, nego nakon godinu dana poveći komad ispucanog
ja sam probala tu metodu sa skracivanjem par cm svaka 3 mj al ne funkcijonira jedino sto je pomoglo jest bježanje od škara
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 23:36   #307
ovisi koliko ti kosa raste...

meni i kosa i nokti jako brzo rastu

neki muku muče da puste centimetar... ali ako šišaš redovito, barem svaka 2 -3 mjeseca pomalo, ono što naraste bit će zdravo i lijepo će padati .... niz leđa
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 00:22   #308
Ja se nisam dosta dugo šišala,jer sam zadnji put dosta skratila a bila je duga do lakta.
Ali isto mi brzo raste pa opet sad puštam i ne primjećujem razliku kad se npr.ošišam da je zdravija,pa se onda bolje rijeđe šišam i pustim da mi malo više odreže.

Btw.da pitam ovdje usput:da li netko zna koliki rok trajanja otprilike imaju one maskice u vrećici što dolaze s bojama za kosu?Našla sam neku staru oko 2 god. i mislim ju staviti sutra,pa me strah ako je prošao rok da mi još ne spali kosu ili nešto?
LalaLand. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 19:22   #309
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
ja sam probala tu metodu sa skracivanjem par cm svaka 3 mj al ne funkcijonira jedino sto je pomoglo jest bježanje od škara
slažem se u potpunosti
Ja sam imala tako nezdravu i nikakvu kosu(predpostavljam zbog stalnih promjena boja)otprilike do ramena i jedan dan sam se ošišala skroz na kratko i plakala narednih mjesec dva ..nakon toga se nisam šišala sigurno godinu dana, (bojala sam se jednom bojom svako 40dana) to je bilo sve prije 3 god., zadnjih godinu dana se šišam svako 3 mjeseca po 2-3cm samo vrhove i mogu vam reć da sad imam predivnu dugu zdravu kosu(skoro do stražnjice), ne stavljam nikakve posebne preparate, iako mi je gusta , ponekad je peglam, ja sam jednostavno pre zadovoljna.
Moj savjet je što manje nepotrebnog šišanja i ni slučajno tanjenje kose (koso šišanje /trimer) to vam i uništi kosu , i zbog takvog šišanja najčešće cure i idu jednom mj. na šišanje a da toga nisu ni svjesne
kayaze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 12:51   #310
http://img132.imageshack.us/f/dsc03069copy.jpg

Moja kosa prije nego što sam je ošišala do brade prije godinu i pol...sada je recimo 10 cm kraća od ove duljine sa slike
__________________
“There’s a plane leaving for anywhere you want right now, and in an hour, and in a day, and in a year. You can get out whenever you want, it’s comforting I think.”
Fidelma_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 13:08   #311
Ja imam kosu dugu oko 50-tak cm. Izbjegavam frizera ko miš mačku =) Šišam se jednom, ili eventualno dvaput godišnje. Rijetko feniram kosu, koristim sredstava za obnavljanje kose i nemam problema s ispucalim vrhovima. Ako naiđem na poneki ispucali vrh, škare u ruke i sredim na brzinu =)
__________________
"Ništa nije sigurno. Jedino sam u to siguran."
Iveee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 12:13   #312
Imam kosu do trtice i mislim da je zdrava. Kod frizera nisam išla godinama, ako mi se baš čini da ima nešto malo ispucalih vrhova, ošišam sama, ali jako malo. Feniram i četkam ju apsolutno pri svakom pranju (2x tjedno). Do 2003. sam imala kosu duljine recimo do kopče grudnjaka i jedno 4-5 godina prije toga isto. Nikako, ali nikako nije htjela rasti, cijelo vrijeme je stajala na dužini ispod ramena-najdulje do kopče grudnjaka. Šišala sam redovito, njegovala, bla, bla, imala ispucale vrhove i tu duljinu. Onda sam odustala od šišanja, njegovanja vrhova i svega i do 2006., u 3 godine mi je narasla do struka i od onda ju uopće ne njegujem ničim. Operem, stavim samo sprej da lakše raščešljam, četka u ruke i sušim fenom. Pošto raste kao luda, tu i tamo podšišam, ali jako malo da ipak ne ide više ispod ove dužine. Je, predugačka je, je, izgleda kao da samo neki bog visi, ali ju ja volim jer se ističe duljinom, zdrava je, rijetko prirodno crna (doduše s gomilom sijedih ) i jako mi se sviđaju oni visoki repovi s dugačkom kosom, lijepa mi je kad ju nafrčkam (jedino što se jako brzo izravna od težine). Moja kosa, moj ponos (barem nešto, hahaha). Sliku sam već bila stavila na nekoj temi, kosa mi bijaše popljuvana od većine, hahaa, a neka je Evo u nafrčkanoj varijanti, naravno tako izgleda malo kraće kad to sve poskoči gore:

Zadnje uređivanje Mikalica : 04.03.2011. at 12:21.
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:50   #313
Quote:
Mikalica kaže: Pogledaj post
Imam kosu do trtice i mislim da je zdrava. Kod frizera nisam išla godinama, ako mi se baš čini da ima nešto malo ispucalih vrhova, ošišam sama, ali jako malo. Feniram i četkam ju apsolutno pri svakom pranju (2x tjedno). Do 2003. sam imala kosu duljine recimo do kopče grudnjaka i jedno 4-5 godina prije toga isto. Nikako, ali nikako nije htjela rasti, cijelo vrijeme je stajala na dužini ispod ramena-najdulje do kopče grudnjaka. Šišala sam redovito, njegovala, bla, bla, imala ispucale vrhove i tu duljinu. Onda sam odustala od šišanja, njegovanja vrhova i svega i do 2006., u 3 godine mi je narasla do struka i od onda ju uopće ne njegujem ničim. Operem, stavim samo sprej da lakše raščešljam, četka u ruke i sušim fenom. Pošto raste kao luda, tu i tamo podšišam, ali jako malo da ipak ne ide više ispod ove dužine. Je, predugačka je, je, izgleda kao da samo neki bog visi, ali ju ja volim jer se ističe duljinom, zdrava je, rijetko prirodno crna (doduše s gomilom sijedih ) i jako mi se sviđaju oni visoki repovi s dugačkom kosom, lijepa mi je kad ju nafrčkam (jedino što se jako brzo izravna od težine). Moja kosa, moj ponos (barem nešto, hahaha). Sliku sam već bila stavila na nekoj temi, kosa mi bijaše popljuvana od većine, hahaa, a neka je Evo u nafrčkanoj varijanti, naravno tako izgleda malo kraće kad to sve poskoči gore:
ma ljudi su ljubomorna gamad koja će popljuvat ono što nemaju, a drugi imaju!
jedna poznanica je uvijek pljuvala moju bujnu kovrčavu kosu i uvijek sam se osjećala jadno, a sad ona daje par tisuća kuna (za svoje 3 dlake na glavi) na ekstenzije, pramenove i kojekakve šampone i regeneratore za volumen

baš ti je lijepa kosa i prekrasno mi je kad netko ima prirodno crnu kosu
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 23:51   #314
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ma ljudi su ljubomorna gamad koja će popljuvat ono što nemaju, a drugi imaju!
jedna poznanica je uvijek pljuvala moju bujnu kovrčavu kosu i uvijek sam se osjećala jadno, a sad ona daje par tisuća kuna (za svoje 3 dlake na glavi) na ekstenzije, pramenove i kojekakve šampone i regeneratore za volumen

baš ti je lijepa kosa i prekrasno mi je kad netko ima prirodno crnu kosu
ako ti se nešto ne sviđa onda mora da si ljubomoran!

mislim da bi bilo pošteno da u startu kažete da želite samo komplimente...
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 00:36   #315
Quote:
Mikalica kaže: Pogledaj post
Imam kosu do trtice i mislim da je zdrava. Kod frizera nisam išla godinama, ako mi se baš čini da ima nešto malo ispucalih vrhova, ošišam sama, ali jako malo. Feniram i četkam ju apsolutno pri svakom pranju (2x tjedno). Do 2003. sam imala kosu duljine recimo do kopče grudnjaka i jedno 4-5 godina prije toga isto. Nikako, ali nikako nije htjela rasti, cijelo vrijeme je stajala na dužini ispod ramena-najdulje do kopče grudnjaka. Šišala sam redovito, njegovala, bla, bla, imala ispucale vrhove i tu duljinu. Onda sam odustala od šišanja, njegovanja vrhova i svega i do 2006., u 3 godine mi je narasla do struka i od onda ju uopće ne njegujem ničim. Operem, stavim samo sprej da lakše raščešljam, četka u ruke i sušim fenom. Pošto raste kao luda, tu i tamo podšišam, ali jako malo da ipak ne ide više ispod ove dužine. Je, predugačka je, je, izgleda kao da samo neki bog visi, ali ju ja volim jer se ističe duljinom, zdrava je, rijetko prirodno crna (doduše s gomilom sijedih ) i jako mi se sviđaju oni visoki repovi s dugačkom kosom, lijepa mi je kad ju nafrčkam (jedino što se jako brzo izravna od težine). Moja kosa, moj ponos (barem nešto, hahaha). Sliku sam već bila stavila na nekoj temi, kosa mi bijaše popljuvana od većine, hahaa, a neka je Evo u nafrčkanoj varijanti, naravno tako izgleda malo kraće kad to sve poskoči gore:
da isiječeš kosu da budeš ćelava? boože petra...
Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 10:15   #316
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ma ljudi su ljubomorna gamad koja će popljuvat ono što nemaju, a drugi imaju!
jedna poznanica je uvijek pljuvala moju bujnu kovrčavu kosu i uvijek sam se osjećala jadno, a sad ona daje par tisuća kuna (za svoje 3 dlake na glavi) na ekstenzije, pramenove i kojekakve šampone i regeneratore za volumen

baš ti je lijepa kosa i prekrasno mi je kad netko ima prirodno crnu kosu
Hvala! Ma, ne mora biti da su ljubomorni, ne pate svi na dugu kosu!
Ali, ima i takvih...

Quote:
freckles kaže: Pogledaj post

mislim da bi bilo pošteno da u startu kažete da želite samo komplimente...
Ne znam tko je to rekao?

Quote:
Knoxville kaže: Pogledaj post
da isiječeš kosu da budeš ćelava? boože petra...
Što tebe pere
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:38   #317
Quote:
Mikalica kaže: Pogledaj post
Ne znam tko je to rekao?
ne, nisam mislila na tebe nego na divuzg i bisere koje prosipa!
Ja jednostavno ne volim kosu dužu od sredine leđa (svojoj ne dam da priđe tu granicu) jesam li zato ljubomorna? Po njoj jesam!
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 12:01   #318
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
ne, nisam mislila na tebe nego na divuzg i bisere koje prosipa!
Ja jednostavno ne volim kosu dužu od sredine leđa (svojoj ne dam da priđe tu granicu) jesam li zato ljubomorna? Po njoj jesam!
Ah ma, ne vjerujem ni da je ona to tako mislila (možda se varam), nego više na primjer svoje frendice koja je pljuvala njenu kosu da bi na kraju išla umetati ekstenzije...
Svatko ima svoj ukus. Meni zavide one koje pate na dugu kosu, one koje ne, njima je to too much. Svakom svoje, bitno da smo mi zadovoljne
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 18:06   #319
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
ako ti se nešto ne sviđa onda mora da si ljubomoran!

mislim da bi bilo pošteno da u startu kažete da želite samo komplimente...
gle, pisala sam o osobi koja je općenito pljuvala bujnu kosu, a i moju zbog toga, a sad ona radi sve da joj kosa bude bujna i kovrčava. citiram njenu izjavu od prije koju godinu:''ja mrzim bujnu kosu!''.
isto tako jednom smo bili svi vani i pričali smo s nekom curom koja je imala lijepu plavu dugu kosu, i ja sam kasnije prokomentirala kako mi ona ima baš lijepu kosu, a ova je rekla ''ma je... kosu, bitna je faca i tijelo koji joj nisu baš nešto!''.
ne očekujem ja komplimente, ali ona je bila osoba koja je stvarno svakome tražila mane kako bi izlječila svoje komplekse oko rijetke, masne i tanke kose...
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 15:06   #320
Quote:
Mikalica kaže: Pogledaj post


Što tebe pere
ma to ti je fora s youtubea, šta klinci provaljuju o frizerima
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.