Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2005., 23:04   #21
Quote:
Cats kaže:
Uf, kad ja idem spavat s mokrom kosom ujutro izgledam ko da sam se viklala na petarde...

pih, k'o da moja bolje izgleda, pa shta.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:06   #22
Quote:
magic kaže:

nekad je najveca poruga i kazna za zhene bila shishanje kose, zhene su do smrti motale pundje.


pa shto ne bih i ja.
svasta su nekad zene radile... pa vecini danas ne pada na pamet. cak se i pundje vise nesto ne nose. meni je duga kosa ok dok je kosa ljepa, kada postane kosa 'stara' to vise nije to. ne vidim svrhu a ni estetiku u sivoj proredjenoj kosi u pundju.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:07   #23
Quote:
Cats kaže:
Uf, kad ja idem spavat s mokrom kosom ujutro izgledam ko da sam se viklala na petarde...
moja tako izgleda uvijek. i ako ne spavam uopce
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:08   #24
Meni se cini da "pravila" rijetko pale. Ali opet, cesto vidim da zene koje se osisaju pocnu izgledati "mladje" i samouvjerenije. Osisala sam se na kratko s cetrnaest i plakala. Osisala sam se na kratko s 32 i odusevila.

Sto ja znam...

Ali ne dirajte mi Nadu Gacesic. Ona je bila JAstrebova djevojka u Kapelskim Kresovima. A Jastreb je bio moja prva simpatija.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:08   #25
Quote:
magic kaže:
pih, k'o da moja bolje izgleda, pa shta.
Pa niš. Šef mi dodijelio kancelariju s posebnim ulazom u osamljenom dijelu zgrade, da me ne moraju prečesto viđat.
Ima to i svoje prednosti.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:09   #26
Quote:
sergio kaže:
svasta su nekad zene radile... pa vecini danas ne pada na pamet. cak se i pundje vise nesto ne nose. meni je duga kosa ok dok je kosa ljepa, kada postane kosa 'stara' to vise nije to. ne vidim svrhu a ni estetiku u sivoj proredjenoj kosi u pundju.

pa ti se shishaj, tko ti brani
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:09   #27
Moja mama je motala pundje do cetrdesete pa se onda osisala i pocela je izgledati ko curica. (To je bio kompliment )
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:10   #28
Quote:
Cats kaže:
Pa niš. Šef mi dodijelio kancelariju s posebnim ulazom u osamljenom dijelu zgrade, da me ne moraju prečesto viđat.
Ima to i svoje prednosti.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:10   #29
ja recimo dugu kosu dozivljavam vise kao tlaku s kojom se moram unedogled zajebavat nego kao prelijepi ukras svoje glave...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:12   #30
Quote:
Natch kaže:
ja recimo dugu kosu dozivljavam vise kao tlaku s kojom se moram unedogled zajebavat nego kao prelijepi ukras svoje glave...
Ma meni je duga kosa bila divna u tom smislu da je mozes ili zamotat na vrh glave i ne mislit o njoj ili raskosno raspustit kad zelis biti zenstvena. Ali na kraju krajeva imas vise posla. Tako da mi je vecinom bila zamotana u neke globuljke.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:12   #31
Quote:
magic kaže:
pa ti se shishaj, tko ti brani
ja sam jos ispod tridesete pa mi sive jos nisu ni pocele. ali recimo sa sesdeset godina cu biti sigurno osisana, a mozda i prije
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:15   #32
ja da znam da bi mi kratka kosa stajala onako kao Sharon Stone ili Anette Bening, odmah bi se ošišala kratko
ionako mi brzo raste kosa, do ljeta bi mi bila do pol leđa
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:17   #33
Quote:
sergio kaže:
ja sam jos ispod tridesete pa mi sive jos nisu ni pocele. ali recimo sa sesdeset godina cu biti sigurno osisana, a mozda i prije

ja sam pochela sijediti s 25 godina i sigurno mi nije palo napamet shetati takva po bijelome svijetu. tako da mnogi ni ne kuzhe da se farbam jer me drugachiju nisu ni vidjeli.

a mozhda sam se vec tada trebala ostrici i pustiti ju bijelu....mozhda bih sad bila precjednica
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:17   #34
Quote:
LadyInRed kaže:
ja da znam da bi mi kratka kosa stajala onako kao Sharon Stone ili Anette Bening, odmah bi se ošišala kratko
ionako mi brzo raste kosa, do ljeta bi mi bila do pol leđa
Joj, Da! Ta sharon stone da stavi kahlicu na glavu izgleda prekrasno.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:18   #35
Quote:
magic kaže:
ja sam pochela sijediti s 25 godina i sigurno mi nije palo napamet shetati takva po bijelome svijetu. tako da mnogi ni ne kuzhe da se farbam jer me drugachiju nisu ni vidjeli.
Ja sam se počela farbat sa 30 jer mi je dosadilo da ljudi usred rečenice najednom stanu i zapanjeno zaurlaju "isuse kolko ti imaš sijedih!!!"
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:20   #36
Quote:
Shtefitza kaže:
Ma meni je duga kosa bila divna u tom smislu da je mozes ili zamotat na vrh glave i ne mislit o njoj ili raskosno raspustit kad zelis biti zenstvena. Ali na kraju krajeva imas vise posla. Tako da mi je vecinom bila zamotana u neke globuljke.
meni je kod duge kose najgora zima. kad operem kosu, a zimi je to dvaput tjedno, i onda se ti uvuce nekakav miris smoga ili dima i nikako se ga ne mogu rijesiti osim pranjem.a svi mirisi se odma uhvate na kosu.
ljeti ju cesce perem i manje je tih smrdljivih mirisa pa mi je sve super...
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:21   #37
meni je duga kosa ko da stalno moram nositi periku na glavi...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:23   #38
Quote:
Cats kaže:
Ja sam se počela farbat sa 30 jer mi je dosadilo da ljudi usred rečenice najednom stanu i zapanjeno zaurlaju "isuse kolko ti imaš sijedih!!!"
Aha...

Mene jos uvijek strah frizerki. Pa prije nego idem na sisanje farbam se, tako da ne moram od frizerke slusat kol'ko sijedih imam i gdje.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:26   #39
Quote:
LadyInRed kaže:
ja da znam da bi mi kratka kosa stajala onako kao Sharon Stone ili Anette Bening, odmah bi se ošišala kratko
ionako mi brzo raste kosa, do ljeta bi mi bila do pol leđa
pa probaj, samo tako mozes saznati. ja probala u 7 osnovne i definitivno nisam bila kao Sharon, ni nalik
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:28   #40
necu probat kratku ni u ludilu. mani je kosa vazhna k'o Samsonu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.