Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2008., 14:15   #1
Yves Rocher

...imao je svoj ducan u ilici, nije bas i tako davno.

znate li gdje se premjestio ili gdje se njegovi proizvodi u zgb mogu kupiti...ili barem e-mail da se mogu raspitati.
ima samo iris na guglu, a nemaju njegov brand, makar mi se cini da imaju i dio njihovog asortimana.

vise?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:18   #2
Promijenio je ime u Ferrero. Ima ga kupit di oćeš.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:24   #3
sreco moja, radi tebe radim dodatni napor....nadopunjujem naslof.
sve za tebe...
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 19:52   #4
sjećam se te trgovine u ilici, baš mi je bila draga! imali su savršenu pjenu za kosu, super sjajila, gelove za tuširanje i mlijeka za tijelo!
i ja sam tražila taj dućan, al mislim da ga više nigdje nema...
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 15:36   #5
Ja sam ga otkrila u Zadru
Nažalost, u ZG-u više ne postoji, al teta u Zadru je bila ljubazna, dala mi vizitku i rekla da zovem kad god i da će mi dostaviti sve živo i neživo.
Ako potrefiš neku akciju možeš i jeftino proći. Ljetos je npr sve bilo sniženo valjda 40% (ako se dobro sjećam)

Inače, ja tamo kupujem jedan parfem, po kojem me svi živi već poznaju (i nerviram ih )
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 12:07   #6
od njih sam davno imala kupku od jasmina, nesto najpredivnije sto sam ikad probala (od proizvoda za kupanje/tusiranje) ... totalno su promjenili izgled ambalaze.. nasla sam i ovo , i cini mi se da cijene nisu bile ovako "pristupacne"

http://www.yves-rocher.co.uk/shop_ap...c&topicId=3369
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 17:09   #7
njih volim zato sto ne rade testove na zivotinjama, a jos uvijek koriste biljnu bazu za preparate....
i neki su mi parfemici usli u nos.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 18:11   #8
dižem temu!

ajmo recite mi koristi li ko trenutno što njihovo i kako ste zadovoljne???

kako im se kreću cijene parfema i općenito koji su vam naj???

ma svašta me odjednom zanima (nije da mi puno treba, al eto )

čim dođe plaća imam namjeru malo do njihovog dućančića tu u zd , nisam bila godinama...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 20:46   #9
Hmm..pitaj me sta ne koristim prvo. Stalno kupujem njihove proizvode jer su tako povoljni a tako kvalitetni i jos na biljnoj bazi.Losioni za skidanje sminke,maske za lice,kremice,gelovi za tusiranje,puderi tekuci kao i u kamenu,prahu,svakakvih sljokicavih stvarcica,maskare to sve imam od njih.Dobro,to kod vas jos nema ali uz svaku narudzbu dobijem neki poklon,koji hocu proizvod ili neku torbu ili nesto bezveze.Ja sto god sam dosad od njih probala sam zadovoljna.Mada mi 2-3 kreme za lice koje sam probala ne odgovaraju ali ja inace imam jako posebnu kozu tako da...
Samponi su im isto super,a regenerator koji sad koristim nije nesto.Meni su jako dobri oni proizvodi na bazi kamilice.Tonik + mlijeko za skidanje sminke koje ne pece oci 2u1.Mah...ima tu svega.


Ovo je samo losion:

Ovaj je za matifiranje lica:

Za nedostatke:

Ovaj gel za skidanje sminke 2u1 je meni extra:
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 20:47   #10
Ovo je bilo sve za skidanje sminke.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 20:52   #11
daaaaj joooš
što si još probala, a da ti je super!

kremice za lice? tijelo? parfemi?
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 21:50   #12
Gommage-scrub za tijelo:
Neki hidratantni gel za tijelo koji je divno cudo za hidrataciju koze.
Njihova poznata mlijeka za tijela koja mirisu na razno voce,ovo je od kupine.Inece najprodavaniji miris.

Sto se tice njihovih parfema jako su prirodni,cvijetni i vocni.Ja nisam osobito fan osim onog od kokosa i jos neonatura koji mirise na zeleni caj. Dobar je isto i ovaj novi "naturelle" ima dosta slicnosti sa light blue.



Neonatura


To su sve sto ja imam i sto sam koristila a da volim.Imas ti njih nebrojeno vrsta samo izaberi po tvom ukusu.

Jedan od najboljih meni proizvoda je ovaj tretman za celulit 14 dana-14 noci.Ja sam poslije poroda imala jako puno celulita ali nakon ovog tretmana sto mazes svako jutro i vecer i tako 14 puta sav celulit mi je nesto.Mnogi nisu mogli da vjeruju kad su me vidjeli kako sam se 'oporavila' poslije poroda a ja slucajno to probala i odusevila se.


Nista vam ne preporucam sto nisam probala.

Toliko za sad.Idem da pravim veceru.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 21:52   #13
baš sam taj tretman protiv celulita i gledala... koliko si ga ti platila? zanima me da usporedim sa cijenom kod nas...
hmmm... ma svašta divnoga!
ništa draga, hvala! nema mi druge nego kod njih u dućančić pa izabrati svašta nešto - jedva čekam! samo nikako da ta plaća stigne!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 01:09   #14
Ja mislim oko 35 eura a dosa mi je i onaj roler za masazu + piling prije tretmana.To je bilo na nekoj ponudi bas kad mi je trebalo.Pusa
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 05:03   #15
Potpisujem sve sto je Mikany rekla!
Super proizvodi, povoljni a kvalitetni. Najvise koristim njihove kupke...mmm , kreme za ruke, losione, scrub, maske za lice. Ali vecinom samo za tijelo. Probala sam jednom liniju za lice za dehidrirano lice i nije mi bas odgovarala. Plava linija.
Parfemi mi se bas ne svidaju, al sve u svemu super kozmetika. Svako malo ja prijavim da sam nesto od njih kupila.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 15:21   #16
zanima me ono ulje za ruke i nokte,jeli koja od vas to probala jeko me to privlaci.inace nemam pojma gdje to naruciti iz vana i nasla sam nesto na ebayu ali deru za shiping tako da mi se i neisplati.dajte prijedlog gdje da to jos trazim.

aba,ako budes gledala to u zadru sjeti se mene i tog ulja pa mi javi,pliz
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 15:47   #17
Hm,ne znam kako nisam probla to ulje.ALi jesam onu kremicu arnica i bas je super za zimu kad mi ruke ispucaju.A sad koristim takav gel za dezinfekciju ruku,samo se fino upije i mirishushi.

Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 16:03   #18
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Hm,ne znam kako nisam probla to ulje.ALi jesam onu kremicu arnica i bas je super za zimu kad mi ruke ispucaju.A sad koristim takav gel za dezinfekciju ruku,samo se fino upije i mirishushi.

znaci dobra je ta krema,nju sam isto gledala ali mi se ulje jos vise sviđa pogotovo sto takvih stvari nema bas previse u ponudi a i cijena mu je jako prihvatljiva,mislim da je oko 10$
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 22:29   #19
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
aba,ako budes gledala to u zadru sjeti se mene i tog ulja pa mi javi,pliz
hoću, hoću
samo nikako da stigne da plaća...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 22:32   #20
ja sam kao mulica znala kupovati yves rocher...ali nije mi nista special. dekorativa je bila jako nekvalitetna a kreme su mi izazivale crvenilo i svrbez. neznam kakvi su sada ali onda mi nikako nije odgovaralo. a i nije da su mi nesto primamljivi
tima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.