Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2008., 16:53   #41
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
ali doduše ne bi virovala ovome,jer kad sam je pitala za mac,nije skužila o čem pričam
kaže ona "mislite na one austrijske brandove"


ovo je zapravo tuzno
__________________
JustDefected
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 17:39   #42
oh svašta, austijski brendovi
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 18:39   #43
Quote:
plave oči kaže: Pogledaj post
cula sam da će u ponudi imati bobby brown ali je meni to malo teško za povjerovati. koliko smo čekali sephoru a na kraju u njoj uglavnom standardni evropski brandovi...
a nemoj tako imaju oni i onu kakti vrhunsku grčku kozmetiku za rukei losione za tijelo
štaš više
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 19:24   #44
Evo da ispravim krivu informaciju, otvorenje je večeras
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 23:14   #45
Bila danas u Douglasu u Splitu - sve apsolutno isto kao i u Irisa koji je tu bio prije samo rašireno na 2 kata, na donjem uglavnom samo dekorativa i parfemi a na gornjem preparativa. Nisam vidila ništa novo od dekorative.
stars is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 19:44   #46
A kad će se ovaj u Zagrebu otvoriti, u Castellu?

Šta će biti na svim tim katovima Douglas?
__________________
Keep a green tree in your heart and perhaps a singing bird will come
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 14:18   #47
Dolazi MAC, ali tek sljedece godine.

Vjerojatno kada se otvori Douglas u Ilici, pocetkom veljace. Informacija dolazi s provjerenog izvora, jedino se moze dogoditi da se nesto promijeni. Provjeriti mozete tako da ljubazno pitate nekoga od zaposlenika u Irisu u Kaptol Centru jer tamo rade neke osobe koje bi kasnije trebale sacinjavati glavnu postavu osoblja u buducem Douglasu. Lijepo se raspitajte, ako vam je zbilja stalo do tocne informacije.

I ja sam nestrpljiva u vezi MAC-a, pa ce me razocarati duboko, ako ga ne pocnu prodavati kao sto su rekli.....
Birtija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 14:46   #48
Mislim da bi im se JAKO isplatilo da uvezu MAC
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:08   #49
Birtija, odakle ti ta informacija?
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:53   #50
hmm da ovo nije makuša
ona je imala insider info
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:55   #51
to je i meni prvo palo na pamet
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:56   #52
a baš smo zle kuje,ništa lipo ne pamtimo
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 02:00   #53
A ne mozes si pomoci kad netko bane s ovako necim
Nego, tko je bio u Douglasa u ST? Zanima me kako to izgleda unutra i jesu li novi displayi ili opet oni stari sa prljavim i prastarim testerima proizvoda
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:33   #54
Bila sam u douglasa. Lipo su uredili, sve je novo, i testeri su čisti( ali neće to dugo trajati) Vidila sam da su im ladice pune svakakvih testera za nas, samo treba pitati. Bila je jedna plava cura i super je uslužna.Pogledala sam ono shiseido rumenilo koje koristi Vlatkica, u prirodi je jače nego na slici, mislim da je baš njega nosila kad je bila na red carpet.
Samo im je ponuda dekorative lošija nego prije, imaju manje a sve su nekako raširili. Zakljućak : čisto i uredno ali ništa novoga nema.
plave oči is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:35   #55
Ima li sta na gornjem katu? I jesu se rasirili tamo i di je Accessorize bio? Opisi please
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:48   #56
Kada uđeš na lijevu stranu di je bio accessorize je dekorativna kozmetika,estee lauder, clinique, clarins, ysl,lancome,colistar,dior,max factor, loreal, artdeco... a desno su parfemi. Na gornjem je katu preparativa i nešto malo dekorative. (shiseido, sisley i la prairie). Imaju i opi lakove i mali stol za manikuru. Ne znam jeli rade samo lakiranje ili i geliranje?
plave oči is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:51   #57
thanks
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 21:57   #58
Pa nebu taj douglas u castellu nego tam di je bila bipa - ilica 21
Ivson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 23:05   #59
Ma ne, baš u Castellu, večras sam prolazila i već je nalijepljeno po izlozima Douglas tirkizni logo.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 20:57   #60
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
Ma ne, baš u Castellu, večras sam prolazila i već je nalijepljeno po izlozima Douglas tirkizni logo.
Vidjela sam sinoć da šljakeri rade unutra. I stavili su logo Douglas na izloge.
Pisalo je negdje da bi trebao biti otvoren početkom godine.
__________________
By the time you finish reading this, you realize you have wasted 5 seconds of your life.
-Sunčica- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.