Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2004., 10:23   #21
Quote:
chiquita kaže:
to me podsjeća na onu četku pomoću koje si sam farbaš kosu.
jebote, ja bih tako voljela upoznati ljude koji to izmišljavaju. i na njima frkala i frkala i frkala i farbala i farbala i farbala kosu dok ne oćelave.
bas
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 11:33   #22
zasto sad mene pitas ko me sponzorira. ocito nitko s obzirom da si nisam nesto kupila vec 2 mjeseca (pogledaj topic). ima puno drugihn curki koje ne rade a svaki si dan nesto kupuju. kud bas mene nadje???....oh well
sponzoriraju me mama, tata i cosmopolitan ako je to tako vazno.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 14:08   #23
Ak bi me John Frieda zelio sponzorirat nek...Al Sheer Blonde regenerator je meni bio tolko dobar (dark blond), da sam ga nosila i kod frizerke, kad mi je prala kosu.
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 01:52   #24
A koja je cijena tog frizz-easea?
I koliko vam traje?
kleid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 17:19   #25
cijena je nekih 7-8 eura
a koliko traje, to ti ne znam,jer ja ga imam nekih par dana,ali mislim da ce mi dugo trajati jer ja ne mislim stavljati iza svakog pranja kose
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 17:24   #26
evo pronasla sam u Douglasa,pa vidi kako izgleda,stoji i cijena

frizz ease
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 17:31   #27
Ja sam kupila Revo Styler četku i super mi je!!! Vidjela sam još neku drugu i ta je očajna, Revo Styler je stvarno super! Bar meni. Inače mi je kosa valovita, suha i takva da svaka vlas svoju politiku vodi i sada otkad imam tu četku konačno izgledam malo urednije. Ja ju svakako preporučam.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:54   #28
Angry Četke i upute za feniranje

E ovako curke....
Kosa mi izgleda super, sjajna je, meka, nikad farbana, tu i tamo stavim preljev u svojoj boji...sve pet...Operem ju (trenutno dove, inače probala frucits, herbal essences, l'oreal), stavim koji puta masku, obavezno balzam/regenerator, kad susim klasov silikon...

Uglavnom ona odlično izgleda kad ju sfeniram, ispeglam i slično ALI kad ju samo fenom posušim izgleda ko metla, kaj je najgore doslovno samo izgleda ko metla, kad ju opipam mekana i dalje sjajna...bla bla

Moje pitanje je, jel vam se to dogadalo?? Kako protiv toga? Jedino kaj zelim je posušit ju fenom bez pretjerane muke jer nemam svaki put 2 i vise sati za sređivanje kose a da izgledam ko čovjek??
kokolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 13:05   #29
i ja sam prije obično sa fenom i isto sam tako izgledala, ali sad obavezno moram fenirati kosu sa četkom.. probaj tako.. ali ne sve odjednom nego raspodijeli ju pa onda dio po dio..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 13:10   #30
ah ista sam ti. frizerka mi kaze da imam najkvalitetniju kosu koju je ikad vidjela, al kad samo fenom osusim bukvalno izgleda sva rascvjetala, leti na sve strane, isto neka ofucana metla, bas ko sto ti kazes. a na dodir je sva super i fina meka...

iskreno, meni je promjenio zivot onaj fen od rowente sto sam vrti jer ne treba dugo vremena a nije sva isto nista. naravno niej ni nesto specijalno.

ja mislim da je to do toga sto kosa hoce da bude prirodna, ilitiga kovrdjava ali jednostavno ne moze zbog tezine...
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 15:23   #31
Quote:
kokolo kaže: Pogledaj post
Moje pitanje je, jel vam se to dogadalo?? Kako protiv toga? Jedino kaj zelim je posušit ju fenom bez pretjerane muke jer nemam svaki put 2 i vise sati za sređivanje kose a da izgledam ko čovjek??
Meni se to isto događa, doduše manje u zadnje vrijeme. Probaj kosu sušiti bez fena ili je počni sušiti fenom tek kada je već napola suha. Sad ne znam da li imaš vremena za to jer ako imaš gustu kosu to zna potrajati
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 15:31   #32
probaj susiti hladnim zrakom
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 15:33   #33
ovisi i kako se fenom susi..
mora se susiti srednjom brzinom i toplinom i iz sto daljeg(preporuca se min.20 cm od kose)...
ostalo isusi previse kosu i naelektrizira,pa moze i zato kosa izgledati ocajno
i naravno ovisi i o samom fenu..
navodno dobro je svako malo i paliti onaj gumbic za hladan zrak...
a meni to pase jer onda skuzim di mi je tjeme jos mokro
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 15:38   #34
...meni najgore kosa izgleda kad je pusti da se sama osuši...pod prstima je mekana i sjaji se,al frizura izgleda ko slama...ne treba ti puno vremena za dobar friz...ja je operem,čak ne koristim više regenerator jer mi previše masti kosu,namažem je nekom kremom za volumen ili sjaj i dok je sušim prolazim kroz nju i namještam je prstima,bez ikakvih četki...gotovo za 10-15 minuta
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 14:25   #35
Eto i mene u tim vašim karakteristikama. I ja budem kao čupušinka!
No rješenje: kad osušim kosu (prirodno ako ikakao stignem, ako je frka, fenom) odmah je namoram na veeeelike viklere, 60mm su moji i pustim da stoje pola sata, nekad sat, kako stignem. Nema raštrkanosti, sve uredno, a nije ispeglano! I nema gubljenja vremena na četke; staviš viklere i radiš nešto drugo.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 20:24   #36
ja svoju sušim fenom i cetkom. bez ogledala. inace imam zahvalnu kosu.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 23:30   #37
Prije sam ju fenirala, peglala, zlostavljala i mislila da jedino tak može bit lijepa, a jedino tak je i bila lijepa Sad ju čak niti ne feniram. Jednostavno je prekrasna. Koristim prirodni šampon i balzam. Trebalo je 1 mj. da se kosa navikne, malo više da se oporavi. A potpuno se oporavila kad sam otkrila gumene uvijače u dm-u, daju prirodan look bez feniranja. 5 godina je bila metla nad metlama!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 12:50   #38
imam ravnu kosu do ramena, nebojanu ali s 'ugroženim' vrhovima.
izgleda super gledalceogledalce: kad je osušim fenom (glava dolje).
ako je pustim da se sama osuši, malo jadnije visi.

kokolo, moraš li baš svaki put stavljati regenerator? možda ti je dosta samo sredstvo za vrhove koje ti odgovara?
ljubaznagospodja is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 13:10   #39
Quote:
kokolo kaže: Pogledaj post
E ovako curke....
ALI kad ju samo fenom posušim izgleda ko metla, kaj je najgore doslovno samo izgleda ko metla, kad ju opipam mekana i dalje sjajna...bla bla

Moje pitanje je, jel vam se to dogadalo?? Kako protiv toga? Jedino kaj zelim je posušit ju fenom bez pretjerane muke jer nemam svaki put 2 i vise sati za sređivanje kose a da izgledam ko čovjek??
Kad sušiš samo fenom imaj u drugoj ruci bar još četku običnu za češljanje pa potez četke po kosi pratiš fenom, niz dlaku sušiš i na taj način glancaš kosu.
Ovo mi je objasnila tetka frizerka. Sigurno imaš debelu dlaku i gustu kosu, tako je i meni. Ja bi uzela fen i sušila ono klasično, malo dolje, gore fenom, pa jednu stranu, drugu i rezultat je uvjek bio takav da sam sva napuhana i svaka dlaka strši posebno one male dlake nove kose koje povire od ko zna kud.
Meni je to ona objasnila ovako, kad se sjetiš one reklame za kosu i kad vidiš onu jednu dlaku kako je građena sa sitnim ljuskicama na sebi koje ne vidimo naravno golim okom, al svaka dlaka je tako građena i ako mi sušimo kosu na poteze gore dole fenom te ljuskice se ne zaglade, nego baš suprotno, raštrkaju i rezultat je katastrofa.

Meni pomoglo.
riminare is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 14:22   #40
znaci kad feniram, samo da cesljam najobicnijom cetkom sa gustim zubcima. il mora baska bit cetka za feniranje? ona okrugla? jer to mi je onda isti klinac.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.