Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2013., 08:14   #41
dark_star, moze moze i obicna osoba doc, ja bila sto puta... samo sto su oni kao veleprodaja za salone i kao frizerke im zugaju kad prodaju svakome te proizvode jer naravno onda one ne mogu prodat... To mi je zena sta radi tamo jednom ispricala...i svaki proizvod ima ispod maloprodajnu i veleprodajnu cijenu... Ne brini, nece oni propustit priliku da dodatno zarade...Isplati se otic, ima stvarno dobrih stvari, neke su i masu ieftine s obzirom na kolicinu, i imaju proizvoda sto nemas nigdje drugo kod nas kupiti...Samo pristojno udjes i pitas svoje, razgledas i nece te niko izbacit
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:00   #42
aha, sad mi je sve jasno hvala ti od srca!
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 17:19   #43
Znači još radi taj dućan od Diksona u ST? Ja nikako otić ;(
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 17:29   #44
Nije samo dikson, drze oni puno toga, izmedju ostalog i dikson. A samog Diksona ima i u Victe..
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 17:43   #45
Ok super,hvala ti na info!
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 12:56   #46
Je, je, ima ga u Victe ali i u Ukosnice koja mi se uvijek čini najskuplja Boja im je sada 57 kuna a cijena će navodno još rasti.
U Kalelargi je 47!
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 01:01   #47
Samo da pohvalim Dikson boju - prezadovoljna sam. Pepeljasta 6-ica (6.1 ovdje http://www.megashop.si/Dikson_PEPELN...l#!prettyPhoto[pp_gal]/0/ odnosno 6A, malo me zbunjuju njihove oznake) odlično mi je prekrila sjedine i divno ispala,
osim što sam ja htjela malo svjetliju nijansu, no to je do mene, preračunala sam se u procjeni.

Boja uz to djeluje njegujuće, divno miriše (po eteričnim uljima, cijeli salon je mirisao od mene) i ima krasan sjaj. Prokljuvim li nijansu koja mi paše, ne bih mijenjala Dikson. Inače, za prekrivanje sijedih vlasi uvijek su potrebni prirodni tonovi, a ovdje je već i sam pepeljasti ton izvrsno prekrio, što je
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 02:19   #48
Quote:
Vernona kaže: Pogledaj post
Isadora kakva je maska po sastavu ima li silikona, proteina? Imam argabeta ulje, meni je potpuno isto kao morocanoil, cak mi i slicno mirise i mozda malo vise sjaji na kosi.
jesu li dojmovi za ovo ulje i dalje isti?
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 11:48   #49
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Samo da pohvalim Dikson boju - prezadovoljna sam. Pepeljasta 6-ica (6.1 ovdje http://www.megashop.si/Dikson_PEPELN...l#!prettyPhoto[pp_gal]/0/ odnosno 6A, malo me zbunjuju njihove oznake) odlično mi je prekrila sjedine i divno ispala,
osim što sam ja htjela malo svjetliju nijansu, no to je do mene, preračunala sam se u procjeni.

Boja uz to djeluje njegujuće, divno miriše (po eteričnim uljima, cijeli salon je mirisao od mene) i ima krasan sjaj. Prokljuvim li nijansu koja mi paše, ne bih mijenjala Dikson. Inače, za prekrivanje sijedih vlasi uvijek su potrebni prirodni tonovi, a ovdje je već i sam pepeljasti ton izvrsno prekrio, što je
Tu imaš sve od Diksona kaj se tiče boja.

http://www.dikson.ca/Color-Extra

Inače, meni su Diskonovi šamponi i regeneratori, ampule itd najbolji, godinama samo to koristim, super miriše i kosa je predivna.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 09:25   #50
Dikson u Rijeci

I ja sam zadovoljna Diksonovim bojama.
Ako nekome treba, u Rijeci se prodaju u Centomerkuru u Scarpinoj ulici.
Cijena boje od 120 ml je 48 kuna, imaju sve od Diksona, a ako nečega nema, naruče vam i nazovu vas kad dođe.
pustimodu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:33   #51
Je li netko s tankom kosom probao što iz linije Argabeta Collagen? Dobila sam informaciju da bi proizvodi trebali davati punoću pa me zanima drži li to vodu.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 11:40   #52
curke, jel koja od vas probala diksonovu vocnu masku za kosu?

ja rekla frizerki da kad bude narucivala maske da meni uvali koju, danas me nazvala da ima ovu, pa sam pristala odmah ali ne nailazim na nikakve recenzije po netu... ima li ko iskustva s njom?
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 12:11   #53
Dižem temu

Neki dan sam kupila herbelan pack i prvo ga stavila kao najnormalniji balzam i bio mi je preslab.. Pošto piše da se nanosi na tjeme, sljedeci put sam ga i tamo nanijela (bez šamponiranja predhodno) i kosa mi izgleda oprano i meko! Neznam dal je zbog onog efekta osjecaja hlađenja mentola ili nesto drugo ali sad po ljeti mi je spas jer nemoram šampon koristit svaki dan. Nakon sta "operem" kosu s njim, kasnije stavim drugu masku na kosu od uha na dole (ja koristim od makadamije) jer mi je ipak herbelan za vrhove slab, i pokazalo mi se kao top kombinacija
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 21:02   #54
Evo da dignem i ja temu

Herbelan Pack imam al ga se ne usudim zbog tog mentola stavljat na tjeme ali je odlican.

Cekam da sve proizvode potrosim tako da mogu kupit Argabeta liniju... Zanima me kakav je sastav sampona i sadrzi li silikone? Nadam se da jos ima cura koje koriste Dikson s obzirom da je tema zamrla...

I jel se moze jos u Kalelarge kao obican kupac doc i kupit proizvode? Makli su Dikson iz Victe
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 13:03   #55
Jel zna koja di ima u zg-u kupit ili negdje za naručit iz Diksona ampule struktur fortee??
hmmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 18:12   #56
http://lolita.com.hr/dikson

Ima li ko iskustva s narucivanjem s ove stranice?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 22:16   #57
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Evo da dignem i ja temu

Herbelan Pack imam al ga se ne usudim zbog tog mentola stavljat na tjeme ali je odlican.

Cekam da sve proizvode potrosim tako da mogu kupit Argabeta liniju... Zanima me kakav je sastav sampona i sadrzi li silikone? Nadam se da jos ima cura koje koriste Dikson s obzirom da je tema zamrla...

I jel se moze jos u Kalelarge kao obican kupac doc i kupit proizvode? Makli su Dikson iz Victe
Znači to je jedino mjesto St gjde se može kupiti DIkson?
I mene je zainteresirala ova Argabeta linija, gledala sam preko ove stranice koju si stavila.

Herbalan Pack mi je stvarno odličan proizvod, doduše nisam ga odavno koristila i ne sjećam se da sam ga ikad stavljala na tjeme direktno.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 16:02   #58
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Cekam da sve proizvode potrosim tako da mogu kupit Argabeta liniju... Zanima me kakav je sastav sampona i sadrzi li silikone? Nadam se da jos ima cura koje koriste Dikson s obzirom da je tema zamrla...

(
Evo sastava, doduše nije sampon,a li je maska.
http://4.bp.blogspot.com/-P52POVrzTu...0/ALX_5005.JPG

Pa tu ima silikona i alkohola koliko hoćeš.

Ima li netko Herbalan Pack da mi napiše sastav i imali tamo alkohola i slikona?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 19:24   #59
Cetearyl alcohol je masni alkohol pa me ne brine, a za silikone je lako ako ih sampon nema
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 23:59   #60
Zanima me Argabeta linija, a posebno sampon. Ima li tko da ga koristi pa da napise dojmove?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.