Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2011., 13:05   #61
i ja si kupila u lidlu. sive i črne. supač su

i sad slijedi problem.. uskoro idem na neki rock koncert i htjela bi obuć te crne natkoljenke, traper minicu recimo,crnu majicu, i dolje starke (imam žute karirane i neke plavo-roze šarene)

kaj vi mislite idu li na natkoljenke starke? pošto nemam nikakve gležnjače koje bi pasale, a u štiklama mi se baš i ne ide..

http://lookbook.nu/look/123852-Today...ur-book-begins

eh, i imam i ovakve balerinke
možda to?!!

ajmo cure,savjeti

Zadnje uređivanje Bubišarba : 20.09.2011. at 13:25.
Bubišarba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 21:08   #62
meni bolje starke (iako ih ne volim), pogotovo jos i ako je rock koncert (ako to ima veze)
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 21:24   #63
Men se ove sviđaju, a nisam ih nigdje vidjela..ni slične

Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 21:43   #64
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Men se ove sviđaju, a nisam ih nigdje vidjela..ni slične
[/IMG]
http://www.net-a-porter.com/product/...P0WNg7Bl7rfWVw
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 21:58   #65
Mislila sam na dućane po Zagrebu...znam da na netu ima. Ali nikada nisam kupovala preko interenta pa ono..
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 10:04   #66
evo jedne moje kombinacije s natkoljenica



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 11:39   #67
zna li netko ima li u lidlu još uvijek onih natkoljenica?

tražim crne, što jeftinije i običnije
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 16:50   #68
evo ja ih upravo kupila u Vz-u u Lidlu crne i sivkaste neke. crne sam uzela broj 35-38, a sive 39-42. inace nosim 37-38, al ove 39-42 su bolje, velicina stopala skoro pa ista, al su sire gore, pa manje stiscu... tak da preporucam da si uzmete ovaj veci broj
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 08:35   #69
Išla sam vidjeti izbor u Topshopu i H&M-u. U TS u CC1 ih nisam vidjela. U H&M-u sam ubola jedne, ali i nemaju neki izbor. Bolji izbor boja imaju dokoljenke i štramplice. Idem u Lidl kupiti bombone, pa ću usput baciti oko da li još uvijek ima tih dokoljenki.
DanceInTheDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 09:58   #70
kupila sam ih jučer

bila sam prvo u lidlu i iskreno, grozne su mi te... jest da koštaju 20 kn, ali su debele kao štrample i mucaste... ne samo što su mucaste, nego ostavljaju mucice po svemu što im se nađe u blizini

onda sam bila u tally w... kako se to već zove tamo su po 50 kn, crne malo deblje s mašnicom sa strane. onih tankih s gumbićima više nema...

u H&M-u imaju samo debele za 70 kn, deblje od štramplii iskreno ne znam koja bi mi cipela uspjela ući u njih....

u calzedoniji imaju super izbor - od 40 do 60 kn. deblje, srednje debele s nekakvim kao rupicama i tanje kao grilonke (pune su, nisu prozirne)... uzela sam na kraju te kao grilonke za 40 kn, ne urezuju mi se u noge i jedva čekam da ih nosim
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 10:10   #71
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
kupila sam ih jučer

bila sam prvo u lidlu i iskreno, grozne su mi te... jest da koštaju 20 kn, ali su debele kao štrample i mucaste... ne samo što su mucaste, nego ostavljaju mucice po svemu što im se nađe u blizini
da, to je istina, pustaju mucice i to dosta, al meni se svidja kaj su debele, vani je zima i uz to kaj su debele imaju onak i sitne rupice u linijama
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:47   #72
joj i ja bi sebi kupila
vec u glavi imam kombinacije ; sive duboke starke , crne natkoljenke, crna minica na volancice...neka majica i sako a??
ili balerinke , natkoljenke , sarena haljinica i kardi , remen ?
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 13:41   #73
Sto mislite o natkoljenicama na koledzice,imam sive natkoljenice i crne i plave koledzice,pa sam mislila tako nesto kombinirati ?
Bubica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:16   #74
frkalo, ovo sa starkama zvuci dobro, tocno tak bum i ja svoje furala, starke, carapice, suknjica, majca i sako joj ja bi sad one iz tallya kaj imaju masnicu sa strane....
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:36   #75
curke, imate na asosu sad nekih za 3 funte
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 23:00   #76
cure, a kak vi sprijecite da vam natkoljenke kliznu dole dok hodate? dok sam ih nosila meni se često znalo dogoditi pa ih vise ne nosim. a i ponekad su me ful znale stisnuti,pa bi mi noga izgledala ko hrenovka.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 09:23   #77
gdje bi mogla nac ovakve i da su u raznim bojama?

http://www.rp-online.de/gesellschaft...bid_51294.html
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 13:28   #78
ja sam jucer za izlazak furala starke natkoljenke i neki sos, i bas sam si izgledala ko 17ogodisnjakinja... al fora mi je to i ove lidl natkoljenke su zakon, imala sam ispod hulahopke boje koze i uopce nisu bjezale dolje, a nisu mi se ni urezale onak u nogu...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 22:19   #79
Meni klizu dolje isto i ne znam kako to sprijecit :/
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 17:35   #80
Ima nešto natkoljenica u xnation-u. Ja sam danas kupila obične crne i neke smeckaste s brončanim nitima. Inace su po 30 kn , ali trenutno imaju neki popust od 30 % tako da sam dvoje dobile za 42kn
nutella87aa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.