Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2012., 00:19   #1
Post BaByliss Pro

nevjerovatno savrsen spoj kvalitete i krajnjeg efekta. trenutno najprodavaniji brend za kosu kod elektrike. Samo probaj pegle i figara, biti ce ti sve jasno
BEAUTY EXPERTT is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.02.2012., 00:53   #2
Quote:
BEAUTY EXPERTT kaže: Pogledaj post
nevjerovatno savrsen spoj kvalitete i krajnjeg efekta. trenutno najprodavaniji brend za kosu kod elektrike. Samo probaj pegle i figara, biti ce ti sve jasno
Da, ali su i cijene cool
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 11:19   #3
Ja imam jedan njihov figaro i zadovoljna sam. Za ostale proizvode ne znam.
malavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 23:48   #4
jel' ima tko ovo ili ovo
morfijum is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:46   #5
dali netko zna di ima u hrvatskoj kupiti babyliss waving wand
nokti-matea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 11:12   #6
Imam njihova 4 proizvoda,ne mogu reci da nisam bila zadovoljna. Ali u dvije godine otišle su mi dvije pegle.Sad ni figaro ne radi. Pravilno ih upotrebljavam. Ako je to profesionalno,a aparat traje godinu dana,onda to baš i nije profi. Pokvari se tako da oni to u servisu ne mogu (ili neće,ili ne znaju) popraviti i onda moram platiti novi. Zanima me je li imao netko još takvih problema?! Ili samo ja imam taj peh da mi nakon godinu dana ode pegla od 600 kn i figaro nakon malo više od godinu.
frizerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:19   #7
Bok, može li mi netko molim vas napisati gdje se nalazi servis za BabylissPRO opremu u Zagrebu? Imam njihovu peglu za kosu koje je jučer prestala raditi nakon otprilike 3-4 godine. Hvala unaprijed. :-)
ETII is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 22:49   #8
Babyliss perfect curl

da li netko ima ovo cudo? na hqhairu se prodaje za 130 funti i sad vidim da ima ponuda na trendi.hr gdje stoji da je 579 kn... jeli to moguce?

http://www.trendi.hr/hr/offers/Babyl...za-kosu-579-kn

http://www.hqhair.com/babyliss-pro-p.../10797584.html
Menica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 00:24   #9
jedna youtuberica radi videe "does this thing really work" i gledala sam za slične uvijače (identično izgledaju) i ne, nažalost ne radi.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:49   #10
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
jedna youtuberica radi videe "does this thing really work" i gledala sam za slične uvijače (identično izgledaju) i ne, nažalost ne radi.
Ja ga imam od prošlog ljeta i savršen je!
Uvijem si kosu za cca pola sata, savršena frizura i drži sve dok ne operem kosu.

Može se regulirati stupanj kovrča, od mekih do jakih..

Uopće ne idem frizeru

Trendi ga ima, vidjela sam, ovo je stvarno super prilika, jer mu je inače cijena paprena. Isplati se svake kune.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 19:08   #11
Meni frendica ima u frizerskom,super je ,lijepo spiralno nakovrća kosu.Razmišljam da ga sama uzmem za sebe.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 18:01   #12
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
jedna youtuberica radi videe "does this thing really work" i gledala sam za slične uvijače (identično izgledaju) i ne, nažalost ne radi.
ne znam baš da bih cijenila mišljenje te blogerice koja sve te stvari testira jednom. neke stvari treba naučiti raditi. osobno ga nemam ali sam bila u frizerskom dok su curi radili frizuru s njim i kovrče su savršeno ispadale, iako je procedura malo duža.
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 23:07   #13
ja vise cijenim misljenje nekog tko o tome snimi video i gdje mogu vidit rezultate nego misljenja na forumima u stilu "unuka tetkine babe sestricna od male maje iz prvog be to koristi i naprosto je wow casnarijec", al to sam samo ja.

i ne mislim samo na ovaj proizvod nego opcenito. pa kojem vragu sluze recenzije? i "first impression" videi? retoricka pitanja.

dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 09:12   #14
Malo sam gledala recenzije i na amazonu spominju da ima dosta fake proizvoda koji ništa ne valjaju. Da li moguće da je ovo na ponudi lažnjak, tim više što je znatno jeftiniji nego drugdje?
Dea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 11:10   #15
ja sam im bila poslala mail u vezi originalnosti, prvo su bili bahati a onda su napisali da je original. a sad jel je ili nije, uvijek aparat mogu vratiti kada mi stigne uz povrat novca :/ ja sam uplatila i sad čekam da vidim jel to to :/
__________________
"And God said: 'Let there be Satan, so people don't blame everything on Me. And let there be lawyers, so people don't blame everything on Satan.'"
mima_0022 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 13:59   #16
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ja vise cijenim misljenje nekog tko o tome snimi video i gdje mogu vidit rezultate nego misljenja na forumima u stilu "unuka tetkine babe sestricna od male maje iz prvog be to koristi i naprosto je wow casnarijec", al to sam samo ja.

i ne mislim samo na ovaj proizvod nego opcenito. pa kojem vragu sluze recenzije? i "first impression" videi? retoricka pitanja.

sve je to u redu, ja te skroz razumijem, ali sam s ovim "does this thing really work" povezala onu youtubericu bunny čije ponašanje slabo podnosim. ja sam stvarno na svoje oči vidjela tu frizuru pošto je to bilo rađeno na mladenki na čijem sam vjenčanju bila i frizura joj je izdržala do sljedećeg dana.
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:59   #17
Quote:
mima_0022 kaže: Pogledaj post
ja sam im bila poslala mail u vezi originalnosti, prvo su bili bahati a onda su napisali da je original. a sad jel je ili nije, uvijek aparat mogu vratiti kada mi stigne uz povrat novca :/ ja sam uplatila i sad čekam da vidim jel to to :/
Ajde javi kad stigne, bas me zanima. Mozda i ja narucim, ali me strah da nije laznjak.
Dea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 19:18   #18
ne bi htjela biti partibrejker, ali šta nije o toj stranici trendi. hr bilo govora tu na forumu kda je cura po super povoljnoj cijeni kod njih naručila UD naked paletu, pa je ispalo da je paleta fejk i to jako loši fejk
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.