Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2013., 13:32   #21
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
znači, ako si ružan budi
lep
__________________
Napustio forum
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:37   #22
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ne znam šta da ti kažem, stari, meni, a ženama koje znam, se dešavalo da su uberružni muškarci im bili ekstremno privlačni radi nenadjebivog karaktera.

Think Adrien Brody.

Pogle ga. I onako, ima oskara i regularno opći.

Ili Woody Allen, majko mila. Oženio pokćerku, koliko opći.

Steve Buschemi. Majko božja. Horror. Garantirano opći. Vole ga.

Ne znam šta da ti kažem. Probaj se, radi eksperimenta i zabave, recimo, tjedan dana držat kao gospodar svemira. Onako, ufuraj, budi si važan, stavovit, like a boss, cijeli svijet je ionako tvoj i tako to, opušteno, ne nadmeno. Samo ono "Fuck, yeah" stav zauzmi. Just for fun. I vidi šta se dešava.
Svi navedeni su slavni i bogati,tako da toliko o tome.
A ti kao uberružni koji su vam se svidjeli zbog karaktera su najvjeroajtnije bili prosjek a ne uberružni.
I Adrien Brody je jako daleko od ružnoće.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:43   #23
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
pa da baš toliko opći valjda ne bi pokćerku oženio
Pa šta ja znam, man, Mija Farou, pa azijatska pokćerka. He's hitting it hard.
A gle ga, i uz to neurotik.


Quote:
canex kaže: Pogledaj post
znači, ako si ružan budi planetarno popularan, dosta ljudi pada na popularnost očito to će potvrdit i velik broj ružnih rockera koji su trpali brojne groupie djevojke na račun popularnosti, a ne izgleda
Da. Jebiga. Šta ćemo se sad pravit da je planet uzvišen.
:/

Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
recimo ja sam ličnost koja je toliko "šamarana" tokom života i isfrustrirana do iznemoglosti da su mi od karaktera ostale samo mrvice.
Ovo zvuči kao stih cajke, jebote.

Pa onako, laj natrag na život, budi otvoren u vezi toga. Živote, fuck you back.
Samo izbjegavaj oružja i nasilja. Više ono Poe style.
Chicks dig Poe style.


Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
ovo me podsetilo na jednu babu šizofreničarku iz mog komšiluka koja umišlja da je holivudska diva iz 60tih godina.
Zaboga, nemošvjerovat. Imala sam i ja jednu takvu. Ista stvar.
Draži su mi takvi šizofreničari od onih što ih čipiraju svemirci.

I kužiš, babi je dobro.

Ono, hoću reć, svijet je ionako solidnim dijelom u kurcu, zašto bi se ti tom istom svijetu pravdao. Ili itko sa devijantnim septumom ili amorfijom poprečno-prugastih mišića. Jebete se. Gle one crnkinje od 250 kila po Bronxu kako šetaju kao kraljice svemira sa blingom oko vrata i u minicama. Je, da, smijemo im se mi, ali njima je super i nađu si nekog. Jer ih se jebe. Sretne su si.

Doista, ako pogledaš, vidjet ćeš tonu ljudi koji su fizički devijantni, upareni, ili ne i ok im je.
Ono, kontam da ih je u jednoj točki prestalo bit briga i strah i išta i samo su se počeli ponašat normalno, ono, jebe ih se i tako to.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:10   #24
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Pa onako, laj natrag na život, budi otvoren u vezi toga. Živote, fuck you back.
lajem. ako živim k'o pas, red je da lajem
Quote:
Zaboga, nemošvjerovat. Imala sam i ja jednu takvu. Ista stvar.
Draži su mi takvi šizofreničari od onih što ih čipiraju svemirci.

I kužiš, babi je dobro.

da, baš joj je dobro. naročito pred kišu kad svi iz ulice imamo direktan prenos konstruktivne srčane rasprave između nje i nevidljivog udvarača iz njene glave
Quote:
Ono, hoću reć, svijet je ionako solidnim dijelom u kurcu, zašto bi se ti tom istom svijetu pravdao. Ili itko sa devijantnim septumom ili amorfijom poprečno-prugastih mišića. Jebete se. Gle one crnkinje od 250 kila po Bronxu kako šetaju kao kraljice svemira sa blingom oko vrata i u minicama. Je, da, smijemo im se mi, ali njima je super i nađu si nekog. Jer ih se jebe. Sretne su si.
1. nismo u americi
2. nađu dečka jer su žensko. gaborki je uvek lakše da nađe frajerčinu nego gaboru bilo kakvu devojku. to smo apsolvirali na mojoj temi o ružnim devojkama i njihovim kriterijumima
3. i opet, nismo u americi
a da se pravdam nekome, sačuvaj bože...

Quote:
Doista, ako pogledaš, vidjet ćeš tonu ljudi koji su fizički devijantni, upareni, ili ne i ok im je.
ja još nisam video devijantnog muškarca koji nije bogat da šeta bilo kakvu devojku.
__________________
Napustio forum
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:14   #25
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
da, baš joj je dobro. naročito pred kišu kad svi iz ulice imamo direktan prenos konstruktivne srčane rasprave između nje i nevidljivog udvarača iz njene glave
To što opisuješ je 85 posto situacija na interenetu, samo nisi na ulici pritom.

Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
1. nismo u americi
2. nađu dečka jer su žensko. gaborki je uvek lakše da nađe frajerčinu nego gaboru bilo kakvu devojku. to smo apsolvirali na mojoj temi o ružnim devojkama i njihovim kriterijumima
3. i opet, nismo u americi

Dosadan si sa ovim "nismo u americi ;mig smajli". :/ Ono, kao, živiš u hrvatskoj gdje ne smiješ bit ružan, šta? Kakve to veze ima šta nismo u americi?
I ne, gaborki nije lakše da nađe frajerčinu, wtf.

Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
ja još nisam video devijantnog muškarca koji nije bogat da šeta bilo kakvu devojku.
Ja, em sam vidjela, em su mi se i samoj znali svidjet devijantni muškarci. Koji nisu bili bogati.

Isuse, kako imaš iritantan stav. Sorry. Ali ono, počinješ podmetat onaj "ružan sam, ali žene su u kurcu u hrvatskoj, moraš imat novčanik da bi uspio" generalizam.



Ne znam, šta hoćeš točno, kukat i tulit ili nešto poduzet?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:15   #26
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
radim ja na stvarima na kojima mogu, ali slaba vajda... recimo posao. siromašan sam i aktivno tražim posao. ubijam se koliko ga tražim, ali mrka kapa.
hoću da se obrazujem ili kupim neku super fensi modernu stvar. "nema problema", za sve to mi treba novac. za članstvo u biblioteci mi treba novac... knjigu ne mogu kupiti koju silno želim... nemam novac za izlaske, za teretanu, ni za šta...
ma nemam bre pare ni da se normalno obučem, sad da poginem u ritama bi me sahranili...
Barem imaš internet, to ti je moćan medij, iskoristi ga do maksimuma.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:52   #27
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ne kuzim jel pitas ovo za sebe ili sta...
ako je za sebe onda ti je bome sjeban vid ili ogledalo jer si zgodan decko
A kako ti to znas?
spy_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:11   #28
jebemu miša jel toliko bitno kak znam
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:14   #29
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
jebemu miša jel toliko bitno kak znam
ne igraj te igre i nevuciga za nos
svinjice
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:18   #30
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
ne igraj te igre i nevuciga za nos
svinjice
ne vucem ga , samo sam realna
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:29   #31
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
ne igraj te igre i nevuciga za nos
svinjice
a šta bi ga vukla...za nos

Kako se neke osobe precjenjuju tako ima i onih koji se podcjenjuju,
pretjerano su samokritični i smatraju da je fizički izgled presudan i najvažniji

Typhoid Mary ta tvoja avatar svinjica mi je preslatka
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:30   #32
stop beeing ugly and be handsome instead XD
4323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:30   #33
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
a šta bi ga vukla...za nos

Kako se neke osobe precjenjuju tako ima i onih koji se podcjenjuju,
pretjerano su samokritični i smatraju da je fizički izgled presudan i najvažniji

Typhoid Mary ta tvoja avatar svinjica mi je preslatka
pobogu ženo ne stavljaj mi soli na ranu o tom kak je ona slatka

a ja sam zato sitan i dinamitan
if you know what i mean
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:34   #34
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
pobogu ženo ne stavljaj mi soli na ranu o tom kak je ona slatka

a ja sam zato sitan i dinamitan
if you know what i mean
i ja sam sitna pa šta
A da si dinamitan nebi tu hvalio nečiju slatkoću nego bi nešto poduzeo
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:37   #35
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Ja nisam luuuzer, o naprotiv, meni je ooosmeh lajt motiv!

Znaš ti šta, slažem se s ovim šta ti je Alexa namljela.

Malo si počel brijat ono, sažaljevat se, ono tolko da ti mi svi povjerujemo i počnemo te sažaljevat.

A čitam malo po temama i vidim kaj pišeš, i vidim da si realan, bistar, a imaš i smiješne postove.

Stoga ono, prestani se tolko sam sebe sažaljevat.

Meni se osobno gadi kad vidim tak neke stare likove pune ko brod i onda šetkaraju neku na 20cm peta s 20 kila ukupno, samo radi para. Fuj.

Imaš net, pa skidaj knjige s neta koje možeš.

Možda bi nam svima bilo bolje kad bi se na neki način nadograđivali nego tu kukali kak je neko ružan

A vidi žene, za njih je Bog izmislio šminku

Mislim pa i ja sam sama sebi bolja dok se fino umijem, kremica za po danu, pa malo maskare, ovo ono, nego dok toga nema.

Tak i moje frendice kojima "uljetim" doma na kavu dok su u trenirci i bez šminke, mislim si bože sačuvaj, a dok se srede za faks ili izlazak - sasvim druga osoba, bomba.

Eto, što smo povlaštene!


EDIT: Da, kaj bi ti bilo bolje da si pun ko brod i imaš sa strane jedno 5 ženskica kaj se trgaju za tebe (a npr. ružan si) i znaš da te oće samo radi para? Kaj bi te to ispunjavalo i bil bi si super? Ma daj.
I ne vjerujem da si tak ružan kak pričaš, svako za sebe ima najgore kritike. Joj vidi šta mi visi sisa, joj vidi nos mi je do idućeg ugla, a realno možda nije tak i drugi na to ne obraćaju pažnju.
Ne vjerujem dok ne vidim sliku!!!!!! :P
__________________
Kroz maglu treperi devet sveča na torti... Tad sam dobio par mandarina i malog belog zeca...
Kukalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:43   #36
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Ja sam se pomirio sa mojom ružnoćom i nemam komplekse povodom nje, čak se i šalim sa prijateljima na račun iste. Na plastične operacije ne idem jer nemam novaca za to.
Nadam se (i radiću na tome) da ću jednog dana biti bogat pa ću imati gomilu mladih sponzoruša, tako da me je za fizički izgled i ponašanje baš briga. Jedino što mi je bed je to što u mladosti (kad je pravo vreme za to) nisam imao devojku, ali šta ćeš. Bar ću, kad budem imao 50, šetati jedva punoletne lepotice a moji vršnjaci zbrčkane matorke.
Nitko ne može bit toliko ružan izvana koliko neki ljudi mogu biti ružni iznutra. Što se tiče izgleda, pa vidi Alilovića, nemreš reć da je zgodan muškarac, a oženil je dobru mačku, jest da je sponza, al je komad. Ima frajer love, poznat, ni prvi ni zadnji. Osim toga ima ljepotica koje više privlače ti tipovi koji imaju humoristične face nego neki baby face, ili metrić kaj se pudra, ijak!

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphoto...41477833_n.jpg
__________________
<3<3<3
VanessaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 17:20   #37
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Dosadan si sa ovim "nismo u americi ;mig smajli". :/ Ono, kao, živiš u hrvatskoj gdje ne smiješ bit ružan, šta? Kakve to veze ima šta nismo u americi?
I ne, gaborki nije lakše da nađe frajerčinu, wtf.
ha ha
pa dobro, ja samo kažem da je gaborki lakše da nađe lepog dečka nego gaboru bilo kakvu devojku. ni ovo prvo nije lako, ali ovo drugo je jako teško. naročito ako gabor nema drugih kvaliteta kao što ih nemam ni ja

Quote:
Ja, em sam vidjela, em su mi se i samoj znali svidjet devijantni muškarci. Koji nisu bili bogati.
kako to da nikad nisam naleteo na takvu kao ti... a da, sve tave su zauzete... :
Quote:
Ne znam, šta hoćeš točno, kukat i tulit ili nešto poduzet?
ne kukam. samo čekam da dođem do neke love a onda ću se popraviti, pa možda nešto smuvati
__________________
Napustio forum
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 17:28   #38
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Barem imaš internet, to ti je moćan medij, iskoristi ga do maksimuma.
koristim.
Quote:
Kukalica kaže: Pogledaj post
Malo si počel brijat ono, sažaljevat se, ono tolko da ti mi svi povjerujemo i počnemo te sažaljevat.
ne, uopšte mi to nije bio cilj
Quote:
A čitam malo po temama i vidim kaj pišeš, i vidim da si realan, bistar, a imaš i smiješne postove.
EDIT: Da, kaj bi ti bilo bolje da si pun ko brod i imaš sa strane jedno 5 ženskica kaj se trgaju za tebe (a npr. ružan si) i znaš da te oće samo radi para? Kaj bi te to ispunjavalo i bil bi si super? Ma daj.
I ne vjerujem da si tak ružan kak pričaš, svako za sebe ima najgore kritike. Joj vidi šta mi visi sisa, joj vidi nos mi je do idućeg ugla, a realno možda nije tak i drugi na to ne obraćaju pažnju.
Ne vjerujem dok ne vidim sliku!!!!!! :P
hvala na komplimentu.
kad bih birao
1. da imam pare i da me ženske samo zbog toga vole
2. da nemam pare i da me ženske uopšte ne vole
pre bih izabrao ovo prvo. ne bih me ispunjavalo ali bih bar imao neku satisfakciju

A sliku vam mogu pokazati, da se uverite da sam ružan, pod uslovom da je tražite putem privatne poruke.
__________________
Napustio forum
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 17:53   #39
Quote:
Kukalica kaže: Pogledaj post

A vidi žene, za njih je Bog izmislio šminku

Mislim pa i ja sam sama sebi bolja dok se fino umijem, kremica za po danu, pa malo maskare, ovo ono, nego dok toga nema.

Tak i moje frendice kojima "uljetim" doma na kavu dok su u trenirci i bez šminke, mislim si bože sačuvaj, a dok se srede za faks ili izlazak - sasvim druga osoba, bomba.

Eto, što smo povlaštene!
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
ha ha
pa dobro, ja samo kažem da je gaborki lakše da nađe lepog dečka nego gaboru bilo kakvu devojku. ni ovo prvo nije lako, ali ovo drugo je jako teško. naročito ako gabor nema drugih kvaliteta kao što ih nemam ni ja
Je, da. Ima logike, u pravu ste.

Kad smo već kod toga, evo najboljeg mogućeg, a za ružnoću vezanog tutoriala za žene i savjeta za muškarce (na kraju videića) s kojim se možete susrest na netu. Link za najbolji mogući tutorial, a za ružnoću vezanog, za žene i savjeta za muškarce koji možete susrest na netu.


Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
kako to da nikad nisam naleteo na takvu kao ti... a da, sve tave su zauzete... :
Hihihihihi. I see what you did there. Nice try, nice try.

Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
ne kukam. samo čekam da dođem do neke love a onda ću se popraviti, pa možda nešto smuvati


Love. LOVE. Prevedi to što hoćeš LOVE na engleski i get yourself some LOVE, Mc'Lovin.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 18:34   #40


Evo ja se kunem vlastitim životom da mi je Jenna s youtube-a pala na pamet, doduše ne taj video koji si stavila,
ali:
Prvo sam ne znam kak naletila na tu Jennu nekad prije recimo 2-3 mjeseca. I mislim si gle pa ženskica izgleda sasvim dobro.
Onda sam naletila na video di nema ni trunke šminke i di ju onda dečko šminka.
Tek tad kad sam ju vidla bez šminke ono mislim si wtf, opće nije tak "sasvim dobra" kak sam mislila prvo dok je bila sva natrpuckana kojekakvim šminkama.

Inače ok je, samo kaj što se mene tiće nejde joj tak rozi ruž uz plavu kosu (i inače ga furat voli) a i neki čudni puder meče koji odudara od njezinog tena.


Eto, tako je to.
__________________
Kroz maglu treperi devet sveča na torti... Tad sam dobio par mandarina i malog belog zeca...
Kukalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.