Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 22:03   #2521
Momak, 28 godina, iz Splita, vozim Golfa dvicu. Lijep ko lutka i sladak ko cukar, radio kasetofon i grijanje, nije cukan... udobni sicevi s onim di ti stane ruka. Mogu u svatove s njim da se ne obrukam.

Nema ABS ali zna kocit. Siguran u voznji sa cetvoro oci. Drzi ko boca da siber ne toci.
Rade dobro ko sat vjetrobrani bocni. Svasta prosli zajedno ko pravi vrsnjaci zamalo mi ga jednom ukrali Bosanci. Guta goriva, al isto moze povuc.

Nude mi za njega jedno trista eura, to je isto ko da sam im reko dzabe evo vam. Koliko sam ga puta prao, usisavo, meo ga, obiso snjim po svjeta. Gutao je goriva, al je isto mogo povuc snjim i zimi moglo se u Liku. Koliko me puta doma doveo u zoru spaljenog ko kralja ili pjanog kao dzoru. Muzika iz njega tukla, parkiram ga u lad a akomulator satima dura li dura koliko mi je puta stao, koliko puta ga sam gurah...

Ahhh i sad trazim neku curku sa podrucja Rupotina donjih da ga poguramo zajedno, zaboravimo proslost i okrenemo se buducnosti (i uzgajamo tune bolje od rio mare)!

Salin se, prodajen mlado maslinovo ulje, info na PM ili PP ovisi jel citas na nasem ili stranjskom.

Edit za moderatore: Ne salin se i ne prodajen mlado maslinovo ulje sa otoka Braca. (najbolje, ekstra nevino), nego tazin curu da mi gura Golfa i jedini uvjet s njene strane je da se ne zove Toncica i da ne trazi zgodnog decka za sex.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:22   #2522
Tražim frendicu- Ljubljanica, Srednjaci, Horvati, Trešnjevka. 23-29g za druženja, kave, kino itd.
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:22   #2523
Bok

Tražim prijateljicu,živim u Splitu. Imam 30 god. Za druženje,kave,izlaske,šetnje itd...Slobodno se javite u inbox.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:42   #2524
Ne želim vise biti sam...ako kažem da sam normalan,zgodan,pametan, zabavan,duhovit - nećeš vjerovati...sto je druga opcija ?
Volio bi upoznati zanimljivu ženu koja se voli smijati i ljubiti i s kojom bi mogao ugodno razgovarati i družiti se. Prvenstveno tražim osobu, prijateljicu.... jednu ženu za puno susreta a ne puno žena za jedan susret
Živim u Rijeci i imam 45 godina, pa je poželjno i da si ti u Rijeci ili okolici
kigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:04   #2525
U predominantno ženskoj firmi nekako mi fali muškog društva.

Za kave na kojima se može satima trabunjati o nečemu što nije posao. Na poslu sam gotovo stalno pa mi treba neko društvo koje će prihvatiti da ne mogu kafenisati po cijeli dan ili činjenicu da mogu na tu istu kavu jednom u dva tjedna. Ili pak netko tko će htjeti ići u kazalište kulturno se uzdizati ili u kino gledati horore koji me straše.

Bonus ako znaš fino kuhati i/ili ako se kužiš u aute Volim kad mi netko skuha nešto egzotično, a pitanja oko vožnje i auta napretek.

Iako sam vozna ipak te molim da budeš negdje iz Rijeke ili okolice budući da mi je slobodno vrijeme ograničeno. Eh da, imam 25 godina, i odgovara mi društvo u širokom rasponu godina.
PS. Moraš voljeti mačke... inače se nećemo dobro slagati.
Contrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:27   #2526
Bok, cura sam od 25 godina, zivim u Zagrebu, i zanima me ima li ovdje musko od cca 25 do 35 god., koji je vise tip za vezu, a da mu nije bas bitan seks. Ako ima moze mi se slobodno javiti. Samo netko iz Zagreba, nemojte mi se javljati ako ste dalje.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:42   #2527
Oglas ti je pobrisan jer imas pravo na jedan oglas koji traje 30 dana. Tvoj zadnji oglas je bio 04.11.2017.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 00:09   #2528
Pozdrav svima!Ja sam dečko od 31 godinu, živim i radim u Zagrebu i tražim žensku osobu za druženje, kave i za odlaske u kino.Moguća je i ozbiljna veza.Za sve ostalo tu je PP!

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:46   #2529
O meni

Muškog spola, iz Zagreba, 26 god, 186 cm, oko 80-ak kg (više-manje), kažu mi barem da izgledam jako dobro izvrstan student pri kraju jednog humanističkog fakulteta. Zanimaju me nutricionizam, povijest, povijest sporta, nogomet, politika, biografije, psihoanaliza, dosta sam informiran i u toku sa svakodnevnim događajima.

Smatram se dosta ozbiljnom, intelektualnom osobom, vrlo sam načitan i obrazovan, ali daleko od ikakve dosade, sa mračnom stranom i pričom, ali i vrlo senzibilan/senzualan. Inače imam još neke subverzivne interese i namjere za koje ćeš saznati ako se upoznamo dovoljno. Dosta sam businesslike, pristojan i konkretan, volim prijeći na stvar i ne komplicirati. Volim novac i pronalaziti načine kako ga zaraditi, ulažem u kriptovalute i dionice, ali istovremeno pišem inner life biografiju, uglavnom dosta sam eklektična i kompleksna osoba. Ne volim pretjerano bahati, lijeni i zatucani hrvatski mentalitet, ali ni općenito površni i nezainteresirani mentalitet modernog čovjeka u većini svijeta.

Što tražim

Žensku osobu, iz Zagreba ili da tamo obitava većinu godine, za ozbiljnu vezu. Godine mi nisu previše bitne i neću stavljati nikakav limit, kao ni obrazovanje, a što se tiče izgleda dok imaš nepokvarene zube, nisi sasvim gojazna i održavaš higijenu puno mi je važnije povezivanje na mentalnoj razini.

Tražim ozbiljnu, odgovornu, inteligentnu, pristojnu i razumnu curu, koja se neće javljati da si ispuni vrijeme ili ego već koju zanima što skoriji prelazak na dopisivanje u stvarnom vremenu i, ukoliko se pokaže dovoljan stupanj kompatibilnosti, brzo nalaženje uživo. Fotografija se podrazumijeva (ne u prvoj poruci), ali nije ni blizu ključnog elementa.

Želim nešto što se čini u izdisaju zadnje desetljeće -ozbiljnu, duboku i posvećenu vezu u kojoj mi je partnerica na prvom mjestu i zajedno svladavamo životne teškoće. Romantiku, večere, ljetovanja, cijeli paket, dakako ne sutra, ali to je ono za što sam spreman. Stoga me zanima upoznavanje osobe koja oko veza ima donekle konzervativniji odnos i još cijeni starije vrijednosti, iako ne mora biti nužno vjernica.

Isto tako, preferirao bih eventualno osobu koja ne voli previše modernu kulturu i smatra je ispraznom i priglupom, te nekoga obrazovanijeg i ozbiljnijeg, mirnijeg karaktera, ali ništa od toga samo po sebi nije uvjet bez kojeg se ne može


Neke napomene iz prethodnih iskustava...

-Za početak, želim se dopisivati u realnom vremenu u aplikacijama poput WhatsAppa/Vibera ili Facebooka, a ne na PM ovdje, pa ako ti to smeta nemoj se ni javljati. Nije više 2001. godina.

-Molim da se ne javljaju osobe koje će smetati što eventualno neće biti jedine s kojima ću se taj čas dopisivati, kao ni osobe koje se nisu spremne brzo naći nego traže nekakav poseban tretman - nećete ga dobiti, posvetit ću se onima s normalnijim pristupom, a vas ignorirati. Otvoren pristup bez kompliciranja je najbrži način da se upoznamo, dobit ćete priliku. Isto tako, kako rekoh, želim se upoznati što brže a ne dopisivati mjesec dana.

-Molim da se ne javljaju osobe koje nisu spremne za ikakvu žrtvu u smislu vremena i napora kako bi ostvarile vezu, osobe opsjednute karijerom nauštrb svega drugoga, osobe koje još pate za bivšim ljubavima, nisu zrele za vezu, žele se dopisivati mjesecima prije nalaženja itd itd

-Ako tražite dečka koji je isključivo katolik scrollajte dalje, ali nemam nikakvog problema s vjernicama te čak i više respektiram neke tradicionalnije vrijednosti.

-Veza za mene podrazumijeva sve njezine uobičajene elemente, uključujući i seks. Ako se čuvate za poslije braka ili želite dečka djevca scrollajte dalje.

Ako ste se prepoznali u ovom postu i želite nešto kvalitetnije javite se, nećete se razočarati
thinkingiraffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:20   #2530
Cura 34 godine(176/64) u potrazi za iskrenim dečkom za dopisivanje pa ako si kliknemo po mogućnosti za nešto više(molila bi da me zaobiđu osobe koje se javljaju na svaki oglas,avanturisti,konzumenti svega i svačega i tome slično);po prirodi sam mirniji tip cure pa ti samo nemoj biti osoba suprotna prethodno navedenom opisu...inače sam zaposlena a za sva ostala pitanja tu je inbox
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:56   #2531
Smile

Quote:
bijelatama kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zena sam pedesetih godina.
Trazim drustvo za setnje i skitanje prirodom i gradom, kave i razgovor uz pivu, glazbu.. Odlazak u kazaliste i pricanje o svakodnevici i utiscima, kriticko promisljanje o zivotu..
Trazim drustvo, nove prijateljice i prijatelje.
Volim pjevanje, tihovanje, citanje i smijeh.
Pisem ovdje jer mi se ne mili ukljucivati u vec oformljene grupe, zborove i slicno.
Ne trazim partnera vec osobe slicnog dozivljaja da su nesto u zivotu zaokruzile a jos nisu osjetile i pojmile sto i kako dalje.
Korak po korak, dan po dan..a da si manje u tome sam.
obnavljam oglas
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:19   #2532



Sunce na zalasku na zapad emigrira,
sat počinje da kraj radnog vremena svira.

Dolazim kući, večeru pravim,
i uvijek se sa količinom hrane izgnjavim.

Previše ispečem, sam pojest ne mogu,
e da imam neku koju sam oborio sa nogu.



Slobodno vrijeme, baš hobije biram,
dal' da plešem, sviram il po Jarunu bicikliram.

Da' upalim auto i okolo lutam,
il' sjednem uz TV i grickalice gutam.

Svaki puta nešto, tako stvari stoje,
nekako si mislim bilo ljepše bi udvoje.



Dođe taj da i u kinu se pojavim,
sa onom kino karticom, automat za karte gnjavim.

Na ulazu dam kartu, blagajnica me okom važe,
gleda oko mene, družicu mi traže.

A ja doš'o sam, em mi glave lude,
čak mi se i blagajnice zbog tog propusta čude.



Gledam restorane, lijepo sve miriše,
sve nešto finoga u jelovnicima im piše.

Unutra svi se časte, nedaju se smesti,
i mislim kako bi i ja htio nešt' pojesti.

Al' mi malo frka, sam da hranu biram,
pa na kraju ne odem, odlučim da apstiniram.


* * *

Tražim neku zbog koje bi radio ludosti i budalaštine, jer ljudi misle da sam malo prestar da radim ludosti i budalaštine bez razloga.

Nema veze kakva je sve dok je mala slatka rekreativka za kojom će se okretati svi dečki - da preuzme pažnju jer mi već neugodno kad se dečki za mnom okreću ...


I da ne zaboravim ono najvažnije...



__________________
"... ěvery dream begins by taking one step ..."
The Poet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:59   #2533
40-godina, solo, živim i radim u Rijeci. Ne pušim, ne bavim se sportom, plus size žena sam i ako nešto volim u tome uživam bez granica.
U malo slobodnog vremena što ga imam - fali mi društvo iz Rijeke ili bliže okolice s kojim bi ga kvalitetno provela (uživo, ne uz računalo). Ako se netko pronalazi u napisanome - inbox je otvoren .
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 18:18   #2534
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Forumaš, 31g, Zg, želi...
...upoznati curu za druženje, kave, kino, kazalište, šetnje, upoznavanje Zagreba i sve ono što nam padne na pamet.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...

Zadnje uređivanje rocket86 : 25.11.2017. at 18:36.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:28   #2535
Spol = Muško;
Godine = 23;
Lokacija = Zagreb;

private enum _prijateljicaZa
{
kava,
izlazak,
razgovor
}
public void Oglas()
{
/*
Nisam neki tip koji voli puno dopisivanja, dapače, moje poruke i sa
najboljim prijateljima su isključivo dogovori za nalaženja. Ja sam
nepopravljivi romantik, ponekad sviram, ponekad slušam pjesme, ponekad
pišem pjesme, ponekad igram igrice, ponekad ih radim, ponekad sam
spontan, ponekad sam povučen, ponekad čitam znanstvene članke,
ponekad se bavim politikom, ponekad se ne bojim prepustiti životu.
"Ponekad" je ponekad svaki dan. Duhovna sam osoba, ali ne pratim utabane staze, imam svoju filozofiju i nje se držim. Ako mogu nekome pomoći, pomažem.
*/

if(understand && youAre){
switch(_prijateljicaZa)
{
Case kava:
SendMessage();
break;

Case izlazak:
SendMessage();
break;

Case razgovor:
SendMessage();
break;

}}
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:46   #2536
hej

Uhvatila me želja večeras nešto napisati ovdje, baš da vidim jel ima neki razlog tome. Ne vjerujem baš da se čovjek može stisnut u par redova pa neću ni pokušavat previše, kažu da ono bitno i tako stoji negdje između njih.

23 su mi godine, dečko iz Zagreba. Vrijeme odlazi na fakultet koji završavam, čitanje knjige ili vlastito švrljanje po papiru, druženje, treninge, preslušavanje glazbe i druge vlastite gušteve koji mi već padnu na pamet, ovisno valjda o periodu.
Volim ovaj dio godine, vrckavost i osjećajnost, iskrenost, glupe interne zezancije, nepotrebno razmišljanje, stvaranje doživljaja na koja se može bacit koji nostalgični pogled kasnije i naravno još mnogo toga konkretnijeg, ali ovo je sasvim dovoljno nabacanih slobodnih asocijacija

Za cure koje su se nekako našle u ovom, inbox stoji otvoren, a dalje se već lako vidi gdje(i jel igdje) to vodi. Mnogo mi je stvari bitno, dio se nalazi koji red iznad, ali uvijek je najvažnije kako stvari čine cjelinu.
Godine su mi važne u smislu punoljetnosti. Lokacija Zagreb, ne zanima me čisto dopisivanje s nekim tko mi je zanimljiv, sve pravo ide uživo
amp100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:17   #2537
Iako Sonju duža plava kosa krasi,
iskra u plavim očima joj se nikada ne gasi

Umjesto mača u ruci draži su joj miš i knjiga,
vječno je dijete sunca i ljeta a kukanje, trač i šoping
nisu njena razbibriga

Rođena u godini i mjesecu kada je Elvis Presley
napustio ovaj svijet,
rock glazba je mila uhu njenom
kao pčeli rascvjetali cvijet

Kao Lavica prava Sonja doziva svoga Lava,
laviće nema, niti krdo svoje, ali kroz pustinju života je lakše hodati u dvoje
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:53   #2538
Bok, zensko sam u kasnim dvadesetim, obrazovana, iz Slavonije sam pa eto ako ima muska osoba slicnih osobina za poneku kavu moze mi se javiti, idealno ako osoba ima od 29 do 33 g i ako je iz okolice Slavonskog Broda, Nove Gradiske ili Pozege.
__________________
...
Ellaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 11:07   #2539
Pozdrav svim djevojkama dobre volje

Živim u Zagrebu, odnedavno sam napunio 36 godina, uvjetno sve sam ostvario u životu i posložio neke stvari i sada nebi bilo loše nekoga upoznati, nakon nekoliko neuspješnih veza. Inače, zaposlen, obrazovan, VSS, sportski sam tip, volim se družiti, razgovarati, davati savjete, otvoren sam, znam što želim u životu i koliko mogu pružiti.

Volio bi upoznati zanimljivu žensku osobu, koja zna što želi u životu, koja se ne boji isto takvih muškaraca sa stavom koji znaju što žele, koja također zna razgovarati, koja se voli šaliti i da malo na kraju začinimo koja drži do sebe .

Ovo bi bilo osnovno, a za opširnije moj inbox je otvoren...pa, dobro došli....
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 00:42   #2540
Trazim dopisivanje, nudim dopisivanje.
Nista vise, niti manje. Obostrano ubijanje privremene dosade. Musko, 25 god.

Sta god da ikog zanima o meni moze naci postove na psihokaucu. Vrlo vjerojatno vam se nece svidjeti kao ni ja. 😁
Sto je totalno okej i prihvatljivo.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.