Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 14:22   #141
Dobro ovo su sada već takve gluposti, pucao u lječnika pa kao netko tko se trenutno školuje prema tome mogu reći da ima puno takvih koji bi pucali na neke lječnike zbog određenih stvari, mislim da se i vani mogu naći jer to je teška struka...Inače u Kini se malo malo dogodi napad na neku bolnicu i zdravstveen djelatnike tako da ovo uopće ne mora biti povezano s time pa čak i da je muslimanske vjeroispovjesti.
Čovjek je očigledno smatrao ili je zbog nečeg smatrao da je lječnik kriv, mediji pumpaju situaciju da uzvre, a treba ju smiriti šire paniku namjerno !
arizin is offline  
Old 26.07.2016., 14:26   #142
Quote:
arizin kaže: Pogledaj post
Dobro ovo su sada već takve gluposti, pucao u lječnika pa kao netko tko se trenutno školuje prema tome mogu reći da ima puno takvih koji bi pucali na neke lječnike zbog određenih stvari, mislim da se i vani mogu naći jer to je teška struka...Inače u Kini se malo malo dogodi napad na neku bolnicu i zdravstveen djelatnike tako da ovo uopće ne mora biti povezano s time pa čak i da je muslimanske vjeroispovjesti.
Čovjek je očigledno smatrao ili je zbog nečeg smatrao da je lječnik kriv, mediji pumpaju situaciju da uzvre, a treba ju smiriti šire paniku namjerno !
pomjesao si nesto, jucer je psihicki bolesnik koji je i prije htio ubijati invalide pobio u bolnici invalide u japanu, a danas je oko 13h u njemackoj netko upuco lijecnika, nisu dati nikakvi detalji, pa po meni moze biti i pacijent tog ljecnika, narkoman ili bogte pitaj ko...
placebo effect is offline  
Old 26.07.2016., 14:28   #143
Malo smiješno da se svaki napad i svaka pucnjava u Europi veze za imigrante, da ima nesto u njima i njihovim napadima i nacinu da se ne mogu nositi sa prilagodjavanjem u Eu, ali zar nema pucnjave u Australiji, Kini, Indiji, Nigeriji i svim drugim država..sada će index, jutarnji i večernji svaki napad i svako eventualno razbojstvo, napad i sve ostalo stavljati kao prijelomnu vijest i vezati sa izbjeglicama, imigrantima i muslimanima i islamistima...
Ili cijela EU mora ici na provjere imigranata i povecanje svoje sigurnosti a krajnja mjera izgon i protjerivanje svih islamista za koje se utvrdi da jesu ili na bilo koji nacin vezani za islam, isis ili vjerske objekte..a krajnja mjera ako ove ne pokazu djelotvornosrt protjerivanje svih muslimana iz evropskih zemalja
__________________
...
ivan.iv is offline  
Old 26.07.2016., 14:28   #144
Quote:
tzipiripi kaže: Pogledaj post
Hollande izjavio da je ovo ISILovo maslo
http://edition.cnn.com/2016/07/26/eu...hurch-hostage/
A čije je maslo da se ti isti ISIL-ovci šeću ulicama post-Gadaffijevske Libije?
__________________
Dedicated follower of fashion.
.Syd is offline  
Old 26.07.2016., 14:31   #145
Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
Malo smiješno da se svaki napad i svaka pucnjava u Europi veze za imigrante, da ima nesto u njima i njihovim napadima i nacinu da se ne mogu nositi sa prilagodjavanjem u Eu, ali zar nema pucnjave u Australiji, Kini, Indiji, Nigeriji i svim drugim država..sada će index, jutarnji i večernji svaki napad i svako eventualno razbojstvo, napad i sve ostalo stavljati kao prijelomnu vijest i vezati sa izbjeglicama, imigrantima i muslimanima i islamistima...
Ili cijela EU mora ici na provjere imigranata i povecanje svoje sigurnosti a krajnja mjera izgon i protjerivanje svih islamista za koje se utvrdi da jesu ili na bilo koji nacin vezani za islam, isis ili vjerske objekte..a krajnja mjera ako ove ne pokazu djelotvornosrt protjerivanje svih muslimana iz evropskih zemalja
bas, pa zato i kazem ubojstvo u 13h ovog lijecnika u njemackoj bez ikakvih detalja, neki su vec pripisali imigrantima, a lako moze biti da pacijent se usetao u bolnicu i upucao svog doktora iz nekog razloga.
placebo effect is offline  
Old 26.07.2016., 14:31   #146
Quote:
placebo effect kaže: Pogledaj post
pomjesao si nesto, jucer je psihicki bolesnik koji je i prije htio ubijati invalide pobio u bolnici invalide u japanu, a danas je oko 13h u njemackoj netko upuco lijecnika, nisu dati nikakvi detalji, pa po meni moze biti i pacijent tog ljecnika, narkoman ili bogte pitaj ko...
Pa no, to sam i mislio najvjerojatnije pacijent kakav terorizam sad je sve postalo terorizam...Nogometnim rrječnikom treba stati na loptu, a mediji namjerno rade paniku!
Kao da tamo prenose kada se kod nas upuca netko ili kad je ovom čovjeku granata eksplodirala u dvorištu...
arizin is offline  
Old 26.07.2016., 14:44   #147
mediji zive od panike, terora i ostalih senzacionalistickih vijesti. Ovim zbivanjima u Europi najvise ce profitirati mediji
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 26.07.2016., 14:47   #148
Premda da budemo iskreni - puno je i do ljudi tj. čitatelja. Evo npr. o ovom u Njemačkoj na Indexu nema niti jednog jedinog slova oko toga da je to terorizam, čak ni u obliku "ne zna se da li je terorizam".

A da je relativno važna vijest kad u bolnici u Berlinu netko puca u liječnika što ipak nije tako česta situacija u zapadnoj Europi - je.

E sad, druga je stvar što hrpa ljudi sama počne zaključivat da je to sigurno terorizam. A zapravo u tekstu ni slova o tome.
KLCCLK is offline  
Old 26.07.2016., 14:50   #149
zna netko kaj znaci daesh, kazu tu da su vikali daesh
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...enika/4558928/
placebo effect is offline  
Old 26.07.2016., 14:51   #150
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Premda da budemo iskreno - puno je i do ljudi tj. čitatelja. Evo npr. o ovom u Njemačkoj na Indexu nema niti jednog jedinog slova oko toga da je to terorizam, čak ni u obliku "ne zna se da li je terorizam".

A da je relativno važna vijest kad u bolnici u Berlinu netko puca u liječnika što ipak nije tako česta situacija u zapadnoj Europi - je.

E sad, druga je stvar što hrpa ljudi sama počne zaključivat da je to sigurno terorizam.
Ima itekako! I puni su vec mediji da se Hollande izjasnio!

http://www.zeit.de/politik/ausland/2...che-islamismus
Ravell is offline  
Old 26.07.2016., 14:53   #151
To nije ono o čemu pričamo Hollande - Francuska - pokolj u crkvi...
Mi pričamo o tome da je neki pacijent u Berlinu pucao u liječnika i u sebe.
KLCCLK is offline  
Old 26.07.2016., 14:56   #152
Quote:
placebo effect kaže: Pogledaj post
zna netko kaj znaci daesh, kazu tu da su vikali daesh
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...enika/4558928/
Daesh, islamska drzava na arapski.
BBC drama is offline  
Old 26.07.2016., 14:57   #153
Quote:
placebo effect kaže: Pogledaj post
zna netko kaj znaci daesh, kazu tu da su vikali daesh
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...enika/4558928/
Daesh je na arapskom ono što je ISIL ili ISIS na engleskom.
Martian7 is offline  
Old 26.07.2016., 14:57   #154
Quote:
angot kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, pa tema je terporizam u Europi.

A uostalom ovo je komentar koji sadrži istu vijest pa nije izbrisan



Ne shvaćam...
napadaci u francuskoj crkvi su vikali daesh...
placebo effect is offline  
Old 26.07.2016., 14:59   #155
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
To nije ono o čemu pričamo Hollande - Francuska - pokolj u crkvi...
Mi pričamo o tome da je neki pacijent u Berlinu pucao u liječnika i u sebe.
Ovaj put sam mislio da je govor bio o aktualnom napadu u Francuskoj. Izvinjavam ti se. Nazalost nemam trenutno mnogo vremena da se ukljucim u temu (telefoniram).
Ravell is offline  
Old 26.07.2016., 15:01   #156
Quote:
placebo effect kaže: Pogledaj post
napadaci u francuskoj crkvi su vikali daesh...
Zaklaše čovjeka. E budale.
angot is offline  
Old 26.07.2016., 15:03   #157
sad sam googla daesh, ima podatak da bas i ne vole da se koristi ta rijec za njih
http://www.mirror.co.uk/news/world-n...eatens-6841468 ... malo cudno da su to vikali, ako je fakat stvarno da je isis prijetio rezanjem jezika svkaome ko koristi taj izraz. ili se to mozda odnosi smao na ne arape?.
placebo effect is offline  
Old 26.07.2016., 15:04   #158
S obzirom na tendenciju da su za sve krivi izbjeglice iliti imigranti, dali se netko zapitao kako je to onim običnim imigrantima ili izbjeglicama koji ne spadaju u kategoriju teroristi?

Evo link na kojeg sam naletio prije par minuta:

http://www.24sata.hr/news/pedofilu-k...-zatvor-484687

Što reći kako se osjećaju roditelji ovog dječaka iz BiH kao i dječaka domicilnog Njemca? Ovo nije terorizam, ali samo želim skrenuti pažnju da se mi bojimo imigranata ili izbjeglica, ali dali se netko postavio u njihovu kožu, kako se oni osjećaju i imaju li strah od domicinog stanovništva?

Nisu li ti osjećaji obostrani? A većina imigranata su ipak normalni ljudi a dosta njih je tu i sa svojim obiteljima!
krekre is offline  
Old 26.07.2016., 15:04   #159
Quote:
angot kaže: Pogledaj post
Zaklaše čovjeka. E budale.
A kako su tek svoj zivot prokockali, za koga, sta.
BBC drama is offline  
Old 26.07.2016., 15:05   #160
Quote:
Ravell kaže: Pogledaj post
Ovaj put sam mislio da je govor bio o aktualnom napadu u Francuskoj. Izvinjavam ti se. Nazalost nemam trenutno mnogo vremena da se ukljucim u temu (telefoniram).
je, ali je netko ubacio link kako je doktor ubijen u njemackoj oko 13h danas, detalja nikakvih nema, nista se ne zna, pa je u biti rasprava o tome ne potrebna po meni, pa je rasprava otisla u dva smjera paralelno lol.
placebo effect is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.