Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2017., 09:16   #4761
Quote:
drmilosroganovic #fmplay #severina #uskoro #newhits
https://www.instagram.com/p/BUxGBU-BsNA/

Jel ovo potvrda albuma?

BTW BAcic je lajkao sliku.

------------------

Novi Story:

https://scontent-frt3-1.cdninstagram...89849344_n.jpg
__________________
☮️☮️☮️

Zadnje uređivanje Shizza : 01.06.2017. at 11:07.
t86 is offline  
Old 01.06.2017., 09:44   #4762
POP EMERGENCY!

Sa Twittera:

Quote:
DA LI ZNAŠ DA SI MRTAV BEZ MENE
IMAĆEŠ SVE DRUGE ŽENE
SAMO JA ĆU NA TVOJU BOL
UVIJEK IMAT MONOPOL
Smash!

Quote:
JAŠTA DA ĆU DA SE NAPIJEM
JAŠTA DA TE UBIJEM
JAŠTA MENE PAMET NE SLUŠA
JER OPASNA SAM JA SAČEKUŠA
Malo messy..

Valjda nije fejk..
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 01.06.2017., 10:59   #4763
https://www.instagram.com/p/BUyoJ5dA...en-by=severina
Quote:
Da li znaš da si mrtav bez mene | Ponedjeljak, 05.06. | Premijera singla s nadolazećeg albuma...
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 01.06.2017., 11:02   #4764
Wow!

Izlazi album!!!!!!!
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 01.06.2017., 11:04   #4765
O pjesmi (podsjetnik)
Quote:
Za Severinu je napisao dvije pjesme [DH]. Jedna od njih je potpuno dovršena, sa Severininim vokalom. Tekst za nju napisala je Marina Tucaković, bez premca najplodnija pop-pjesnikinja u zadnja tri desetljeća na području bivše Jugoslavije (napisala je oko 6000 tekstova). To će biti hitčina, jedna od najvećih Severininih uspješnica dosad.

U glazbenom smislu, tj. kao zvučna matrica, pjesma zvuči svjetski, tj. zapadnjački. A s karakterističnim Severininim vokalom dobiva domaći, dobrim dijelom i narodnjački štih (Severini, čini se, baš leži umjereno dozirani narodnjački način pjevanja, kao da je rođena u Beogradu). A Marinin tekst je "krvoločan". Tema pjesme je osveta, i to brutalna. Severina u njoj proklinje svog bivšeg i poručuje mu da će bez nje njegova duša biti mrtva i okamenjena. Odnosno, da će se on pretvoriti u nečovjeka.

Drugim riječima, Severina svom bivšem predviđa smrt. "Kad mene nema, ti si mrtav čovjek!", tako, otprilike, glasi poruka pjesme. Jedan od insajdera objasnio mi je da je takav tip osvete, na razini prokletstva, tipičan za pogansku kulturu, kakva je prije kristijanizacije bila srpska. Marina Tucaković, opet, na glasu je i kao vrhunski psiholog, ona doslovce uranja u dušu izvođača za kojega piše, tako da je tim svojim tekstom vrhunski "obradila" i neke sasvim osobne probleme s kojima se Severina suočava (mislim, prije svega, na njezin odnos s bivšim mužem, beogradskim biznismenom Milanom Popovićem). U Hrvatskoj, nažalost, ne postoji tekstopisac koji bi u tolikoj mjeri mogao proniknuti u psihologiju izvođača za kojega piše koliko to uspijeva Marina Tucaković.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 01.06.2017., 11:09   #4766
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Bogati Cebe, jesi zavrsila taj album????? Ochel to?????


Pinto je ovdje jedini pravi insider
Točno 1.6. je najavila single

Od svih najava bio sam najviše nahajpan na Mrtav bez mene
Iako se iskreno nadam da je onaj drugi dio teksta fejk jer je MESS!
Shizza is offline  
Old 01.06.2017., 11:10   #4767
Mislim da su konacno s ovim potvrdili da album konacno izlazi uskoro
Tekst MBM

Jer ovo fotka sa spota?
Ludjaci is offline  
Old 01.06.2017., 11:12   #4768
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Izda li ga na jesen, bit ce joj to veliki fail, jer je vec snimila i par spotova. Osim ako ne promijeni glazbeni smjer albuma zbog velikog uspjeha Otrova.
Sva sreca pa Mayaida izdaje album produced by Jala Brat i Buba Corelli, pa zato nema sanse da i Cebe ide tim smjerom. Logicno.

Mozda @Pinto ima neki novi "trach iz tramvaja"?
Izlazi video koji je odavno snimljen, to je bilo ocekivano da se desiti. Album bi trebalo da izadje posle druge nedelje juna, ali i dalje ostaje pitanje koliko ce pesama biti objavljeno jer je broj pesama u medjuvremenu "narastao".
Pinto is offline  
Old 01.06.2017., 11:14   #4769
Očekujem smeš ala Da raskinem sa njom.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 01.06.2017., 11:14   #4770
Quote:
Pinto kaže: Pogledaj post
Izlazi video koji je odavno snimljen, to je bilo ocekivano da se desiti. Album bi trebalo da izadje posle druge nedelje juna, ali i dalje ostaje pitanje koliko ce pesama biti objavljeno jer je broj pesama u medjuvremenu "narastao".
Ne znam zasto kod nas svi izdaju albume sa 10 pjesama, eventualno ih bude 13, rijetko iznad toga broja.

Neka Seve bude prva(?) u regiji i izbaci dupli album sa 90% novih pjesama! Why not!?

-------------------

Bas me zanima oce li ovo biti SOLO pjesma?

Sajsi MC je komentirala da jedva ceka pjesmu! Hmm..
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 01.06.2017., 11:18   #4771
Ja bih osobno htio da bude solo pjesma. Želim Severinin solo up-tempo hit koji će pokoriti Balkan. Dosta mi je suradnja. Čak ne iz one perspektive ''da njoj treba suradnja da bi imala hit'', već jednostavno želim nju solo.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 01.06.2017., 11:18   #4772
@t86 otkud ti onaj drugi dio teksta ?
Ludjaci is offline  
Old 01.06.2017., 11:19   #4773
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post


Pinto je ovdje jedini pravi insider
Točno 1.6. je najavila single

Od svih najava bio sam najviše nahajpan na Mrtav bez mene
Iako se iskreno nadam da je onaj drugi dio teksta fejk jer je MESS!
Meni se nikako ne svidja MBM, i nekako mi je cheap fail za singl pre albuma. Ne mogu da otkrivam koji mi je favorit (iako je svima pola pola), osim da je pesmica bas brza
Pinto is offline  
Old 01.06.2017., 11:20   #4774
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
@t86 otkud ti onaj drugi dio teksta ?
https://twitter.com/srkii_/status/869195218779820033

Mozda i nije ista pjesma..

Quote:
Pinto kaže: Pogledaj post
Meni se nikako ne svidja MBM, i nekako mi je cheap fail za singl pre albuma. Ne mogu da otkrivam koji mi je favorit (iako je svima pola pola), osim da je pesmica bas brza
Novinar Jutarnjeg:
Quote:
Za Severinu je napisao dvije pjesme [DH]. Jedna od njih je potpuno dovršena, sa Severininim vokalom. Tekst za nju napisala je Marina Tucaković, bez premca najplodnija pop-pjesnikinja u zadnja tri desetljeća na području bivše Jugoslavije (napisala je oko 6000 tekstova). To će biti hitčina, jedna od najvećih Severininih uspješnica dosad.
Na koju S pjesmu najvise slici MBM?
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 01.06.2017., 11:21   #4775
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
@t86 otkud ti onaj drugi dio teksta ?
https://twitter.com/srkii_/status/869195218779820033
Ovaj dečko. Inače, on je jako pouzdan.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 01.06.2017., 11:22   #4776
https://m.facebook.com/story.php?sto...id=17098072052
Fotke sa spota.
Ludjaci is offline  
Old 01.06.2017., 11:23   #4777
Quote:
Pinto kaže: Pogledaj post
Meni se nikako ne svidja MBM, i nekako mi je cheap fail za singl pre albuma. Ne mogu da otkrivam koji mi je favorit (iako je svima pola pola), osim da je pesmica bas brza
Mrtav Bez Mene cancelled

Solo je pjesma?
Shizza is offline  
Old 01.06.2017., 11:23   #4778
JAŠTAAAA
KillsXO is offline  
Old 01.06.2017., 11:25   #4779
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
Izgleda kao da ju je poplava izbacila
Shizza is offline  
Old 01.06.2017., 11:25   #4780
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
JAŠTAAAA
Divojka sa sela!

--------------

Redatelj spota: Darko Dinovac

Pustila je Pasica da se malo odmori...
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.