Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 22:22   #101
Quote:
samo čitam kaže: Pogledaj post
Hmmm, a što znanstvenici misle o tome?

THE SCIENTIFIC PROOF OF SURVIVAL AFTER DEATH
daleko su oni od znanstvenika. taj website je pun fascinantnih tvrdnji, uz nula argumenata.
govore da su neutrini tamna tvar i da su duhovi zapravo neutrini, jer neutrini prolaze kroz tvar, a duhovi kroz zidove.
ma daj, logika za 5

zatim kažu da um nije vezan za mozak, a cijela medicina govori drukčije. čim sam to pročitao, znao sam da su crackpotovi.

hrpa pseudoznanstvenog šunda, nema nikakve veze s pameću ni znanošću.
nabacuju se s kvantnom fizikom samo da bi djelovali pametno, a smrde na crankove na kilometre.

na kraju, gdje im je taj dokaz?

samo čitam, drugi put pročitaj nešto više od naslova prije objavljivanja tako važnih tvrdnji.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:22   #102
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Jesi li ti siguran da nisi politicar? Znas ono, gleda me u oci i sere...
Zavodi momak curu, pa krene s romantikom:

Vidiš zvijezde na nebu što sjaje ko tvoje oči?
A onaj divni mjesec ko lice tvoje bajno?

A onda ugleda mjesto di je jučer obavio vel'ku nuždu, pa da pohvali i sebe pred njom:

A vidiš li ovo kršno govno pored grma? E - to se baja posr'o!
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:27   #103
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
Bilo je neki dan - neki znanstvenici iz Njemačke su uspjeli dokazati "post mortem" aktivnosti osoba - tj. duha. Pa ti vidi. Zaboravio sam u kojem gradu - al navodno se radi o ozbiljnoj i renomiranoj ustanovi i stručnjacima.
to sigurno nije istina, jer da su to uspjeli dokazati, bilo bi to najveće otkriće otkakako postoji čovječanstvo.
shvaćaš li koliko bi to bilo stravično veliko otkriće? planet bi slavio dokaz da nismo smrtni. razmisli malo.

u kakvom su stanju bile osobe na kojima su se vršili eksperimenti? jesu li bile moždano mrtve?
jedine osobe koje se mogu zvati mrtvima jesu moždano mrtve osobe. takve se ne vraćaju u život. nikad.

koja hrpa sranja.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:40   #104
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
to sigurno nije istina, jer da su to uspjeli dokazati, bilo bi to najveće otkriće otkakako postoji čovječanstvo.
shvaćaš li koliko bi to bilo stravično veliko otkriće? planet bi slavio dokaz da nismo smrtni. razmisli malo.

u kakvom su stanju bile osobe na kojima su se vršili eksperimenti? jesu li bile moždano mrtve?
jedine osobe koje se mogu zvati mrtvima jesu moždano mrtve osobe. takve se ne vraćaju u život. nikad.

koja hrpa sranja.
Ma radili su nešto čime se dokazala aktivnost osoba. Stanje mrtvaca: zaboravih. Morao bih proguglati. Mislim da se ne radi o stanjima bliskim smrti.

Inače, ne bi ljudi ništa slavili. Previše su fokusirani na televizore, kredite, kuće, školu za djecu itd. Besmrtnost je nešto čime se bave dokoni ljudi - npr. kao ja - a ni meni se ne da previše time bavit. Donijeo sam neke zaključke, i sad jednostavno volim čut nešto na tu temu, bez neke velike brije.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:48   #105
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
to sigurno nije istina, jer da su to uspjeli dokazati, bilo bi to najveće otkriće otkakako postoji čovječanstvo.
shvaćaš li koliko bi to bilo stravično veliko otkriće? planet bi slavio dokaz da nismo smrtni. razmisli malo.

u kakvom su stanju bile osobe na kojima su se vršili eksperimenti? jesu li bile moždano mrtve?
jedine osobe koje se mogu zvati mrtvima jesu moždano mrtve osobe. takve se ne vraćaju u život. nikad.

koja hrpa sranja.
Meni reference na tom site-u dovoljno pokazuju. I da, pročitao sam ga za razliku od tebe, koji si možda pročitao 5 rečenica i na temelju njih posrao ljude. Znam da ti čitanje dugih tekstova baš ne ide, pa ti opraštam.

Pitanje. Vjeruješ li u medicinsku hipnozu? Ili se šarlatani samo njome koriste?
samo čitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:17   #106
Quote:
samo čitam kaže: Pogledaj post
Meni reference na tom site-u dovoljno pokazuju. I da, pročitao sam ga za razliku od tebe, koji si možda pročitao 5 rečenica i na temelju njih posrao ljude. Znam da ti čitanje dugih tekstova baš ne ide, pa ti opraštam.

Pitanje. Vjeruješ li u medicinsku hipnozu? Ili se šarlatani samo njome koriste?
pročitao sam više od trećine. da, site je hrpa sranja.
valjaju apsurde. ja ti kažem da se osobe koje su mrtve ne vraćaju u život, a ti govori što želiš.
osoba može biti drastično reduciranog metabolizma, gdje su udarci srca jako usporeni, a disanje minimalno, kao i niska temperatura tijela, i može se vratiti natrag.
čovjeku može stati srce, može biti više desetaka minuta bez kisika, ako je u mrzloj vodi (rijetki su slučajevi preživljavanja, još rjeđi su oni koji se izvuku neurološki normalni), ali osobe koje su mrtve se ne dižu.

zapamti to. mrtvac se neće dignuti. mrtav je. kad osoba umre, mozak joj prestane raditi, počinje truljenje.
može se lagano micati, ali to je zbog reakcija koje se odvijaju periferno, to je nevažno.


osoba koja sebe zove znanstvenikom i govori drukčije, običan je crackpot.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:26   #107
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
JOj. Kak ti misliš da su to valjda hodajući Bogovi? Ako i jesu, onda opet imaju svoju logiku.

Npr. zašto ljudima mijenjati odabrani put. Nek se sami bore, saznavaju, liječe i umiru. Naravno da je nehumano, ipak se govori o nekim malo drugačijim dimenzijama postojanja. ONo što je osnovno: svi imaju pravo na odabir. Pa tako i oni koji nešto više znaju, tj. mogu a i ne moraju dijeliti. To je stvar odabira, a ne savjesti ili neke "dužnosti" prema ljudskom rodu.
e jebiga moram psovati, a ne psuje mi se, sada si ga zasrao.

stalno uspoređuješ te alternativce s medicinskom znanošću, a sada ko jebe narod i zdravlje.

zamisli da liječnici od sutra kažu: čujte ljudi ko vas jebe, od danas smo u "drugoj dimenziji postojanja" i brinite se sami za sebe, jer je naš odabir da više ne liječimo i da ne istražujemo nove mogućnosti liječenja, a vi se sami liječite, skupljajte saznanja i borite se za svoje zdravlje.

GENIJALNO, NEMA ŠTA
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR

Zadnje uređivanje normall : 15.05.2007. at 23:57.
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:47   #108
Quote:
moonlightequila kaže: Pogledaj post
vjetrenjace i solarne ploce budalice
Ostavili su neki dokaz pa znaš
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:49   #109
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Nekome je ljepse nekome nije....a mozda samo zauvjek izgubis pojam, o vremenu, o prostoru, o sebi, i o svemu. Kao sto je bilo i prije tvog rodjenja. Nista. Milijarde godina seu prosle a ti nemas pojma o tome. E tako ce milijarde godina i proci nakon smrti, a ti neces imati pojma o tome, tj ne milijarde, vjecnost, a ti neces imati pojma o tome. E sada ti zamisli, da vise nikada neces imati nista, vjecno nista. meni bude lose kada mislim na to
Meni isto čoeče, takva me nekakva fjaka vata, sve me strah
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:54   #110
Ja sam alien i meni dolaze mrtvi u snove
ono bez zezanja
jebote daj me ostavi više
jesi mrtav ili koji kuratz
stršljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:08   #111
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
e jebiga moram psovati, a ne psuje mi se, sada si ga zasrao.

stalno uspoređuješ te alternativce s medicinskom znanošću, a sada ko jebe narod i zdravlje.

zamisli da liječnici od sutra kažu: čujte ljudi ko vas jebe, od danas smo u "drugoj dimenziji postojanja" i brinite se sami za sebe, jer je naš odabir da više ne liječimo i da ne istražujemo nove mogućnosti liječenja, a vi se sami liječite, skupljajte saznanja i borite se za svoje zdravlje.

GENIJALNO, NEMA ŠTA
Bitna razlika - ti "alternativci" - nisam na njih mislio, nego generalno na ljude sa širim opsegom svijesti i uvidima. Dakle, radi se o osobama koje jednostavno imaju određene uvide i, eventualno, sposobnosti. Ja tome nikako nisam niti pridonijeo niti odmogao. To je jednostavno - njihovo.

Kod liječnika je stvar sasvim drugačija: mi njih PLAĆAMO, kao što plaćamo i cjelokupni sustav koji podržava liječenje (lijekovi, strojevi, instrumenti, fakulteti, itd.). Oni nemaju izbor hoću-neću. To je čisti "društveni ugovor": njima lijepe plaće i standard, nama dostignuća koja postižu u liječenju.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.