Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 12:46   #1
EU - Reptiloidni Dominion ?

Prije nekoliko godina sam iz puke radoznalosti navratio na jedno predavanje oca Manjackala, poznatog katoličkog karizmatika iz Indije.

Dotični je između ostalog spomenuo kako je prije svog dolaska u Hrvatsku, održao nekoliko predavanja po raznim zemljama Evropske Unije.
Kazao je da je za vrijeme svog boravka u EU cijelo vrijeme osjećao neki pritisak, neku negativnu mračnu silu koja ga pritišće.
Rekao je i to da je na svojem putu prema Hrvatskoj, taj pritisak počeo da slabi kako se približavao granicama Evropske Unije, te da je djelomično oslabio kad je prešao u Sloveniju (koja tada još nije bila član EU-a).
Kada je prešao granicu Hrvatske, kaže da je osjetio kao da su mračni oblaci iznad njega nestali i da se nebo otvorilo. Pritisak negativne sile koji je osjećao je nestao.

Tada mi je ta priča bila čudna, jer otkud je sad Hrvatska postala tako pozitivno mjesto, kad je prepuna korupcije, lopovluka i raznih drugih oblika zla.
Tada sam to pripisao psihološkom djelovanju na oca Manjackala, vjerovanja da dolazi u pravu katoličku zemlju.
Međutim, sada više nisam u to siguran. Čini mi se da je moguće kako je otac Manjackal osjetio nešto stvarno, neku stvarnu negativnu okultnu silu koja stvara svoj nevidljivi tamni omotač iznad zemalja koje pripadaju njenom Dominionu na Zemlji.

Jesu li to "Reptiloidi", kako to vjeruje David Icke, ili postoji neka druga okultna organizacija koja baca svoju duhovnu sjenu nad državama pod svojom dominacijom? Možda nije ni toliko bitno, ali ako ima istine u tome, moramo se zapitati što za nas znači ulazak pod vlast jednog takvog okultnog Dominiona.

Jer potpasti pod vlast jedne takve mreže je vrlo ozbiljna stvar, s dubokim, dalekosežnim implikacijama, i pitam se da li Hrvatska, sa svojim težnjama da se stavi pod upravu Evropske Unije, možda doslovno ne prodaje svoju dušu vragu...

Da li se za par novčića naivno ne stavljamo pod vlast jedne negativne okultne sile čija će se prava priroda tek otkriti u budućnosti.
Možda je ovo zlo koje imamo kod nas, tek mačji kašalj prema nevidljivoj sjeni u čiju moć tako slijepo i naivno srljamo...
Tragač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:49   #2
Icke je blefer. Nema reptiloida u tom smislu. Jest, nekada su posjećivali zemlju, ali ne reptili nego vodozemci. I to su bili Nomo-i koje spominju dogoni. Sve ovo što Icke trkelja je urbana legenda.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:54   #3
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
Sve ovo što Icke trkelja je urbana legenda.
Osim geanologije vladajućih kuća i krvnih linija neprekinutih od Aleksandra Velikog i Kleopatre do današnjih predsjednika vodećoh Zemaljskih sila.
Maatsya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:02   #4
Quote:
Tragač kaže: Pogledaj post
...

Jer potpasti pod vlast jedne takve mreže je vrlo ozbiljna stvar, s dubokim, dalekosežnim implikacijama, i pitam se da li Hrvatska, sa svojim težnjama da se stavi pod upravu Evropske Unije, možda doslovno ne prodaje svoju dušu vragu...

Da li se za par novčića naivno ne stavljamo pod vlast jedne negativne okultne sile čija će se prava priroda tek otkriti u budućnosti.
Možda je ovo zlo koje imamo kod nas, tek mačji kašalj prema nevidljivoj sjeni u čiju moć tako slijepo i naivno srljamo...
Savrseni opis. Zato smo se mi Srbi i Crnogorci vec na Kosovu Polju odlucili za Carstvo Nebesko. Drazi je nama Car Lazar od svih ovih djavoljih vladara u EU, njihovih evra i standarda.
No pasaran.
PS
Zaista kad na jednu stranu vage stavite dusu i zivot vecni a na drugi pare, standard, demokratiju i ostale masonsko-vatikansko-judejsko-nemacko-tursko-bugarske-gustersko-homoseksualne izmisljotine onda se sasvim lako i objektivno da utvrditi sta preteze.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:29   #5
Hmm zanimljivo da kad dodjem iz indije u evropu osjetim obicno bas takav neki turobni oblak i sivilo. Samo nisam primjetio da u Hrvatskoj nestaje
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:37   #6
[QUOTE=Tragač;8129193]
Quote:
Kada je prešao granicu Hrvatske, kaže da je osjetio kao da su mračni oblaci iznad njega nestali i da se nebo otvorilo. Pritisak negativne sile koji je osjećao je nestao.
O, da...odmah mu je bilo bolje. Svježi zrak čini čuda. Pogotovo kad dolazi iz jedne polusekularizirane tvorevine koja plaća odvajanje crkve od države 360 milijunčića na godinu a samo 4,5 istih za zadnje bolesničko pomazanje u bolnicama.


Quote:
Jesu li to "Reptiloidi", kako to vjeruje David Icke, ili postoji neka druga okultna organizacija koja baca svoju duhovnu sjenu nad državama pod svojom dominacijom?
Svaka čast Davidu Icke-u ako je ono što je napisao samo jedna promil točno onda je to strašno ...ali tu su na djelu drugi reptili i krokodili!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:42   #7
Quote:
Maatsya kaže: Pogledaj post
Osim geanologije vladajućih kuća i krvnih linija neprekinutih od Aleksandra Velikog i Kleopatre do današnjih predsjednika vodećoh Zemaljskih sila.
To su špekulacije. Mogu ti i ja iskonstruirati svakakve priče. Dapače, imate ovdje na forumu jednoga koji je sve što zna izmislio, pa ipak mnogi to popuše kao istinu.
Dok se ne zađe dublje u problematiku svašta prolazi. Slučajno sam upućen u fiziku i prirodne znanosti, pa vidim kako lupetaju takvi kao Deepak Chopra, i ovi sa "koji kurac mi uopće znamo". No povjesničari bi ti lako srušili tu geanologiju vladajućih kuća. Meni je puno realnija ona priča sa svetom isusobom krvlju, Merovinzima, Habsburgovcima i Sionskom prioratu. Ovo sa reptilima ne stoji.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:39   #8
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
To su špekulacije. Mogu ti i ja iskonstruirati geanologiju vladajućih kuća. Meni je puno realnija ona priča sa svetom isusobom krvlju, Merovinzima, Habsburgovcima i Sionskom prioratu. Ovo sa reptilima ne stoji.
ne ta prica o merovinzima i njihovoj povezanosti s "isusovom" krvlju i ona franc. obitelj je dokazano patka.. mislim dinastija
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:02   #9
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
ne ta prica o merovinzima i njihovoj povezanosti s "isusovom" krvlju i ona franc. obitelj je dokazano patka.. mislim dinastija

Je li? Onda dobro. Ispričaj nam po čemu, jer ja nisam čitao o tome da je to patka. Dapače, Baigenta su čak iskopirali i to nazvali "Da Vincijev kod".
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:07   #10
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
Je li? Onda dobro. Ispričaj nam po čemu, jer ja nisam čitao o tome da je to patka. Dapače, Baigenta su čak iskopirali i to nazvali "Da Vincijev kod".
citala sam svetu krv i sveti gral prije par stoljeca , znam da je kopiranno u trash krimic kod, no o tome da je patka govorio je sam clan te "isusove porodice.. uglavnom, doista ne znam gddje sam to citala, pa ti ne mogu navesti uzvor, no znam da je govorio o tome, ali i bez obzira na to , cijla teorija u sveta krv sveti gral mi je nekako bila antipaticna zbog aristokratskih pretenzija "svete francuske porodice "
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:08   #11
ima smisla
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:20   #12
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
citala sam svetu krv i sveti gral prije par stoljeca , znam da je kopiranno u trash krimic kod, no o tome da je patka govorio je sam clan te "isusove porodice.. uglavnom, doista ne znam gddje sam to citala, pa ti ne mogu navesti uzvor, no znam da je govorio o tome, ali i bez obzira na to , cijla teorija u sveta krv sveti gral mi je nekako bila antipaticna zbog aristokratskih pretenzija "svete francuske porodice "
Za sada ne mislim da je patka. Jer nemaš odgovor na ovo:

što je Saunier našao u Rennes Le Chateau i zašto frka oko toga?

zašto francuzi sasvim uredno vjeruju da je Magdalena došla iz Utremera u Marseille i čak postoji kapela koja joj je posvećena? Radio sam jednu emisiju o svetištima u Francuskoj za moju prijateljicu Sabrinu, i vidio sam snimke mjesta gdje se Magdalena iskrcala.

zašto Merovinzi ne bi imali veze sa Magdalenom?
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:33   #13
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
Za sada ne mislim da je patka. Jer nemaš odgovor na ovo:

što je Saunier našao u Rennes Le Chateau i zašto frka oko toga?

zašto francuzi sasvim uredno vjeruju da je Magdalena došla iz Utremera u Marseille i čak postoji kapela koja joj je posvećena? Radio sam jednu emisiju o svetištima u Francuskoj za moju prijateljicu Sabrinu, i vidio sam snimke mjesta gdje se Magdalena iskrcala.

zašto Merovinzi ne bi imali veze sa Magdalenom?
vjerovatno, sigurno ima "nesto", ali mislim da se ne radi o porijeklu od jesusa.. a cak da uzmem da i jest tako moj dozivljaj jesusa nije nista veci od dozivljaja bilo kojeg drugog covjeka u proslosti.. jednostavnomi se ne svida aristokratska, uzvisenost koja se proteze u cijeloj prici , nekako mi je odbojno, ne volim inace price o krvnom nasljedu, lozama i slicnome, kao da traze zig koji im daje pravo na ekskluzivnost.Magdalena connection ne mora biti samo dijete, mozda nesto drugo, ne znam, ali kazem da i jest mene to previse ne uzbuduje.. jesus nije moja centralna figura, ustvari je namam.. ne znam da li je i postojala bas takva osoba kao iz biblije, mozda ih je bilo vise "kristovskih".. mozda je bilo vise magdalena,
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:37   #14
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
vjerovatno, sigurno ima "nesto", ali mislim da se ne radi o porijeklu od jesusa.. a cak da uzmem da i jest tako moj dozivljaj jesusa nije nista veci od dozivljaja bilo kojeg drugog covjeka u proslosti.. jednostavnomi se ne svida aristokratska, uzvisenost koja se proteze u cijeloj prici , nekako mi je odbojno, ne volim inace price o krvnom nasljedu, lozama i slicnome, kao da traze zig koji im daje pravo na ekskluzivnost.Magdalena connection ne mora biti samo dijete, mozda nesto drugo, ne znam, ali kazem da i jest mene to previse ne uzbuduje.. jesus nije moja centralna figura, ustvari je namam.. ne znam da li je i postojala bas takva osoba kao iz biblije, mozda ih je bilo vise "kristovskih".. mozda je bilo vise magdalena,
To je zato što si ti dobra cura. Pa ti se aristokracija gadi. No, aristokracija je činjenica, i bazirana je na rodoslovlju i tradiciji.
Ja znam što je tebi gadno: da netko tako dekadentan prisvaja Isusa, njegovu krv i njegovu vlast na Zemlji. Istina. To jest ružno, i Isus sam bi im vjerojatno razbacao tezge, kao što je to razbacao i u Jeruzalemu. Ali dok ga nema, oni kolo vode i misle, kao i farizeji, da imaju primat na istinu.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:13   #15
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
To je zato što si ti dobra cura. Pa ti se aristokracija gadi. No, aristokracija je činjenica, i bazirana je na rodoslovlju i tradiciji.
Ja znam što je tebi gadno: da netko tako dekadentan prisvaja Isusa, njegovu krv i njegovu vlast na Zemlji. Istina. To jest ružno, i Isus sam bi im vjerojatno razbacao tezge, kao što je to razbacao i u Jeruzalemu. Ali dok ga nema, oni kolo vode i misle, kao i farizeji, da imaju primat na istinu.
pa malo podsjeca cijela prica na faraon tip bogorodoslovlja
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:18   #16
Naravno da podsjeca. Od tud su kopirali izmedju ostalog.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:26   #17
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Naravno da podsjeca. Od tud su kopirali izmedju ostalog.
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 20:38   #18
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
To su špekulacije.
Koliko ja znam ni povjesničari ni imenom spomenuti nisu demantirali te informacije.
Primjer
Maatsya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 21:02   #19
Quote:
Maatsya kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam ni povjesničari ni imenom spomenuti nisu demantirali te informacije.
Primjer

Pazi ovo:
This bloodline also includes the extraterrestrial-human hybrids who ruled Sumer, Babylon, Greece, and Troy, and which, today, rule the world.


Kao prvo, vanzemaljci su nas stvorili i to baš u doba Mezopotamije, Egipta i tako dalje. Svi smo mi na neki način njihovi potomci dako da to nema nekog smisla isticati u smislu čiste loze.
Icke lupeta da su reptili tu među nama, da nama upravljaju. To nije točno.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 22:03   #20
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
Pazi ovo:
This bloodline also includes the extraterrestrial-human hybrids who ruled Sumer, Babylon, Greece, and Troy, and which, today, rule the world.


Kao prvo, vanzemaljci su nas stvorili i to baš u doba Mezopotamije, Egipta i tako dalje. Svi smo mi na neki način njihovi potomci dako da to nema nekog smisla isticati u smislu čiste loze.
Icke lupeta da su reptili tu među nama, da nama upravljaju. To nije točno.
koji davo su to isli raditi mislil zasto bas ovakav ljudski glupi oblik, nije bilo nis pametnije
__________________
Abazigal: "Oh my god! They killed Yaga-Shura!"
Sendai: "You bastards!"
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.