Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2007., 12:56   #81
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
pa dobro reci nam brate kako ljuljnu ona treca zgrada , valjda od kerozine iz one prve dvije I to bas ona u kojoj se nalaze kancelarije CIA-e Sve slucajno organizovao Osama iz pecine u Afganistanu . Jos nam objasni pozar u Bijeloj Kuci kad je udario navodni avion u Pentagonu . Vjerovatno isto od kerozina Opasan taj kerozin

Znamo mi dobro da to nisu uradili muslimani i znamo vrlo dobro ko je dosad na desetine puta vrsio teroristicke napade na britanske i americke ciljeve a sve u arapskoj odjeci . Sto bi reko narod : Jednom kurva vazda kurva
Vidiš koliko si u stvari neinformirana osoba. Ti još dan danas ne znaš što se dogodilo sa WTC-om broj 7. Mislim kako je to žalosno i onda takav kakav jesi neinformiran ovdje pišeš hrpu dezinformacija. Mislim strašno, hajde saznaj sudbinu te zgrade, pa se onda lijepo javi.
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 19:03   #82
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Vidiš koliko si u stvari neinformirana osoba. Ti još dan danas ne znaš što se dogodilo sa WTC-om broj 7. Mislim kako je to žalosno i onda takav kakav jesi neinformiran ovdje pišeš hrpu dezinformacija. Mislim strašno, hajde saznaj sudbinu te zgrade, pa se onda lijepo javi.
De nam ti ukratko objasni kako je pala zgrada ii sto se uopste ne spominje u medijima ta zgrada
Evo sta kaze gospon R Muller i gle cuda bas na CNN - u

http://archives.cnn.com/2001/US/09/21/inv.id.theft/

A evo sta je rekao i Bin Ladin

http://www.public-action.com/911/oblintrv.html
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 19:13   #83
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
De nam ti ukratko objasni kako je pala zgrada ii sto se uopste ne spominje u medijima ta zgrada
Evo sta kaze gospon R Muller i gle cuda bas na CNN - u
http://archives.cnn.com/2001/US/09/21/inv.id.theft/
A evo sta je rekao i Bin Ladin
http://www.public-action.com/911/oblintrv.html

Što ti ne znaš niti pročitati tekst na CNN? Ključne riječi su "may have stolen", dakle on ništa nije tvrdio sa sigurnošću i decidirano, on je samo uzeo u opciju i takvu mogućnost. Ovaj link koji si mi dao i napisao "evo što je rekao Bin Laden" možeš davati nekim infatilnim likovima kojima se život svodi na terorije zavjere, ja taj nisam. Što se dogodilo sa 7 WTC-om? Pa rekao sam ti da saznaš i kada saznaš da mi se javiš. Pitam se što pričaju tvoji izvori iz kojih crpiš tolike nebulozne informacije? Inače priča o 7 WTC je toliko jednostavna, da mi je sada i jasno zašto ti razno razni teoretičari zavjera niti ne znaju pravu sudbinu toga nebodera.
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 20:26   #84
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Što ti ne znaš niti pročitati tekst na CNN? Ključne riječi su "may have stolen", dakle on ništa nije tvrdio sa sigurnošću i decidirano, on je samo uzeo u opciju i takvu mogućnost. Ovaj link koji si mi dao i napisao "evo što je rekao Bin Laden" možeš davati nekim infatilnim likovima kojima se život svodi na terorije zavjere, ja taj nisam. Što se dogodilo sa 7 WTC-om? Pa rekao sam ti da saznaš i kada saznaš da mi se javiš. Pitam se što pričaju tvoji izvori iz kojih crpiš tolike nebulozne informacije? Inače priča o 7 WTC je toliko jednostavna, da mi je sada i jasno zašto ti razno razni teoretičari zavjera niti ne znaju pravu sudbinu toga nebodera.
A cudna li insana . Pa bola ja ti kazem da nam objasnis samo nemoj mi prica za malu djecu ko onaj film ( amer propagandni materijal ) sto su zvali iz aviona sa 10000 m mobitelom a tek unazad par godina je to moguce jer ne moze biti konekcije na toj visini ( ako je i sad moguce )
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:21   #85
sto je ovo??? jos neka teorija urote!!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:44   #86
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
sto je ovo??? jos neka teorija urote!!!
Da mobiteli su ti još jedan dobar vic teorije urote!
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:45   #87
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
A cudna li insana . Pa bola ja ti kazem da nam objasnis samo nemoj mi prica za malu djecu ko onaj film ( amer propagandni materijal ) sto su zvali iz aviona sa 10000 m mobitelom a tek unazad par godina je to moguce jer ne moze biti konekcije na toj visini ( ako je i sad moguce )
Pa ja sam tebe pitao što kažu tvoji profesori koji te školuju kada je u pitanju 11.09.2001.? Što oni kažu da se dogodilo sa 7 WTC-om?
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:46   #88
LuCKY

Ljudi, vidite li vi ovo? Evo, Lucky je samo jedan primijer da u ovoj zemlji postoje ljudi koji su plaćeni ili besplatno unajmljeni da pišu na forumu proameričke postove. Lucky, reci što hoćeš, ali ono što ti pišeš je smiješno. Pa čovječe, sve se zna. Barem većina toga. Pa ono što ti pišeš i kako opravdavaš kapitalističke poteze je bajka za djecu i neobrazovane pojedince. Ali, zaista je. Iskreno, zanima što ti misliš dok čitaš tekstove koji su usmjereni protiv tvojih ideala. I još nešto; maske su već odavno odbačene, nitko ne skriva svoje pravo lice i što ti zaista misliš da možeš pojedincima zamazati oči?? Imam i jedno pitanje, budući da se vidi da jako voliš davati odgovore koji mada su posve besmisleni, jako su smiješni , premda je istina vrlo žalosna.

Zašto su teroristički napadi u Iraku počeli otkad su amerikanci okupirali tu zemlju? Zanima me da li ih je bilo prije njih? Zašto zapadne sile kontroliraju koje će vijesti doći do nas? I zašto TV program national geographica prije svakog huškanja na rat ima propagandne emisije o američkim avionima, tenkovima i svojim vojnicima koji su plaćenici i imaju tri mjeseca obuke?

Veselim se tvojem brzom odgovoru.
SlobodanSvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:53   #89
Quote:
SlobodanSvijet kaže: Pogledaj post
Zašto su teroristički napadi u Iraku počeli otkad su amerikanci okupirali tu zemlju? Zanima me da li ih je bilo prije njih? Zašto zapadne sile kontroliraju koje će vijesti doći do nas? I zašto TV program national geographica prije svakog huškanja na rat ima propagandne emisije o američkim avionima, tenkovima i svojim vojnicima koji su plaćenici i imaju tri mjeseca obuke?.
Ja recimo ova pitanja smatram legitimnim, ali treba napraviti razliku izmedju cinjenice da je USA iskoristila napade na WTC za obracunavanje sa drzavom koja nije imala nikakve veze sa time i kojoj je glavna 'krivnja' lezala ispod zemlje u vidu naslaga nafte sa samim dogadjajem koji je nesumnjivo bio najveci teroristicki napad u povijesti...barem ja ne pamtim neki veci sa vise zrtava.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:56   #90
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ja recimo ova pitanja smatram legitimnim, ali treba napraviti razliku izmedju cinjenice da je USA iskoristila napade na WTC za obracunavanje sa drzavom koja nije imala nikakve veze sa time i kojoj je glavna 'krivnja' lezala ispod zemlje u vidu naslaga nafte sa samim dogadjajem koji je nesumnjivo bio najveci teroristicki napad u povijesti...barem ja ne pamtim neki veci sa vise zrtava.
Što ti zbilja misliš da je Amerima trebala iračka nafta? Zašto kada su i bez Iraka kontrolirali 60% svjetskih naftnih rezervi? Mislim kako su najvažniji problemi tu ipak bili Saudijska Arabija, Kuvajt i Izrael!
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:16   #91
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Što ti zbilja misliš da je Amerima trebala iračka nafta? Zašto kada su i bez Iraka kontrolirali 60% svjetskih naftnih rezervi? Mislim kako su najvažniji problemi tu ipak bili Saudijska Arabija, Kuvajt i Izrael!
Naravno da im je trebala....ameri su znas jako pohlepan narod..zasto se zadovoljiti sa 60% kada mozes imati 80%.
Na koncu..prvobitni plan je bila jedna kirurska vojna akcija, za drzavu velicine USA peace of cake...da su i najmanje slutili u sto ce se ta avantura pretvoriti nebi nikada tamo usli.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:19   #92
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Naravno da im je trebala....ameri su znas jako pohlepan narod..zasto se zadovoljiti sa 60% kada mozes imati 80%.
Na koncu..prvobitni plan je bila jedna kirurska vojna akcija, za drzavu velicine USA peace of cake...da su i najmanje slutili u sto ce se ta avantura pretvoriti nebi nikada tamo usli.
Sada je to tvoja procijena oko koje ne možemo vodtiti nikakvu raspravu. Ja kažem kako im nije bila potrebna. Problem je nastao što su imali debile u CIA-i koja nije znala, mogla zaključiti moguće posljedice svega togam odnosno situaciju u poslijeratnom Iraku. Za to nikada nisu radili planove niti imali rješenja.
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:24   #93
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Sada je to tvoja procijena oko koje ne možemo vodtiti nikakvu raspravu. Ja kažem kako im nije bila potrebna. Problem je nastao što su imali debile u CIA-i koja nije znala, mogla zaključiti moguće posljedice svega togam odnosno situaciju u poslijeratnom Iraku. Za to nikada nisu radili planove niti imali rješenja.
Ok, medjutim treba razlikovati nesposobnost americkih vojno-obavjestajnih institucija da ispravno procjeni dogadjanja u Iraku nakon invazije i same motive upada u Irak.

Jedno je sasvim sigurno...americka oficijelna politika je dosada toliko puta promjenila svoje razloge ulaska.....da sve sto oni kazu nema apsolutno nikakvu tezinu.
Na kraju ostaje stvar osobne procjene...sigurno da nije postojao samo jedan konkretan razlog ali u cijeloj prici nafta je jedina koja bljesti...svi ostali razlozi pocevsi od nekih strateskih, politickih, tradicionalnih i sl. su manje bitni iako ne posve nebitni.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:41   #94
To je ono bitno, nije postojao jedan jedini konkretan razlog!
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:51   #95
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
To je ono bitno, nije postojao jedan jedini konkretan razlog!
Nikada u nijednoj ljudskoj djelatnosti ne postoji samo jedan razlog. Ali uvijek postoji onaj dominantni. U Irackom slucaju to je nafta i americka potreba kontroliranja izvora iste.

U svim drugim regijama svijeta imamo vecu ili manju americku nazocnost...cesto i americke intervencije u razlicitim razmjerima...ali jedino na bliskom istoku imamo koncentraciju americkih trupa koje ukupno kostaju mozda preko 150 miljardi$ godisnje...jedini suvisli razlog za to je nafta!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:57   #96
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Nikada u nijednoj ljudskoj djelatnosti ne postoji samo jedan razlog. Ali uvijek postoji onaj dominantni. U Irackom slucaju to je nafta i americka potreba kontroliranja izvora iste.

U svim drugim regijama svijeta imamo vecu ili manju americku nazocnost...cesto i americke intervencije u razlicitim razmjerima...ali jedino na bliskom istoku imamo koncentraciju americkih trupa koje ukupno kostaju mozda preko 150 miljardi$ godisnje...jedini suvisli razlog za to je nafta!!
Sada ponovo pišeš svoje mišljenje, ja sam svoje napisao stoga ne vidim potrebu dalje da polemiziramo. Puno je tu geopolitičkih pitanja, naravno na kraju svega je nafta, ali puno manje ona u Iraku, a puno više ona u zemljama saveznicama na Bliskom istoku!
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 23:35   #97
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ja recimo ova pitanja smatram legitimnim, ali treba napraviti razliku izmedju cinjenice da je USA iskoristila napade na WTC za obracunavanje sa drzavom koja nije imala nikakve veze sa time i kojoj je glavna 'krivnja' lezala ispod zemlje u vidu naslaga nafte sa samim dogadjajem koji je nesumnjivo bio najveci teroristicki napad u povijesti...barem ja ne pamtim neki veci sa vise zrtava.
E vidis , ti si primjer cionisticko americke propagande . Pogledaj pod Sabra i Satila . Tu je bilo preko 3000 ubijenih u jednom danu a tu makar znamo ko je odgovran Za 11 sept se jos nista ne zna . Jes mozda je >Osama probio sedam sigurnosnih kodova odbrambenog stita USA iz neke pecine u Afganistanu ako je on uopce bio tada u Afganistanu , sto je pod velikim znakom pitanja . Mislim ako je to uspio gospon Osama onda je stvarno dobar hacker , nema sta
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 23:51   #98
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
E vidis , ti si primjer cionisticko americke propagande . Pogledaj pod Sabra i Satila . Tu je bilo preko 3000 ubijenih u jednom danu a tu makar znamo ko je odgovran Za 11 sept se jos nista ne zna . Jes mozda je >Osama probio sedam sigurnosnih kodova odbrambenog stita USA iz neke pecine u Afganistanu ako je on uopce bio tada u Afganistanu , sto je pod velikim znakom pitanja . Mislim ako je to uspio gospon Osama onda je stvarno dobar hacker , nema sta
gle momcino.
Malo je tesko sa vama teoreticarima zavjere raspravljati jer ste slijepi na ocite cinjenice.
Cesto se hvatate nekih laicima nejasnih detalja i oko toga razvijate cijele teorije.
To nije samo u slucaju napada na tornjeve vec i kod raznih drugih slucajeva..recimo slijetanja na mjesec.

Ono sto vam je svima zajednicko jeste da ste svi vegetarijanci i duboko vjerujete u to da su vanzemaljci posjetili zemlju.


btw. koliko je meni poznato Osama bin Laden nije bio direktno odgovoran za napade na WTC...on je u cijeloj prici vise bio 'duhovni vodja' i ideolog napada...ljudi koji su cijeli posao odradili su najvjerovatnije radili autonomno.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 00:05   #99
Quote:
u prolazu; kaže:
gle momcino.
Malo je tesko sa vama teoreticarima zavjere raspravljati jer ste slijepi na ocite cinjenice.
Cesto se hvatate nekih laicima nejasnih detalja i oko toga razvijate cijele teorije.
To nije samo u slucaju napada na tornjeve vec i kod raznih drugih slucajeva..recimo slijetanja na mjesec.

Ono sto vam je svima zajednicko jeste da ste svi vegetarijanci i duboko vjerujete u to da su vanzemaljci posjetili zemlju.


btw. koliko je meni poznato Osama bin Laden nije bio direktno odgovoran za napade na WTC...on je u cijeloj prici vise bio 'duhovni vodja' i ideolog napada...ljudi koji su cijeli posao odradili su najvjerovatnije radili autonomno.
...autohtono
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 10:54   #100
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
E vidis , ti si primjer cionisticko americke propagande .
Eto to je metoda ljudi poput tebe, znači kada ne misli isto kao ti onda je odmah cionista, plaćenik i što ja ne znam više?! Jadno, jeftino i prozirno! Onda 7 WTC?
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.