Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2008., 19:31   #1
Cure sa dečkima

Evo, ja sam primjetila da na primjer kad prolazim vani i prolazi cura sa dečkom, ako slučajno ne daj Bože pogledam u smjeru njezinog dečka, odmah mi uperuje onaj streljajuči pogled kakav god dečko bio. Ne mora mi se uopće sviđati ni ništa, dovoljno je da ga pogledam i ako to ona vidi odmah mu se približi onak kao da hoće pokazati da je on "njezin" i onak mi se ironično počne ceriti, kao gle, koja sam ja frajerica, imam dečka. Šta mislite o tome? Meni je to toliko glupo, da ne može biti gluplje. i Inače mrzim svojatanje i ja kad sam imala dečka, čak mi je imponiralo bilo ako bi ga neka druga cura lijepo pogledala, a ne da bi ju streljala pogledom.. Totalno bezveze i jadno. Ili su te cure jako nesigurne ili ne mogu podnijeti da ijedna druga pogleda "njihovu" imovinu.. Čak ih i žalim.. Gotovo, kao da idu sa zmajem u suknji.. I nevjerojatno koliko likova ide sa takvim posesivnim ženskama. Kako mogu?

Zadnje uređivanje profesoricarx : 12.05.2008. at 22:43.
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 19:35   #2
..Too Much Cris' In The Club Not To Get Drunk
Too Many Bitches In The World Not To Fuck
Too Much Chronic In The Studio Not To Roll It Up
And Too Much Bass In The Trunk,So let It Bump..
Peckham is offline  
Old 12.05.2008., 19:36   #3
Ili nedajbože da ga pozdraviš slučajno. Odmah "Tko ti je to?"

Da, znam, totalno se glupo osjećaš onda.
Janis Jo is offline  
Old 12.05.2008., 19:38   #4
Quote:
profesoricarx kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam primjetila da na primjer kad prolazim vani i prolazi cura sa dečkom, ako slučajno ne daj Bože pogledam u smjeru njezinog dečka, odmah mi uperuje onaj streljajuči pogled kakav god dečko bio. Ne mora mi se uopće sviđati ni ništa, dovoljno je da ga pogledam i ako to ona vidi odmah mu se približi onak kao da hoće pokazati da je on "njezin" i onak mi se ironično počne ceriti, kao gle, koja sam ja frajerica, imam dečka. Šta mislite o tome? Meni je to toliko glupo, da ne može biti gluplje. i Inače mrzim svojatanje i ja kad sam imala dečka, čak mi je imponiralo bilo ako bi ga neka druga cura lijepo pogledala, a ne da bi ju streljala pogledom.. Totalno bezveze i jadno. Ili su te cure jako nesigurne ili ne mogu podnijeti da ijedna druga pogleda "njihovu" imovinu.. Čak ih i žalim.. Gotovo, kao da idu sa zmajem u suknji.. I nevjerojatno koliko likova ide sa takvim posesivnim ženskama. Kako mogu?
De nađi si pametnijeg posla... Tema je glupa.
__________________
BITI SJEBAN JE BITI NATPROSJEČAN!!! :)
Fucked is offline  
Old 12.05.2008., 19:38   #5
ja neznam gdje ti živiš ali kod mene nije tako.....kaj tamo kod tebe su sve posesivne neke
Pali_andjeo is offline  
Old 12.05.2008., 19:41   #6
Quote:
Fucked kaže: Pogledaj post
De nađi si pametnijeg posla... Tema je glupa.
Jesi čuo onu? Nema glupih pitanja. Samo glupih odgovora!
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 19:42   #7
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ja neznam gdje ti živiš ali kod mene nije tako.....kaj tamo kod tebe su sve posesivne neke
Ti si malo zbunjen. Kao prvo nisi cura i kao drugo ne gledaš dečke, pa ne možeš ni znati, da li toga ima ili ne.
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 19:44   #8
Quote:
profesoricarx kaže: Pogledaj post
Ti si malo zbunjen. Kao prvo nisi cura i kao drugo ne gledaš dečke, pa ne možeš ni znati, da li toga ima ili ne.
kakve veze ima kaj nisam cura,vidim kakve su cure,i vidimkakvi su dečki,dečki su ljubomorniji i posessivniji ..iako cure u današnjim vremenima su svakakve
Pali_andjeo is offline  
Old 12.05.2008., 19:45   #9
Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
..Too Much Cris' In The Club Not To Get Drunk
Too Many Bitches In The World Not To Fuck
Too Much Chronic In The Studio Not To Roll It Up
And Too Much Bass In The Trunk,So let It Bump..
Ma u gradu u kojem živim, ova tvoja druga rečenica ima smisla. Ovdje ima tolika masa ženski da to nije normalno. Možda zato... Ženski ima jedno 10 puta više na ulicama, nego muškaraca. To fakat nije normalno.. Sad pogodite koji je to grad? Ja mislim da u drugim gradovima lijepe naše opasno fali žena, koliko ih ima ovdje.. to je destabilizacija spolova..
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 19:46   #10
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
kakve veze ima kaj nisam cura,vidim kakve su cure,i vidimkakvi su dečki,dečki su ljubomorniji i posessivniji ..iako cure u današnjim vremenima su svakakve
sad generaliziramo malo ha? Ne bi uopće rekla da je tako? Ako u mojem gradu ima 10 puta više ženski nego muškaraca, onda nekom logikom, je normalnije da je ona ljubomorna iz straha da ga ne izgubi, nego da je obrnuto. Ja sve manje posesivnih muškaraca upoznajem, a sve više takvih žena..
Ali opet, da joj nemreš ni pogledati tipa, a da te ne strijelja pogledom, pa kak se muškarcima da biti sa takvim zmajevima?
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 19:50   #11
mene cura opali torbicom u potiljak ak se zabuljim u necije semafore.....nema

kuis ovo ono ne smijem ni ovlas prec pogledom preko neke koke...........

pras odmah po celu

ja "al gledao sam kroz nju, zamislio sam se"
ona "ma pusi kurac"

ja "al bejbikejks stvarno sam se nes zamislio a curicak mi usetao u kadar, nisam je gledao"
ona "ako te vidim jos jednom nema supka 2 mjeseca"

ja " al nisa..."
ona me onda pogodi koljenom u prepone...........

nema...nemos...nemrem

a streljacki vod iza njezinih ociju skidaju svaku koja mene pogleda....naravno..zna se cije sam vlasnistvo..ko ima licencu na mene i moj kurac
po meni je okej, tak svit funkcionise...
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 12.05.2008., 19:51   #12
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
mene cura opali torbicom u potiljak ak se zabuljim u necije semafore.....nema

kuis ovo ono ne smijem ni ovlas prec pogledom preko neke koke...........

pras odmah po celu

ja "al gledao sam kroz nju, zamslio sam se"
ona "ma pusi kurac"

ja "al bejbikejks stvarno sam se nes zamislio a curicak mi usetao u kadar, nisam je gledao"
ona "ako te vidim jos jednom nema supka 2 mjeseca"

ja " al nisa..."
ona me onda pogodi koljenom u prepone...........

nema...nemos...nemrem
Eto ga.. Sve mi je to jako poznato.. Vjerojatno takvi zmajevi drže dečke na čeličnoj uzici. Kak se dečkima da biti sa takvima nije mi jasno? Ajd da mu je žena, ali cura... Kakva će biti tek kad se ožene?
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 19:53   #13
Quote:
profesoricarx kaže: Pogledaj post
Eto ga.. Sve mi je to jako poznato.. Vjerojatno takvi zmajevi drže dečke na čeličnoj uzici. Kak se dečkima da biti sa takvima nije mi jasno? Ajd da mu je žena, ali cura... Kakva će biti tek kad se ožene?



pa sta ja imam gledat nekog kad sam u vezi ili sta neko ima gledat mene kad sam u vezi.......

trziste je ogromno, zabranjeno voce nije najslade.........oko je brzo, ruka jos brza......reprekusije sljede
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 12.05.2008., 19:56   #14
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
pa sta ja imam gledat nekog kad sam u vezi ili sta neko ima gledat mene kad sam u vezi.......

trziste je ogromno, zabranjeno voce nije najslade.........oko je brzo, ruka jos brza......reprekusije sljede
Imala sam ja takvog tipa koji mi je branio da i pogledam nekog, ali nisam ja to baš podnosila.. Tako da cure koje to rade dečkima, a dečki se slažu, to mi je jadno. Radi od njega papčinu i prije su se oženili.. Kaj ti imaš naređivati dečku da li smije ili ne nekog pogledati? Pa nisi najljepša kraljica Universuma, da mora samo u tebe gledati..
Mene nimalo ne smeta da mi dečko pogleda lijepu curu i ona njega. Čak mije drago. Bilo bi mi krivo jedino da stane sa njom upadljivo koketirati, ali nitko se nije opekao od jednog pogleda sa osobom na cesti
Osim toga poznato je da kad dečki varaju, onda varaju prije sa bliskim prijateljicama i tak, nego sa nekom zgodnom kokom sa ceste.. Vrlo glupo
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 19:59   #15
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
pa sta ja imam gledat nekog kad sam u vezi ili sta neko ima gledat mene kad sam u vezi.......

trziste je ogromno, zabranjeno voce nije najslade.........oko je brzo, ruka jos brza......reprekusije sljede
Care!

Janis Jo is offline  
Old 12.05.2008., 20:00   #16
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Ili nedajbože da ga pozdraviš slučajno. Odmah "Tko ti je to?"

Da, znam, totalno se glupo osjećaš onda.
da
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 20:08   #17
Quote:
profesoricarx kaže: Pogledaj post
Ma u gradu u kojem živim, ova tvoja druga rečenica ima smisla. Ovdje ima tolika masa ženski da to nije normalno. Možda zato... Ženski ima jedno 10 puta više na ulicama, nego muškaraca. To fakat nije normalno.. Sad pogodite koji je to grad? Ja mislim da u drugim gradovima lijepe naše opasno fali žena, koliko ih ima ovdje.. to je destabilizacija spolova..
Pojedoše nas žene, mila moja profesorce. To je horor.
Recimo, ja ti ne izlazim dok je sunca i danjeg svijetla. A ako da, to je uvijek u društvu nekog drugog muškarca, iako se ni tad ne osjećam baš najsigurnije.
Najsigurniji sam u pratnji djevojke, koja me čvrsto drži za ruku, govori mi da sam siguran samo dok sam s njom, da me nikome neda i pri tom pogledom strelja sve potencijalne lavice koje me vrebaju kao laku lovinu. Prestravljen sam s tim što se događa i u kakvom svijetu živimo.

Ti sigurno živiš u Amsterdamu. Kod nas u Frankurtu na Gmaini ista stvar.
Ugrožena smo vrsta kako god okreneš.
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Old 12.05.2008., 20:10   #18
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
Pojedoše nas žene, mila moja profesorce. To je horor.
Recimo, ja ti ne izlazim dok je sunca i danjeg svijetla. A ako da, to je uvijek u društvu nekog drugog muškarca, iako se ni tad ne osjećam baš najsigurnije.
Najsigurniji sam u pratnji djevojke, koja me čvrsto drži za ruku, govori mi da sam siguran samo dok sam s njom, da me nikome neda i pri tom pogledom strelja sve potencijalne lavice koje me vrebaju kao laku lovinu. Prestravljen sam s tim što se događa i u kakvom svijetu živimo.

Ti sigurno živiš u Amsterdamu. Kod nas u Frankurtu na Gmaini ista stvar.
Ugrožena smo vrsta kako god okreneš.
ha ha. dobar!
profesoricarx is offline  
Old 12.05.2008., 20:10   #19
profka vječno u nekim teorijama zavjere..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 12.05.2008., 20:12   #20
odite u ljubavni trokut,to rula
Nakamura Kumiko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger