Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2012., 14:03   #2961
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Joj nemojte na ebayu, 99,9% da će te kupiti fejk
hvala, onda ću s feelunique. Pošto inače nemam iskustva s rumenilima jer imam dva koja se niti ne primjete na mom licu probat ću kupiti taj, inače neznam ni koji sam pod ton pa ako mi netko ovdje može odgovoriti da ne pišem sad i tamo,
kosa mi je svijetlo smeđa, oči plavozelene, pocrvenim na suncu ali brzo dobijem boju, žile su mi više zelene nego plave. Rumenilo imamourjois 48 cendere i essence 04 best friends.Mislim da sam Mac 25 ali neznam jeli nc ili nw, Koje po Vama bi mi rumenilo najbolje pasalo. Molila bih pomoć za ovih par pitanja ( sory što nisu sva pitanja vezana samo za rumenila). Od pudera što se tiće nijanse relativno mi odgovara HM 53, Lancome 24 h - 03.
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 19:40   #2962
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
ne shippaju u HR
ko nešipa u hr?
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 20:22   #2963
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
hvala, onda ću s feelunique. Pošto inače nemam iskustva s rumenilima jer imam dva koja se niti ne primjete na mom licu probat ću kupiti taj, inače neznam ni koji sam pod ton pa ako mi netko ovdje može odgovoriti da ne pišem sad i tamo,
kosa mi je svijetlo smeđa, oči plavozelene, pocrvenim na suncu ali brzo dobijem boju, žile su mi više zelene nego plave. Rumenilo imamourjois 48 cendere i essence 04 best friends.Mislim da sam Mac 25 ali neznam jeli nc ili nw, Koje po Vama bi mi rumenilo najbolje pasalo. Molila bih pomoć za ovih par pitanja ( sory što nisu sva pitanja vezana samo za rumenila). Od pudera što se tiće nijanse relativno mi odgovara HM 53, Lancome 24 h - 03.
šećeruuu ja mislim da nisi žuta jer se sjećam da si me prije jedno 3 godine molila za tester Shu Uemura pudera kojeg sam bila kupila i koji je naravno žut. koliko me pamćenje služi rekla si da ti je pretaman i prežut , tako da po ovim puderima koje koristiš, ako su ti dobri, rekla bih da si neutralni podton. Bourjois rumenilo nije neka sreća jer nije nešto pigmentiran, Best Friends je natrual nijansa tako da je normalno da ti se ona baš i ne vide jako na licu.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 20:28   #2964
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ko nešipa u hr?
Sve 3 stranice ne shipaju Benefit u HR, odnosno shipaju smao u UK i Skandinaviju
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 22:46   #2965
hvala Mirella, isuse koje pamčenje imaš. Jel još koristiš taj puder?Koja bi tvoja preporuka rumenila bila?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 09:54   #2966
nema nikog ovdje a meni treba pomoć oko odabira rumenila..koji od Milani, Narsa,Benefita bi mi odgovarao.
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:36   #2967
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Sve 3 stranice ne shipaju Benefit u HR, odnosno shipaju smao u UK i Skandinaviju
ma da? nisam imala pojma,šta je benefit posebna kobasa.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:48   #2968
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
nema nikog ovdje a meni treba pomoć oko odabira rumenila..koji od Milani, Narsa,Benefita bi mi odgovarao.

Ne znam za Nars i Milani ali Benrfit Hoola ti je bronzer a ne rumenilo i rijetko kome ne stoji. To je moj najdraži bronzer koji koristim za konturiranje i kupila sam ga kod nas u čast zatvaranja Sephore
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:30   #2969
ne mora biti nars ili benefit to sam onako napisala, prihvatam bilo kakvu preporuku
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:09   #2970
imam Diorovo rumenilo coral riviera, nekako ne znam ne odgovara mi trenutno.... Koje da uzmem za ovo zimsko razdoblje, inace sam hladni podton sa svijetlom puti ( dior nude puder trenutno imam) i svijetlom kosom, a imam izrazene jagodicne kosti, ne bi bas da izgledam kao mrtvac... help pls

Zadnje uređivanje GoSSipGirl- : 07.12.2012. at 12:24.
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:48   #2971
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
nema nikog ovdje a meni treba pomoć oko odabira rumenila..koji od Milani, Narsa,Benefita bi mi odgovarao.
ja mogu kupiti u inozemstvu u ducanu original i poslati samo sto nije jeftino sve skupa, to svi znamo ionako
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:12   #2972

napokon stize ..kazu iduci tjedan...divno!
Krešencija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 19:17   #2973
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
hvala Mirella, isuse koje pamčenje imaš. Jel još koristiš taj puder?Koja bi tvoja preporuka rumenila bila?
Yap, ja ti imam slonovsko pamćenje . To je bio Shue Uemura Face Architect puder, nije mi baš pasao, više je za mješovitu kožu.

Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ne mora biti nars ili benefit to sam onako napisala, prihvatam bilo kakvu preporuku
S neutralnim podtonom možeš bilo koje rumenilo, tj. nijansu,a s obzirom da ti paše od Lancomea nijansa 03 pudera, vjerojatno ti bolje stoje i toplije nijanse. Tako da biraj breskvaste nijanse i tople roze. Imaš tu na str. 43 moju tabelu s rumenilima prema podtonu kože http://www.ogledaloonline.hr/stari-b.../ogledalo-br-2
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 19:19   #2974
Quote:
GoSSipGirl- kaže: Pogledaj post
imam Diorovo rumenilo coral riviera, nekako ne znam ne odgovara mi trenutno.... Koje da uzmem za ovo zimsko razdoblje, inace sam hladni podton sa svijetlom puti ( dior nude puder trenutno imam) i svijetlom kosom, a imam izrazene jagodicne kosti, ne bi bas da izgledam kao mrtvac... help pls
To rumenilo baš i nije najsretniji izbor za tvoj podton kože. Pogledaj si od Artdecoa nova rumenila iz linije Dita, sve te nijanse bi ti bile odlične
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 20:53   #2975
Mirela

Koje rumenilo bi preporučila za žuti podtoc (nc20) uz ove tamne ruževe? Od ovih koje imam nekako mi najbolje ide Rose ecrin.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 21:15   #2976
Kakva rumenila pristaju svjetlijoj puti? Imam jako tamnu smedu kosu, smede oci i izrazenije obrve. Za podton nisam sigurna..
__________________
'Stalno sam se vraćao njoj, a ustvari bježao od nje. Bilo mi je svejedno da li joj je stalo, samo sam htio da ona bude uz mene, a ne netko drugi uz nju.''
Miss Opium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 21:50   #2977
mirela
ajde plis, pomoć, inače ne koristim crvene ruževe, ali sam sada za jednu večeru kupila pupin tamno crveni ruž, sad nemam pojma koje bi lagano rumenilo pasalo uz taj ruž, znam da ne može orgasm i amourose koje imam, čekam dainty, ali neće doć do tada, pa neko ne mora biti skupo jer ga i neću često koristiti,nego samo uz taj ruž, možda neki art deco prijedlog...
pliiiiizzzzzz
thx
inače sam neutralna, topla.
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 22:16   #2978
Quote:
Krešencija kaže: Pogledaj post

napokon stize ..kazu iduci tjedan...divno!




ovo ću kupiti samo da gledam u to kako je lijepo.
Jel ima kakvih swatcheva?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 22:22   #2979
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Mirela

Koje rumenilo bi preporučila za žuti podtoc (nc20) uz ove tamne ruževe? Od ovih koje imam nekako mi najbolje ide Rose ecrin.
Rose Ecrin ti ide odlično uz njih

Quote:
Miss Opium kaže: Pogledaj post
Kakva rumenila pristaju svjetlijoj puti? Imam jako tamnu smedu kosu, smede oci i izrazenije obrve. Za podton nisam sigurna..
teoretski bi mogla nositi sve nijanse, al za nešto određenije moraš znati podton svoje kože.

Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
mirela
ajde plis, pomoć, inače ne koristim crvene ruževe, ali sam sada za jednu večeru kupila pupin tamno crveni ruž, sad nemam pojma koje bi lagano rumenilo pasalo uz taj ruž, znam da ne može orgasm i amourose koje imam, čekam dainty, ali neće doć do tada, pa neko ne mora biti skupo jer ga i neću često koristiti,nego samo uz taj ruž, možda neki art deco prijedlog...
pliiiiizzzzzz
thx
inače sam neutralna, topla.
Artdeco 19, al njih imaš samo u Mullerima
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 08:42   #2980
Tnx Mirela.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.