Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2015., 00:02   #481
Radiestezijom i Bioenergijom sam se bavio intenzivno 15-tak godina...kažem "bavio" jer sam to malo stavio po strani iz razloga što sam postao živi instrument. Radiesteziju sam na početku radio sa viskom, probao sam razne vrste i na kraju završio na crnom ISIS-u jer me od drugih boli ruka, ovaj se sam čisti. Bez problema sam mogao detektirati vodene tokove, Hartmanna i Curry-a te neke druge izvore negativnog zračenja po zdravlje ljudi a isto tako i pozitivne izvore. Nakon par godina sam postao toliko osjetljiv da sam to radio bez viska, postao sam toliko senzibilan da sam sve osjetio u vrškovima prstiju. Čak sam mogao u nekom društvu osjetiti ako je netko bolestan i što ga muči....to je bilo posebno interesantno Slijedeća faza je bila da sam postao sam abnormalno osjetljiv na sve te utjecaje tako da nisam više mogao spavati na bilo kojem mjestu. Naravno da sam isprobao sve vrste zaštite od geopatogenih zračenja: kristale, piramide, razne ploče, metalne i nemetalne prostirke. Sve to daje neke rezultate no oni su bili slabi ili kratkotrajni. Jedino što mi je pomoglo 100% su prostirke koje formiraju stabilno magnetno polje. Njih koristim i dan danas, sve drugo sam izbacio.
Što se tiče raznih instrumenata za detekciju ovih zračenja mogu reći da sam dosta surađivao sa ljudima koji su koristili klasične radiestezijske (visak, rašlje, tenziometar) i neke elektronske sa sistemom predajnik - prijemnik i neki sa antenom. Rezultati su uvijek bili identični - mape zračenja su nam se uvijek poklopile iako je svaki nacrtao svoju bez znanja ovog drugog.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 01:11   #482
-

Frank Clegg, bivši direktor Majkrosofta za Kanadu, piše - The Link Between Wireless Radiation and a Host of Serious Illnesses

-
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 10:53   #483
Pozdrav @expect. Opet lupetaš?

Zašto nisi isključio struju u stanu/kući? Znaš da je čak i električna struja opasna u vodovima. Zrači. I još koristiš mobitel i kompjuter. Strašno! Veliki brat te gleda.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 23:59   #484
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 00:00   #485
Daj dosadan si više s tim linkovima koje postavljaš 2 puta iste na svaku stranicu.

Zar se zbilja ne bojiš da će te neko od "tajne agencije" koknut?

Ne kužim, jel priznaješ znanost ili ne, ili si licemjeran pa ovisno o tome kako ti paše?
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 02:10   #486
da je ovo imalo tačno ja bi dosad bio radioaktivan ko hebena fukošima
ITGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 02:23   #487
Ja sam čuo da samo trebaš napraviti zaštitu za glavu od alu folije i riješen problem.
__________________
Information wants to be free
R00t-Sec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 16:47   #488
Quote:
R00t-Sec kaže: Pogledaj post
Ja sam čuo da samo trebaš napraviti zaštitu za glavu od alu folije i riješen problem.


hahahahah
ITGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 22:03   #489
-


WiFi Radiation - Dangers of WiFi - See It Measured



-
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 22:34   #490
Ah, već smo se zabrinuli da su te ukokali moćnici.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 15:43   #491
Quote:
Tiger Lily kaže: Pogledaj post
Čak postoji i određena vrsta narcisoidnih psihopata koji se u svojoj praznini hrane s tim da oko sebe skupe što više raznih bolesnika, nesretnika i sl., e da bi onda oni u svojim vlastitim očima sami sebi bili manji gubitnici.
o kako si samo u pravu...ne znam radi li se konkretno o klasifikaciji osobnosti koju navodiš ali o spasiteljskom sindromu se radi sasvim sigurno...no neću kritizirati jer sam skoro i sama nastavila u tom smjeru
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 02:32   #492
Mene zanima kako ljudi, koji se boje elektromagnetskog zračenja, pišu po internetu?
Zar ih neće ekran ozračiti? Ili možda pišu u mraku?
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 05:54   #493
Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako ljudi, koji se boje elektromagnetskog zračenja, pišu po internetu?
Zar ih neće ekran ozračiti? Ili možda pišu u mraku?
hahaha istina

Inace za neutralizaciju ili barem smanjenje stete od takvog zracenja kazu da je dobro imati biljke aloja vera u prostoriji gdje je tv i komp, biljkama pase takvo zracenje.
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2023., 23:21   #494
podižem post

Močim pomoć ako uopće ima rješenja

Uzglavlje kreveta mi je naslonjeno na zid u kojem se,nalaze 3 velike metalne kutije struje i to: od glavne sklopke stubišta, glavne sklople stana i centralne sklopke zgrade.
Doslovno, u razini glave te se kutije nalaze u n oaicom zidu na strani stubišta.Orijentacija spavanja je glava istok i ne mogu promijeniti položqj kreveta tako da molim vaše sugestije kako se zaštititi.

Hartmanov čvor nisam ni provjeravala , ovo mi se čini veći problem
Ako imate kakav prijedlog....dobro će doći.
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 19:40   #495
Quote:
zviri kaže: Pogledaj post
podižem post

Močim pomoć ako uopće ima rješenja

Uzglavlje kreveta mi je naslonjeno na zid u kojem se,nalaze 3 velike metalne kutije struje i to: od glavne sklopke stubišta, glavne sklople stana i centralne sklopke zgrade.
Doslovno, u razini glave te se kutije nalaze u n oaicom zidu na strani stubišta.Orijentacija spavanja je glava istok i ne mogu promijeniti položqj kreveta tako da molim vaše sugestije kako se zaštititi.

Hartmanov čvor nisam ni provjeravala , ovo mi se čini veći problem
Ako imate kakav prijedlog....dobro će doći.
Definitivno se trebaš maknuti. Nikakva zaštita neće puno pomoći.
Opće je poznato da blizina trafo stanica i dalekovoda utječe jako negativno na ljude u radijusu od par desetaka metara.
Ta struja u zgradi nije velika ali tebi je glava očito vrlo blizu kablova tako da je sigurno da te hvata elektromagnetsko zračenje kabla a koliko si rekla tu nije samo jedan kabel, u pitanju je cijeli snop koji napaja cijelu zgradu.
Imaš doduše posebne boje koje štite od EM zračenja...evo jedne stranice sa primjerom:
http://www.emfrf.com/shielding-of-el...ntial-bedroom/

Samo, problem tih boja je da ja zaista ne znam njihov sastav (nisam istraživao) i da li dugoročno imaju nekakve kancerogene sastojke koji se polako otpuštaju u zrak. To bi trebala sama istražiti. Možda su te posebne boje zaista ok rješenje. Vjerojatno će koštati i postupak nanošenja pa pokrivanja običnom bojom je malo složeniji.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 21:06   #496
Quote:
zviri kaže: Pogledaj post
podižem post
Močim pomoć ako uopće ima rješenja
Uzglavlje kreveta mi je naslonjeno na zid u kojem se,nalaze 3 velike metalne kutije struje i to: od glavne sklopke stubišta, glavne sklople stana i centralne sklopke zgrade.
Doslovno, u razini glave te se kutije nalaze u n oaicom zidu na strani stubišta.Orijentacija spavanja je glava istok i ne mogu promijeniti položqj kreveta tako da molim vaše sugestije kako se zaštititi...

Miči glavu što dalje od tog mjesta dok spavaš što prije.

Okreni sobu, (mislim namještaj ) kako možeš, a ako baš ne možeš nikako - onda okreni barem noge prema tom zidu, a glavu što dalje od njega.
Zajebi hartmaneove čvorove, zajebi istok-zapad orijentaciju.

Umjesto boje koju spominje Kerefek - koja sadrži čestice metala i/ili grafita (ne - ne smatram je štetnom, već tek teže dobavljivom) možeš improvizirati ljepljenjem alufolije na taj zid. (npr. obložiš cijeli taj zid alufolijom pa preko nje (radi estetike - da se ne vidi) staviš npr. kakvu zidnu oblogu - laminat, ili papirnatu tapetu, ili gipskartonsku ploču ili...
ntiissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2023., 21:39   #497
Da se nadovežem na prethodni post - ova boja bi bila super ali...
Da bi sobu u kojoj spavaš pretvorila u faradejev kavez u koji ne bi mogle prodrijeti elektromagnetno zračenje (mislim na onaj dio neionizirajućeg zračenja nižih frekvencija (mikrovalovi i radio valovi)) bilo bi potrebno prebojati apsolutno sve - i zidove i podove i strop. (problem su naravno prozori i vrata jer ako njih ne uklopiš u F. kavez nisi puno učinila - mada... sigurno bolje išta nego ništa.)

A s druge pak strane nisam baš ni siguran da bi bilo dobro spavati i boraviti u takvom "pravom" tj. dobro izvedenom Faradayovom kavezu jer su naša tijela već evolucijski naviknuta na život u kom som izloženi prirodnim izvorima EM zračenja, tako da...
ntiissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2023., 00:31   #498
Bojim se da ništa od okretanja sobe. sve je po mjeri i ne stane ako zamijenim strane.
Probat ću nać tu boju. ne mislim stvarati faradejev kavez nego samo napraviti fizičku blokadu kod uzglavlja. a alu foliju ću nekako zakačiti za uzglavlje kreveta.
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2023., 00:39   #499
Bi li ova bila u redu?
https://adr-natura.com/product/zasti...a-za-mobitele/
Zaštita od zračenja BOJA HSF 54
HSF 54 se koristi za zaštitu od visokofrekventnog zračenja (HF) i zaštitu od niskofrekventnog električnog polja (LF). Temelji se na visokokvalitetnom čistom akrilnom vezivu.
Boja za unutarnju i vanjsku upotrebu; bez metala i otporan na koroziju.

Primjena
Koristi se za stambene i industrijske prostore, vrlo je prozračna, vrlo niskog sadržaja VOC, bez otapala.
HSF 54 boja nudi pouzdanu zaštitu od elektrosmoga. Ovaj inovativni premaz posebno je prikladan za osjetljive prostore kao što su spavaće sobe i dječje sobe.
Područje primjene : fasade zgrada; interijeri: zidovi, stropovi, podovi; tehnički premazi na raznim materijalima
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2023., 10:11   #500
ne bi ti pomogla niti najmanje jer jedina zaštita od EM polja su materijali koji su električki provodljivi - metali.

Obzirom da se "preklopni" uređaji (sklopke, osigurači) nalaze u metalnim kutijama imaš već djelomičnu zaštitu ali vodiči koji ulaze i izlaze iz njih vjerojatno su u pvc cijevima pa stvaraju polje oko sebe koje ne bi trebalo biti štetno. štetu čine nagle promjene jakosti struje.
Možeš zalijepiti aluminijsku foliju ili još bolje prišarfiti najtanji čelični lim ... koje obavezno treba spojiti na uzemljenje i time ćeš znatno smanjiti intenzitet polja.
Potom možeš obojati ili staviti tapete svejedno.

Sve se da izmjeriti samo je problem što malo ljudi zna i "očitati" ili uopće zna što radi iako tamburaju na sve strane o stručnosti i ezoteriji.

Kada mi se mentor vrati iz Amerike mogu ga zamoliti da ti izmjeri vrijednosti polja, ili još bolje uređaji su jeftini cca 50 € pa si možeš mjeriti i sama. Nije bitan samo intenzitet polja nego i frekvencija što ovi jeftini ne prikazuju a ćesto ni ne uspjevaju izmjeriti jer su jeftini

Mentor voli kolače ... ako se pitaš koliko će koštati. Novac ne podnosi


Hartmana i ostale "zaboravi".

ps a ako baš želiš boju može se nabaviti i ima firma u HR koja to radi ili je barem radila za potrebe specijalnih službi, ne samo za zidove/ stropove, nego i tkanine (zastori) .. samo košta ...

ovo sam sada vidio ...

pps https://adr-natura.com/product-category/uzemljenje/ (povezano je sa bojom)

i to će te doći puno više nego što pretpostavljaš .. čelična ploća treba samo jednu žicu i šuko utičnicu

(spremi kolaće i za van)
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.