Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2009., 11:50   #21
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
*khm*

molim?
kaj molis nekaj krivo mozda?
nezo2 is offline  
Old 16.11.2009., 11:53   #22
Quote:
nezo2 kaže: Pogledaj post
kaj molis nekaj krivo mozda?
Je krivo je. Moraš imati ZIMSKU OPREMU a to nije isto što i ZIMSKE GUME.
CDRW is offline  
Old 16.11.2009., 12:00   #23
fala kolega, nisam imao živaca ga flejmat....
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Old 16.11.2009., 13:15   #24
Quote:
nezo2 kaže: Pogledaj post
.... imam 4 nove od prosle sezone ALI da ih ne trosim bezveze jer zime nema uzeo bi ove 3 puta jeftinije ...
Ovo je sve bolje i bolje!

"Imam nove i dobre gume, al da ih bezveze ne trošim, uzeo bi neki šrot..."

__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 16.11.2009., 13:29   #25
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Je krivo je. Moraš imati ZIMSKU OPREMU a to nije isto što i ZIMSKE GUME.
ti stvarno volis izokretati stvari,ti si ko od majke roden za ovakva pisanja po forumu
nezo2 is offline  
Old 16.11.2009., 13:31   #26
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Ovo je sve bolje i bolje!

"Imam nove i dobre gume, al da ih bezveze ne trošim, uzeo bi neki šrot..."

šrot gume ili?neko drugi.
nezo2 is offline  
Old 16.11.2009., 13:45   #27
Quote:
nezo2 kaže: Pogledaj post
ti stvarno volis izokretati stvari,ti si ko od majke roden za ovakva pisanja po forumu
Pa jebla ga općina - jesi napisao GUME? Jesi. I onda napraviš zbrku u glavama onih koji nisu pročitali sve moguće pravilnike, zakone, ....

A sve zato jer ti je prst brži od mozga - pa misliš oprema a napišeš gume .... što zapravo stanje mjenja u korjenu.
CDRW is offline  
Old 16.11.2009., 14:56   #28
Apsolutno mi nisi jasan. Svi ti forumaši govore da se radi uglavnom o dreku od gume (uostalom toliko i koštaju), ali ti bi pod svaku cijenu da ih netko pohvali.

Evo ja ti preporučujem protektirane gume. Zašto platiti 4 puta isto za novu gumu kad imaš podjednako kvalitetnu, ako ne i kvalitetniju protektiranu gumu.
Tko god ih vidi na tvom autu neće znati da su protektirane, svi će ti zavidjeti na širokim gumama a još ti ostane 4000 za spojlere i gljivu.
Corvin is offline  
Old 16.11.2009., 15:47   #29
Nevezano za temu protektiranih guma, imam jedno pitanje za stručnjake:
Imate 2 slučaja:
A) dvije zimske naprijed, dvije ljetne gume natrag
B) obratno

Od dva zla, koje (manje) bi odabrali?
Motor je naprijed, pogon isto tako.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Old 16.11.2009., 15:48   #30
Quote:
Corvin kaže: Pogledaj post
Apsolutno mi nisi jasan. Svi ti forumaši govore da se radi uglavnom o dreku od gume (uostalom toliko i koštaju), ali ti bi pod svaku cijenu da ih netko pohvali.

Evo ja ti preporučujem protektirane gume. Zašto platiti 4 puta isto za novu gumu kad imaš podjednako kvalitetnu, ako ne i kvalitetniju protektiranu gumu.
Tko god ih vidi na tvom autu neće znati da su protektirane, svi će ti zavidjeti na širokim gumama a još ti ostane 4000 za spojlere i gljivu.
joj ljudi moji ja sam trazio neko ko ih ima ili imao iskustva a vi svi sve pisete samo ne oni koji trebaju,i tako na svakoj temi ko nesto pita vi pocnete filozofirati i onda ocekujete da se ne smijem i pucam od smjeha na vase odgovore,
svaka cast na opsirnom odgovoru nekima ovdje koji su od koristi da nebi mislili drukcije,
pa nije ni cudo sta svi pricaju da je forum ziva sprdacina sve samo ne pomoc,namjesto da pokusate normalno objasnit ako znate vi filozofija itd itd,nekolicina vas udruzenih ajm meni da ja radim ovako posao svoj ko vi neki po vasim odgovorima propo bi odavno hvala bogu sta sam pametan.
nezo2 is offline  
Old 16.11.2009., 15:54   #31
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Nevezano za temu protektiranih guma, imam jedno pitanje za stručnjake:
Imate 2 slučaja:
A) dvije zimske naprijed, dvije ljetne gume natrag
B) obratno

Od dva zla, koje (manje) bi odabrali?
Motor je naprijed, pogon isto tako.
Tražio bih dugu ravnu cestu o oba slučaja.

Malo ti je pitanje tipa "jel bi radije da te kobra ugrize ili da te magare pojebe?".
CDRW is offline  
Old 16.11.2009., 16:07   #32
Quote:
nezo2 kaže: Pogledaj post
joj ljudi moji ja sam trazio neko ko ih ima ili imao iskustva a vi svi sve pisete samo ne oni koji trebaju,i tako na svakoj temi ko nesto pita vi pocnete filozofirati i onda ocekujete da se ne smijem i pucam od smjeha na vase odgovore,
svaka cast na opsirnom odgovoru nekima ovdje koji su od koristi da nebi mislili drukcije,
pa nije ni cudo sta svi pricaju da je forum ziva sprdacina sve samo ne pomoc,namjesto da pokusate normalno objasnit ako znate vi filozofija itd itd,nekolicina vas udruzenih ajm meni da ja radim ovako posao svoj ko vi neki po vasim odgovorima propo bi odavno hvala bogu sta sam pametan.
evo ti pomoći.

vrati se u osnovnu školu i nauči interpunkcije u hrvatskom jeziku. zadaćnice si ionako imal jedinicu kao kuća, pa o stilu pisanja (koji je nerazumljiv) nema smisla trošiti riječi.
usput ponovi i ZSPC, tamo piše koja je obavezna zimska oprema. zimske gume NISU obavezna zimska oprema, ni u HR ni u SLO.

sreća naša da si tak pametan, inače gdje bi mi došli da ti za sve pomažemo:asshole:
I wonder is offline  
Old 16.11.2009., 16:09   #33
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Nevezano za temu protektiranih guma, imam jedno pitanje za stručnjake:
Imate 2 slučaja:
A) dvije zimske naprijed, dvije ljetne gume natrag
B) obratno

Od dva zla, koje (manje) bi odabrali?
Motor je naprijed, pogon isto tako.
Vozio dvije zime sa dvije ljetne otraga. Auto je accent 98.
Obzirom da sam ljen stavit gume navrijeme obicno bi me ulovilo hladnije vrijeme tako da su iskustva:

Sa zimskima naprijed se lakše krene i ja bi rekao lakše koči.
Sa zimskima otraga je otraga auto stabilniji u zavoju ali nije ko da divljaš po snijegu i ledu. Meni ni ljetne otraga nisu nešto zanosile. Osima ako sam to potencirao ali ipak accent je lagan auto, mislim da ovisi naravno i o kojem autu se radi.
Panj_u_šumi is offline  
Old 16.11.2009., 16:32   #34
A čuješ možeš svašta raditi. Ja sam recimo barem 10x prošao ZG-ST po ljutom snijegu, ledu i mećavi na ljetnim gumama, sa lancima u gepeku koje nisam znao postaviti. E sad, koliko je to pametno i da li bi 11 put prošao ili se spucao u neki bor sa strane ... Tako i ova priča sa tim falšim gumama. Možda uštediš par tisuća kuna i bude sve OK, a možda napraviš štetu od par desetaka tisuća kuna i završiš u invalidskim kolicima do kraja života. Choice is yours
gFlores is offline  
Old 16.11.2009., 16:52   #35
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
evo ti pomoći.

vrati se u osnovnu školu i nauči interpunkcije u hrvatskom jeziku. zadaćnice si ionako imal jedinicu kao kuća, pa o stilu pisanja (koji je nerazumljiv) nema smisla trošiti riječi.
usput ponovi i ZSPC, tamo piše koja je obavezna zimska oprema. zimske gume NISU obavezna zimska oprema, ni u HR ni u SLO.

sreća naša da si tak pametan, inače gdje bi mi došli da ti za sve pomažemo:asshole:
majstore moj da sam hodao po skoli vjerojatno bi sad vozio neki auto od 5000eur a ne 2 auta od po 25000eur i kucom na moru i zagrebu,ako se po tebi cjeni covjek po skoli onda se ti vrati u skolu i nauci neke bitne stvari a ne pravopis i ta sranja,uostalom nije forum za tebe ti si majstor za pravopis itd, ha ha.
nezo2 is offline  
Old 16.11.2009., 17:06   #36
nezo2 nemoj se prepucavat sa školarcima budu ti opizdili crveni buahhahhaha, i onda nečeš niš novog naučit od pametnjakovića, na krivom mjestu postavljaš pitanje, tu na forumu ti se sprda odgovorima al ne i postavlja pitanja, još nisi naučio?
p.s. jesi mi našao auto za zimu?
as123 is offline  
Old 16.11.2009., 17:08   #37
nisam ja tvoj majstor.
činjenica da se hvališ svojim neznanjem govori sve. većina ljudi žali što nema više obrazovanja, ti se time hvališ.
ako su 2 auta i kuća na moru mjerilo uspješnosti za tebe.......

htjedoh ti reći:
mi glupani neznamo ništa u usporedbi s tobom. ti znaš sve o autima i maher si svog zanata.
mi glupani ukucamo u google: zimska oprema u hrvatskoj, ti si pametan pa tražiš savjet od nas glupih.
većina toga što pišeš je na razini pisanja mog sina koji ide u 6. razred osnovne. nepismen si i teško shvatljiv.
I wonder is offline  
Old 16.11.2009., 17:14   #38
a zašto je uopće bitan nečiji pravopis ovdje na forumu? pa nismo u školi!
kako ćete vi u EU kad se neznate sporazumijeti s ljudima?
čovjek nije rođen u hrv pa normalno da ne doživljava ije je ili č i ć koje nekoga tak jebe, al zato priča sve svjetske jezike
i koliko neko ima nije mjerilo čovjeka al je mjerilo sposobnosti
as123 is offline  
Old 16.11.2009., 17:19   #39
Quote:
nezo2 kaže: Pogledaj post
majstore moj da sam hodao po skoli vjerojatno bi sad vozio neki auto od 5000eur a ne 2 auta od po 25000eur i kucom na moru i zagrebu,ako se po tebi cjeni covjek po skoli onda se ti vrati u skolu i nauci neke bitne stvari a ne pravopis i ta sranja,uostalom nije forum za tebe ti si majstor za pravopis itd, ha ha.
Malo, malo pa me netko podsjeti da ipak samo živim u RH.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 16.11.2009., 17:24   #40
Quote:
as123 kaže: Pogledaj post
a zašto je uopće bitan nečiji pravopis ovdje na forumu? pa nismo u školi!
kako ćete vi u EU kad se neznate sporazumijeti s ljudima?
čovjek nije rođen u hrv pa normalno da ne doživljava ije je ili č i ć koje nekoga tak jebe, al zato priča sve svjetske jezike
i koliko neko ima nije mjerilo čovjeka al je mjerilo sposobnosti
a u stranim jezicima ne postoje točke i zarezi?
sve i da mu hrvatski nije materinji jezik, skromnost mu nije vrlina. uopće, inteligencija čovjeka koji se hvali materijalnim statusom pred nepoznatima je upitna. vjerujem da ovdje ima puno njih sa puno boljim stanjem, pa šute.

nek me netko ošamari dvaput i nek me podsjeti: zašto se ja raspravljam sa komadom vrtnog alata?

gibam nalijevo
I wonder is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.