Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2007., 17:54   #1
Twitter

Danas nešto nabrzak pročitala o tom twitteru i još mi uvijek nije jasno ? U čemu je fora? MIslim zašto ljudi šalju online što rade ? Zašto bi to nekto čitao na situ kada site je jako brz ! Nema smisla to ići tražit kako je tvoj sms izašao na sekundu na nekom sajtu?! Molim mišljenje stručnjaka
preplanula is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.04.2007., 20:52   #2
Quote:
preplanula kaže: Pogledaj post
Danas nešto nabrzak pročitala o tom twitteru i još mi uvijek nije jasno ? U čemu je fora? MIslim zašto ljudi šalju online što rade ? Zašto bi to nekto čitao na situ kada site je jako brz ! Nema smisla to ići tražit kako je tvoj sms izašao na sekundu na nekom sajtu?! Molim mišljenje stručnjaka
Glupava ideja koja se ljudima svidjela i zbog koje će tip koji ju je smislio postati milijunaš.

Ljudi su po defaultu očito voajeri i vole čitati što drugi upravo rade - big brother style...

Svaka mu čast , a ja cijelo vrijeme tražim pametnu ideju za sajt i čini se nikad milijunaš od mene...
Alexei the Kozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 00:56   #3
Quote:
Alexei the Kozak kaže: Pogledaj post
Glupava ideja koja se ljudima svidjela i zbog koje će tip koji ju je smislio postati milijunaš.

Ljudi su po defaultu očito voajeri i vole čitati što drugi upravo rade - big brother style...

Svaka mu čast , a ja cijelo vrijeme tražim pametnu ideju za sajt i čini se nikad milijunaš od mene...
Pametni sajtovi nikad nece biti popularniji od onih "glupih" sajtova kao što su Twitter, Facebook,...

To su takvi zanrovi koji ce uvijek najbolje prolaziti
__________________
...dobio sam mali dobitak na LOTU! - Napokon došla pamet u glavu!
D1esel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 21:06   #4
visokotonac
RHEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 19:36   #5
Quote:
preplanula kaže: Pogledaj post
Danas nešto nabrzak pročitala o tom twitteru i još mi uvijek nije jasno ? U čemu je fora? MIslim zašto ljudi šalju online što rade ? Zašto bi to nekto čitao na situ kada site je jako brz ! Nema smisla to ići tražit kako je tvoj sms izašao na sekundu na nekom sajtu?! Molim mišljenje stručnjaka
Ma total bulls*it IMHO.
Ignoriraj.

Vidio, probao, zaboravio.
__________________
...
dax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 20:57   #6
Sada da ne otvaram novu temu...Ako netko koristi twitter jel mi moze objasnit kako namjestiti da ti poruke stignu na mobitel??Koliko ja znam, twitter ne podrzava hrvatske mreze pa sam nasao uslugu twe2 koja bi trebala sve poruke prosljediti na mob ali mi isto ne radi. Moze pomoc? Hvala
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 22:08   #7
Twitter in Plain English:
http://www.youtube.com/watch?v=ddO9idmax0o
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 09:36   #8
Vjerojatno najveca idiotarija ikad. Bas ko skrojeno za sve ovce i njihove uspavane glavice.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 19:53   #9
Twitter je idiotarija ako ju koristi idiot.

Inače možeš uz pametno pretraživanje naći što se u Svijetu trenutno događa, što pričaju milijoni ljudi u datom trenutku, i o datoj temi. Nisam ga previše koristio, ali Twitter bi mogao postati nešto poprilično zanimljivo.

Isto kao facebook koji je trenutno kretenarija, ali ima mogućnost postati nešto zanimljivo. Recimo, za facebook se govori da je sranje sa gomilom glupih aplikacija, a opet, ako se sjećate onih srednjoškolskih prosvjeda, njih ne bi bilo moguće organizirati da nema facebooka. Ako vam to ne miriši na nešto veliko, onda nemate osjet njuha.
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 11:33   #10
Apsolutno se slazem...ne koristi svatko twitter kako bi ostalima javljao kako se upravo posrao. Vijesti u americi se sve vise orijentiraju prema twitteru. Negdje se nesto dogodi i slucajni prolaznik uslika i posalje kratku poruku svima onima koji ga sljede. Tvrtke su takoder otkrili twitter kao jedno mocno PR oruzje...Ali mene zanima kako u hrvatskoj koristiti twitter na mobitelu, tj. da poruke mogu primat?
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 13:31   #11
Pa bili su na Opri prenosili operaciju srca il ceg vec twitterom i sigurno ce neki ljudi to koristit za nesto korisno, ali predvidam da preko 95% prometa twitterom ce bit

cekam bus na stanici

idem s posla, a guzva

bla, bla, blabla...

Nis novo.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 14:23   #12
Imaš u zadnjem broju Bug-a (br.198 5mj.)obilato opisani sa pratećim programima.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 20:29   #13
Quote:
Mr.Bean kaže: Pogledaj post
Negdje se nesto dogodi i slucajni prolaznik uslika i posalje kratku poruku svima onima koji ga sljede.
A to je tak jako bitno sto se negdje dogodilo i sto je netko uslikao mobitelom da normalni ljudi ne mogu docekati dnevenik na TV ili vijest na nekom portalu nego moraju slijediti twitere? Mislim zbilja...
puls is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 21:13   #14
sauron, hvala
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 08:56   #15
Quote:
lonicera kaže: Pogledaj post
sauron, hvala
nema na cemu
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 01:23   #16
Quote:
puls kaže: Pogledaj post
A to je tak jako bitno sto se negdje dogodilo i sto je netko uslikao mobitelom da normalni ljudi ne mogu docekati dnevenik na TV ili vijest na nekom portalu nego moraju slijediti twitere? Mislim zbilja...
A što se tak važno dogodilo na forumu danas da si morao provesti koji sat na njemu?
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 10:13   #17
Quote:
shipka kaže: Pogledaj post
A što se tak važno dogodilo na forumu danas da si morao provesti koji sat na njemu?
Pratim neke zanimljive rasprave kakve na twiteru i slicnim priglupim i besmislenim servisima ne mogu naci ni pod razno.
puls is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 14:58   #18
Ako ćete Twitter nazivat idiotarijom, onda i mobitele možete nazivat idiotarijom jer 99% razgovora se vrti oko toga kako je netko kupio nove cipele. A možete i televiziju nazivat idiotarijom jer su 50% programa idiotske emisije, a drugih 50% kretenske reklame. Ali to su ipak supervažni mediji. Malo samo treba dovesti stvari u kontekst i razmisliti.
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 12:34   #19
mislim da će twitter zamjenit facebook. zašto, zato jer je jednostavniji i zato jer je fejs davno izgubio svoju osnovnu zadaću, pibližit udaljene frendove. probao sam twitter i daleko je bolji, brži i ljeoše izgleda od fejsa.
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 23:43   #20
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
mislim da će twitter zamjenit facebook. zašto, zato jer je jednostavniji i zato jer je fejs davno izgubio svoju osnovnu zadaću, pibližit udaljene frendove. probao sam twitter i daleko je bolji, brži i ljeoše izgleda od fejsa.
Na Facebooku samo kartam poker.

Sumnjam da će ga Twitter prešišat. Još uvijek, kolko vidim, ima više pacjenata koji na većer idu van, furaju sa sobom 12 fotića, naslikavaju se, ponapiju i prvo kad dođu doma idu stavit slike na Fejs. I onda si međusobno komentiraju "awwwww kak smo super ispali". Koju pm furat fotić u birtiju i naslikavat se, svaki vikend za redom, a svaki vikend im je isti!? Retardirano, kaj ćeš. Al od takvih Fejs živi.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.