Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2015., 17:32   #10041
Quote:
SummerTimeSad kaže: Pogledaj post
emina jahović?

pa onda pokušaj disati na nos, morat ćeš cjeli život noću disat na usta, jer kod takvog nosa nema šanse da ti kisik prođe kroz nosnice i nos. pa ti biraj, jer nos ima vrlo važnu funkcijsku ulogu osim izgleda.

Da baš moram birati, moj izbor, obzirom na moj ukus...bio bi dr. Zambelli ili čak dr. Tončić, ali onaj stariji, ne njegov sin. Oboje rade prirodnije i krupnije noseve, tj. vode računa o crtama lica u globalu i ne operiraju po kalupu.
Naravno, nitko ne garantira da nikad ne rade pogreške, samo govorim koga bih ja birao.
Ti sama znaš kakav ukus imaš i sukladno tome ćeš birati i kirurga.
Cula sam i za tog Zambelija,al ne znam nista o njegovom radu konkretno.Hvala na savjetima u svakom slucaju.
kucika is offline  
Old 19.05.2015., 21:10   #10042
Pozdrav!

15.5. Sam operirala devijaciju i malo estetski doradila nos pa da podijelim svoje iskustvo.
Prije 3 mjeseca sam dogovorila konzultacije kod Tomice Bagatina koje su me kostale 350kn(vectra 3d sa 50%popusta-inace je 700kn). Cim sam dosla u cekaonu, sestre su me obasule paznjom. Stvarno su usluzni i brinu o vama cak i prije dolaska(dan prije su me zvali dda me podsjete da imam zakazani termin). Unutra sam bila skoro sat vremena(slikanje, razgovor, moja pitanja, njegova). Posto sam u to vrijeme morala rijesit drugi problem, dogovorili smo se da se javim nakon toga(a komotno je mogao rec da mogu odma na operaciju i uzet novce). U razgovoru je jako ozbiljan i trudi se saznat sta vise o pacjentovom stanju, zeljama, strahovima...po nicemu nisam zakljucila da sam samo jedna u nizu. Koji dan prije operacije sam isla kod njihovog anesteziologa. Zena je isto ljubazna i odgovorila je na 100 mojih pitanja bez gledanja na sat i sl. Na dan zahvata, u 8h, sam dosla nataste po injekciju za nesta u vezi sa krvi(zaboravila sam tocno sta), a u 13:30 na sam zahvat. Smjestili su me u sobu i tamo sam se presvukla u njihovo operacijsko odjelo. Nakon toga sam sa doktorom jos jednom ponovila sve sta zelimo a sta ne. Kad sam stigla u salu, brzo sam zaspala. Trajalo je jedno 5 sati. Nakon svih budjenja i spavanja bilo je oko 23h kad sam konacno dosla k sebi. Nista nije bolilo ali sam povracala zbog narkoze i krvi koja se malo slila u zeludac. Drugi dan ujutro sam isla doma nakon pregleda. I dalje nije bilo bolova samo cudan osjet u nosu. Danas, 4 dana od operacije, je stanje puno bolje. Podljevi su promijenili nekoliko boja ali i dalje nema boli, naotecenosti skoro da i nije bilo.U uputama pise da kihanje treba izbjegavat ali ja sam svaki put kihnula na usta( neznam dali to tijelo refleksno tjera na usta ili sta, ugl tamponi i sve ostalo je na mjestu)...hranjenje je zapravo najveca muka posto treba i disat i jest na isti organ.. ali ja sam se brzo uhodala tako da sad niti to vise nije problem
Ovo je vise manje sve za sad...
Sa svim sam do sad jako zadovoljna ali konacan odgovor cu imat kad skinemo kalup i izvadimo tampone... drzite fige i sretno svima koje sve ovo tek ceka
MilkaCokolada87 is offline  
Old 19.05.2015., 21:33   #10043
Evo i mene cure nakon dosta vremena i da podjelim ukratko svoje iskustvo koje nije idealno.Prvi puta kad sam išla na korekciju nosa nisam imala previše iskustva o tome,nisam baš čitala forume itd nego sam jednostavno otišla kod Dr.Borića koji ne da mi je unakazio nos nego mi je nos bio kao visibaba i nakon toga sam počela čitat forume i više se inforimirat kod kojeg kirurga otić na popravak i tako mi jedna frendica predloži Dr.Ostojića koji je njoj kakti spasio nos od prijašnjih loših korekcija...i na forumu su pojedine cure bile isto oduševljene s njim pa reko ajde valjda je to,to...otišla na konzultacije i sve odmah dogovorili i za tjedan dana sam bila na stolu...sve je dobro prošlo i bila sam čak sretna da nisam imala tampone u nosu jer je rekao da nije bilo potrebe za tim i reko superrrrr.Uglavnom nakon što je skinut kalup samo sam se prekrižila i rekla sama sebi nadam se da ce se ovaj nos promjenit dok me on u tom trenutku uvjeravao da je nos SAVRŠENNNN na što sam ga samo pitala..Dr nadam se da taj nos nece tako izgledat i nakon godinu dana????a on meni kaže pa nos vam je savršen i reko dobro i preostalo mi se samo nadati da taj nos nece takav ostat širok,trokutast i dalje visibaba...i tako pustila sam da prodje vrijeme i sada vam kažem nakon 1,5 god NOS JE ODVRATAN i bila bi cak sretna da je ostao jos i onakav kad je skinuo kalup i kad sam se molila da bude lipši a on je još odvratniji i uz sve to imam rupu na sredini nosa,jedna nosnica mi je veća,konci su mi još uvijek u nosu nakon 1,5 god koji su se trebali razgradit i kome treba više????????uglavnom idem kod Glumičića u 8 mje nadam se da će uspijet popravit to krdo od nosa:-D
lolalita is offline  
Old 19.05.2015., 22:36   #10044
Quote:
lolalita kaže: Pogledaj post
Evo i mene cure nakon dosta vremena i da podjelim ukratko svoje iskustvo koje nije idealno.Prvi puta kad sam išla na korekciju nosa nisam imala previše iskustva o tome,nisam baš čitala forume itd nego sam jednostavno otišla kod Dr.Borića koji ne da mi je unakazio nos nego mi je nos bio kao visibaba i nakon toga sam počela čitat forume i više se inforimirat kod kojeg kirurga otić na popravak i tako mi jedna frendica predloži Dr.Ostojića koji je njoj kakti spasio nos od prijašnjih loših korekcija...i na forumu su pojedine cure bile isto oduševljene s njim pa reko ajde valjda je to,to...otišla na konzultacije i sve odmah dogovorili i za tjedan dana sam bila na stolu...sve je dobro prošlo i bila sam čak sretna da nisam imala tampone u nosu jer je rekao da nije bilo potrebe za tim i reko superrrrr.Uglavnom nakon što je skinut kalup samo sam se prekrižila i rekla sama sebi nadam se da ce se ovaj nos promjenit dok me on u tom trenutku uvjeravao da je nos SAVRŠENNNN na što sam ga samo pitala..Dr nadam se da taj nos nece tako izgledat i nakon godinu dana????a on meni kaže pa nos vam je savršen i reko dobro i preostalo mi se samo nadati da taj nos nece takav ostat širok,trokutast i dalje visibaba...i tako pustila sam da prodje vrijeme i sada vam kažem nakon 1,5 god NOS JE ODVRATAN i bila bi cak sretna da je ostao jos i onakav kad je skinuo kalup i kad sam se molila da bude lipši a on je još odvratniji i uz sve to imam rupu na sredini nosa,jedna nosnica mi je veća,konci su mi još uvijek u nosu nakon 1,5 god koji su se trebali razgradit i kome treba više????????uglavnom idem kod Glumičića u 8 mje nadam se da će uspijet popravit to krdo od nosa:-D
Zao mi je sto si sve to prosla.Uglavnom javljaj nadam se da ce ovaj put biti bolji ishod
kucika is offline  
Old 20.05.2015., 19:03   #10045
Smile

Quote:
kucika kaže: Pogledaj post
Zao mi je sto si sve to prosla.Uglavnom javljaj nadam se da ce ovaj put biti bolji ishod
I ja se nadamjavim svakako kako je prošlo
lolalita is offline  
Old 20.05.2015., 20:31   #10046
ima li kakav muskarac da je operisao nos kod glumicica da podijeli svoje iskustvo??? i da li je uopce moguce da se malo prosiri nos operacijom?
marlones is offline  
Old 22.05.2015., 12:54   #10047
Pitanje za vas koji ste u zadnjih par mjeseci bili kod Glumičića tj. imate svježije dojmove - ima li tko da je nezadovoljan ili razočaran rezultatom? I da li mislite da su vam želje uvažene ili je ispalo drugačije (ne nužno i loše, već jednostavno ne kako ste rekli)?
Lakirana Lea is offline  
Old 22.05.2015., 18:27   #10048
Quote:
Lakirana Lea kaže: Pogledaj post
Pitanje za vas koji ste u zadnjih par mjeseci bili kod Glumičića tj. imate svježije dojmove - ima li tko da je nezadovoljan ili razočaran rezultatom? I da li mislite da su vam želje uvažene ili je ispalo drugačije (ne nužno i loše, već jednostavno ne kako ste rekli)?
Ja idem kod njega u 8 mje na op ali je bila frendica nedavno i oduševljena je kao i sve moje cure koje su kod njega bila davnih dana samo sam ja zalutala jer kad sam htjela kod njega nije bilo termina kad je meni pasalo pa sam nagrabusila...ako nejdes uskoro ja ti mogu javit kako ce meni biti i naravno da ima cura koje nisu možda oduševljene njegovim radom ali isto tako nebi možda bile zadovoljne da je radio xy Dr.
lolalita is offline  
Old 22.05.2015., 18:35   #10049
Quote:
kucika kaže: Pogledaj post
Da li je moguce doplatiti pa tih par nocenja so vadjenja tampona ostati na njegovoj klinici
?
Moguce je, 600kn ti je po danu
cica5 is offline  
Old 22.05.2015., 18:49   #10050
Quote:
lolalita kaže: Pogledaj post
Ja idem kod njega u 8 mje na op ali je bila frendica nedavno i oduševljena je kao i sve moje cure koje su kod njega bila davnih dana samo sam ja zalutala jer kad sam htjela kod njega nije bilo termina kad je meni pasalo pa sam nagrabusila...ako nejdes uskoro ja ti mogu javit kako ce meni biti i naravno da ima cura koje nisu možda oduševljene njegovim radom ali isto tako nebi možda bile zadovoljne da je radio xy Dr.
Eeej hvala na odgovoru. Ma zanima me baš jako da li ti napravi kako hoćeš ili ti odradi po svom ali tako da svi budu oduševljeni
Može on jedno meni reći na konzultacijama, ali drugo je kad netko vidi rezultat poslije operacije i može iz iskustva reći da to je tako, ili ne nije tako.
Neću ići uskoro sigurno tako da svakako javi, može i na private ako se sjetiš hvala
Lakirana Lea is offline  
Old 22.05.2015., 19:37   #10051
Quote:
cica5 kaže: Pogledaj post
Moguce je, 600kn ti je po danu
To je super ako se može
lolalita is offline  
Old 22.05.2015., 19:42   #10052
Quote:
Lakirana Lea kaže: Pogledaj post
Eeej hvala na odgovoru. Ma zanima me baš jako da li ti napravi kako hoćeš ili ti odradi po svom ali tako da svi budu oduševljeni
Može on jedno meni reći na konzultacijama, ali drugo je kad netko vidi rezultat poslije operacije i može iz iskustva reći da to je tako, ili ne nije tako.
Neću ići uskoro sigurno tako da svakako javi, može i na private ako se sjetiš hvala
Pa ova zadnja frendica sta je bila je baš rekla kakav hoče i slike joj je pokazivao i tako je i pokazala a čuj ja mislim da svaka kaže šta hoče ali da to rijetko koji sluša ili ide po želji ali ne ispadne tako.Ja kad sam bila kod Ostojića baš sam mu naglasila šta hocu i kako...meni kost nikad nije dirana već samo vrh nosa koji je bio na kraju prirodniji lijepši nego nakon operacije pa polažem nadu da će Dr.Glumičić to sredit

Mene samo zanima da li ovaj Dr.Đepina radi skupa s njim jer ja radim i cice ako koja zna?
lolalita is offline  
Old 23.05.2015., 00:28   #10053
Quote:
cica5 kaže: Pogledaj post
Moguce je, 600kn ti je po danu
Super kada moze to je oko 85 evrica je li tako?
kucika is offline  
Old 23.05.2015., 20:01   #10054
Pozdrav, evo i ja sam nedavno operirana kod Glumičića, pa ako nekoga nešto zanima neka me slobodno pita... Ukratko, uvelike se slažem sa postom od Summertimesad, onim dugačkim (sorry, nova sam pa ne znam to posebno označit)
banana9 is offline  
Old 23.05.2015., 23:11   #10055
Lolita ako ce ti Glumicic raditi cice, mozes i cice i nos u 1. A ovako dali ti dzepina moze s njim
to odradit, ne znam.
andmare is offline  
Old 23.05.2015., 23:57   #10056
Quote:
banana9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo i ja sam nedavno operirana kod Glumičića, pa ako nekoga nešto zanima neka me slobodno pita... Ukratko, uvelike se slažem sa postom od Summertimesad, onim dugačkim (sorry, nova sam pa ne znam to posebno označit)
Sko ti nije tesko sve opisi Zasto ti se ne svidja nosic ?
kucika is offline  
Old 24.05.2015., 08:50   #10057
Quote:
kucika kaže: Pogledaj post
Sko ti nije tesko sve opisi Zasto ti se ne svidja nosic ?
Da svakako to sam i mislila odjednom sve obavit i idem uskoro na konzultacije:-*
lolalita is offline  
Old 24.05.2015., 13:22   #10058
Quote:
andmare kaže: Pogledaj post
Lolita ako ce ti Glumicic raditi cice, mozes i cice i nos u 1. A ovako dali ti dzepina moze s njim
to odradit, ne znam.
Vidim da sve krivo odgovaram hahahaha...da,da to sam i misla sve odjednom rijesit tako da me sve strah kako cu prvih par dana
lolalita is offline  
Old 24.05.2015., 16:38   #10059
Quote:
banana9 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo i ja sam nedavno operirana kod Glumičića, pa ako nekoga nešto zanima neka me slobodno pita... Ukratko, uvelike se slažem sa postom od Summertimesad, onim dugačkim (sorry, nova sam pa ne znam to posebno označit)
S čime nisi zadovoljna konkretno?
Lakirana Lea is offline  
Old 24.05.2015., 22:18   #10060
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Operirao sam devijaciju septuma prije dva tjedna i danas sam bio na prvom pregledu nakon operacije, no zaboravio sam doktora pitati koliko sad moram mirovati tj. koliko vremenski ne smijem trenirati i ići u teretanu. Načuo sam da mogu nakon dva mjeseca od operacije, da li je to ok ili smijem i ranije krenuti?
Ajmo netko neka odgovori, ne mogu doma više sjedit.
Sonyy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.