Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2017., 13:34   #1261
kod mene isto stanje. pitala sam ga za kratku vecernju setnju, kaze ne. kuzim ga, i oni se vole ograditi. i ja bi vjerojatno rekla ne tako.
nalaze briseva cu dobiti za 10 dana i to je to.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Old 26.10.2017., 23:22   #1262
Ja danas dobila nalaze brisa,i imam enterokok,pa kako li sam to s...nje pokupila nemam pojma! Pazi na sve zive gluposti,od brisanja,mjenjanja vesa po 4 puta dnevno,odnosi nista i tako me po**e da izvinete! Uh! Bas sam ljuta ko panj! I sad sta ce sa tim pojma nemam citam nesto po netu ne boje se tog bas ali docim znam da je tu ja sam luda! Ima li netko iskustva sa time?
Old 22.01.2018., 14:45   #1263
Cure, da malo aktiviram temu.
Ležim strogo strogo već nešto više od 2 mjeseca zbog skraćenog cerviksa i kontrakcija, pola u bolnici i pola doma nakon dobivenih deksića.
Sada smo ušli u neku sigurniju zonu, 34 tjedana smo, i krenula sam za početak sjediti dok jedem (sjedenje mi je strogo zabranjeno) i sama si uzeti doručak i skuhati kavu. Tih 5 min koliko traje kuhanje kave meni je nočna mora, počinje me obljevati znoj, osjećam slabost, ubrzano lupanje srca i moram brzo leći. Sva sam uplašena 😯. Što se to događa, kako da povratim energiju?
Old 22.01.2018., 15:38   #1264
ja sam ležala 2 i pol mjeseca, i kad sam dobila dozvolu za kretanje, nakon 5 minuta bi bila doslovno mrtva.

ali se zbilja s vremenom popravilo stanje i doslovno sam mogla svaki dan sve više i više.

sad sam pred kraj i super se osjećam.

ok, meni je strogo mirovanje ukinuto ranije nego tebi pa sam imala više vremena, ali imaš i ti sasvim dovoljno da se vratiš u kakvu takvu formu
Old 22.01.2018., 16:38   #1265
Meni to tvoje zgleda kao nesto na psihickoj bazi.
Tipa anksioznost, mala panikica i slicno. Sto je normalno ako si uplasena za bebicu i sebe.

Inace odlezala 4 i pol mjeseca al ja osim beskonacnog umora nisam imala neke druge simptome.
Tipa zivim na drugom katu bez lifta i imala sam osjecaj da sam planinarila 5 sati. Uspuhana umorna bolovi u misicima i sl.
I malo su me mucile lagane vrtoglavice ili nesto slicno prvih tjedan dva jer nisam dugo hodala pa bi mi malo bilo tesko odrzavati smjer.

A savijet. Samo polako. Malo po malo. Za cas ces roditi pa ce onda biti sve po starom osim sto nece jer ces roditi
I nemoj se nis bojati. 34 tt je sasvim dosta za bebicu za joj ne bude skoro nis.
Ja sam rodila na kraju u 36tt i osim zutice i suncanja 5 dana, nije mu nis bilo.
Old 23.01.2018., 15:01   #1266
Quote:
tinazgb kaže: Pogledaj post
Cure, da malo aktiviram temu.
Ležim strogo strogo već nešto više od 2 mjeseca zbog skraćenog cerviksa i kontrakcija, pola u bolnici i pola doma nakon dobivenih deksića.
Sada smo ušli u neku sigurniju zonu, 34 tjedana smo, i krenula sam za početak sjediti dok jedem (sjedenje mi je strogo zabranjeno) i sama si uzeti doručak i skuhati kavu. Tih 5 min koliko traje kuhanje kave meni je nočna mora, počinje me obljevati znoj, osjećam slabost, ubrzano lupanje srca i moram brzo leći. Sva sam uplašena 😯. Što se to događa, kako da povratim energiju?
I s Prvom i Drugom morala sam strogo mirovati, s Prvom sam se nakon mirovanja u bolnici, na inicijativu doktorice, ustala iz kreveta i nakon par sati mi je puknuo vodenjak. Moj dr je doslovno popizdio sto sam se ustala. S Drugom sam mirovala od nekog 30. tjedna i na kraju sam dosla do termina. Ne znam kakva ti je preporuka sada za sjedenje ali meni je bilo strogo zabranjeno do tamo 37. tjedna kad se beba smatra u terminu. Ja sam npr. jela na boku.
Moj ti je jedini savjet da slusas doktore jer nije isto roditi dijete u 34. tjednu (kao meni Prva) i u 40. kao sto sam rodila Drugu. Razlika je velika u puno toga.
Ja isto mislim da ti je to vise na psihickoj bazi, ja sam se bojala i tiskati na wc-u da nr bi potaknula nesto i tresla se prvih mjesec dana od straha kod svakog ustajanja.
I u prvom i drugom slucaju energija mi je prvih mjesec dana nakon poroda bila nula, ali vjeruj mi, brzo ces ti i formu kad dodje bebica. Sretno!
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.