Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 17:53   #5901
Quote:
BrokenEmpire kaže: Pogledaj post
Prije će Plenki potpisat izlazak iz EU nego dopustiti nekome izvana da češlja Agrokor, pa da izađu kojekakve pizdarije u javnost.
Misliš da je Plenki osobno umočen? Ili da štiti HDZ desno krilo? Jastrebove?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:57   #5902
Da ti iskreno velim, ne, ne mislim da je on osobno umočen, ali da je, barem okvirno upoznat s time kakvu je ulogu država i HDZ imao u stvaranju Agrokora, kao i što bi sve tu moglo izletiti ako se dopusti nekome stranome da previše čeprka, mislim da da. Druga je mogućnost da ga uopće nije briga, jer je Bruxelles ipak važniji, pa da Dalićka vodi taj cijeli proces, kojoj je isto jasno što se tu skriva. U svakome slučaju, ne štiti se tu HDZ-ovo desno krilo, već kompletni HDZ, iako sam sve više mišljenja da je to u potpunosti nepotrebno, HDZ zombi horda će glasati bez obzira na sve, pa mi nije jasno zašto se Plenki uopće zajebava s time, kad je to vrijeme kvalitetno mogao utrošiti na Junckera.
BrokenEmpire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:06   #5903
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Misliš da je Plenki osobno umočen? Ili da štiti HDZ desno krilo? Jastrebove?
svi su umoceni....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:07   #5904
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
svi su umoceni....
Ivica i Ante nisu...oni su u inozemstvu
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:55   #5905
https://www.jutarnji.hr/magazin/sto-...orima/7065978/

Što će biti sljedeće što će u medijima izaći o Ramljaku- navodno je premijer rekao nekim svojim suradnicima

a čuj Plenki, nismo ti mi krivi što HDZovac jednostavno nemre odabrat pošteno ni da izvlači iz šešira naslijepo.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:11   #5906
Već nekoliko dana nitko ne vodi agrokor. Ponedjeljak je. A novog povjerenika nema na obzoru. Ne mogu vjerovati da vlada nije imala plan B za toliko važno pitanje. Nekoga tko bi uvijek mogao uskočiti i odmah preuzeti ukoliko nešto pođe po zlu (a pošlo je).

Ali što drugo očekivati od anemične vlade.
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:35   #5907
Koliko vidim ovo ide u smjeru sjaši Murta (Ramljak) da uzjaše Kurta-e (najavljuje se više njih u upravi) . A jesu se nameračili
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 16:01   #5908
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da vlada nije imala plan B za toliko važno pitanje.
Ja bih se čudio da je imala plan B. U stvari, sad se vidi da nije imala ni plan A jer ono što se je provodilo, bio je Ramljakov plan a ne plan vlade. Zbog toga je i teško naći zamjenika. To ne može biti neki operativac koji će tek provoditi (nepostojeći) vladin plan, to mora biti netko tko će imati svoju viziju i svoj plan po kojem će se voziti. Zato je i bilo toliko odbijenica. No da vidimo koji će se naivac ili bandit toga sad prihvatiti.
medonaodmoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 16:04   #5909
@hkresic
10 minprije 10 minuta
Više
Zanimljivo: Na sastanku u @VladaRH oko @agrokor je i čelnik #Knighthead investicijskog fonda Thomas Wagner #n1info
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 16:18   #5910
Mislim da bi Marin Pucar mogao biti, iako mi se cini da ne obecaje bas


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Taroth is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 16:31   #5911
Je, u tom slučaju ćemo se stvarno morat počet molit Svetom Anti...
Fitz is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 17:04   #5912
@hkresic
6 minprije 6 minuta
Više
Još zanimljivije: Nakon sastanka u @VladaRH pred novinare stao Thomas Wagner, čelni čovjek #Knighthead fonda, i u izjavi smirivao “hrvatski narod” i “porezne obveznike”; uvjeravao ih da neće ništa platiti za @agrokor #n1info

Na moje pitanje jesu li točne glasine da #Knighthead prodaje svoju imovinu u @Agrokor, tj da ju je već prodao, Wagner odgovorio da to nije istina; da su mnogo uložili u koncern te da i dalje vjeruju u nagodbu. No na pitanje koliko obveznica trenutno drže - nije odgovorio #n1info

a mi se stalno brinemo i živciramo
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:42   #5913
Gdje se izgubio Ferdelji? Jel se tako zvao?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:23   #5914
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Koliko vidim ovo ide u smjeru sjaši Murta (Ramljak) da uzjaše Kurta-e (najavljuje se više njih u upravi) . A jesu se nameračili
i poslije ante,anto....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:44   #5915
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
@hkresic
6 minprije 6 minuta
Više
Još zanimljivije: Nakon sastanka u @VladaRH pred novinare stao Thomas Wagner, čelni čovjek #Knighthead fonda, i u izjavi smirivao “hrvatski narod” i “porezne obveznike”; uvjeravao ih da neće ništa platiti za @agrokor #n1info

Na moje pitanje jesu li točne glasine da #Knighthead prodaje svoju imovinu u @Agrokor, tj da ju je već prodao, Wagner odgovorio da to nije istina; da su mnogo uložili u koncern te da i dalje vjeruju u nagodbu. No na pitanje koliko obveznica trenutno drže - nije odgovorio #n1info

a mi se stalno brinemo i živciramo
Kakva poštenjačina podsjeća me na .
Mislim da bi gospodin sa slike inače bio odličan kandidat za novog povjerenika. Ima čovjek iskustvo u radu s lopovima ako ništa drugo, a i moš se s njim sve fino dogovoriti.
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 22:45   #5917
HNS
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:14   #5918
Baš lijepo (ako ima točne informacije):
http://hr.n1info.com/a283606/Vijesti...ne-uprave.html
"Agrokor je u lošijem stanju nego prije izvanredne uprave"
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 23:30   #5919
https://www.hop.com.hr/2017/10/04/ne...-vecem-neredu/

naaaaaaajs
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 08:42   #5920
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
"Agrokor je u lošijem stanju nego prije izvanredne uprave"
Naravno da je u lošijem stanju. Zato to i jest stvar od velike žurbe jer dok novi vlasnici ne dohvate kormilo, ništa dobrog se ne može očekivati. U principu, da se politika nije toliko upetljala, priča se je mogla već okončati.
medonaodmoru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.