Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 21:46   #3901
Molim da uđe u zapisnik da sam danas spasila jedan život - a hoće li mi istorija bit zahvalna, to ostaje da vidimo
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:46   #3902
inače svim imaocima ajfona čestitam božić, danas je stevi rođžendan
Quark is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:48   #3903
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Molim da uđe u zapisnik da sam danas spasila jedan život - a hoće li mi istorija bit zahvalna, to ostaje da vidimo
ne zaboravi ni faktor kompenzacije svemirskog ekvilibrijuma: ako mi žena noćas umre od smrada mojih nogu znat ćeš da je jako teško utjecati na timeline, barem kumulativno

ali utjecaj na distribuciju si definitivno izvršila
Quark is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:52   #3904
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:02   #3905
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ne zaboravi ni faktor kompenzacije svemirskog ekvilibrijuma: ako mi žena noćas umre od smrada mojih nogu znat ćeš da je jako teško utjecati na timeline, barem kumulativno

ali utjecaj na distribuciju si definitivno izvršila
Tvoja bidna žena je, predmnijevam, na zlo navikla, ali nađeš li ujutro noge zakopane u mačji pijesak znat ćeš da je išlo preko svih granica
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:15   #3906
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Tvoja bidna žena je, predmnijevam, na zlo navikla, ali nađeš li ujutro noge zakopane u mačji pijesak znat ćeš da je išlo preko svih granica
damn
Quark is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 11:51   #3907
Old Danas, 12:05   #3908
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Ne znam, to šta ste se vi uvatili na udicu oko tog jebenog izumiranja, neki vam je političar prodo priču... metnijo vam, ki šta nam svakodnevno meću.
Ne mislim od tijem pizdarijama.

Od kad znam za sebe učim o nekim rimljanima, ilirma, tračanima, kurcima palcima kako su prije živjeli i danas ih nema, e pa tako će neki žuti žitelji Kurvatoruma učit odnama. Inšalah!
Kad gledam kakvi smo, jebeš me, ako se ne prominimo i nije nas šteta.

Eskiviro sam čišćenje sniga u ZG, ali me je na ladanju u Vukomerečkim goricam dočekalo pola metra
: bol u krsta : : san ki u bebe:
Opa - pa ti imaš viksu u mom firtlu?
Najebo sam se sa snijegom ko Isus na žaru...

Quote:
Da omandrkneš u cvetu mladosti od zapaljenja plućme maramice i komplikacija...bija bi u vasceloj vaseljeni dan žalosti
Rvacki se kaže plućni rupčić - prosim lepo...
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:33   #3909
a je nas zatrpa snig u šibeniku
Quark is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:57   #3910
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Opa - pa ti imaš viksu u mom firtlu?
Najebo sam se sa snijegom ko Isus na žaru...
Aha tamo u Podvornici, kraj Pustika,na brijegu, da imam kokoške pasle bi pod ručnoj
Ostavio starog na 5 dana tamo da loži vatru i da grije kuću da mi se ne reprizira prošla godina kad su mi sve cijevi popucale.
Old Danas, 16:17   #3911
Quote:
Aha tamo u Podvornici, kraj Pustika,na brijegu, da imam kokoške pasle bi pod ručnoj
Ostavio starog na 5 dana tamo da loži vatru i da grije kuću da mi se ne reprizira prošla godina kad su mi sve cijevi popucale.
A kako je krenulo, policija, hgss i milan će ti ga odlopatat, nahranit i skuvat mu juhu...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.