Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2005., 20:48   #1
Gimnastika

Mnogi ljudi misle kako je gimnastika pederski sport, no ona je zapravo totalna suprotnost. Trikoi se nose samo na natjecanjima, a cilj gimnastike je uskladiti snagu i tehniku. Osobno su me gimnastici privukle akrobacije nindži, nogometaša kad zabiju gol i ostale stvari. Teretana je dosadna, samo sprave i snaga, a na gimnastici popravljate i tijelo, tehniku, i razgibanost.
__________________
Roses are red, violets are blue, GOD made me beautiful, but what the FUCK happened to you.
- Webfreak - is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 23:40   #2
gimnastika rulez!

ja sam trenirala nekih 7 godina gimnastiku, jedino sam nazalost prekasno krenula (2. osnovne) i onda nisam nista previse postigla..

gimnastika je prekrasan sport, no nazalost ako se ne pocne rano (4-5god), nista od toga... a djeca tada tesko raspoznaju sto zele.
flocki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 15:32   #3
Go flexi girls
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 15:38   #4
Quote:
flocki kaže:
gimnastika rulez!

ja sam trenirala nekih 7 godina gimnastiku, jedino sam nazalost prekasno krenula (2. osnovne) i onda nisam nista previse postigla..

gimnastika je prekrasan sport, no nazalost ako se ne pocne rano (4-5god), nista od toga... a djeca tada tesko raspoznaju sto zele.
Meni je bila životna želja da treniram gimnastiku, al sam ko klinka imala prometnu nesreću, a kad sam se oporavila već sam bila "prestara" (7 godina)...
Mislim da budem cijeli život žalila za tim...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 22:33   #5
a znam.. ja isto zalim sto nisam ranije pocela.. sto nisam nastavila.. ah. meni je to prekrasan sport.
flocki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 11:16   #6
Ja sam počeo u 6. razredu i sad sam dogurao do trenera. Ja sam se više bavio gimnastikom za svoj gušt, a ne sad da se ubijam za neki rezultat. Prije 2 godine prestao sam trenirati zbog zglobova. Sredio sam si zglobove i sad učim djecu. Moram priznati da jako volim gimnastiku, a i rad sa djecom se isplati.
__________________
Roses are red, violets are blue, GOD made me beautiful, but what the FUCK happened to you.
- Webfreak - is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 17:50   #7
Quote:
- Webfreak - kaže:
Ja sam počeo u 6. razredu i sad sam dogurao do trenera. Ja sam se više bavio gimnastikom za svoj gušt, a ne sad da se ubijam za neki rezultat. Prije 2 godine prestao sam trenirati zbog zglobova. Sredio sam si zglobove i sad učim djecu. Moram priznati da jako volim gimnastiku, a i rad sa djecom se isplati.
Ma da?
Ja sam trenirala gimnastiku 10 godina. Kako sam prestala trenirat sa 16 odmah sam pocela raditi ko trener i tako vec 10 godina.
Obozavam taj sport i rad s klincima je genijalan!!
Makar te znaju totalno izludit ipak covijek mora biti ponosan kad vidi plodove svoga rada na nekom natjecanju.
__________________
Nemoj da budes nja-nja, njaaa-nja...
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 22:07   #8
pozdrav
naletjela sam na ovaj topic jer si planiram upisati kcer od 4g na jesen na gimnastiku. zanima me gdje ima gimnastika u zagrebu (zapadni dio grada, podsused)?

Hvala
ivana444rf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 18:58   #9
e ljudi...vako imam 14 godina i voli bih se upisati na gimnastiku...koliko je to dobra odluka s obzirom na dob...jer svi mi govore kako na gimnastiku treba krenuti od 4-5 godina pa nadalje???
Filaoo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:01   #10
Svjetski gimnatički kup u Osijeku

Sjajni rezultati naših gimnastičara u Osijeku!
http://www.sib.hr/Ostalo-Sport/cetir...-hrvatsku.html
ascon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 22:15   #11
ma kakvih 4-5 godina... pa ak neko želi upisati gimnastiku ne znači nužno da želi doći do vrhunskog programa i postizati rezultate...
ja sam sad 3. razred gimnazije i prije dva mjeseca sam počeo trenirati. trenirao sam prije u osnovnoj oko 3, 4 god al to je bilo tak, školski program... sad je ovo ozbiljnije. upisao sam jer mislim upisati DIF, pa da se pripremim, a gimnastika je definitivno najbolja priprema. ja treniram za gušt i pripremu za dif. a ko se želi natjecati, a ima bar neke predispozicije za gimnastiku, u kratkom roku može u c program i na natjecanja... po mom mišljenju nikad nije kasno. to mi je rekao i moj bivši profesor tjelesnog, sad je u mirovini, čovjek ima 72 godine, osvaja gimnastičke turnire (veteranske,naravno) u hrvatskoj, njemačkoj i neznam gdje sve ne... ima 72 godine, začudili biste se da vidite kaj radi
freeway is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 21:38   #12
meni je zivotna zelja bila uvijek gimnastika...al nisam imala prilike ici na to, niti su me moji poticali, jso su me odgovarali misleci primitivno da cu se polomit -.-'
sad imam 20 godina i zanima me dal mogu negdje to ovako, rekreativno vjezbati? :/ tnx
crazy-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:09   #13
Počinje Svjetsko prvenstvo u Tokiju, jel netko zna gdje će se moći pogledati prijenosi ili snimke?
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 12:02   #14
postoje li neke knjige za pocetnike, sa opisanim gimnastickim vjezbama i tako to?

imam 24 godine, poceo sam ozbiljnije trenirati nedavno, ali me muci jako losa fleksibilnost tijela (po prirodi sam takav), pa bi volio neke kvalitetne upute za rastezanje, istezanje, i sve ostale vjezbe.

slazem se sa prvim postom, teretana je dosadna i nije nesto ucinkovita sama po sebi (osim za pumpanje misica), pa bi je volio kombinirati sa kucnim vjezbanjem gimnastike.

moze i preporuka za kupnju potrebnih pomagala za vjezbanje, sredjujem si kuci malu vjezbaonicu, u maloj sam sredini i nemam mogucnsti ici na organizirane programe za starije.

hvala

EDIT: nisam ni vidio da je ovo pod sportovima. gledajuc sadrzaj postova, mozda bi bilo bolje da moderator temu premjesti u "rekreaciju"

Zadnje uređivanje tomo_pajser : 12.02.2012. at 12:24.
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 09:48   #15
Također molim info koji klubovi su dobri za djecu od 3-4.g. da nije gužva, da su treneri ok, ne preblagi niti prestrogi, Z dio Zagreba, hvala.
__________________
Moj album[/SIZE]
rzm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 16:43   #16
Molim za savjet,pošto sam udaljena od Zg-a,60-tak km,i ne poznajem dovoljno Zg,bome ni klubove,a ozbiljno rajzmišljam da upišem svoju trogodišnju kćer na ritmičku gimnastiku.Da li se mogu tako mala djeca upisati,koliko treninzi traju mjesečno i da li su vikendom?Članarina mi nije bitna,ne vjerujem da je neka bijesna cifra,samo mi je bitan klub,provjeren,i dani treninga,pa Vas molim za Vaša iskustva i saznanja??Hvala
dalaj dalaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 18:49   #17
Užitak je slušat Roberta Seligmana
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 14:08   #18
Ovi naši nisu normalni, 2 medalje na SP

Svaka čast
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 23:29   #19
Filipu Udi i Mariju Možniku za medalje :klap:
Robertu Seligmanu za ipak odlično misto u finalu :klap:
Alajandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 08:40   #20
Čestitke Možniku na zlatnoj medalji

http://www.index.hr/sport/clanak/pov...e-/815342.aspx

"Jako sam sretan s ovim rezultatom. Moje prvo europsko zlato, a i prvo u povijesti hrvatske gimnastike. Ne mogu vjerovati da je došlo do ovog rezultata. Znao sam da je moguće, ali sam i znao da će trebati napraviti idealnu vježbu za ovaj plasman. To sam napravio. Uspio sam se koncentrirati, isključiti sve oko sebe, koncentrirati se samo na svoju izvedbu. Napravio sam jednu od najboljih vježbi u svom životu i znao sam da će biti konkurentna za medalju, samo nisam znao koju. Budući da sam prvi nastupio, morao sam čekati do kraja, ali sve se pogodilo da sam uzeo ovo zlato", rekao je Možnik.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.