Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 12:45   #9961
i ja lupam do besvijesti, a kad je proizvod pri kraju, vadim stapicem za usi, nema druge.
ja nesto nisam uzbudjena zbog black fridaya. jel to dodje s godinama ili sa mnom nesto nije u redu...?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.11.2017., 12:46   #9962
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i ja lupam do besvijesti, a kad je proizvod pri kraju, vadim stapicem za usi, nema druge.
ja nesto nisam uzbudjena zbog black fridaya. jel to dodje s godinama ili sa mnom nesto nije u redu...?
Tebi je svaki tjedan black friday
Frecume is offline  
Old 05.11.2017., 12:55   #9963
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Tebi je svaki tjedan black friday

da, mozda je do toga.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.11.2017., 13:08   #9964
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Ovo ce mi bit prvi Crni petak
Ali, koliko sam shvatila, on line snizenja bi trebala bit svugdje, ocekujem ih i na ebayu

Jel mislis na Guerisson?
Ja sam nedavno narucila s iherba, doduse full size
iherb
Gledala sam i ja na iHerbu ali mi je to preveliko za nešto što nisam nikad probala.Nisam u HR pa ne mogu ni dekant prvo uzeti od nekog ili podijeliti pakovanje.Zato me obradovalo ovo malo pakovanje.
Kakav ti je?Kakvu kožu imaš? Moja je suha i nije podložna nekim gadostima osim isušivanju.

Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Najradije bih svima poslala neke fora poklončiće, kao znak zahvale što imam lijepu kožu. Negdje sredinom osmog mjeseca sam počela koristiti sve što ste mi savjetovale, držim se toga baš uredno, prestala sam čistiti kožu par puta dnevno i evo, vide se rezultati! Najgori su mi bili obrazi - suhi i kao da su bili sitno naborani (bore od dehidracije), sad su glatki i sjajni, sama sebi djelujem kao da pucam od zdravlja
Te dehidracijske sam i ja imala ali je sad bolje kad koristim barem 2 tonera i ujutro i naveče. Otkrij nam svoju rutinu

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Davaj link da provjerimo!
Evo ga
https://www.ebay.com/itm/Guerisson-9...19.m1438.l9372
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 05.11.2017., 13:10   #9965
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
taj link sam ja stavila neki dan. ali to je krema, ne essence.
i sigurno je original, to je provjeren(a) seller(ica).
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.11.2017., 13:16   #9966
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Najradije bih svima poslala neke fora poklončiće, kao znak zahvale što imam lijepu kožu. Negdje sredinom osmog mjeseca sam počela koristiti sve što ste mi savjetovale, držim se toga baš uredno, prestala sam čistiti kožu par puta dnevno i evo, vide se rezultati! Najgori su mi bili obrazi - suhi i kao da su bili sitno naborani (bore od dehidracije), sad su glatki i sjajni, sama sebi djelujem kao da pucam od zdravlja

A kako vas čitam svaki dan, sve mi je teže odolijevati i držati se svoje jednostavne rutine. Ja bih to sve pokupovala i imam već nekoliko shopping lista za Black friday.
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ja sam uspijevala samo lupanjem, zato je rijetko koristim.
Moj iskreni savjet ti je da ne kompliciras rutinu i ne zatrpavas se proizvodima, ako si sad zadovoljna dodaj jos proizvod dva. Znam da je tesko odoliti svemu ali najbolhe rezultate sam imala na pocetku s minimumom proizvoda.
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Moram se složiti s ovim. Ja sam doduše napravila naopako - zatrpala se i sad izbacujem i na taj način provjeravam jeli mi proizvod nužan i potreban i postoji li razlika (i ako da, kolika) s njim i bez njega. Ali racionalnost i ova tema su antonimi
Awakening, cure ti pametno zbore. Ako ti jednostavna rutina dobra, drži je se.

I ja sam se ko Frecume zatrpala, pa sad isprobavam i izbacujem. Ni do kraja godine neću otvoriti sve što sam nahrčkala. Ali lagano bar radim listu onog što ću ponovno i onog što nikad više neću kupit
uppsala is offline  
Old 05.11.2017., 13:18   #9967
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
I ja sam se ko Frecume zatrpala, pa sad isprobavam i izbacujem. Ni do kraja godine neću otvoriti sve što sam nahrčkala. Ali lagano bar radim listu onog što ću ponovno i onog što nikad više neću kupit
zasto ja ovog imam tako malo??
doslovno na prste jedne ruke mogu nabrojati proizvode za koje mogu reci da su mi bas bili tako losi da ih nikad vise ne bi kupila.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.11.2017., 13:20   #9968
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
taj link sam ja stavila neki dan. ali to je krema, ne essence.
i sigurno je original, to je provjeren(a) seller(ica).
Ahaaaa znači to nije essence.A ništa onda.Kremu imam svoju koju koristim a htjela sam uvesti essence u rutinu.

Koji ono premijum trebam?Milk ili lotion toner?Nekako sam sačuvala oba i sad ne znam koji je taj što mi treba.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 05.11.2017., 13:31   #9969
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
zasto ja ovog imam tako malo??
doslovno na prste jedne ruke mogu nabrojati proizvode za koje mogu reci da su mi bas bili tako losi da ih nikad vise ne bi kupila.
Pa ja vjerojatno isprobavam puno manje stvari . I vjerojatno će se sad većina vas zgroziti, ali ja ni ne poželim isprobati baš sve što se tu spomene. Nisam nabasala na puno loših, već samo samo dobre i na one odlične proizvode, ali kupovat ću samo odlične. I skužila sam da mi je optimalna rutina 3-4 proizvoda (bez double cleansinga).
uppsala is offline  
Old 05.11.2017., 13:33   #9970
Nikita, trebas lotion

Uppsala, a kako ti izgleda rutina?
Maria Flores is offline  
Old 05.11.2017., 13:34   #9971
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ahaaaa znači to nije essence.A ništa onda.Kremu imam svoju koju koristim a htjela sam uvesti essence u rutinu.

Koji ono premijum trebam?Milk ili lotion toner?Nekako sam sačuvala oba i sad ne znam koji je taj što mi treba.
lotion toner.
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Pa ja vjerojatno isprobavam puno manje stvari . I vjerojatno će se sad većina vas zgroziti, ali ja ni ne poželim isprobati baš sve što se tu spomene. Nisam nabasala na puno loših, već samo samo dobre i na one odlične proizvode, ali kupovat ću samo odlične. I skužila sam da mi je optimalna rutina 3-4 proizvoda (bez double cleansinga).
blago tebi.
doduse, i meni pasu krace rutine. ujutro jos uvijek (tako ce i ostati), nemam rutinu nego toner, krema pa gore make up.
ali s vremena na vrijeme (obicno vikendom) si napravim mini spa s rutinom od desetak koraka
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.11.2017., 13:46   #9972
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
taj link sam ja stavila neki dan. ali to je krema, ne essence.
i sigurno je original, to je provjeren(a) seller(ica).
Oprostite sto upadam, narucila sam jucer od ovog sellera, uopce mi nije palo na pamet da bi moglo biti fejkova pa me sad strah.
Da li je mozda tko narucivao od njega? Hvala

https://www.ebay.com.au/itm/Claires-...33350J1408950U
*teichy* is offline  
Old 05.11.2017., 13:47   #9973
Ja sam ujutro sad na toner-serum-krema-toner-spf-bb
Ne znam zašto ali mojoj koži nekako baš paše da stavim toner ponovo poslije kreme.Znam da to ne bi trebalo ići tako ali kad stavim tonere prvo pa kremu nije ni blizu isti efekat kao ova gore kombo. Mislila sam uvesti esenciju umjesto seruma ali mi se čini da ću za sada samo zamijeniti serum jer mi je ovaj Balea Aqua totalno bezveze.Čini mi se da će tu Buffet upasti.
Premium sam mislila uvesti navečer sa dva tonera i uljem na kraju.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 05.11.2017., 13:51   #9974
Quote:
*teichy* kaže: Pogledaj post
Oprostite sto upadam, narucila sam jucer od ovog sellera, uopce mi nije palo na pamet da bi moglo biti fejkova pa me sad strah.
Da li je mozda tko narucivao od njega? Hvala

https://www.ebay.com.au/itm/Claires-...33350J1408950U
Mislim da si to previše platila
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 05.11.2017., 14:00   #9975
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Tko je pitao za puni naziv Ohui linije?
Ohui miracle moisture (skin softener moist, ampoule, essence i cream).

Taj sum stick definitivno kupujem.
Nedavno mi je bilo hitno jer sam ostala bez umivalice pa sam kupila u Mullera onu crvenu pjenu koju ste ovdje spominjale. Možda sam ja navikla na kremastije umivalice ili mi jednostavno jedinoj ne valja.
Isušuje me ko luda i užasno mi iritira obraze. Sva se zažarim i budem jako rumena što mu se inače rijetko događa.
Meni isto ne valja. Jedva cekam da ju potrošim, bas sam suha nakon umivanja, odmah se zaljevam tonerom

Jel mislite da bi dermaroller pomogao za strije?
Sarah Walker is offline  
Old 05.11.2017., 14:03   #9976
Quote:
*teichy* kaže: Pogledaj post
Oprostite sto upadam, narucila sam jucer od ovog sellera, uopce mi nije palo na pamet da bi moglo biti fejkova pa me sad strah.
Da li je mozda tko narucivao od njega? Hvala

https://www.ebay.com.au/itm/Claires-...33350J1408950U
nisam uzimala od ovog sellera, ali ne vjerujem da je fejk. feedback mu je ok.
iako, citala sam na puno mjesta da se bas guerisson najcesce fejka od ovih poznatijih brendova pa svakako pripazite na feedback kod sellera.
ja uvijek bavezno idem citati negativne feedbackove kad prvi put od nekog nesto uzimam.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.11.2017., 14:03   #9977
Prodaje netko dekant ulja kave?
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Old 05.11.2017., 14:19   #9978
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Nikita, trebas lotion

Uppsala, a kako ti izgleda rutina?
Svakako izgleda, s obzirom koliko imam toga otvoreno

Ujutro
Umivanje vodom, nekad Son &Park beauty water kojeg obavezno isperem
Rumase snail
Muji (potrošen) kad potrošim svašta nešto opet naručujem ; trenutno koristim ili Innisfree blueberry ili Kiku ili Tosowoong propolis
Crna Mizonka ili Dr Jart Cicapair

Navečer
Illi total aging ulje i Klairs rich moist foaming cleanser
Rumase snail bifida
Hada labo premium (ne svaku večer)
Kiku ili Tosowoong propolis ili Whamisa deep rich
LI efector ili Cosrx snail essence

Sad ću se opet lagano vratiti i na Su:m secret liniju

Po potrebi ubacujem Neogen wine blazinice, Skinfood rice mask, Graymelin Herb & clay, C vitamin, Alpha h liquid gold, Iope ulje, sheet maske

A u škrinjici još toga
uppsala is offline  
Old 05.11.2017., 14:23   #9979
@uppsala - zasto ispires son n park beauty water?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 05.11.2017., 14:28   #9980
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
@uppsala - zasto ispires son n park beauty water?
Gothamista savjetovala, a ja slijepo slušam
Za mene Son & Park nije toner, već micelarna. Inače, nisam baš često koristila europske micelarne, a i kad jesam, i njih sam ispirala. Tako da ja baš nisam mjerilo.
uppsala is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.