Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 21:52   #1621
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Vatromet kod ervija... 6:6
To je ipak samo bod, ali moram biti zadovoljan, budući da sam sve pogodio jako na knap.
Čestitam erviju na savršenoj prezentaciji!
Hvala, također čestitke na odličnoj utakmici.

4 boda u novom kolu, podbacio je glupi WBA u njihovoj utakmici sezone.
ervi34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:56   #1622
A kod Ssunga je 1.30? Je li to stvarno bio taj koeficijent ili se zeznuo u pisanju?
Ako je bio stvarno, onda je 3:0, čak izrijekom piše u pravilima.
A pravila i kažu da ako datum i vrijeme nisu tu, a u ovom slučaju jedan od protivnika nije dobro napisan, to mi spada u isti tip greške. Oduzeti 1 bod od učinka i vozi dalje. Samo neka ksapi to umetne u pravila, tj. sankcije.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:12   #1623
Slažem se, bod od učinka je najpoštenije.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:06   #1624
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ko je toni?
Znaš ti dobro koji Toni.

Ja uopće ne kužim kaj si ti odigrao na mlade dečke, ali mi se čini da nisi pogodio. To bi onda bilo 2:2 prije kazne i na kraju s kaznom 2:1 za Vertera. Je li tako?
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:09   #1625
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
A kod Ssunga je 1.30? Je li to stvarno bio taj koeficijent ili se zeznuo u pisanju?
Ako je bio stvarno, onda je 3:0, čak izrijekom piše u pravilima.
A pravila i kažu da ako datum i vrijeme nisu tu, a u ovom slučaju jedan od protivnika nije dobro napisan, to mi spada u isti tip greške. Oduzeti 1 bod od učinka i vozi dalje. Samo neka ksapi to umetne u pravila, tj. sankcije.
Kažu da se zeznuo u pisanju i da je koef bio 1,40. ksapi mu je gospodski ispravio, ali mora biti isti metar u svakom slučaju. Tak da mu moram uzeti bod i bit će 3:2 za ksapija.
Tablicu prošlog kola ću valjda staviti sutra. Opet fali rezultat jednog para. To se događa u skoro svakom kolu.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:31   #1626
Quote:
Titanoid kaže: Pogledaj post

pričekaj još koju godinu...
Krv nije voda 17 godišnjakinja se udaje za škrtog 40 godišnjaka
https://www.youtube.com/watch?v=8HS0Y7MGtfg


babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:48   #1627
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Znaš ti dobro koji Toni.

Ja uopće ne kužim kaj si ti odigrao na mlade dečke, ali mi se čini da nisi pogodio. To bi onda bilo 2:2 prije kazne i na kraju s kaznom 2:1 za Vertera. Je li tako?
Koji toni?
Igrao sam 1x i da ce u 1.pol bit bar 2 gola. Nije proslo. Mozes me kaznit i pisat 2:1 za vertera ili 3:0 svejedno mi je. Pravila treba postivat. Sjebo sam se jbga. Nego, oce ic i -1 bod za one koji ne pisu datum? Neki su rekli da napisan dan podrazumjeva koji je datum. Isto tako sve sto sam ja napisao podrazumjeva da je u pitanju sion a ne thun; ili kod ssunga zna se da je koef 1,40 a ne 1,30 a sad bi ga se kaznilo jer je krivo napisao, prst mu pobjego u brzini, ovo ono. A to sa datumom se ne kaznjava... Preslo se preko toga jer nije kao bitan prekrsaj. Zato i kazem da treba sve zivo kaznjavat da bude zanimljivije Bez iznimki.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:50   #1628
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Kažu da se zeznuo u pisanju i da je koef bio 1,40. ksapi mu je gospodski ispravio, ali mora biti isti metar u svakom slučaju. Tak da mu moram uzeti bod i bit će 3:2 za ksapija.
Tablicu prošlog kola ću valjda staviti sutra. Opet fali rezultat jednog para. To se događa u skoro svakom kolu.
zeznuo se u pisanju da..neću ulaziti u sankcije
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 01:06   #1629
Ima tu svega, svašta se piše, f2 i neke druge kratice sa SS, neki "šlepaju" potpuno nepotrebni @...Meni su ove Germanijine "opisne ocjene" isto malo preduge ali opet dobro opišu sve što je odigrano. Treba za iduću sezonu uniformirat kako se stavljaju parovi.
Koliko sam vidio, neki pišu pet, sub, ned bez datuma, ali to je jasno jer ako je upisan broj kola, zna se koji je petak u pitanju. I svi pišu satnicu, što je apsolutno neophodno, pa je to u redu. Nek ova sezona završi kako god, ali od jeseni idemo na shemu jedinstvenog postavljanja za sve. Bilo u Germi ili u SS.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 07:59   #1630
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Ima tu svega, svašta se piše, f2 i neke druge kratice sa SS, neki "šlepaju" potpuno nepotrebni @...Meni su ove Germanijine "opisne ocjene" isto malo preduge ali opet dobro opišu sve što je odigrano. Treba za iduću sezonu uniformirat kako se stavljaju parovi.
Koliko sam vidio, neki pišu pet, sub, ned bez datuma, ali to je jasno jer ako je upisan broj kola, zna se koji je petak u pitanju. I svi pišu satnicu, što je apsolutno neophodno, pa je to u redu. Nek ova sezona završi kako god, ali od jeseni idemo na shemu jedinstvenog postavljanja za sve. Bilo u Germi ili u SS.
Ovo mi je tek druga sezona. Sigurno ispada da pametujem, pogotovo vama koji ste starosjedioci u ovoj igri. Nitko nije (tolko) glup da ne zna da ned znaci nedjelja 25.02. Isto tako po mojem sto sam napisao zna se da sam mislio sion a ne thun, ili ssung 1,40 a ne 1,30, ili npr. neboldano 3+ da znaci isto sto i boldano 3+. Sve je to jasno pa zasto bi se onda kaznjavalo!? Zato sto u pravilima imaju sankcije Nemam apsolutno nist protiv da se ne pise datum, samo nek to bude zapisano u pravilima. Kad sam na vrijeme uocio da je netko pogrijesio u postavljanju znao sam javit...sad kad razmislim to bas i nije fer za onog drugog koji se mogao okoristit tom pogreskom jbgaa
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:46   #1631
Dobro nutna, shvatili smo. Tebe sam nazvao toni od milja, ali oprosti ako ti smeta, nisam ništa loše mislio s tim.
A sad dosta kuknjave! Dobit ćeš -1 ovdje, a da ne bi ispalo da sam nepravedan prema tebi dobit će i Ssung -1 za prošlo kolo, jer su vrlo slične greške.
To sam već jučer napisao i gotovo je.
Neću sad ići davati minuse po završenim kolima gdje nema datuma.
Naravno da je uvijek jasno o čemu se radi, ali ako idu minusi za neboldanje onda mora i za ovo.
Provjerite si post nakon kaj ga objavite, a ako bude greška i kazna nemojte onda biti curice!

I ubuduće, onaj par koji mi ne napiše rezultat dan nakon završetka kola, neću ni upisivati u tablicu. Pa kad ga napišete ću staviti.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:54   #1632
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Dobro nutna, shvatili smo. Tebe sam nazvao toni od milja, ali oprosti ako ti smeta, nisam ništa loše mislio s tim.
A sad dosta kuknjave! Dobit ćeš -1 ovdje, a da ne bi ispalo da sam nepravedan prema tebi dobit će i Ssung -1 za prošlo kolo, jer su vrlo slične greške.
To sam već jučer napisao i gotovo je.
Neću sad ići davati minuse po završenim kolima gdje nema datuma.
Naravno da je uvijek jasno o čemu se radi, ali ako idu minusi za neboldanje onda mora i za ovo.

I ubuduće, onaj par koji mi ne napiše rezultat dan nakon završetka kola, neću ni upisivati u tablicu. Pa kad ga napišete ću staviti.
Ahaaa moze onda bolje tuna. Nisam anton ili antonio Slobodno me kazni, nije bed. Kriv sam. I naravno da ne mozes kaznit nakon tolko kola one koje ne pisu datum jer bi onda cijela sezona bila neregularna
Sve 5! Idemo dalje...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:32   #1633
Ulazem prigovor. Nema retroaktivnog kaznjavanja
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:59   #1634
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
Krv nije voda 17 godišnjakinja se udaje za škrtog 40 godišnjaka


Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
...Sigurno ispada da pametujem...


kme kme, jebote jesi pizdek... krivo si postavio i sad zadnje 2 stranice kmečiš


Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Provjerite si post nakon kaj ga objavite, a ako bude greška i kazna nemojte onda biti curice!



Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
Ulazem prigovor. Nema retroaktivnog kaznjavanja

Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:44   #1635
Quote:
Titanoid kaže: Pogledaj post
kme kme, jebote jesi pizdek... krivo si postavio i sad zadnje 2 stranice kmečiš
Ti si jedan od onih koji ne pise datum...
Ako oces prepustim ti svoju ekipu pa da ti bude lakse igrat
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:47   #1636
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ti si jedan od onih koji ne pise datum...
a ti onaj koji kmeči već nekoliko dana


Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ako oces prepustim ti svoju ekipu pa da ti bude lakse igrat
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:57   #1637
Odsad sutim i pisem samo rez
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:44   #1638
dumbazo - rechtextreme 5:3 FT
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:46   #1639
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
Ulazem prigovor. Nema retroaktivnog kaznjavanja
Naravno, nakon objavljivanja rezultata toga više nema.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 18:32   #1640
GERMANIA Forum.hr liga i kup 17/18 - chat tema

Jel moram stavljati zamjenu za Juventus? Ne mijenja ishod, bez tog para je 3:2 za mene #nedamise
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.