Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2005., 12:03   #481
Quote:
chiquita kaže:
baš sam htjela pitati jeli tko od vas to kupio i ima li štogod pametnoga nutra.

Ja kupila!Ima zgodnih stvari tipa kako priolagoditi dijetu svakodnevnom kuhanju,kako sastaviti plan vjezbanja,savjete za kupovinu namirnica,savjete za odlazak u restoran i tak!



Inače,kad čitam vaše postove sva se zbediram!ja naime,svakog ponedjeljka puna entuzijazma krećem na dijetu ali već u utorak popodne sve to pada u vodu !o vjebanju da ne govorim!!!Imate kakav dobar savjet za mene?Trenutno sam bolesna,sjebala me gripa i fucking tempperatura pa mislim da nije pravo vrijeme za dijetu pošto mi je imunitet u kurcu!Nisam sad ja neka bolesno debela prasica,ali 5 kg dolje me nebi ubilo !Visoka sam 1,65 i teška 57-60kg!Samo se nadam da ću do ljeta to skinuti!!!
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 12:05   #482
Quote:
Shadowfax kaže:
Evo komadi upravo listam knjigu "O zdravoj tezini" fora je, izasla je uz Jutarnji. Ja izracunala svoj ITM i iznosi 23,što se smatra najzdravijim. Ja i nemam baš problema s tezinom,al savjetujem da uzmete knjigicu.
Meni je ITM 20,9!Po tome sam znači normalna!
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 20:36   #483
Evo procitala sam negdje o pozitivnom djelovanju grapefruita na sagorijevanje masnoca...nesto mi to sumnjivo...ima li u tome istine?
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 11:21   #484
Quote:
smjeskica kaže:
Evo procitala sam negdje o pozitivnom djelovanju grapefruita na sagorijevanje masnoca...nesto mi to sumnjivo...ima li u tome istine?
imaš par strana ispred o tome.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 11:46   #485
Re: DIJETA OSMIŠLJENA OD EKSPERATA UN

Quote:
xxxxxx kaže:
Znam da su dijete uvijek rizik ali evo odlucila sam se na ovu dijetu pa vas molim za pomoc.
-Prvo me zanima da li je neko probao ovu dijetu i da li djeluje???
- Nisam procitala nista o alkoholu zanima me da li je dozvoljeno mozda 2-3 puta mjesecno piti alkohol i ako da, koje alkoholno pice je najbolje-najmanje kaloricno?
- Da li je dozvoljeno koristiti natreen jer secer je svakako zabranjen?
- Pise: jedno parce hljeba za rucak- da li je ok jedna snita npr: volkorn brot ili snita obicnog crnog hljeba?
- 3.dan ugljeno hidratni dan se jede kuvano tijesto uz dodatak zacina da li to podrazumjeva npr: Rezance sa ketchupom?

hvala puno unaprijed
Ja sam probala nakon poroda i prestanka dojenja i meni je bila super.
-alkohol nije dozvoljen kao ni sokovi. Dozvoljena je samo voda, cajevi i kava bez dodatka secera, umjetna sladila su dozvoljena
-snita kruha uz obrok je dozvoljena prvi i dtugi dan ciklusa - znaci i uz rucak i uz veceru
-3.dan je kuhano tijesto koje bi ja zacinila salsom ili bi kupila ono gotovo tijesto za picu premazala ga salsom, posula oreganom i uz salatu je skroz ok obrok
-salate mozes normalno zaciniti ulje, kvasina, sol, papar....sto vec. Dresinzi se ne smiju koristiti.
-prvi dan koji je proteinski smijes piti jogurt ili mlijeko ali samo u vrijeme obroka - znaci uz rucak ili uz veceru

Princip kod ove dijete je grupiranje namirnica, striktno 3 obroka dnevno

Ja sam u 40 dana skinula 8kg, vodeni dan nisam ni pokusala odradit jer mi je i vocni bio poprilicno tezak.
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 11:48   #486
nisam debela, imam teške kosti

ahoj ljudi! može li mi ko reći kako skinut salo sa željenog mjesta (trbuha)? fucking trbušnjaci ne čine svoje! zna li ko šta o onim leptirima s tv-a?
mrs.johnny knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 12:31   #487
trbusnjaci ucvrscuju ali od njih ne mrsavis (tj. mozes dobiti cak i veci obujam nego si imala prije njih ali ce to ovaj put biti tvrdo a ne mlohavo) mrsavi se od trcanja, voznje biciklom, stepera ali ne ono s noge na nogu nego ima da se posteno oznojis!

Quote:
Ja sam u 40 dana skinula 8kg
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 13:04   #488
Znate što mene zanima!

Htjela bih i ja ponešto zimskih kila skinuti i trudim se jesti manje, ali ima jedna stvar kiju naprosto obožavam .....suhe smokve..
u ušima mi zvoni na oprez, ali želja je još uvijek jača ...
e pa recite mi, griješim li puno jedući ih, koliko su one kakorične ...znate li?
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 13:06   #489
Quote:
emili kaže:
Znate što mene zanima!

Htjela bih i ja ponešto zimskih kila skinuti i trudim se jesti manje, ali ima jedna stvar kiju naprosto obožavam .....suhe smokve..
u ušima mi zvoni na oprez, ali želja je još uvijek jača ...
e pa recite mi, griješim li puno jedući ih, koliko su one kakorične ...znate li?
užasno kalorično

najjače su mi suhe šljive, ujedno i prirodni dijuretik, pa se šteta na taj način sanira
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 13:46   #490
Quote:
joujou kaže:
užasno kalorično

najjače su mi suhe šljive, ujedno i prirodni dijuretik, pa se šteta na taj način sanira
koliko užasno!
nisu li i suhe smokve dijuretik ... il se varam
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 14:12   #491
Quote:
emili kaže:
koliko užasno!
nisu li i suhe smokve dijuretik ... il se varam
za smokve nemam pojma jesu li dijuretik, ali znam da je svo sušeno voće vrlo kalorično...

mislim da se sijećam nekog primjera kao da ako 100 g grožđa ima npr. 60 kalorija, sušeno grožđe ima 600....

ok, nemoj me uzeti doslovno, ali mislim da je tako nekako
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 15:07   #492
Quote:
joujou kaže:
užasno kalorično

najjače su mi suhe šljive, ujedno i prirodni dijuretik, pa se šteta na taj način sanira
suhe šljive dijuretik? prije laksativ!
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 16:32   #493
Quote:
dodouprolazu kaže:
trbusnjaci ucvrscuju ali od njih ne mrsavis (tj. mozes dobiti cak i veci obujam nego si imala prije njih ali ce to ovaj put biti tvrdo a ne mlohavo) mrsavi se od trcanja, voznje biciklom, stepera ali ne ono s noge na nogu nego ima da se posteno oznojis!



kako da se hranim uz sav taj napor? nekako me strah da bi nakon toga došla u napast da opustošim frižider? šta jesti za smršavit 8 kg u 40 dana?
mrs.johnny knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 17:08   #494
zdravo bi bilo mrsaviti 1 do 1,5 tjedno. pogledaj svoje navike pa izbaci kaj mislis da je lose: slatko, masno, previse ugljikohidrata?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 18:58   #495
Quote:
mrs.johnny knoxville kaže:
kako da se hranim uz sav taj napor? nekako me strah da bi nakon toga došla u napast da opustošim frižider? šta jesti za smršavit 8 kg u 40 dana?
Ja uopce ideju smrsaviti 8 kila u tako malo vremena (kad si se debljala sigurno tri puta duze) smatram losom. Emili, bolje suhe domace smokve nego nekakve secerne table (citaj cokolade zmnjm klase).
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 20:10   #496
ma da ideja je stvarno loša, ali glupa nestrpljivost mi upropasti svaku dijetu i naum uopće
mrs.johnny knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:25   #497
Quote:
magriz kaže:
suhe šljive dijuretik? prije laksativ!
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 09:04   #498
Quote:
dodouprolazu kaže:
Emili, bolje suhe domace smokve nego nekakve secerne table (citaj cokolade zmnjm klase).
Puni pogodak!
Da, smokve mi služe kao nadomjestak umjesto čokolade. Jednostavno nemogu bez nećeg slatkog, samo nisam bila sigurna da li mi je zamjena OK
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 09:50   #499
Quote:
dodouprolazu kaže:
Ja uopce ideju smrsaviti 8 kila u tako malo vremena (kad si se debljala sigurno tri puta duze) smatram losom. Emili, bolje suhe domace smokve nego nekakve secerne table (citaj cokolade zmnjm klase).
ma da.. a što ako si uzme niskokaloričnu čokoladu ili energetsku pločicu.... umjesto turbokaloričnih suhih šljiva?

osim toga ako si na dijeti, ne treba ti niti jedno... problem riješen
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 13:05   #500
Evo, baš čitam ovu temu i baš si mislim, da i ja nešto pridonesem...
Naime, na dijeti sam, i u 2 mjeseca sam smršavila 25 kila... i znam da nije zdravo... i znam da je puno... ali! problem je u tome, što otkad sam počela sa dijetom... koja baš nije nešto naročito grozna, kile padaju ono straobalnom brzinom. Inače, kombiniram 3 dijete, zonu na prvom mjestu (5 obroka dnevno, male količine) mjesečevu i nekakvu s bodovima, mislim da se zove astronautska ili nešto slično... uglavnom, imam sobnu biciklu tako da se i na tome malo izmorim i tako... uglavnom, ja sam very happy kakva je inače moja prehrana prije bila...
__________________
Bolje učiniti užasan kraj nego podnositi užase bez kraja.
Mala Lu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.