Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2008., 10:20   #61
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
ja cesto kupujem po second handovima jer mi se svidja imat neki komad obleke koj nema pola grada, a i stvarno se nadje super stvari (a cak ima i novih). ima par seconda kaj ciste prije nek pustaju u prodaju al svejedno ja to doma operem za svaki slucaj, perem i kad u ducanu nekaj kupim.
ni malo me ne smeta dal je ko prije mene nosio obleku il nije, svaka roba ima svog kupca, a nit mi se neda davat veliki novac za odjecu i nije mi vazno dal je marka il nije.
vjerujem da nasi nisu ni do koljena secondima u inozemstvu al moram priznat da su u zadnjih par godina stvarno procvjetali po zg-u. neko vrijeme ih skoro nije bilo.

ne znam dal su spomenuti al jos seconda ima u domjanicevoj, u vlaskoj blizu petrove crkve, ugao nemciceve i livadiceve, u ilici blizu pet shop-a "rea", prema tresnjevci ih ima par komada...ak se jos sjetim kojeg napisem
ja sam si isto dosta toga kupila kod njih,roba je stvarno povoljna
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 21:30   #62
Quote:
blues_cat kaže: Pogledaj post
Napisala sam oprano ili kemijski očišćeno, ovisi o odjevnom predmetu.
mi niti NE peremo, niti NE cistimo kemijski..
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 10:39   #63
Quote:
trustno1 kaže: Pogledaj post
mi niti NE peremo, niti NE cistimo kemijski..
Pa ok. Oni to rade. Možda su ludi, ali meni se čini da je to u redu.
blues_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 13:02   #64
pa normalno je da očiste robu prije prodaje,ovako barem nešto zarade
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 21:36   #65
pa da u stvari, mozda si u pravu.. s obzirom na to da mi van saljemo robu koja nama NIJE ok, a to moze biti i roba koja smrdi i slicno.. mi ne moramo prati, niti kemijski cistiti jer selektiramo samo novu robu sa etiketama, i onu koja ocito dolazi drito iz necijeg ormara...(ne pisem ovo da bi uvrijedila nekog, samo radi info.)mi od 100 % donacija selektiramo samo oko 20%, a sve ostalo ide u ist.eu. enivej zanimljiv je put sve te robe...isto tako vjerujem da moze van otici i dobra roba, jer sve ono sto se kod nas ne proda u roku od 2 tjedna, isto bacamo..(mi tu to zovemo rug man)onaj koji pokupi svu tu robu, i preproda ju van...cim dodem u Hr. idem vidjeti kako to kod nas u Hr. izgleda, bas me zanima jel ima koje razlike, ne samo u robi, nego i u ducanima, prezentaciji i sl...
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 23:39   #66
znaš što me zanima,ove stvari koje cigani prodaju,na crno,to je navodno iz turske,zna se naći dobrih stvari,a koštaju samo 10-20kn,kome se to isplati?
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 01:04   #67
pa neznam.. mozda i oni imaju istog dobavljaca.. miplacamo tipu 0.48 penija, sto bi bilo oko 40 kuna po kili...cuj ako u kili ima dobrih stvari, onda im se isplati jednu stvar prodati za 10-20kn.. ali nisam sigurna kako to funkcionira sa ciganima..LOL
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 01:36   #68
u st second hand shopu nema bas puno stvari za nac.. stvarno puno moras kopat medu onom stracom da bi nasa nesto za sebe.. ja sam sebi kupila minicu za more, 2 majice dugih rukava i vjerojatno jos nesto za 30kn... isplati se dat malo para za te neke sitnice koje su ti uvijek dobrodosle u ormaru i znas da ces ih katkad nosit...

al ako se to ne pere, nije mi jasno sta je sa donjim rubljem koje se također prodaje?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:12   #69
Upadam na temu... mene zanima znate li neki second hand shop u Zg koji otkupljuje robu?
Čula sam da otkupljuje neki na kvatriću i Šlic u Frankopanskoj - koliko sam shvatila preselio u Ilicu 80?
Ima li netko njihove brojeve tel? Htjela bih provjerit info prije nego se s vrećama uputim tamo
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:23   #70
zašto ne prodaš na forumu, sigurno ćeš dobiti više nego tamo
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:26   #71
Stavila sam već nešto na forum (i mogu ti reći da je dobro krenulo) , ali imam toliko toga i užasno sam nestrpljiva
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:54   #72
da, i ja se "bavim" time i stvarno možeš ok zaraditi a i riješiti se toga, i još si naći hrpu stvari. mislim da ti ovi shopovi daju siću.. a nisam vidjela da si ti stavljala
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:58   #73
ček, ček... sad ti ja pošaljem link
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:59   #74
može, pošalji na pm ovdje zabranjeno
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 14:33   #75
di je ta tema di mogu prodat svoju robu??
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 14:46   #76
Teeja, odeš na Male oglase (to je pri dnu naslovne stranice) i tamo imaš temu "Zamjena/prodaja odjeće..." i u toj temi ostaviš post sa svojim stvarima koje prodaješ...
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 17:27   #77
Quote:
Ilana kaže: Pogledaj post
Teeja, odeš na Male oglase (to je pri dnu naslovne stranice) i tamo imaš temu "Zamjena/prodaja odjeće..." i u toj temi ostaviš post sa svojim stvarima koje prodaješ...
i cijenu obavezno
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 20:56   #78
cool, onda cu i ja tamo probat prodat, HI HI..samo ja mogu doc do cega hocu, pa onda ujedno obavjestavam da primam i privatne narudzbe!!LOL samo bojim se da bi postarina bila prevelika poslati iz UK...
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 22:01   #79
Primaju odjecu i u Kovač shopu u Masarykovoj,ali lova se dobiva tek kad se proda...ima zgodnih stvarcica ;-)
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 18:12   #80
A jel ima neki s dizajnerskim stvarima.
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.