Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 16:34   #1221
Moj je otisao u dom zdravlja pa objasnio situaciju. Za ove bolnicke nije imao ni vremena ni zivaca. 8 dana po sat i pol dva ili koliko vec.. How yes no.
Al imam ja i jos jednog tajnog asa u rukavu ak ga slucajno ne bi s tim pustili al nadam se da me nece prisiliti da izvucem tesku artiljeriju i da ce ga pustiti bez previse kompliciranja.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:34   #1222
Pardon sad sam provjerila vise nema ni prakse placanja,i pred par mjeseci su uveli da pratnja moze i na carski bit prisutna
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:31   #1223
kod nas ti je shema dom zdravlja 2 puta plus 1 bolnica ili 2 puta bolnica. kak god okrenes potvrdu dobivas u bolnici tak da moram povuc veze


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:19   #1224
Quote:
audrina kaže: Pogledaj post
kod nas ti je shema dom zdravlja 2 puta plus 1 bolnica ili 2 puta bolnica. kak god okrenes potvrdu dobivas u bolnici tak da moram povuc veze


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja se sad ubacujem na ovu temu, ali prije 5 godina je bilo da tata moze sam to odslusati da dobijete potvrdu. Cak ne mora ni doci svaki put.
I bilo je 4 puta u bolnici, za Sk govorim (nadimci mi se mijesaju pa se nadam da te nisam zamijenila)
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:36   #1225
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Ja se sad ubacujem na ovu temu, ali prije 5 godina je bilo da tata moze sam to odslusati da dobijete potvrdu. Cak ne mora ni doci svaki put.

I bilo je 4 puta u bolnici, za Sk govorim (nadimci mi se mijesaju pa se nadam da te nisam zamijenila)


da, da, sk sad je u bolnici samo 2 puta, znaci prva dva utorka u mjesecu. ajde bas cu sutra se raspitati jel moze on sam ici jbg.
strah me ici samu na porod. ne plasim se poroda ni boli nego ne zelim biti sama tamo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:38   #1226
Quote:
audrina kaže: Pogledaj post
da, da, sk sad je u bolnici samo 2 puta, znaci prva dva utorka u mjesecu. ajde bas cu sutra se raspitati jel moze on sam ici jbg.
strah me ici samu na porod. ne plasim se poroda ni boli nego ne zelim biti sama tamo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smanjil su onda
Vjerujem da moze sam otici. Meni je bilo super sto je bio tamo jer su me odmah stavili u radjaonu jer je bila prazna,a nisam trudova ni imala. Poludila bih od dosade
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:21   #1227
ja lezim malo vise od 3 tj i osjetim totalni manjak kondicije. mislim ja se uspusem dok pricam s nekim. sad mi je panika od kud izvuc snagu za roditi tak oslabljen?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:26   #1228
Mislis da ti treba neka posebna kondicija za radjanje?
Maternica i ovak odradi najveci dio posla istiskanja bebe van. Nije da moras maraton trcati pa eto nemas misica u nogama.
A ona se kontrahira i priprema (barem u teoriji).

Ne znam.. Bum ti javila..
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:34   #1229
Kad sam mirovala citala sam da trudnice koje miruju kao lakse rode jer su misici opusteniji
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:43   #1230
Ja ocu lakse rodit jer sam sad otvorenija nego pol zena kad ih uhvate trudovi. I tu ne prihvacam kompromise.

Powers that be /svemir bi mi bar to mogao omoguciti kad su me vec strpali u krevet na 4 mj.

Baj d vej imam novu paniku danas
Pocelo me jutros probadati nekaj u trbuhu na jednom odredjenom mjestu. Lijevo dolje u razini prepona. Ne cesto .. Svakih sat vremena malo probode.
Mislim jasno vam je da vec vidim abrupciju posteljice.

Dobro da je pregled sutra pa nebum danas odmah trcala u bolnicu. Otkucaji su takodjer u redu. Sve sam provjerila odmah
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:57   #1231
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Ja ocu lakse rodit jer sam sad otvorenija nego pol zena kad ih uhvate trudovi. I tu ne prihvacam kompromise.

Powers that be /svemir bi mi bar to mogao omoguciti kad su me vec strpali u krevet na 4 mj.

Baj d vej imam novu paniku danas
Pocelo me jutros probadati nekaj u trbuhu na jednom odredjenom mjestu. Lijevo dolje u razini prepona. Ne cesto .. Svakih sat vremena malo probode.
Mislim jasno vam je da vec vidim abrupciju posteljice.

Dobro da je pregled sutra pa nebum danas odmah trcala u bolnicu. Otkucaji su takodjer u redu. Sve sam provjerila odmah
sad i ja to moram guglati što je i jel imam to
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:23   #1232
Ma nemas.. Nemam ni ja...
Al kak to vec ide.....
Cudna ostra bol na podrucju di je posteljica - ajmo smisliti najgori moguci scenarij.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:30   #1233
Jesi sigurna da ti je posteljica tako nisko? Meni je sad gin na uzv pokazivao, ono od pupka je, ali ne ide do prepona
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:30   #1234
Ja danas bila na ogtt,popila onaj šerbet ko voda sa secerom,nije predovratno,lezala 2 sata u ambulanti ginekoloskoj,i ok kad sam dosla doma pocela sam se trest i znojit ko svinja?! I sad me frlji trbuh kao da cu dobit proljev pred stvari,dakle frlji me i jedno i drugo... kontam da si uzmem jedan spasmex?
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:33   #1235
I jos da spomenem da kad sam usla u kucu i locela ta tresnjava i znojenje da sam dobila nevidjeni do sad nagon za zderanjem,dakle sasula sam u sebe bas puno klope. Sad se be tresem vise i ne znojin osim tih menstrualnih grceva i kao da ce proljev me skinut
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:37   #1236
Ana Niko, kad će ti nalaz OGTT-a biti gotov, danas ili nekad kasnije?
ja ga moram obaviti do sljedećeg pregleda pa kombiniram kada ići.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:47   #1237
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Jesi sigurna da ti je posteljica tako nisko? Meni je sad gin na uzv pokazivao, ono od pupka je, ali ne ide do prepona
Pa moja posteljica je naprijed i malo nize... Nisam rekla da me boli kod prepona nego malo lijevo recimo za 4 5 prsta isod pupka i otprilike u ravnini kak je unutrasnji pocetak noge.
Al trebalo bi me boliti stalno a boli povremeno valjda kak se bebac namjesti i samo dok sam na lijevom boku
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:51   #1238
Quote:
Ana Niko kaže: Pogledaj post
I jos da spomenem da kad sam usla u kucu i locela ta tresnjava i znojenje da sam dobila nevidjeni do sad nagon za zderanjem,dakle sasula sam u sebe bas puno klope. Sad se be tresem vise i ne znojin osim tih menstrualnih grceva i kao da ce proljev me skinut
To bi ti mogla biti hipoglikemija.
Pojela si neato jako slatko.
Tijelo reagiralo s izlucivanjem brda inzulina. Posto je to slatko cista glukoza brzo se apsorbirala u krvotok.
A jos si bez hrane bila jer nisi nis smjela jesti prije pa pao secer u krvi e voila.

Mrzim kad mi se to dogodi.Mrrrrrzim.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:40   #1239
nisam mislila na neku posebnu kondiciju, nije ni da sam inace u formi nekoj ali bar ono kao sto sam inace, ja cure moje nemam snage za nista. ne mogu stisnut sake, dok pricam uspusem se, pa sam mislila jbt kak cu tamo disati i tiskati ako sam tak slaba nemam pojma!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:44   #1240
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Ma nemas.. Nemam ni ja...
Al kak to vec ide.....
Cudna ostra bol na podrucju di je posteljica - ajmo smisliti najgori moguci scenarij.
guglala sam i zaključila da nemam to
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.