Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 20:52   #361
po sredini skala na desnu stranu kad se ide prema gore....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:58   #362
dobro ovaj XXL fitness u spaladiumu i onaj XXL u zagrebu jel to isti ?vidim da je logo isti ali na web stranici se spominje samo zagrebački 1 i 2?
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:30   #363
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
po sredini skala na desnu stranu kad se ide prema gore....
nadam se da ne radiš kao geodet ili na informacijama...
kako si napisao kao da je split 3 jedna ulica...
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 00:24   #364
Quote:
parangal1234 kaže: Pogledaj post
nadam se da ne radiš kao geodet ili na informacijama...
kako si napisao kao da je split 3 jedna ulica...
glavna ulica prema kampusu....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:42   #365
prošao danas, izgleda kao da će se vrlo brzo otvoriti
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:24   #366
Quote:
parangal1234 kaže: Pogledaj post
gdje točno?
iznad Robota skalama pa desno. Jučer počeli sa radom
crnasplicanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:09   #367
s obzirom da su u gulivera digli na 400kn/mjesec, sad znam gdje ću upisati ona 4 mjeseca što mi ovi s posla ne plaćaju
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 23:31   #368
Kad vec spominjete te na St3, ima i ona Quattro Gym, kad se predje most na lijevoj je strani. Ima ko iskustva s njom?

Ima jos jedna na st3 (zove se My look) ,skroz blizu ove samo je na desnoj strani i samo je za zene

Trazin nesto na dijelu Trstenik/St3/Mertojak/Znjan... sve one razvikane su mi daleko
tt_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 08:51   #369
Quote:
parangal1234 kaže: Pogledaj post
s obzirom da su u gulivera digli na 400kn/mjesec, sad znam gdje ću upisati ona 4 mjeseca što mi ovi s posla ne plaćaju
400 kn je stvarno previse, pa sam uzeo godisnju za 3000kn sta izadje 250kn misecno. Tesko je bilo izdvojit toliko odjednom, al kad pogledas ustedjeno je 1800 kn na taj nacin.

Nakon isteka ove godisnje clanarine te pare cu vrlo vjerojatno ulozit u opremanje kucne teretane da se rijesin tog troska zauvik
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:40   #370
prvi put kada sam uzimao godišnju članarinu bilo je 2400kn, pa je 3.godine otišlo na 3000kn.
sad nakon akcije u 1. mjesecu bi izašlo 3600kn, što je malo previše.
sva sreća da su na poslu počeli plaćati 8 mjeseci u godini

inače, nekidan sam odradio probni trening u ovoj novoj teretani od marjan fitnessa u ruđera boškovića pa ću tamo upisati preko ljeta
sve skupa na godišnjoj razini će me izaći znatno jeftinije nego uzeti u gulivera 4 mjeseca za 1600kn.
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:53   #371
Quote:
st_girl kaže: Pogledaj post

Ima jos jedna na st3 (zove se My look) ,skroz blizu ove samo je na desnoj strani i samo je za zene
:
Ja idem u MyLook na grupni neki polupilates, super je ekipa, koliko sam ja prosla trenerice sve su zbilja ok. A sad za ovaj teretanski dio moras ic pogledat dal ti pase, uglavnom koliko ja vidim nije neka preguzva na spravama pa se moze odradit konkretan trening, ko tako trenira.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 23:18   #372
Quote:
st_girl kaže: Pogledaj post
Kad vec spominjete te na St3, ima i ona Quattro Gym, kad se predje most na lijevoj je strani. Ima ko iskustva s njom?

Ima jos jedna na st3 (zove se My look) ,skroz blizu ove samo je na desnoj strani i samo je za zene

Trazin nesto na dijelu Trstenik/St3/Mertojak/Znjan... sve one razvikane su mi daleko
Quattro bih zaobišao u širokom luku, bio sam učlanjen 2-3 godine. Tada su bili u totalnom raspadu, uvijek je bilo nešto; ili tuš ne radi ili grijanje..., iako mi izvana izgleda da su lani malo preuredili i nabavili nešto opreme
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 09:54   #373
Dva pitanja:

1. Zna li netko ima li kakav fitnes/aerobic negdje ljeti (6-9) misec u Splitu?
2. Koji bi fitnes/aerobic/nešto slično, ne teretana, preporučili za preko godine, od 10.miseca? Blizu ili na Gripama?
znazko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 14:41   #374
Imate li preporuku za osobnog trenera? Hvala
ellast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 11:51   #375
imaš poruku
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 20:44   #376
Quote:
znazko kaže: Pogledaj post
Dva pitanja:

1. Zna li netko ima li kakav fitnes/aerobic negdje ljeti (6-9) misec u Splitu?
2. Koji bi fitnes/aerobic/nešto slično, ne teretana, preporučili za preko godine, od 10.miseca? Blizu ili na Gripama?
Body Club na Gripama. Proslo ljeto su imali samo 2 tjedna ljetne pauze. Preporucam ih i za preko godine. Cure su strucne i znaju sto rade, dodatan plus je fleksibilnost za kombiniranje termina ako ne stignes u svoj. Pilates im je intenzivan pa mozes probati i njega. Odi na probni trening pa vidi
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 10:12   #377
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Body Club na Gripama. Proslo ljeto su imali samo 2 tjedna ljetne pauze. Preporucam ih i za preko godine. Cure su strucne i znaju sto rade, dodatan plus je fleksibilnost za kombiniranje termina ako ne stignes u svoj. Pilates im je intenzivan pa mozes probati i njega. Odi na probni trening pa vidi
Hvala!
znazko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 16:22   #378
Quote:
ellast kaže: Pogledaj post
Imate li preporuku za osobnog trenera? Hvala
i ja tražim preporuku nekog osobnog trenera
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 00:35   #379
Trazim preporuku za povoljan paket teretane barem 3x tjedno uz grupne treninge (HIIT, kruzni trening ili neki slican eksplozivan trening snage, a volila bi da ima po mogucnosti i yoga) u Splitu.
U nedostatku spomenutih treninga dolazi u obzir neki boksing ili krav maga i slicno (za muske i zene). Guliver mi je preskup.
Nanala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 21:45   #380
XXL u Spaladium areni ima kombinacije teretane i grupnih za 200-250 kn ovisno o grupnom treningu, yogu nemaju, imaju pilates, funkcionalni trening, boks za žene, neke aerobne grupe...
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.