Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 11:56   #4341
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko su kvalitetne 5th avenue čizme/gležnjače? Nisu baš jeftine, a ne želim da pred kraj zime moram kupovati nove jer se ove raspadaju.
Imam od 5th avenue nekoliko kožnih balerinki, cipela i sandala i stvarno su dobre, a dvoje gležnjače od brušene kože izgledaju ko nove, a sad im je druga, odn. treća sezona.
Istina, ne nosim ih baš svaki dan, al svejedno mislim da su kvalitetne.

Neznam kakve su im cipele od umjetne kože...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:20   #4342
Dali je moguće zamjeniti papuče za veći broj bez računa ?
Benka1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 13:49   #4343
Ako su u pitanju neke koje su tek kupljene, odnosno imaju ih na policama, možda bi i bilo izvedivo.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 16:45   #4344
Ja apsolutno nista nisam za sebe našla u deichmannu. Ne znam kako u Zagrebu ali kod mene nema nekog izbora sve mi je babasto. Možda bi izdvojila dvoje ravnih čizmica koje su vise neki planinarski djir ali ja tražim cipele ili gleznjace s manjom petom..
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:20   #4345
Ja sam pred koji tjedan uzela sive gležnjače s ukrasnim dodtnim zipom s vanjske strane. Peta je oko 4 cm, široka je pa su vrlo ugodne za nošenje. Do sad sam ih imala 3 puta i današnjinštrapac po kišici su odlično podnijele. Malo sam se bojala jer je na kutiji pisalo da su za vrlo usku nogu, ali sam povjerovala svom osjećaju i svejedno ih uzela iako moja nije baš uska.

Za sada sam super zadovoljna. Imam neke druge cipele od njih, ali ništa za svakodnevno nošenje. Ovo za. Povremeno odlično podnose.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 22:29   #4346
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Ja sam pred koji tjedan uzela sive gležnjače s ukrasnim dodtnim zipom s vanjske strane. Peta je oko 4 cm, široka je pa su vrlo ugodne za nošenje. Do sad sam ih imala 3 puta i današnjinštrapac po kišici su odlično podnijele. Malo sam se bojala jer je na kutiji pisalo da su za vrlo usku nogu, ali sam povjerovala svom osjećaju i svejedno ih uzela iako moja nije baš uska.

Za sada sam super zadovoljna. Imam neke druge cipele od njih, ali ništa za svakodnevno nošenje. Ovo za. Povremeno odlično podnose.
mislim da su to jedine koje sam uslikala mami kao potencijalnu kupnju. Eto kupila ih je i nosi sad po kisi. Ja jos gledam a do tad nosam ljetne ili patike
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 23:50   #4347
Help!

Kupila sam visoke čizme za br veći jer mog broja više nije bilo u dućanu. Malo su mi šire oko lista, a one mog br su mi super pristajale.
Da li je moguće ih zamijeniti u drugom trgovačkom centru ako bude broja? Nisu još na sniženju pa ne znam hoće li još nove stizati.
Na stranici trgovačkog centra ima br od Deichman dućana, je li u praksi ljudi nazivaju za informacije i dr da ne dolazim bzvz?
CrazyDaisy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 11:15   #4348
Imaš na njihovoj stranici da možeš vidjeti za neki artikl u kojoj poslovnici ga imaju na stanju. Kad si nađeš čizme u svom broju nazovi tu poslovnicu, ništa te ne košta.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 17:30   #4349
Čisto da informiram ako nekom bude potrebno - u slučaju da nema cipela koje trebate za zamjenu u dućanu može se naručit iz drugog grada.
Ostavi se ime i prezime, br mobitela i za tjedan ipo-dva vam pošalju poruku da ih preuzmete u roku 7 dana.

Nema nikakvih problema sa zamjenom, samo trebaju biti nenošene uz predočenje računa.
CrazyDaisy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 20:13   #4350
je li je moguće naručiti u poslovnice artikle koji u istim nisu dostupni? mislim pritom da generalno nigdje nisu dostupni, osim online
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 16:24   #4351
Dali netko ima iskustva sa fila muskim gleznjacama? Kako bi se ponasale na snijegu,kisi,hladnoci?
screppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 15:33   #4352
Ako su cipele placene karticom, a htjela bi ih vratiti (sve u roku), hoce li mi vratiti gotovinu ili ce me traziti karticu kojom je placeno pa da nju naprave povrat?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 15:50   #4353
gotovinu.
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 11:47   #4354
Helou

Može mi netko reći imaju li još uvijek, u nekom od Zg Deichmanna, fejk starke, skroz crne, visoke.
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:53   #4355
Pozdrav, da li netko ima iskustvo..naime, nakon 13 dana bih vratila nekoristen artikl, da li je moguca zamjena/povrat bez racuna,placeno karticom..Hvala!
Tajana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:24   #4356
Možeš vratiti ako imaš račun i ako nije korišteno, možeš dobiti i povrat novca.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:28   #4357
Moram pohvaliti službu za korisnike - stvarno su si dali truda da isprave pogrešku na webu i time mi omogućili da kupim i drugi par željenih cipela u pola cijene
Počelo je sniženje:
https://www.deichmann.com/HR/hr/shop/snizeno.cat
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 00:40   #4358
Ja kupila ove godine u Deichmannu dječje buce broj 39, Cortina, sa tri čička, vodoodbojne. Prezadovoljna sam! Tople, suhe noge i ne proklizavaju, dočim Timberlandice one žute koje nosi pola grada su se sklizale. Valjda za djecu izrađuju kvalitetnije nego za odrasle, tko će znati.....
Bettinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 02:20   #4359
Jel cuo mozda tko hoce biti kakvih popusta ili akcija u Deichmannu za blagdane?
Marla darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 06:49   #4360
imaju baš fora tenisice ove sezone
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.