Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 12:26   #3601
TheProteinworks.com rasprodaja
- whey 2kg - 19,12 GBP, cca 165kn
- whey 4kg - 34,42 GBP, cca 290kn
isproban chocolate silk, dobar je
besplatna dostava iznad 100 GBP
Potrebno je unijeti oba koda za popust - BONUS15 i EX25
dam-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 15:46   #3602
Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Koje su najkvalitetnije OMEGA 3 tablete dostupne na trzistu!

Hvala
Ne trebaš se previše zamarati sa kvalitetom jer u praksi ne postoji vrhovni sud koji određuje kvalitetu.
Drži se poznatih firmi. One su dugo vrijeme na tržištu i po logici stvari, da prodaju nešto štetno za organizam ljudi bi pričali o tome. To naravno nije garancija ali ipak bolji odabir od trostrukog plaćanja proizvoda koji također nije službeno akreditiran ali je naširoko poznat po kvaliteti.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 12:47   #3603
Quote:
dam-k kaže: Pogledaj post
TheProteinworks.com rasprodaja
- whey 2kg - 19,12 GBP, cca 165kn
- whey 4kg - 34,42 GBP, cca 290kn
isproban chocolate silk, dobar je
besplatna dostava iznad 100 GBP
Potrebno je unijeti oba koda za popust - BONUS15 i EX25
Di toga ima za naruciti? koliko treba da dodje do nas?
Alfista is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 13:04   #3604
Quote:
Alfista kaže: Pogledaj post
Di toga ima za naruciti? koliko treba da dodje do nas?
na stranici www.theproteinworks.com, dođe za 3-4 dana.
Kod se promIjenio, sada je: EXTRA25
dam-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 13:06   #3605
kakvi su okusi? bolje od myproteina? jer svaki myproteinov okus mi se smucio, ima neki gadni aftertaste i riga mi se
Alfista is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 13:15   #3606
Pitanjce za usporeni metabolizam

Imam molbu za iskusne suplementaše...

Izvadili su mi štitnjaču prije 4 godine i od onda muku mučim s viškom kila.. svašta isprobala i nikud nikam

Prije 5 mjeseci krenula na savate box, 3 x tjedno po 90 minuta, jedem keto sad će polako treći mjesec i kile jedva da idu...

Dakle u 5 mjeseci vježbanja, strogo pazeći na prehranu izgubila 7,5 kg...

Ja lijepo molim da mi preporučite nešto što stvarno radi na ubrzavanju metabolizma i bržem sagorijevanju masti a da nije ilegalno

Hvalaaaa
Talkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 20:59   #3607
Quote:
Talkie kaže: Pogledaj post
Dakle u 5 mjeseci vježbanja, strogo pazeći na prehranu izgubila 7,5 kg...
Zašto? To je lijep napredak za 5 mjeseci, samo tako nastavi.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 12:59   #3608
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Zašto? To je lijep napredak za 5 mjeseci, samo tako nastavi.
Pa zato jer sad kad me krenulo da još malo ubrzam... Planiram biti fit za 12 mjeseci ali bi čim brže izgubila masne viškove
Talkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:26   #3609
Quote:
Talkie kaže: Pogledaj post
Pa zato jer sad kad me krenulo da još malo ubrzam... Planiram biti fit za 12 mjeseci ali bi čim brže izgubila masne viškove
Imaj na umu da ti viškovi nisu nastali za 12 mjeseci pa ne mogu ni nestati za tako kratak period. Mršavljenje je procedura koja traje, a ni kasnije održavanje težine nije lagano.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 00:38   #3610
Quote:
Talkie kaže: Pogledaj post
Imam molbu za iskusne suplementaše...

Izvadili su mi štitnjaču prije 4 godine i od onda muku mučim s viškom kila.. svašta isprobala i nikud nikam

Prije 5 mjeseci krenula na savate box, 3 x tjedno po 90 minuta, jedem keto sad će polako treći mjesec i kile jedva da idu...

Dakle u 5 mjeseci vježbanja, strogo pazeći na prehranu izgubila 7,5 kg...

Ja lijepo molim da mi preporučite nešto što stvarno radi na ubrzavanju metabolizma i bržem sagorijevanju masti a da nije ilegalno

Hvalaaaa

Sa izvađenom štitnjačom nemoj nikada tražiti savjete za suplemente za mršavljenje na nekom forumu generalnog tipa. A i na stručnijim forumima uzimaj savjete sa zadrškom. Ništa bez savjetovanja sa liječnikom.
Štitnjača igra veliku ulogu u hormonalnoj slici organizma. Toplo ti savjetujem da što više istražiš svoju situaciju bez štitnjače na internetu i tako dobiješ sliku o tome što bi imalo eventualno smisla uzimati u tvoju svrhu.

tvuk je postavio razumno pitanje. Lijepo skidaš kile i ne treba se žuriti. Brzo skidanje kila je u pravilu garancija za veće debljanje nakon završetka takvog programa mršavljenja.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 10:10   #3611
Hvala na odgovorima @tvuk i @implosive.. A, ništa... Idem ja onda dalje težim putem Znoj i glad i u nadi da ću riješiti sve te zločeste kile...
Talkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 07:44   #3612
jučer sam bija u dechatlona iša kupit nešto deseto, na kraju mi za oko zapea aptonia whey 9 njihov pa sam ga uzeja. Do sada sam proba kroz godine vježbanja stvarno puno toga što se tiče wheya, od twin laba, sciteca, optimuma, mvpa, dimatizea,weidera, itd itd...i sad sam na myproteinu koji zapravo nije meni bog zna što, ima dobru cijenu ali sastavom je slabiji...gledam jučer tu aptoniu whey 9, kao robna marka njihova, u francuskoj se radi, recenzija ima na youtubu ali sve na francsukom njemačkom itd pa ništa ne razumim, u US se ne prodaje, a sastav mu je po 30g serviranja - 24,5 g proteina, 0,7g masti od čega zasićene 0,5g ugljikohidrati 0,9g od čega šećeri 0,5g BCAA 5,5g dakle sastav je odličan, taj je kombinacija izolata i koncentrata a ima baš izolat još bolji sastav , skuplji je nekih 10-15 kn, ali nije mi se sviđao okus pa sam uzeo ovaj...180 kn 900 g.....my protein plaćam kilo mislim 160 kn...ne pjeni se, tj mrvicu se pjeni ali manje nego myprotein, okus je dobar, tj nekako je blag, kao da jedete bljutavu hranu, nije loš ali nije toliko intezivna ta čokolada, recimo myprotein ovaj što sam ga do sad uzimao je ukusniji i puno slađi, finiji mi je za piti ali se vidi da je više zašećeren...pa eto, samo skrećem pažnju ukoliko tko želi probati...
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 13:49   #3613
Kako plaćaš 160 kn kilo myprotein proteina ako je 5 kg nekih 450 kn ako se s frendovima skupiš za dovoljno veliku narudžbu da bude besplatni shipping + dodaš još neki kod za popust koji nije problem nabaviti? Još je jeftinije ako su proteini bez okusa.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 14:54   #3614
pa kupim u pollea, taj bez okusa je nešto najgore što sam u životu ikad stavija u sebe.
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 16:54   #3615
E pa da naručuješ s myprotein stranice možeš proći jeftinije za 100-150 kn.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 19:44   #3616
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
pa kupim u pollea, taj bez okusa je nešto najgore što sam u životu ikad stavija u sebe.
E pa nemoj kupovati u Pollea. Ima puno jeftinijih opcija.
JesterRace is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 15:49   #3617
Imaju li glukozamin sulfat i slični preparati ikakvog učinka? Ponekad osjećam određene bolove, nelagodu u zglobovima, zasad nije strašno ali ima li smisla uzimati suplementaciju. Samo da preduhitrim, nije posljedica lošeg vježbanja.
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 10:19   #3618
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
ne pjeni se, tj mrvicu se pjeni ali manje nego myprotein, okus je dobar, tj nekako je blag, kao da jedete bljutavu hranu, nije loš ali nije toliko intezivna ta čokolada, recimo myprotein ovaj što sam ga do sad uzimao je ukusniji i puno slađi, finiji mi je za piti ali se vidi da je više zašećeren...pa eto, samo skrećem pažnju ukoliko tko želi
Mislim da je mudrije uzeti whey bez okusa od vjerodostojne firme i onda po potrebi začiniti voćem nego birati whey po umjetnim ukusima i sladilima.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 10:23   #3619
Quote:
JesterRace kaže: Pogledaj post
E pa nemoj kupovati u Pollea. Ima puno jeftinijih opcija.
Da, Polleo nevjerovatno bezobrazno dere sa cijenama. Čak kad se uračuna i dostava, više se isplati naručit sa Njuškala ili izvana.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 10:32   #3620
Quote:
farfan kaže: Pogledaj post
Imaju li glukozamin sulfat i slični preparati ikakvog učinka? Ponekad osjećam određene bolove, nelagodu u zglobovima, zasad nije strašno ali ima li smisla uzimati suplementaciju. Samo da preduhitrim, nije posljedica lošeg vježbanja.
Nemam iskustva sa njime ali u svojim čestim istraživanjima na internetu po pitanju fitness tematike ne mogu se sjetiti ni jednog primjera gdje se preporuča bilo koji suplement u slučaju problema sa zglobovima.
Ali trebam napomenuti da me stranice gdje su tekstovi ukrašeni reklamama suplemenata ne zanimaju.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.