Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2005., 16:09   #41
danas sam vidio lika u tramu kak čita gotm

the malazan legions march on zagreb
__________________
Past Revelations,
my true dominion.
red helmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 12:26   #42
Presao sam 200 i sada me vec uhvatilo. Narucio sam drugu knjigu.
Cover izgleda mocno.

Warreni me i dalje malo zbunjuju. Nije mi bas najjasniji njihov koncept.

Isto tako imam jos jedan problemcic. Nisam se dosad vezao ni za jedan lik. Nije mi pretjerano stalo ni do jednog. Kod Martina npr. 90% likova me zanimalo do u posljednji detalj.
Ona ekipa u Darujhistanu mi se cini zanimljiva.
Onaj tip Dujek Onearm je interesantan tip. Samo mu je ovo ime malo blesavo. Ne mozes biti genijalni strateg, komadant armije i imati neko poljsko ime
Ali po vasoj prici oni se ne pojavljuju u drugim knjigama tako je mozda i bolje da se ne vezem za neke i onda pizdim sljedecih 9 knjiga kako nema ni rijeci o njima.
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 15:31   #43
hehe...
Warreni...
Čekaj tek kad skužiš da su ti teško shvatljivi warreni tek fragmenti starijih i većih warrena...
Imeš likova koji se pojavljuju ili koji se spominju kroz sve knjige...
Općenito mislim da je Erikson napravio genijalnu stvar što nije išao pisati sagu...
Zamisli da se vežeš za jedan lik, a onda ga moraš trpjeti nekih 9000 stranica. Uzas!!!
Ali polako...joši krenuo ni u Deadhouse gates...
Čekaj kad dođeš do legendarnog dvojca u petoj knjizi Tehol Beddict-Bugg..
Neću spojlati ništa ali Bugg je prejeben igrač...sa najlegendarnijom izjavom: "I'm going to beat a god senseless!"
I to ne nekog boga luzera nego nezjebenijeg boga...

A još moraš doći i do Tenescowri armije koju vodi Child Of The Dead Seed u trećoj knjizi...
A onda možemo pričati o tome koliko je Erikson bolestan i poremećen lik.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 16:53   #44
Jos nesto. Sto je onolika frka sa Coin Bearer-om i Oponnom?
Svi su digli ogromnu frku oko Crokusa samo zato sto je njega zapao onaj novcic, ali ja sam nekih 30-ak strana do kraja i jos uvijek mi nije jasno zasto je to toliko bitno?
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 13:13   #45
Namoj se puno pilati oko toga.
Oponn twins su toliko nebitni za sveukupnu radnju da nema smisla pilati se o njima. Ionako već u prvoj knjizi ispuše.
Coin je bitan samo kao "artifact" čiste sreće..a Coin Bearer kao lik s koji se ntiko ne želi kačiti dok ima coin kod sebe jer nitko ne može biti siguran u ishod frke s njime.
That's it.
U jednoj kasnijoj knjizi naići ćeš na Erranta...pravog Elder god sreće i nesreće.
Prvi knjigu shvati samo kao jedan malo duži uvod u radnju...ništa više od toga...
Ono...
-Opisuje se izdaja Malazan emperora. Stari Malazan emperor postaje neka vrsta boga..a njegov ađutant Patron of Assasins...iako je čak do karaj 5 knjige potpuno nejasno gdje su bili i što su radili kad ih nije bilo dvije godine. Zna se samo da je Kellenved zasjeo na tron T'lan Imassa (što nitko nikad nije napravio), da su postali ascendnati ulaskom u Deadhouse, da su bili prisutni na zadnjem Chainingu Chaned Goda iako nisu bili ascendanti..itd itd... sve u svemu, na kraju će ispasti da su Amannas i Rope nešto puno više od onoga što se misli o njima.
-upoznaješ sa jednim od dva najveća superheroja u knjigama...
-upoznaješ K'Rula..boga tvorca magije čija je krv stvorlila warrene i holdove

i još neke stvari koje će kasnije biti bitne...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 14:07   #46
oke, thanx
Zavrsio sam sa gardens of the moon.. zeznuo sam se sto nisam odmah narucio i Deadhouse Gates.. sad opet ko zna kad ce mi stici

A taj jedan od dva najveca je Anomader Rake, ne? Da svidja mi se njegov lik. Dobar je i fazon sa Tieste Andiima.. umiru ako im je dosadno.. haha.. pa vjerujem da ce se zaustaviti bijela kuga kod njih nakon ovih dogadjaja iz prve knjige.

Crokus i Apsalar/Sorry mi se isto svidjaju, i Bridgeburnersi...

Oke, strpljenja do Deadhouse Gates

Koliko je bitna Empress Lassen? Ona je izgleda zajeban igrac, a? (samo bez puno otkrivanja)
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 15:07   #47
Quote:
Tyler kaže: Koliko je bitna Empress Lassen? Ona je izgleda zajeban igrac, a? (samo bez puno otkrivanja)
Dobar dio radnje Deadhouse Gates je vezan za nju.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 15:14   #48
....A taj jedan od dva najveca je Anomader Rake, ne? Da svidja mi se njegov lik. Dobar je i fazon sa Tieste Andiima.. umiru ako im je dosadno.. haha.. pa vjerujem da ce se zaustaviti bijela kuga kod njih nakon ovih dogadjaja iz prve knjige. .....



Hehe...
Sad ću malo spojlati..ali nema veze...
Anomander Rake je najmlađi od tri Tiste Andii brata ascnedanta.
Prvi i najjači je Schilas Ruhn...albino zmaj....koji je valjda najjači soletaken zmaj jer je pio najviše mlijeka od Mother Dark i on je u biti vođa svih Tiste Andii. Ružno je završio ali na kraju se opet pojavljuje....defakto.."ustao je iz mrtvih" i čini mi se da je vrlo vrlo ljut.Drugi je Andarist koji se davno davno odrekao svojih moći, a treći je Anomandaris kojeg si upoznao u knjizi i kojeg se svi boje zbog njegovog mača Dragnipura...
Tiste Andii...
Anomanderovi Tiste Andii su ostaci ostataka TisteAndii koje je vodio Schilas Ruhn...99% njih je izgunulo zbog jedne velike pradavane izdaje. Ono što je najgore od svega...nisu ni umrli nego i dalje žive ali ne u tjelesnom obliku...
E sada...Schlisa Ruhn..najmoćniji zmaj je izašao iz House Of Azath ljut ko ris i još uvije nosi nož zabije u leđa...
Bit će svega....
Ne bi dalje o tome....doći ćeš i sam do pete knjige...



....Crokus i Apsalar/Sorry mi se isto svidjaju, i Bridgeburnersi...

Crokus je ok lik...kasnije će dobiti jednog jebeno dobrog učitelja i mentora. Apsalar..you will see for yourself. Brigdeburners?...sve ćeš pročitati u trećoj knjizi.


.....Koliko je bitna Empress Lassen? Ona je izgleda zajeban igrac, a? (samo bez puno otkrivanja)...


Nema puno toga o njoj. Zna se da je to bile princeza Nap otoka koja je radila kao konobarica i droljica u omiljenoj krčmi Kellanveda i Dancera..skupa sa njim, Daseem Ultorom i još dva jebeno zajebana igrača koja su kasnije također postali ascendanti (jedan će razbiti Toblakai Karsu Orlonga ko kantu, a drugi će postati čuvar Throne Of Shadow), sudjelovala je u osnivanju Malazan empire i postala šef "tajne službe" pomoću koje je preuzela vlast.
E sada..ako se knjiga promatra kao vječna borba acendenata protiv Chained Goda...Laseen čak nije ni bitna za radnju jer je samo jedan od gomile smrtnika.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 13:44   #49
E ljudi ja sam poceo isto s ovim knjizicama, kupio prva dva dila dobio za rodjendan treci

Vrhunsko stivo.
I uz malo paznje moze se razaznat tko je tu bitan, a tko nije, plot je vrhunski jer je sirok i dinamican a opet sve je povezano, ono osjecas to
Jedva cekam natavit, mada sad opet posa zove
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 17:53   #50
Evo našal sam malo vremena u svom nakrcanom raposredu (stripovi i masturbacija) i napokon počel čitat Midnight Tides.

Tek sam pročital prva 3 poglavlja i hvala Bogu da je Trull Sengar u knjizi, jer svi ostali likovi su novi.

Confusing, but in a good way.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 21:37   #51
Quote:
Nephrite kaže:
Evo našal sam malo vremena u svom nakrcanom raposredu (stripovi i masturbacija) i napokon počel čitat Midnight Tides.

Tek sam pročital prva 3 poglavlja i hvala Bogu da je Trull Sengar u knjizi, jer svi ostali likovi su novi.

Confusing, but in a good way.
Dovršil Book One!
Ovo se totalno dobro razvija. Pohvatal sam sve likove, ako mogu reć i brže nego u prijašnjim knjigama. Tehol, Bugg i Udinaas su mi uz Trulla najjači.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 22:00   #52
PIH! Ja sam ispao budala, mislio sam da je ono prethodno kasnjenje sa dostavom knjige usamljen incident, ali - NIJE!
I sad cu opet cekati koji mjesec da mi stigne Deadhouse Gates.
Ali zato sam sad narucio 3. i 4. knjigu.. trebalo bi taman da stigne kada zavrsim DG.
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 16:32   #53
Quote:
Nephrite kaže:
Dovršil Book One!
Ovo se totalno dobro razvija. Pohvatal sam sve likove, ako mogu reć i brže nego u prijašnjim knjigama. Tehol, Bugg i Udinaas su mi uz Trulla najjači.

Tehol je zakon...
Za Bugga neću ništa reći da ne spojlam...
A Trull...lik je biti najveći pozitivac u knjigama...ono..nikakav veliki superhero, ali pravi cooler ...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 18:13   #54
Završio sam Midnight Tides.

Jebena je. Možda i najbolja nakon Deadhouse Gates.

Jedino mi je možda čudo... ja sam nekaka očekival da će knjiga završit s Trullom prikovanim na onaj zid u Kuralad Emulhanu, tj. Nascentu.

Ali valjda će se to bit opisano u jednoj od sljedećih knjiga kad se Erikson vrati Trullu i Onracku.

Mislimda ću obvezatno morat pročitat prijašnje knjige prije 6. (Bonehunters, ne?), jer i sad sam se mučio pokušavajuće se sjetit likova, warrena, rasa i čega sve ne.

Ali jebiga, it's worth it.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 09:31   #55
A ne...

Trull je prikovan nakon nekog vremena poslije završetka Midnight Tides.
U Midnight Tides se skužio da ga je Trullov shorning napravio njegov brat Rhulad koji je prolupao zbog Chained God sworda.
Koliko sam skužio....Trull je shvatio koja je bila prava istina oko Scabandari Bloodeye izdaje i osuđuju ga je je Tiste Andii nazvao "the true kin". Valjda je zahtjevao da Tiste Edur puste Tiste Andii wraiths na vječni počinak.
A Rhulad ga vjerojatno optužuje i za izdaju kad su Trull i Fear odbili da ga ubiju dok se mačevao da Brysom.

Nažalost po Edure, ni Trull ne zna da je "weapon on Tiste Andii vengeance" oslobođen pa ne vjerujem u neku svjetlu budućnost Rhuladove vladavine.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:47   #56
Jel ima netko iz Zagreba za posudit prvu knjigu iz tog ciklusa, fakat me zainteresiralo?
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 12:52   #57
Quote:
Roose Bolton kaže:
A ne...

Trull je prikovan nakon nekog vremena poslije završetka Midnight Tides.
U Midnight Tides se skužio da ga je Trullov shorning napravio njegov brat Rhulad koji je prolupao zbog Chained God sworda.
Koliko sam skužio....Trull je shvatio koja je bila prava istina oko Scabandari Bloodeye izdaje i osuđuju ga je je Tiste Andii nazvao "the true kin". Valjda je zahtjevao da Tiste Edur puste Tiste Andii wraiths na vječni počinak.
A Rhulad ga vjerojatno optužuje i za izdaju kad su Trull i Fear odbili da ga ubiju dok se mačevao da Brysom.

Nažalost po Edure, ni Trull ne zna da je "weapon on Tiste Andii vengeance" oslobođen pa ne vjerujem u neku svjetlu budućnost Rhuladove vladavine.
Nisu li 'true kin' neko drugo pleme Edura, recimo oni koji su ubili Andarista na onom otoku u House of Chains. Mislim ovi Trullovi ni ne znaju za Hounds of Shadow ni niš. Totalni rednexi.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 12:37   #58
Ne vjerujem da se odnosi na one Edure...


Prije će biti da misli na Tiste Andii...koji su im stvarno pravi "true kin".
Jer kako ide....
Najprije su bili Tiste Andii (Dark)..pa Tiste Liosan(Light) i i onda na kraju Tiste Edur (Shadow).

Mislim da se Trull ipak odnosio na istinu o povijesti Edura.
Zajednički dolazak sa Andiima i izdaja Scabandari Bloodeyea.
Na kraju krajeva..Fear Sengar je otišao u svijet, a Trull nije tako da Trull nije ni mogao doći do nekih drugih Edura.
A ti drugi Eduri su totalna pušiona....
Cotillon ih je izmasakrirao ko malu djecu...a dobro je znano da lesser warren bogovi nisu ni do koljena starijim rasama...
To znači da ti drugi Eduri nemaju niti jednog Warlocka.

Edurovo neznanje o vlastitoj poviejsti je vjerovatno vezano na činjenicu da su Eduri jedina Tiste rasa koja je ostala bez svojih besmrtnih Soletakena.
Liosani imaju barem jednog (Osserc), Andii ih imaju više (Anomander i njegova ekipa zmajeva).

U biti ..Eduri su pušiona.
Tipična ksenofobična "drow" rasa.
Uostalom..ja sam uvijek Tiste rase doživljavao kao elfove.


Opet...Erikson me stalno zapanjuje jer konstantno pokazuje da uvijek ima jači od najjačih.

Pa tako...u knjigama prikazuje Karsu Orlonga kao ultimate killera..a onda u idućoj knjizi Schilas Ruhn čim izađe iz House Of Azath jednim izdahom First Warrena (Starvhald Demain) u sekundi pretvori u pepeo 5 Toblakai bogova kojima Karsa nije ni do koljena.
Ali..na početku knjige čitaš kao Meal i Jaghut Tyrant Gothos pričaju i kako se Gothos premišlja da li da totalno anihlira sve Tiste Edure i sve preostale Tiste Andii pa se na Maelov nagovor odluči da pola kontineta prevori u polarnu kapu.

I opet...i taj Gothos je od nekoga popušio pa je završio u House Of Azath.


Ipka čini mi se su Jaghut Tyranti bili najjebeniji likovi u Eriksonovom svijetu.
I bit će sranja kad Icarium oslobodi Gothosa....
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 16:38   #59
Quote:
Roose Bolton kaže: Na kraju krajeva..Fear Sengar je otišao u svijet, a Trull nije tako da Trull nije ni mogao doći do nekih drugih Edura.
Ipak, u House of Chains, Trull zna puno više o povijesti Edura nego u Midnight Tides. Zna za Hounds of Shadow i za T'lan Imass i hrpu drugih stvari. Plus, pri spomenu 'true kin' jedan kaže kak su ih lako uništili, dakle prošlo je dosta vremena, kad u Eduri (a s njima i Trull) već stigli u dijelove svijeta di žive Andii.

Nego, onaj "brother" u prologu House of Chains uopće ne zvuči ko Rhulad. Govori u prvom licu jednine, za razliku od Rhulada.

U biti baš me zanima oće li se Fear vratit s Scabandarijem da uzurpira prijestolje Edura. Pod uvjetom da ih prije Silchas ne ubije, that is.
To mi je u biti sjajno. Na onom brodu od Shurq je 75% likova iz Midnight Tides.

Quote:
Cotillon ih je izmasakrirao ko malu djecu...a dobro je znano da lesser warren bogovi nisu ni do koljena starijim rasama...
Mislim da je Cottillion savršeno sposoban da sredi nekog Edur ribara ili recimo Trulla. Bili oni starija rasa ili ne.

Quote:
Opet...Erikson me stalno zapanjuje jer konstantno pokazuje da uvijek ima jači od najjačih.

Pa tako...u knjigama prikazuje Karsu Orlonga kao ultimate killera..a onda u idućoj knjizi Schilas Ruhn čim izađe iz House Of Azath jednim izdahom First Warrena (Starvhald Demain) u sekundi pretvori u pepeo 5 Toblakai bogova kojima Karsa nije ni do koljena.
Ali..na početku knjige čitaš kao Meal i Jaghut Tyrant Gothos pričaju i kako se Gothos premišlja da li da totalno anihlira sve Tiste Edure i sve preostale Tiste Andii pa se na Maelov nagovor odluči da pola kontineta prevori u polarnu kapu.

I opet...i taj Gothos je od nekoga popušio pa je završio u House Of Azath.


Ipka čini mi se su Jaghut Tyranti bili najjebeniji likovi u Eriksonovom svijetu.
I bit će sranja kad Icarium oslobodi Gothosa....
Takvi pissing contest dijelovi su mi u biti naj-nezanimljivija stvar u knjigama.

Još je pet knjiga do kraja (9 ak računaš Esslemontove) i siguran sam da kad se Forkrul Assail pojave u većem broju da će oni bit najveći BAD-ASS ikad, do iduće knjige kad će se pojavit netko još jači.

Karsa je bil kao najveća faca ikad. A sad izgleda da bi ga Iron Bars pregazio da se ikad sretnu.

U biti ne volim ni razmišljat o tome tko je jači, kao da postoji nekakava ljestvica. Oduzima od napetosti u čitanju knjige kad znaš da je XX na 3. mjestu, a YY na 7., pa XX ga uvijek mora pobjedit.

Tipične spike tipa "Batman može prebit svakog jer je najpametniji, ali Batgirl ima znanje 127 borilačkih vještina pa je ona najjača".

Što se mene tiče, može Gothos bit naj-naj-naj-naj faca u rangu jebenog Dartha Vadera ili Buda Spencera, ali ga Fiddler može pobjedit ako to Erikson napiše uvjerljivo i interesantno.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 20:12   #60
Quote:
Ipak, u House of Chains, Trull zna puno više o povijesti Edura nego u Midnight Tides. Zna za Hounds of Shadow i za T'lan Imass i hrpu drugih stvari. Plus, pri spomenu 'true kin' jedan kaže kak su ih lako uništili, dakle prošlo je dosta vremena, kad u Eduri (a s njima i Trull) već stigli u dijelove svijeta di žive Andii.
hehe..
Ako svki fanatik bio sam primoran otići na Malazan forum...
I baš je bila diskusija o Trullovom shorningu.
Onda se pojavio lik koji je citirao knjigu gdje piše:
"""The consesus on the time issue seems to be that several years must have passed,allowing Trull time to suffer,but Featherwitch,casting the tiles,says:

"'Bone Perch now stands as a throne that none shall occupy,for its shape has become inimical to taming.The throne's back is now hunched, the ribs drawn downward, the shoulder blades steep and narrow. The arms, upon which a ruler's arms would rest, are risen now, each in the visage of a wolf, and in theeir eyes burns savage life.' She paused, then intoned, 'The Hold of the Beast has found Twin Rulers.'"

This has to be Togg and Fandaray's reclaiming of their realm,which would mean only a few months had passed."""

Dakle "shorning" se radio u vrijeme borbe protiv Pannion Seera jer su tada Togg i Fanderay sjedli na Beast Hold prijestolje.

Otkud je Trull skupio znanja u kratvo vrijeme?
Nobody knows.
Quote:
Nego, onaj "brother" u prologu House of Chains uopće ne zvuči ko Rhulad. Govori u prvom licu jednine, za razliku od Rhulada.

Možda nije Rhulad ali gotovo sigurno se može reći da je to bio Rhulad.







Quote:
U biti baš me zanima oće li se Fear vratit s Scabandarijem da uzurpira prijestolje Edura. Pod uvjetom da ih prije Silchas ne ubije, that is.
E sada...
Pošto je Scabadari dobio klin posred lubanje on je nekoj House Of Azath...
Kao će Fear doći do njega to samo Erikson zna.

Quote:
Mislim da je Cottillion savršeno sposoban da sredi nekog Edur ribara ili recimo Trulla. Bili oni starija rasa ili ne.
Točno...Trull nije Edur Warlock i ne koristi Elder Magic.
E sada..Cotillon protiv nekog Bonecastera ili Tiste warlocka....
Loše bi se proveo naš dragi Assasin.



Quote:
siguran sam da kad se Forkrul Assail pojave u većem broju da će oni bit najveći BAD-ASS ikad

Pazi....
Forkul Assail ne koriste nikakve magije...posjeduju samo Immunity to magic. Ono..."Alien"-like killeri.

Quote:
Karsa je bil kao najveća faca ikad. A sad izgleda da bi ga Iron Bars pregazio da se ikad sretnu.
Samo zato jer je Iron Bars "Awoven". Tj..ne može umrijeti dok ne pronađe Kazz D' Avorea.
A i Karsa je postao ultimate killer tek voljom Chained Goda.


Quote:
Što se mene tiče, može Gothos bit naj-naj-naj-naj faca u rangu jebenog Dartha Vadera ili Buda Spencera, ali ga Fiddler može pobjedit ako to Erikson napiše uvjerljivo i interesantno.
Jeste.
Ali ne vjerujem u opciju Icarium razruši sve House of Azath da dođe do oca a onda ih sjebe neki zalutali "sharper".
To je već bilo sa Raestom,a Erikson se ne voli ponavljati.
Quote:
U biti ne volim ni razmišljat o tome tko je jači, kao da postoji nekakava ljestvica. Oduzima od napetosti u čitanju knjige kad znaš da je XX na 3. mjestu, a YY na 7., pa XX ga uvijek mora pobjedit.
Pa baš to Erikson ne radi.
K'Rul bi trebao biti apsolutni gospodar svijeta jer je tvorac svih warrena..., a opet tisućama godina je bio totalna pušiona zbog jedne jedine kletve smrtnog čovjeka.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.