Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2018., 09:12   #17841
Quote:
bozoou kaže: Pogledaj post
A hebiga, na putu željenih 1000℅ zarade si valjda racunao da mozes i roniti nekih bar 50%.
Ako nisi spreman izgubiti ni 20%, s krivim novcima si ušao.
A micek bi htio zaraditi u tjedan dana bar 1000%. Pa kakva je to investicija ak nemreš tolko zaraditi u tak kratko vremena....jabat ga, i ja bi izašo da sam na njegovom mjestu
stjepan21 is offline  
Old 05.02.2018., 09:18   #17842
Ja sam ušao na 12k.

Ne volim vidjeti crvenilo, zapravo me užasno sekira, a moram priznati da mi je došlo da izađem i spasim što se da. To je ono što srce kaže.

Razum kaže da se držim početnog plana, a to je holdanje par godina. Najradije bi da ne mogu vidjeti trenutnu cijenu....

I da, nisam izgubio novce dok god ne povučem van.
Maverick25 is offline  
Old 05.02.2018., 09:21   #17843
Quote:
iguana free kaže: Pogledaj post
Evo cijene opet na 7900 !!!
Gotovo je, danas prodajem i izlazim!
Kupio po otprilike 10.000 a prodao 8.000.
Plus još naknade i odoše mi novci u nepovrat.
Spašavam ono što još mogu spasiti!

Vama ostalima sretno!

Nikako mi nije jasno, ovdje na forumu se svi hvale kako su u velikom plusu!
Kako je to moguće??
Nikako.
Sve je to laž.
Nije ako si ušao na 400-600 usd. Tvoj problem je vjerovatno posljedica skepse koja te je "spriječila" da uđeš ranije.
Ali u pravu si u jednom, nisu svi u plusu.

Da bih npr ja otišao u minus BTC mora pasti ispod 600 usd, ili ARK ispod 10 centi
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.02.2018., 09:23   #17844
Evo da se i ja javim...uglavnom priznajem nemam stomak za sve ovo, kupio sam kad je bio 100 USD i prodao ga po 500 USD i to je to I to razdoblje sam se usrtario...znao bi se buditi i razmišljati jesam li popušio shvatio sam da nikad kockara od mene a nije da nemam novaca i da bi me gubitak od 200-300 USD nesto uzdrmao, dapaće ne bi ga ni osjetio, ali jednostavno nisam za to

Ali redovito pratim temu i gledam razvoj situacije i moje mišljenje je da je "kurvin pir" gotov! Najviše iz razloga što je dobar dio populacije koja je kupovala, kupovala u nadi bogaćenja preko noci..svi mediji su pisali o ogromnom rastu "znate li da ste ima 5 godina uložili 500 USD danas bi bili milijunaš" i mnogi su me zbog ovoga doslovno maltretirali (od poslovnih kolega do prijatelja) da im pomognem da kupe bitcoin. Vecina je popušila nešto i izvukla novac, mislim da od 10-ak još njih jedan drži...većina je i nepismena i nema pojma u što su uopće uložili, jednostavno ih je držala ta mogučnost da će sa tipa 500 USD uloženih za godinu dana imati 50.000 USD. i ti i takvi više neće uložiti nakon ovog "triježnjenj" i pada jer taj se san rasplinuo. Uglavnom su popušili par stotina USD i više me ne gnjave s navedenim niti pričaju o bitcoinu više.
E sad koliko je to dobro ili loše za bitcoin teško je reći. Sigurno da će zbog navedenog doci "bliže" svojoj realnoj vrijednosti. Špekulanti će vjerojatno izaći u određenom broju iz bitcoina, pitanje je što će "veliki" i kolika je na kraju zapravo stvarna vrijednost bitcoina. ALi mislim da bitcoin ali ni jedan drugi coin neće više rasti na krilima povećanje potražnje "obicnih" ljudi, iz ovog što ja vidim takvi neće više ulaziti u navedene investicije.
ChaosInMotion is offline  
Old 05.02.2018., 09:27   #17845
Sve do novog rasta, a onda će ti koji su se kockali sa parsto dolara, ponovo doći i kockati se. Tako funkcioniraju kockari...
stjepan21 is offline  
Old 05.02.2018., 09:31   #17846
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Tako funkcioniraju kockari...
Kockari kockaju dok kockarnica radi... if you know what I mean
strange quark is offline  
Old 05.02.2018., 09:32   #17847
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Ali redovito pratim temu i gledam razvoj situacije i moje mišljenje je da je "kurvin pir" gotov!
Ne kažem da možda nisi u pravu (netko mora biti), ali sam primjetio pattern mišljenja da svi koji su izašli prerano, ili nisu ušli, misle da je gotovo.
Maverick25 is offline  
Old 05.02.2018., 09:32   #17848
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Sve do novog rasta, a onda će ti koji su se kockali sa parsto dolara, ponovo doći i kockati se. Tako funkcioniraju kockari...
Neće, jer ti ljudi nisu kockari...to su ti oni koji uplate možda jednom tjedno loto 7/39 i nadaju se milijunim, igraju eurojackpot, ali daleko je to od kockara.
Ali u pravu si, oni koji jesu kockari ce se vratiti (ali njih je jako malo), ali kazem ti iz mog iskustva većina od njih nisu kockari i nece se vratiti, nego ce i dalje uplaćivati loto 7/39 ili eurojackpot. Tog sna da će od 500 USD napraviti 50.000 USD je nestalo.
ChaosInMotion is offline  
Old 05.02.2018., 09:35   #17849
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Ne kažem da možda nisi u pravu (netko mora biti), ali sam primjetio pattern mišljenja da svi koji su izašli prerano, ili nisu ušli, misle da je gotovo.
Ne znam za druge i stvarno ne znam što će biti. Možda se ustvrdi da je prava vrijednost bitcoina 50.000 USD aali samo kažem da dobar dio "običnih" ljudi kugle zemaljske više nece ulaziti. Uostalom vidiš po iznos kad sam izašao da sam davno izašao, da sam htio srati mogao sam već stranice napisati.
Ali opet kažem ne tvrdim ja ništa, samo da više "običan" narod neće utjecati na rast cijene bitcoina, to je definitivno, a to da će njegova stvarna vrijednost biti puno veća nego danas je isto moguće. Nažalost, nemam dovoljno znanja da to mogu predviditi.
ChaosInMotion is offline  
Old 05.02.2018., 09:37   #17850
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim...uglavnom priznajem nemam stomak za sve ovo, kupio sam kad je bio 100 USD i prodao ga po 500 USD i to je to I to razdoblje sam se usrtario...znao bi se buditi i razmišljati jesam li popušio shvatio sam da nikad kockara od mene a nije da nemam novaca i da bi me gubitak od 200-300 USD nesto uzdrmao, dapaće ne bi ga ni osjetio, ali jednostavno nisam za to

Ali redovito pratim temu i gledam razvoj situacije i moje mišljenje je da je "kurvin pir" gotov! Najviše iz razloga što je dobar dio populacije koja je kupovala, kupovala u nadi bogaćenja preko noci..svi mediji su pisali o ogromnom rastu "znate li da ste ima 5 godina uložili 500 USD danas bi bili milijunaš" i mnogi su me zbog ovoga doslovno maltretirali (od poslovnih kolega do prijatelja) da im pomognem da kupe bitcoin. Vecina je popušila nešto i izvukla novac, mislim da od 10-ak još njih jedan drži...većina je i nepismena i nema pojma u što su uopće uložili, jednostavno ih je držala ta mogučnost da će sa tipa 500 USD uloženih za godinu dana imati 50.000 USD. i ti i takvi više neće uložiti nakon ovog "triježnjenj" i pada jer taj se san rasplinuo. Uglavnom su popušili par stotina USD i više me ne gnjave s navedenim niti pričaju o bitcoinu više.
E sad koliko je to dobro ili loše za bitcoin teško je reći. Sigurno da će zbog navedenog doci "bliže" svojoj realnoj vrijednosti. Špekulanti će vjerojatno izaći u određenom broju iz bitcoina, pitanje je što će "veliki" i kolika je na kraju zapravo stvarna vrijednost bitcoina. ALi mislim da bitcoin ali ni jedan drugi coin neće više rasti na krilima povećanje potražnje "obicnih" ljudi, iz ovog što ja vidim takvi neće više ulaziti u navedene investicije.
Je, je, sad će se vratiti nazad na 100 usd da ti opet uđeš..........:klap:

Ajde budi ljubazan ostavi ljude na miru sa svojim kompleksima. Kakve veze ima koliko ljudi je izgubilo novce u dot.com bubbleu na Amazonu???
https://pbs.twimg.com/media/DVC5QzIU8AAFwnO.jpg
I on je zaronio hebeno. Tko nije prodao sad ima prinos od 1.600 - 14.000%.

Eto zašto investiranje nije za svakoga.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 05.02.2018., 09:39   #17851
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim...uglavnom priznajem nemam stomak za sve ovo, kupio sam kad je bio 100 USD i prodao ga po 500 USD i to je to I to razdoblje sam se usrtario...znao bi se buditi i razmišljati jesam li popušio shvatio sam da nikad kockara od mene a nije da nemam novaca i da bi me gubitak od 200-300 USD nesto uzdrmao, dapaće ne bi ga ni osjetio, ali jednostavno nisam za to

Ali redovito pratim temu i gledam razvoj situacije i moje mišljenje je da je "kurvin pir" gotov! Najviše iz razloga što je dobar dio populacije koja je kupovala, kupovala u nadi bogaćenja preko noci..svi mediji su pisali o ogromnom rastu "znate li da ste ima 5 godina uložili 500 USD danas bi bili milijunaš" i mnogi su me zbog ovoga doslovno maltretirali (od poslovnih kolega do prijatelja) da im pomognem da kupe bitcoin. Vecina je popušila nešto i izvukla novac, mislim da od 10-ak još njih jedan drži...većina je i nepismena i nema pojma u što su uopće uložili, jednostavno ih je držala ta mogučnost da će sa tipa 500 USD uloženih za godinu dana imati 50.000 USD. i ti i takvi više neće uložiti nakon ovog "triježnjenj" i pada jer taj se san rasplinuo. Uglavnom su popušili par stotina USD i više me ne gnjave s navedenim niti pričaju o bitcoinu više.
E sad koliko je to dobro ili loše za bitcoin teško je reći. Sigurno da će zbog navedenog doci "bliže" svojoj realnoj vrijednosti. Špekulanti će vjerojatno izaći u određenom broju iz bitcoina, pitanje je što će "veliki" i kolika je na kraju zapravo stvarna vrijednost bitcoina. ALi mislim da bitcoin ali ni jedan drugi coin neće više rasti na krilima povećanje potražnje "obicnih" ljudi, iz ovog što ja vidim takvi neće više ulaziti u navedene investicije.
Definitivno će se mnogima bitcoin zamjeriti i ostatak života će drukat da porpadne kako bi bili u pravu.

S druge strane, kad se bitcoin oporavi od ovog pada ostali će shvatiti da opet nije mrtav, sjetit će se kakvi su tu prinosi mogući i opet će doći bull run.

Jednostavan ciklus koji se ponovio već par puta kroz povijest.

Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Nemam pojma kako to vide. A što se tiče Hearta, istina pokazuje se kao šonjo i to žešći.
Gledam kako mijenja stav iz dana u dan. A sjećam se kako je bio bahat i kako je govorio ljudima da CME i ekipa shortera ne mogu ništa cijeni. Kad tamo izgleda da mogu........
Pa što se dogodilo s Heartom, bio je Tone Vays lvl maximalist a sad se predomislio i radi ICO na Ethereumu. LOL

Baš slušam intervju i ne mogu vjerovat.

Quote:
iguana free kaže: Pogledaj post
Evo cijene opet na 7900 !!!
Gotovo je, danas prodajem i izlazim!
Kupio po otprilike 10.000 a prodao 8.000.
Plus još naknade i odoše mi novci u nepovrat.
Spašavam ono što još mogu spasiti!

Vama ostalima sretno!

Nikako mi nije jasno, ovdje na forumu se svi hvale kako su u velikom plusu!
Kako je to moguće??
Nikako.
Sve je to laž.
Svaka čast na iskrenosti. Nitko si ne bi trebao uzimati za pravo pametovat i kritizirat te.
Svatko mora donositi odluke za sebe i ti si to napravio.
Sretno!
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 05.02.2018., 09:44   #17852
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Je, je, sad će se vratiti nazad na 100 usd da ti opet uđeš..........:klap:
Ja više ne bi ulazio i necu, previše sam trtaroš i ulaganje mi remeti mir. to sam već napisao.

Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ajde budi ljubazan ostavi ljude na miru sa svojim kompleksima. Kakve veze ima koliko ljudi je izgubilo novce u dot.com bubbleu na Amazonu???
https://pbs.twimg.com/media/DVC5QzIU8AAFwnO.jpg
I on je zaronio hebeno. Tko nije prodao sad ima prinos od 1.600 - 14.000%.

Eto zašto investiranje nije za svakoga.
Točno tako, nije za svakoga, vecina obicnih ljudi vise nece uci opet iz bas navedenih tvojih razloga. Mozda bitcoin u lipnju 2018 bude 30.000 USD i to je sve legitimno i super. i oni koji ostanu bit ce u tom slucaju bogati ili makar bogatiji. i to je to.
ChaosInMotion is offline  
Old 05.02.2018., 09:51   #17853
Quote:
iguana free kaže: Pogledaj post
Evo cijene opet na 7900 !!!
Gotovo je, danas prodajem i izlazim!
Kupio po otprilike 10.000 a prodao 8.000.
Plus još naknade i odoše mi novci u nepovrat.
Spašavam ono što još mogu spasiti!

Vama ostalima sretno!

Nikako mi nije jasno, ovdje na forumu se svi hvale kako su u velikom plusu!
Kako je to moguće??
Nikako.
Sve je to laž.
Pa čovječe, apsolutno svi koji su ušli u BTC do sredine studenog 2017. i nisu prodavali, u ovom trenutku su u plusu. šta tu nije jasno???

svi koji su uletili poslije, možda su zaradili, a možda i nisu. ja sam kupio još jedan dio po 11k $. i uletit ću s još sad ispod 8k $. zapravo ću malo pričekat, moguće da će i dublje zaronit danas. i zaboravit na te novce na duži period. nešto sitno ću si ostavit za trejdanje i altove.

pretpostavljam da je tvoj problem taj da si uletio s lovom koju nisi spreman izgubiti ili si očekivao da ćeš se obogatit preko noći. a to više ne ide tako.
MisterNo007 is offline  
Old 05.02.2018., 09:54   #17854
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Ja sam ušao na 12k.
Ovaj lik ti zahvaljuje što si mu omogućio lagodan život - http://www.index.hr/black/clanak/hrv...e/1023671.aspx.

Nadam se da će i tebe neka veća budala isplatiti, samo se strpi. Jer hodlanje je definitivno potpuno ispravna investicijska strategija.

Svaki dan se rodi nova budala i siguran sam da ćeš biti isplaćen. HODL dok Bitkonji idu prema PODL.
maxking is offline  
Old 05.02.2018., 10:03   #17855
Quote:
iguana free kaže: Pogledaj post
Evo cijene opet na 7900 !!!
Gotovo je, danas prodajem i izlazim!
Kupio po otprilike 10.000 a prodao 8.000.
Plus još naknade i odoše mi novci u nepovrat.
Spašavam ono što još mogu spasiti!

Vama ostalima sretno!
.
Nije mi jasno kako si uopće ušao u ovu priču!
Ali, dobro, samim time što brzo izlaziš sa minimalnim ili malo većim gubicima, već pokazuje da ipak razumnije razmišljaš.

Nego cijena već ide ispod 7800 ....
??
Jesi li uspio iskrcati na oko 8000 ?
mondeo99 is offline  
Old 05.02.2018., 10:10   #17856
Quote:
iguana free kaže: Pogledaj post
E

Nikako mi nije jasno, ovdje na forumu se svi hvale kako su u velikom plusu!
Kako je to moguće??
Nikako.
Sve je to laž.
Naravno da je laž.
Kao i uvijek, uska je manjina u nekom plusu, a velika je većina u minusu.

Sve sitni žicari i džeparoši.
Vođeni samo slijepom pohlepom.
mondeo99 is offline  
Old 05.02.2018., 10:15   #17857
Quote:
mondeo99 kaže: Pogledaj post
Naravno da je laž.
Kao i uvijek, uska je manjina u nekom plusu, a velika je većina u minusu.

Sve sitni žicari i džeparoši.
Vođeni samo slijepom pohlepom.
Ajde ne pričaj gluposti. Baš su u minusu samo oni vođeni pohlepom, koji su se uključili tek nakon što je BTC postao mainstream, pa su pomislili kako će na brzinu okrenut pare.
MisterNo007 is offline  
Old 05.02.2018., 10:21   #17858
Skeptičan sam. Nalog sam postavio na 3K. Nisam trtaroš imam vremena. A Vi ? Što ćete Vi ?
__________________
Strah i cijena Bitcoina je jedino čega se treba bojati.
Kripto Nenad is offline  
Old 05.02.2018., 10:22   #17859
Quote:
mondeo99 kaže: Pogledaj post
Naravno da je laž.
Kao i uvijek, uska je manjina u nekom plusu, a velika je većina u minusu.

Sve sitni žicari i džeparoši.
Vođeni samo slijepom pohlepom.
Samo da napomenem da je cijena BTC-a bila 7000$ početkom 11 mjeseca.

U prosincu je rast bio preko 240%.

Dakle bilo tko tko nije bio siguran u to što radi mogao je izvući incijalnu investiciju mada je ušao tek taj mjesec.

Tko je ušao još ranije imao je još veći profit.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 05.02.2018., 11:05   #17860
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post

I da, nisam izgubio novce dok god ne povučem van.
Ta floskula s kojom se mnogi tješe ne može funkcionirat na bitcoinu jer dok ti čekaš može doći novi koin u koji će se svi prebaciti i ti nikad ne dočekaš.

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Pa čovječe, apsolutno svi koji su ušli u BTC do sredine studenog 2017. i nisu prodavali, u ovom trenutku su u plusu. šta tu nije jasno???

svi koji su uletili poslije, možda su zaradili, a možda i nisu. ja sam kupio još jedan dio po 11k $. i uletit ću s još sad ispod 8k $. zapravo ću malo pričekat, moguće da će i dublje zaronit danas. i zaboravit na te novce na duži period. nešto sitno ću si ostavit za trejdanje i altove.

pretpostavljam da je tvoj problem taj da si uletio s lovom koju nisi spreman izgubiti ili si očekivao da ćeš se obogatit preko noći. a to više ne ide tako.
Problem je kaj su svi govirili kako te napuhane cijene nisu napuhane i savjetovali kupnju, sad se šprdaju s jadnicima naivnim.

Quote:
maxking kaže: Pogledaj post
Ovaj lik ti zahvaljuje što si mu omogućio lagodan život - http://www.index.hr/black/clanak/hrv...e/1023671.aspx.

Nadam se da će i tebe neka veća budala isplatiti, samo se strpi. Jer hodlanje je definitivno potpuno ispravna investicijska strategija.

Svaki dan se rodi nova budala i siguran sam da ćeš biti isplaćen. HODL dok Bitkonji idu prema PODL.
Ma to je još jedan u nizu reklamnih doprinosa hypeu da se ljudi polakome, smatram tu priču lažnom.

Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ajde ne pričaj gluposti. Baš su u minusu samo oni vođeni pohlepom, koji su se uključili tek nakon što je BTC postao mainstream, pa su pomislili kako će na brzinu okrenut pare.
Nisam nigdje vidio da ste im tu na temi ti i slični govorili da ne ulaze, da je bubble.

Nije više čak ni bitna cijena, algoroboti su kolko vidim po grafovima preuzeli sve koinove, znači da ih imaju dovoljno da mogu manipulitati tržište kontra malih, sad je to postalo ko i forex gdje ih većina gubi. Daljnim trejdanjem algo roboti će vam uzimati sve više i više love. I gomilati sve više koinova za manipulaciju.
Oni su ih gomilali o samog dna. Mišljenja sam da mali se nisu u stanju dogovoriti ni da se nađu nedeljom na izletu, a ne da napumpaju cijenu bitcoina. To su radili veliki koji imaju algorobote.
ico1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.