Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 17:25   #3641
Možda više sourceovi ne rade... Kodi je na najnovijoj verziji?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:27   #3642
Jel netko zna funkcionira li ovaj EPG za IPTV preko android boxa..?
Kod:
http://epg.serbianforum.org/epg.xml.gz
Ubacio sam ga ali doslovno imam nekoliko kanala gdje se vidi sadržaj.
Thx!
BonoVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:59   #3643
Quote:
BonoVox kaže: Pogledaj post
Jel netko zna funkcionira li ovaj EPG za IPTV preko android boxa..?
Kod:
http://epg.serbianforum.org/epg.xml.gz
Ubacio sam ga ali doslovno imam nekoliko kanala gdje se vidi sadržaj.
Thx!
Probaj poći na https://epg.serbianforum.org/ i tamo vidi kako se točno kanal naziva. Ime kanala iz tvoje liste mora točno odgovarati imenu kanala na https://epg.serbianforum.org/, sve, uključujući razmake te velika i mala slova. Tada bi trebalo raditi. Tako bi trebao editirati imena kanala u svojoj listi.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:13   #3644
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Probaj poći na https://epg.serbianforum.org/ i tamo vidi kako se točno kanal naziva. Ime kanala iz tvoje liste mora točno odgovarati imenu kanala na https://epg.serbianforum.org/, sve, uključujući razmake te velika i mala slova. Tada bi trebalo raditi. Tako bi trebao editirati imena kanala u svojoj listi.
To sam i mislio. Ali kako editirati listu kanal na android boxu..?
Ja sam otisao tamo gdje su kanali od IPTV-a i na channel manager i onda odabrao kanal i editirao ga. Ali svejedno mi ne daje EPG.
Jel to ispravan postupak editiranja ili..?
Ovakav meni je gdje uređujem naziv kanala..i s desne strane pod "channel name" uređujem naziv kanala..
BonoVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:01   #3645
Quote:
BonoVox kaže: Pogledaj post
To sam i mislio. Ali kako editirati listu kanal na android boxu..?
Ja sam otisao tamo gdje su kanali od IPTV-a i na channel manager i onda odabrao kanal i editirao ga. Ali svejedno mi ne daje EPG.
Jel to ispravan postupak editiranja ili..?
Ovakav meni je gdje uređujem naziv kanala..i s desne strane pod "channel name" uređujem naziv kanala..
Ne gledam preko Kodija na Android box-u pa ne znam, ja gledam preko IPTV aplikacije od Sofronova (imaš ih jos sličnih kao Perfect Player, Lazy IPTV i sl.).
Ne znam jesi li u Kodi ubacio link ili listu u m3u obliku. Ako si ubacio link mislim da ti nema pomoći. Ako imaš listu onda nju možeš otvoriti u nekom editoru npr. Notepad++ i tamo izmijenis imena kanala, spremis promjene i to je to.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:13   #3646
Ne radi više plexus..
Rješenja za p2p strim sporta, utakmica?..
Ima li ideja?

Zadnjih mjeseci ode sve u tri krasne..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:41   #3647
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Ne radi više plexus..
Rješenja za p2p strim sporta, utakmica?..
Ima li ideja?

Zadnjih mjeseci ode sve u tri krasne..
Slazem se. Ja sam presao skroz na acestream za p2p sport. Ako vrtis kodi na windowsu ili androidu onda ti je to najbolja opcija.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:58   #3648
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Slazem se. Ja sam presao skroz na acestream za p2p sport. Ako vrtis kodi na windowsu ili androidu onda ti je to najbolja opcija.
Ne razumijem baš što si htio reći..
Kako gledaš, preko kojeg addona..

Nestalo mi rusa, to mi je najteže palo..

Edit: Evo nešto preko Sportdevil..
Ali ne radi mi plexus torrenttv.ru, gdje su bili sve ruski kanali u 1080p, nema koje utakmice nije bilo..
Pokušavam kopati po netu rješenje, no ništa nema po pitanju plexusa i acestreema, p2pstreems i tako dalje..
Izgleda da je zadnjih mjeseci, godinu, akcija u americi, kanadi, i uk, urodila plodom..Valjda isp blokira korisnike i šalje upozorenja..Ne znam..
Zato je palo pola addonova..

Past će sve..

Da dodam, još veći su problem oni koji prodaju gotove, namještene box-eve sa Kodijem, te sva ostala klika koja se nakačila na torent zajednicu te piratluk koristi za osobnu zaradu..
Krade sadržaj te ga prodaje drugima, kratko rečeno..
Na kraju stradaju obični korisnici..

Zadnje uređivanje Monro : 07.10.2017. at 18:33.
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 02:56   #3649
Ma acestream se jedno vrijeme mogao koristit i kao addon za kodi, ali sad vise ne moze.

Ima posebna aplikacija acestream za windows i android, a streamove nalazim na stranici arenavision.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 06:29   #3650
Za sport instapirajte addon Adryanlist, ja ne znam ima li sta bolje, ide preko acestreama, sjajno

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:34   #3651
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ma acestream se jedno vrijeme mogao koristit i kao addon za kodi, ali sad vise ne moze.

Ima posebna aplikacija acestream za windows i android, a streamove nalazim na stranici arenavision.
Radi ako instaliras acestream android app i pokrenes je uz kodi. I u plexusu namjestis nesto.
c69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:38   #3652
Quote:
c69 kaže: Pogledaj post
Radi ako instaliras acestream android app i pokrenes je uz kodi. I u plexusu namjestis nesto.
Ma da, ali recimo ja imam kodi na raspberry piu i jedno vrijeme je radio acestream, ali nakon sta su napravili update vise ne radi jer je closed source pa onaj ko je radio addon nije mogao napravit update.

Zato sam rekao da to radi samo na androidu i windowsu, a onda se po meni nema smisla zajebavat s addonom kad vec postoji samostalna aplikacija.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 16:53   #3653
Jel jos netko ima problem s podnapisi.net jer titlovi i open subtitles mi rade dobro. A u podnapisi net mi izbacuje error.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
dirigent25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:29   #3654
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Ne gledam preko Kodija na Android box-u pa ne znam, ja gledam preko IPTV aplikacije od Sofronova (imaš ih jos sličnih kao Perfect Player, Lazy IPTV i sl.).
Ne znam jesi li u Kodi ubacio link ili listu u m3u obliku. Ako si ubacio link mislim da ti nema pomoći. Ako imaš listu onda nju možeš otvoriti u nekom editoru npr. Notepad++ i tamo izmijenis imena kanala, spremis promjene i to je to.
Ma da, link je. Onda izgleda nema pomoći. Mislio sam ako ih upišem ručno u samom channel manageru da će funkcionirat
Ništa, hvala na pomoći
BonoVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 15:13   #3655
Quote:
BonoVox kaže: Pogledaj post
Ma da, link je. Onda izgleda nema pomoći. Mislio sam ako ih upišem ručno u samom channel manageru da će funkcionirat
Ništa, hvala na pomoći
Hajde još nešto probaj.
Imaš link (URL) na listu, upiši ga u neki browser i klikni enter, trebao bi tako downloadat m3u fajlu. Onda tu fajlu otvori npr. Notepadom++ i editiraj imena kanala.
Zatim u Kodiju kod postavki za TV umjesto URL-a odaberes tu fajlu i vidi da li radi. Lako opet odabereš URL ako ne bude išlo.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:38   #3656
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Hajde još nešto probaj.
Imaš link (URL) na listu, upiši ga u neki browser i klikni enter, trebao bi tako downloadat m3u fajlu. Onda tu fajlu otvori npr. Notepadom++ i editiraj imena kanala.
Zatim u Kodiju kod postavki za TV umjesto URL-a odaberes tu fajlu i vidi da li radi. Lako opet odabereš URL ako ne bude išlo.
tako je....ali mu nece bas tkao ici bez vlc playera...
jedino nece raditi u kodiju..
morace neku drugu aplkaciju...
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:13   #3657
izgleda neko uskrsnuće Exodusa
update i repositorija i samog dodatka
kamacnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:03   #3658
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Hajde još nešto probaj.
Imaš link (URL) na listu, upiši ga u neki browser i klikni enter, trebao bi tako downloadat m3u fajlu. Onda tu fajlu otvori npr. Notepadom++ i editiraj imena kanala.
Zatim u Kodiju kod postavki za TV umjesto URL-a odaberes tu fajlu i vidi da li radi. Lako opet odabereš URL ako ne bude išlo.
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
tako je....ali mu nece bas tkao ici bez vlc playera...
jedino nece raditi u kodiju..
morace neku drugu aplkaciju...
Ekipa..napravio sam kako je romi rekao..radi probe sam editirao samo nekoliko kanala. Trenutno sam na poslu pa ne mogu isprobati na android boxu ali sam otvorio listu u VLC playeru. Kanale otvara normalno ali kako da vidim jel sad ok EPG u VLC playeru..? Jel to uopće moguće..? I kako da tu listu ubacim u android box..? Da ju spremim na USB pa povučem preko android boxa..???
BonoVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:25   #3659
Quote:
BonoVox kaže: Pogledaj post
I kako da tu listu ubacim u android box..? Da ju spremim na USB pa povučem preko android boxa..???
Može tako preko USB-a, ili je pošalji mailom pa skini.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:45   #3660
Quote:
BonoVox kaže: Pogledaj post
Ekipa..napravio sam kako je romi rekao..radi probe sam editirao samo nekoliko kanala. Trenutno sam na poslu pa ne mogu isprobati na android boxu ali sam otvorio listu u VLC playeru. Kanale otvara normalno ali kako da vidim jel sad ok EPG u VLC playeru..? Jel to uopće moguće..? I kako da tu listu ubacim u android box..? Da ju spremim na USB pa povučem preko android boxa..???
najjednostavnije..za android box...
na sd katricu(mozes i usb ali on strši iz boxa) stavljas liste koju su u m3u file-u..
karticu vadis i stavljas u android box.jednstavno ces doci do drugih listi pa ti je ovo najjednostavnije.
perfectplayer.jednostavno mozes stavljati epg..logo..a i mozes staviti tisuce listi ako hoces...isto tkao te liste mozes odabirom vrlo lako odabirati za gledanje.
sve drugo je po meni komplicirano i gubljenje vrmena.
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.