Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 01:26   #6901
Izasao raspored za novu sezonu, raspored na Bozic je brutalan
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 13:14   #6902
bome ima dobrih matchupa i na otvaranju i na božić.. btw. čudno mi je da nitko ne komentira nove dresove od nikea
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:07   #6903
U noći s ponedjeljka na utorak NBA liga objavila je kalendar osnovnog dijela nove sezone koja će započeti 17. listopada, tjedan dana prije nego što je to bilo uobičajeno, i u kojoj, po prvi put u 72-godišnjoj povijesti, nijedna momčad neće morati igrati četiri utakmice u razdoblju od pet dana.

Mjere su to koje je vodstvo NBA lige poduzelo kako bi smanjilo fizičku potrošnju igrača tijekom šestomjesečnog natjecanja te omogućilo trenerima da što manje pribjegavaju uobičajenoj praksi odmaranja glavnih zvijezda, što se sve češće događalo u proteklim sezonama, a eskaliralo bi s približavanjem doigravanja.

Promjene u kalendaru omogućile su slaganje takvog rasporeda kojim se još više smanjuje prosječan broj situacija u kojima će momčadi igrati utakmice dan za danom. Prošlosezonski prosjek je bio 16,3 takvih utakmica po momčadi, a za nadolazeću sezonu je smanjen na 14,4 utakmica.

Prvog dana nove sezone bit će odigrane dvije od ukupno 1230 utakmica osnovnog dijela. U prvoj će aktualni NBA doprvaci iz Clevelanda ugostiti Boston u reprizi finala Istočne konferencije iz prošle sezone, a nešto kasnije iste večeri, uoči dvoboja s Houstonom, igrači, treneri i vlasnici Golden State Warriorsa dobit će pobjedničko prstenje u Oracle Areni u Oaklandu, gdje će pod krov biti podignuta još jedna zastava NBA prvaka, šesta u povijesti kluba te druga u posljednje tri sezone.

Još jedna od novosti u nadolazećoj sezoni su i reklame koje će NBA momčadi nositi na dresu. Svaka će momčad imati pravo potpisati jedan takav sponzorski ugovor, a zasad ih ima 12 od 30 momčadi, osam iz Istočne i četiri iz Zapadne konferencije.

Prvi dio sezone trajat će od 17. listopada 2017. do 11. travnja 2018., doigravanje će započeti 14. travnja iduće godine, a ime NBA prvaka doznat ćemo u prvoj polovici lipnja.

http://sport.hrt.hr/400906/objavljen...ezoni-nba-lige
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:03   #6904
Bit će dosta povratnika u staru dvoranu, popratit će se.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:13   #6905
Dosta zanimljiv Re-draft cijele lige (nešto slično kao fantasy) koje je proveo Bleacher Report :

Quote:
Before we dive into the results and analysis, it's important we lay down a few ground rules.

-The draft order was determined in the most sophisticated manner known to humankind: online randomized number generation

-All GMs are drafting with the 2017-18 season in mind. We're not building a dynasty. We're assembling squads for next season—and next season only

-Every NBA player and free agent is eligible for this draft

-All current injuries are healed; however, injury history and injury-proneness are relevant, knowing they impact current skill sets/ability to stay on the court



1. Runda : http://bleacherreport.com/articles/2...mming-national

2. Runda : http://bleacherreport.com/articles/2...mming-national
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:45   #6906
Htio bi kupit karte za presezonsku NBA tekmu budući da sam tad u americi. Da li su ove vividseats i seatgeek stranice pouzdane?
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:36   #6907
možda najbolje da odeš na sajt ekipe gdje ćeš ići gledati i tamo kupiš.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:36   #6908
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
Htio bi kupit karte za presezonsku NBA tekmu budući da sam tad u americi. Da li su ove vividseats i seatgeek stranice pouzdane?
Stubhub ti je najjeftiniji jer kupis izravno od ljudi koji imaju od prije a ne mogu ic
Ja sam bio u Barclays centru na playoff tekmi pa sam balkanskom metodom kupio ispred dvorane jeftinije nego na ulazu.
Predsezonske sigurno imas i na dan utakmice na ulazima, nemas brige
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:02   #6909
Markkanen ubacio 26 rusima uz 3 trice.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:41   #6910
Quote:
The Lakers are planning to retire Kobe's jersey before the Warriors game on Dec 18, per team sources. BOTH of Kobe's numbers will be retired.
Prvi igrač kojem će ista franšiza uiroviti dva različita broja

Quote:
The Boston Celtics will retire Paul Pierce's No. 34 during their Feb. 11 game against the Cleveland Cavaliers.
Ovo će, već vdim, biti odlična utakmica

Quote:
Brandon Ingram - officially listed at 6'9" last season—has sprouted an inch or two.

"I think he's at least 6'10". He might be 6'11". ... I think he might be 6'11", if not 7 feet,"
Nakon poprilično neimpresivne rookie sezone puno se očekuje od malog u LA-u.
Ako misle ubrat potpis kojeg od Free Agent kapitalaca slobodnih naredno ljeto (LBJ, CP3, Westbrook, Paul George, Boogie, KD, Isaiah Thomas, DeAndre Jordan..) moraju ili on ili Lonzo bit pun pogodak naredne sezone

Brook Lopez bi također vrlo lako mogao imati career year
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:07   #6911
joj svako ljeto ti reporti da je neko narasel 5 cm i/ili da je dobio 10+ kg misica..dobro ajd za njega jos moguce posto je među najmlađima u ligi bio prosle god. (mislim da 2. iza bendera il tak nešto) ..cudno mi je da ne komentiras da ce seattle dobit novu dvoranu nadam se da ce dobit fransizu ..travestija je da seattle nema nba klub
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:24   #6912
Radi se o renovaciji KeyArene koliko sam ja upoznat, dakle nije skroz nova arena(planovi za drugu arenu su stavljani na čekanje)... ali s obzirom kolika se cifra spominje, koštat će kao skroz nova

Slažem se sa zadnjim dijelom, ali mislim da prije ciljaju na NHL, pošto oni trenutno imaju 31 momčad. Silver je nedavno rekao da u skorije vrijeme neće biti expansiona u NBA, no kroz 6-7 godina.. nikad ne znaš

Seattle bi trebao biti "prvi u redu" za franšizu ukoliko do toga dođe, a moj hunch je da bi druga mogla biti još jedna u Kanadi
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:45   #6913
da, oko 600 mil sam vidio da se spominje cijena renovacije .. hmm, mogo bi vegas bit posto su nedavno u nhl-u dobili ..
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:19   #6914
Diaw se vraca doma.

Kraj jedne ere.

( Iako ima NBA out )
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:21   #6915
Grindfather u NOP, 1 godina, 2.3m$
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:34   #6916
Centri im imaju bolji sut za tri nego cijeli backcourt hehe
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:42   #6917
i uzeli martella webstera na probu..aj bar on sut ima ak se ne raspadne na terenu
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:14   #6918
https://mobile.twitter.com/ColeCashw...35479506706432

I-su-se, kakva pickica.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 11:08   #6919
zna li se gdje prelazi Luka Doncic

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 11:38   #6920
Quote:
milann1971 kaže: Pogledaj post
zna li se gdje prelazi Luka Doncic

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
u Zvezdu
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.