Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 05:52   #7081
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Oni bi se ustvari trebali moliti da potpuno ne uspije proces jer ako se svi razviju kako bi trebali, neće biti ni približno para da ih se sve plati.
Ono što je slično i Oklahomu uhvatilo.


Ako stvarno vidis ovo kao problem onda predugo pratis Boston koji je gradjen kakav je sada, sve ok igraci a nigdje nicega posebno, to kroz povijest lige nikad nije bio recept za dinastije, cak ni za jedan naslov

Uvijek se moze platiti igrace, ili utopiti ako su vrhunski igraci za mladje koji nemaju ogroman ugovor itd.

Svaka ekipa ige zeli imati ono sta je OKC imao zadnjih 10 godina
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson

Zadnje uređivanje pepeto1 : 14.10.2017. at 06:10.
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 09:09   #7082
Embiid na twitteru

Prvo whitesideu ocitati lekciju pa lagano spustanje Durantu
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 17:25   #7083
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
A to kao nisu slatke brige ? Logičnije se nadati mediokritetnoj ekipi ?
Pa i nisu. Biranje svake godine visoko dolazi do problema raspodjele plaća kada dođe na naplatu njihov talent jer koliko god bio velik cap, tako se povećava i Max ugovor, a talenti vrijedni top pickova ako se razviju će upravo to i tražiti. Nije problem njih platiti, problem je platiti njihovu podršku u liku rotacijskih igrača koji na kraju krajeva i zaokružuju momčad vrijednu statusa jednog contendera.

Oklahoma nije imala novca platiti svu trojicu i još uz to zadržati Ibaku i imati kakvu takvu klupu.

Isto tako Warriorsi nikada ne bi uspjeli stvoriti dinastiju da im se nije dogodila ovakva sreća u vidu da je Curry potpisao ugovor u vrijeme dok je imao velikih problema sa ozljedama.
To mislim prije Duranta, jer njegov dolazak je čista anomalija uzrokovana njegovim pičkastim karakterom.
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post


Ako stvarno vidis ovo kao problem onda predugo pratis Boston koji je gradjen kakav je sada, sve ok igraci a nigdje nicega posebno, to kroz povijest lige nikad nije bio recept za dinastije, cak ni za jedan naslov

Uvijek se moze platiti igrace, ili utopiti ako su vrhunski igraci za mladje koji nemaju ogroman ugovor itd.

Svaka ekipa ige zeli imati ono sta je OKC imao zadnjih 10 godina
Dečko o čemu pričaš ti?

Plavi pepeto: "Ainge se natrpao sa hrpetinom pickova, a nigdje kvalitete, kako potpisati Thomasa..."

Žuti pepeto: "Sve su položili u Haywarda, a vrlo vjerojatno će ostati u Jazzu, Ainge ostaje sa Thomasom koji nikada neće ponoviti ovu sezonu i mladim igračima, opet u rebuilding..."

Narančasti pepeto: "Vrijednost picka Brooklyna se smanjuje, na ovakvom Istoku Netsi neće biti toliko loši, moguće da taj pick ne bude toliko visoko..."

Crveni pepeto: "Puno toga a nigdje prave kvalitete... mediokriteti..."

Ne znam, ili Ainge čita forum i nastoji zagorčati život našem pepetu sa svojim genijalnim rješenjima ili je naš Pepeto ljubomoran što netko igra finala konferencija i uzima top pickova iz godine u godinu?
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 21:54   #7084
NBA '16/'17

Boston je slagao momčad za doba kad se warriorsi raspadnu, onda su promijenili koncepciju i složili momčad za vrh istoka (ako se Cleveland raspadne) sljedećih 5 godina.... i 5 godina guzenja u finalima....(osim ako se bar dva ključna igrača warriorsa ne ozljede).

Prilično veliki obrat...

Biti će zanimljivo vidjeti kako će rješavati sve ove rookie, prvo smarta, pa onda Browna....pa onda onog malog beka roziera...svi će oni tražiti lovu, a mjesta neće biti
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:31   #7085
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Pa i nisu. Biranje svake godine visoko dolazi do problema raspodjele plaća kada dođe na naplatu njihov talent jer koliko god bio velik cap, tako se povećava i Max ugovor, a talenti vrijedni top pickova ako se razviju će upravo to i tražiti. Nije problem njih platiti, problem je platiti njihovu podršku u liku rotacijskih igrača koji na kraju krajeva i zaokružuju momčad vrijednu statusa jednog contendera.

Oklahoma nije imala novca platiti svu trojicu i još uz to zadržati Ibaku i imati kakvu takvu klupu.
Pa šta je Oklahomi loše ? Godinama ozbiljni contenderi
Bossmanidis is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:06   #7086
@pierce izvlacenje izjava iz konteksta
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:30   #7087
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Boston je slagao momčad za doba kad se warriorsi raspadnu, onda su promijenili koncepciju i složili momčad za vrh istoka (ako se Cleveland raspadne) sljedećih 5 godina.... i 5 godina guzenja u finalima....(osim ako se bar dva ključna igrača warriorsa ne ozljede).

Prilično veliki obrat...

Biti će zanimljivo vidjeti kako će rješavati sve ove rookie, prvo smarta, pa onda Browna....pa onda onog malog beka roziera...svi će oni tražiti lovu, a mjesta neće biti
Odlučili su biti što bolji mogu, Dubse je ionako nemoguće skinuti. Težit ka boljem pa dokle ide. Valjda se ovi raspadnu za 2-3 sezone.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:48   #7088
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Odlučili su biti što bolji mogu, Dubse je ionako nemoguće skinuti. Težit ka boljem pa dokle ide. Valjda se ovi raspadnu za 2-3 sezone.
Padaju Dubsi ove sezone i prije finala, pazi kaj ti Bachuka veli
Zar sam ja ikad promašio neku prognozu

A Kelti bi mogli do finala
Bachuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:51   #7089
Quote:
Bachuka kaže: Pogledaj post
Padaju Dubsi ove sezone i prije finala, pazi kaj ti Bachuka veli
Zar sam ja ikad promašio neku prognozu

A Kelti bi mogli do finala
Rocketsi im ne mogu nšta, a Thunderi iako sam njihov veliki fan......možda im uzmu jednu utakmicu. Ili dvije ako se Adams pretvori u zvijer.

Kako su jebeno uboli s onim Bellom.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:16   #7090
I sa Stephom i Klayom i Greenom... To je kad imaš ozbiljne skaute i radiš kako treba.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:45   #7091
I McCaw ce bit brutalan spaner, svake godine pickaju vrhunski, a sve pickovi oko 30tog mjesta
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:56   #7092
Quote:
Shams Charania‏Verified account
@ShamsCharania
Follow Follow @ShamsCharania
More
LaMarcus Aldridge has agreed to a three-year, $72.3 million contract extension with the San Antonio Spurs, league sources tell The Vertical.
.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 00:28   #7093
Nema labavo.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 05:22   #7094
Cijelu sezonu glasine da je LMA nezadovoljan u Spursima i oni s njim te da ga se jedva čekaju riješiti... i sada ova vijest

Iako je RC Buford do sada bio skoro pa nepogrešiv, potezi Spursa ove off sezone su mi skroz neshvatljivi. Najprije onaj naprosto užasan ugovor Gasolu koji će pri isteku tog ugovora imati 40 godina i biti najmanje 5 godina udaljen od ozbiljne košarke kakvu zahtjeva značajna rola u rotaciji contendera na Zapadu s plaćom od 16 M + godišnje

Millsa nisu skupo platili, a ionako imaju jednu od najgori PG rotacija u ligi, ali opet se predug ugovor čini, pogotovo s obzirom na to da su skoro svi značajniji ugovori ovo ljeto bili na 3 godine, od kojih su samo 2 potpuno garantirane (kao uostalom i ovaj ugovor LMA i Gasola). Rudy Gay je totalni ne-Spurs tip igrača i nepoznanica nakon oporavka od najgore ozljede koju košarkaš može doživjeti

Mogli su biti značajan Free Agency igrač u narednim ljetima, ovo sve djeluje kao da su potpuno odustali od koncepta "vrbovanja" free agenata s potpunim povjerenjem da Kawhi za 2 godine, kada mu ističe ugovor, neće negativno gledati na to. Što je sljedeće, produženje Parkera koji je komotno mogao u penziju i prije Duncana koliko je propao ?
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:42   #7095
Postoji li negdje na internetu gdje će se moći cijele utakmice pogledati u snimci sutredan, jer ne znam koliko ću moći izdržati neprospavanih noći?
skyline77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:26   #7096
Quote:
Sonics07 kaže: Pogledaj post
...
Gasol je iskoristio opt out kako bi Spursi mogli imati mjesta za Paula sa namjerom uzimanja manje love nakon sto CP3 potpise, no kako se to nije dogodilo... nema smisla spaliti ga. ( Svejedno je ugovor uzasan, pogotovo treca godina )
LMA, na trzistu nema boljeg, niti ce tako skoro biti ( jedino Cousins )
A posto su sad rjesili stvari, ostaje na LaMarcusu da pokaze da je All-Star kalibar igraca, kakav znamo da moze biti.

Parker, ugh, s obzirom kako manijacki odradjuje rehabilitaciju i imajuci na umu da je rekao da zeli zaokruziti karijeru na 20 sezona + povijest Spursa i njihove brige za starce... ekstenzija mu ne gine.

Kawhi je dozivotno u Spursima. Dajem ruku u vatru.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:07   #7097
Quote:
skyline77 kaže: Pogledaj post
Postoji li negdje na internetu gdje će se moći cijele utakmice pogledati u snimci sutredan, jer ne znam koliko ću moći izdržati neprospavanih noći?

ne znam za druge,ali ja ovdje pogledam snimke tekmi koje me zanimaju a ne stignem pogledat..

http://nbareplaytv.com/
ernest hali is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:52   #7098
kad će otvaradba?
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:56   #7099
Samo romantika, samo Spursi.
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:27   #7100
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
kad će otvaradba?
Bit ce do navecer.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.