Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2011., 18:16   #1
Profilne slike na fejsu - pumpanje ega?

Uglavnom ne znam jesam li ljubomoran ili mi to smeta jer mislim da je glupo. Ja mislim da je to taština kada stavljaš slike na fejs u svom najboljem izdanju(ne kažem da treba stavljat slike kad je raščupana) Evo npr moja cura je sinoć išla u grad i već jutros je stavila svoju sliku od sinoć za profilnu jer se sredila i obukla neku kraću haljinu sa visokim petama. Šta ona može želit s tom slikom osim što više lajkova pa da joj to nahrani ego? A i stvar je u tome što nema puno profilnih slika ali koju ima svaka joj je ili iz svatova kad bi se sredila ili također iz nekih prijašnjih izlazaka... Znam da svakome godi kada primi kompliment ali za mene je ovo traženje komplimenata. Što vi mislite?
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:21   #2
da joj ti ne dajes dovoljno komplimenata pa ih ocekuje od drugih?
ili je samo egocentricna, a ti to do sada nisi primjecivao.
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:22   #3
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
da joj ti ne dajes dovoljno komplimenata pa ih ocekuje od drugih?
ili je samo egocentricna, a ti to do sada nisi primjecivao.

po mom iskustvu ženi nikad nije dovoljno komplimenata pa po tom kriteriju joj vjerojatno ne dajem.
primjećivao sam i do sada znakove egocentrizma
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:24   #4
Tema više paše ovdje nego na LJES.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:28   #5
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Tema više paše ovdje nego na LJES.
kako može više pasati ovdje kad je tema ljubav? ljubomora? ne mogu vjerovat...
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:38   #6
profilna na fejsu je prvo što će netko od prijatelja ili potencijalnih prijatelja vidjeti i nekako je normalno da cure stavljaju slike za koje misle da su super.. većina cura se najbolje osjeća kad se sredi za izlazak, a ako je cura stavila sliku na kojoj fura kratku haljinu, onda valjda misli da tako najbolje izgleda
uostalom, ta slika se svugdje vidi, kod chatanja, komentiranja.. po defoltu bi trebala biti u najboljem izdanju.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:38   #7
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
primjećivao sam i do sada znakove egocentrizma
i zašto se čudiš sad?
cura voli pokazivati svoje najbolje slike i dobiti komplimente za njih. od drugih cura ili dečkiju. ako će izaći super sređena van isto će dobiti pozitivne komentare, ali uživo. komplimentiraj ju i ti malo češće ili u onim trenucima kad je bez full make up-a
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:43   #8
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
profilna na fejsu je prvo što će netko od prijatelja ili potencijalnih prijatelja vidjeti i nekako je normalno da cure stavljaju slike za koje misle da su super.. većina cura se najbolje osjeća kad se sredi za izlazak, a ako je cura stavila sliku na kojoj fura kratku haljinu, onda valjda misli da tako najbolje izgleda
uostalom, ta slika se svugdje vidi, kod chatanja, komentiranja.. po defoltu bi trebala biti u najboljem izdanju.

pa dobro al zar mora biti u kratkoj haljini na visokim petama, i tako svaka profilna slika?
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:45   #9
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
Što vi mislite?

Ljubomoran si
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:45   #10
Quote:
darija* kaže: Pogledaj post
i zašto se čudiš sad?
cura voli pokazivati svoje najbolje slike i dobiti komplimente za njih. od drugih cura ili dečkiju. ako će izaći super sređena van isto će dobiti pozitivne komentare, ali uživo. komplimentiraj ju i ti malo češće ili u onim trenucima kad je bez full make up-a
a ne znam ni ja što se čudim.......
dajem joj ja komplimente ali ženama nikad dosta
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:48   #11
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Ljubomorna si
Mislim da je @korzeta muško.

Ne kužim u čemu je problem sa slikama na fejsu. Profil pripada njoj i njeno je pravo staviti sliku na kojoj si je lijepa. Uostalom samo imanje profila je i pomalo pumpanje ega. Ispravi me ako griješim
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:48   #12
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
a ne znam ni ja što se čudim.......
dajem joj ja komplimente ali ženama nikad dosta
ne znam kakva ti je cura, ali možda ima problema sa samopouzdanjem. a to baš i neće nestati s nekoliko lijepih riječi. ako te to smeta, probaj razgovarati s njom i vidjeti muči li ju nešto oko njenog izgleda
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:50   #13
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
Mislim da je @korzeta muško.
Znam. Tipfeler.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:51   #14
ni ja ne kuzim u cemu je problem.
ionako svi stavljaju (naj)bolja izdanja pa tako i ona, skroz mi je svejedno tko ce sta staviti, ali istina, neki stvarno izgledaju neprepoznatljivo na profilnim slikama.
__________________
Obožavam jednostavna životna zadovoljstva. Ona su posljednja utočišta nas kompliciranih.
miss shopaholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:56   #15
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
Mislim da je @korzeta muško.

Ne kužim u čemu je problem sa slikama na fejsu. Profil pripada njoj i njeno je pravo staviti sliku na kojoj si je lijepa. Uostalom samo imanje profila je i pomalo pumpanje ega. Ispravi me ako griješim
Ovo je dokaz da mogu biti problem, jer meni smeta. Za mene imanje profila nije pumpanje ega nego mogućnost da sam u kontaktu s prijateljima koji su u blizini a i onima koji su po cjelom svijetu.
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:57   #16
Quote:
darija* kaže: Pogledaj post
ne znam kakva ti je cura, ali možda ima problema sa samopouzdanjem. a to baš i neće nestati s nekoliko lijepih riječi. ako te to smeta, probaj razgovarati s njom i vidjeti muči li ju nešto oko njenog izgleda
koju to curu ne muči nešto oko izgleda? da je najljepša opet sebi nađe mane, i onda se sredi i stavi sliku na profil i krene pumpanje ega.

joj kako si mi lijepa ovdje:**
mačkica moja zgodna:***
ljepotica moja:***

i taj tip sranja koje cure pišu jedne drugima
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:58   #17
Quote:
miss shopaholic kaže: Pogledaj post
ni ja ne kuzim u cemu je problem.
ionako svi stavljaju (naj)bolja izdanja pa tako i ona, skroz mi je svejedno tko ce sta staviti, ali istina, neki stvarno izgledaju neprepoznatljivo na profilnim slikama.
da, ali kad prelistaš njene profilne slike vrlo lako skužiš da su sve u najboljem izdanju. za mene je to nedostatak samopouzdanja da nemaš nijedne slike gdje si u farmericama
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:59   #18
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
koju to curu ne muči nešto oko izgleda? da je najljepša opet sebi nađe mane, i onda se sredi i stavi sliku na profil i krene pumpanje ega.

joj kako si mi lijepa ovdje:**
mačkica moja zgodna:***
ljepotica moja:***

i taj tip sranja koje cure pišu jedne drugima
Blago tebi kad nemaš većih briga od toga kakve ti cura slike stavlja na fejs
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 19:01   #19
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
Blago tebi kad nemaš većih briga od toga kakve ti cura slike stavlja na fejs
vjeruj mi da imam, al sam taj tip da me svako malo neka briga zaokupira malo više
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 19:02   #20
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
Ovo je dokaz da mogu biti problem, jer meni smeta.
ali, to je onda tvoj problem. (mislim, problema )
a zasto curu ne pitas zasto nema u profilnim slikama niti jednu na kojoj nije 'skockana'?
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.