Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 10:37   #81
Evo za sve one koji piju pišalinu, proslavljeni MMA borac Lyoto Machida i njegov ćaća piju je isto.
http://www.lowkick.com/UFC/Lyoto-Mac...king-Piss-Pics

__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 12:56   #82
Prekrasne slike iz obiteljskog albuma. Predlažem da i lokalni forumaši stave svoje fotke.

Ima li kakvih podataka uz slike? Piju li Lyoto i tatek svatko svoju? Ili je neka druga kombinacija u pitanju? Moram primjeriti da obojica imaju dobar ten.

Morbid?
__________________
SAS: ljudi sa mjesta masai jednostavno hodaju posve prirodno! || taichi87: radi se o sukcinskoj kiselini... nije baš poznata...
Soulsaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 18:38   #83
Quote:
Soulsaver kaže: Pogledaj post
Prekrasne slike iz obiteljskog albuma. Predlažem da i lokalni forumaši stave svoje fotke.

Ima li kakvih podataka uz slike? Piju li Lyoto i tatek svatko svoju? Ili je neka druga kombinacija u pitanju? Moram primjeriti da obojica imaju dobar ten.

Morbid?
Slažem se.
Podataka? Pa piju je. Kakav podatak tražiš još? Postoje čak i video snimke ali nisam toliko revan da ih idem tražiti.

Evo ipak sam revan. A ten ima takav po ćaći Japancu Yoshizo Machidi, visokorangiranom shotokan karate majstoru. Valjda ga je u mladosti netko jako lupio po glavi pa mu se sve pomiješalo
Kako jabuka ne pada daleko od stabla...

http://www.profightstore.com/novosti...o%29/5404.aspx
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 14:37   #84
Quote:
Faust X kaže: Pogledaj post
Iskušao sam urinoterapiju na sebi i mogu reć da je to vrlo pozitivno iskustvo. Bitno je prije pročitat knjigu..npr Genadj Petrovič Malahov, tako da se razbiju sve nepoznanice i sumlje..svakao ponajprije potrebno je poradi toga da se lječenje sprovede na najefikasniji način..sve je obrazloženo i opisano u knjizi na vrlo jasan način!!
Ima navedenih primjera izlječenih i od najtežih bolesti..
Kada se probije led pijenje nakon par dana postaje užitak, potrebno je svakako iz prehrane izbaciti, tešku hranu, obojena pića..idealno bi bilo jest voće i orašaste plodove dok terapija traje..
Urin se pije na eks, srednji mlaz, odmah nakon mokrenja dok je vruć ili ako se nekom u početku gadi može piti neparan broj gutljaja (1-3)
Ovladavanje ovom terapijom koju ne koriste samo bolesni nego i zdravi radi jačanja imuniteta i duhovne sile daje čovijeku dodatnu slobodu!!
Ako urin pijemo kao vodu uz zahvalnost i svijest da je to našem tijelu i duhu vrlo korisno, tad probijamo granicu psihološki zatvora i prihvatamo sebe na jedan potpuno nov i prirodan način!!
Zbog čega eks ili neperan broj gutljaja???
Kakve to veze ima?To mi se čini idiotski.
Brijem da je glavno da uneseš određenu količinu urina.
Pitao bi nekog tko se stvarno kuži;dal bi i zbog čega bi smetalo da urin popiješ nakon kaj malo odstoji,npr sat vremena?Jel se gube neki sastojci ako malo odstoji?
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 00:45   #85
Smile

Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Zbog čega eks ili neperan broj gutljaja???
Kakve to veze ima?To mi se čini idiotski.
Brijem da je glavno da uneseš određenu količinu urina.
Pitao bi nekog tko se stvarno kuži;dal bi i zbog čega bi smetalo da urin popiješ nakon kaj malo odstoji,npr sat vremena?Jel se gube neki sastojci ako malo odstoji?

Neophodno je pročitati knjigu..
Pijenje naiskap maksimalno iskorištava utjecaj interferencije..
Događa se da parni gutljaji poništavaju jedan drugog..
Da se to izbjegne preporučeno je piti neparan broj
gutljaja 1-3 ili najbolje naiskap..

Vruć urin se pije zato što on kao takav sadrži svu svijetlosnu
energiju tijela i vibracije...
Kad se ohladi on gubi tu energiju i čitav tonsu kao
i informacioni kod kojeg u sebi nosi..

Ako se ko odluči neka pročita knjigu..Nema potrebe unaprijed
davati neka svoja objašnjenja i mišljenja..
Ovo je jedna od starih metoda lječenja i jedna od najmoćnijih
metoda ojačavanja imuniteta...
Pošto je urin kristalna tekućina.. A danas je poznato
koliko voda ima utijecaja na zdravlje..zna se da je posrednik
izmedu duha i tijela..
Urin je ista ta jedna voda samo obogaćena snažnom
komponentom duha i tijela iz kojeg potiječe
i kao takva svijesnom primjenom ima moć da na njega i utječe..
Tu se granice tope...
Faust X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 07:01   #86
ja sam imao problem sa psorijazom 40 god... na mnogim mjestima tjela. Hrvatske kreme djeluju jednako kao i nivea...
prije 2 mjeseca cuo sam za uklanjanje psorijaze urinom...
oljustio sam ljuske ,,mazao sam 3 puta dnevno,, i nakon manje od 7 dana nestala mi je sa stopala onda sam krenuo na ruke..
nakon 15 dana se je povukla sa ruke i na unutarnjem bedru se je povukla nakon manje od 7 dana... da li ce se vratit ne znam ali mokraca djeluje bolje od najbolje hrvatske kreme
IVAN 2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 09:39   #87
Je li se ko urinom pokušao riješiti akna? Ako jeste, molila bih iskustva i koliko dugo se treba mazati ili umivati se da se pokažu rezultati??
tapravnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 03:35   #88
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Aha, tu su još i pijavice, puštanje krvi.

Čuo sam za te starinske "recepte", znam i čovjeka koji je nekad umro od neke plućne bolesti od koje se pokušao izliječiti ispijanjem vlastitog urina.

Zdrava pamet mi govori da je urin nusprodukt metabolizma i kad bi išta korisnog bilo u urinu vjerojatno bi se i zadržalo u organizmu umjesto da se izluči zar ne?

No, u'zdravlje
TKO NIJE PROVAO NE VJERUJE,,, JA SAM LJECIM SVOJU PSORIJAZU SA URINOM .Bolje mi ukloni urin psorijazu od bilo koje hrvatske kreme za psorijazu...

Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Propaganda i farmaceutski monopolizam i tlaka su jedno a priče iz davnine su drugo.

Samo da vas podsjetim, nekad su se sve rane recimo od uboda mačem ili bodežom liječile tako da se u njih zario komad usijanog željeza. Hoće netko to radije umjesto bivacina i ture antibiotika + antitetanus ?

Da ne spominjem jedan od oblika kontracepciej iz davnine sa drvenom kutijom, ili još legendarniji gdje je žena trebala skočiti desam puta unatrag i tako spriječiti začeće

MOže napisati tko god što želi no evolucija nas ne bi oblikovala tako da izbacujemo iz tijela ono što je štetno.
Ako se sretnes sa psorijazom ... najbolji ljek je urin ,,, nece ti pomoci ni jedna druga krema kao mazanje urinom... moje osobno iskustvo ti pricam

Quote:
violent_femmes9 kaže: Pogledaj post
joj daj molim te

znas li ti koliko "narodnih lijekova" postoji za razne bolesti

samo sto zli farmaceuti ne daju da to procuri u javnost
moje osobno iskustvo u ljecenju psorijaze,,,stavio sam mokru maramicu-popisanu 2 puta dnevno dnevno i drzao po 15 minuta i uklonio sam sve kraste u roku 15 dana neke su nestale i za sedmicu...Mozes li vjerovati?

Zadnje uređivanje Bat Kol : 13.11.2013. at 17:49.
IVAN 2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 00:53   #89
Cool

Quote:
IVAN 2013 kaže: Pogledaj post
TKO NIJE PROVAO NE VJERUJE,,, JA SAM LJECIM SVOJU PSORIJAZU SA URINOM .Bolje mi ukloni urin psorijazu od bilo koje hrvatske kreme za psorijazu...



Ako se sretnes sa psorijazom ... najbolji ljek je urin ,,, nece ti pomoci ni jedna druga krema kao mazanje urinom... moje osobno iskustvo ti pricam



moje osobno iskustvo u ljecenju psorijaze,,,stavio sam mokru maramicu-popisanu 2 puta dnevno dnevno i drzao po 15 minuta i uklonio sam sve kraste u roku 15 dana neke su nestale i za sedmicu...Mozes li vjerovati?
Jel netko ima psorijazu,,, nek skupi hrabrosti i 15 dana stavlja maramicu 2 puta dnevno po 15 minuta koja ja namocena urinom na jednu ranu( krastu): pa nek mi kaze svoje osobno iskustvo
IVAN 2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 16:16   #90
moze bit da djeluje. da ispušim neku rakčinu ili nešto, vjerovatno bi i to probala među ostalim prirodnim tretmanima. sve bi prije probala nego ošla na zračenje i kemoterapiju.
jedino što sam čula od neke ženske je da se kosa može prat s tim i da bude fina. a to i vjerujem da djeluje protiv peruti, jer je mokraća kiselkasta, isto ko što sirće rješava perut jer je kiselkasto i dezinficirajuće. nisam još probala, al vjerujem da ljudi moraju više slušat svoje tijelo i da su svi lijekovi dostupniji nego što mislimo (i jednostavniji).

e i za cvijeće ću probat neki tip na jubitu je pokazo kako zalijeva vrt mokraćom (razrjedi se vodom) i na još dosta stranica sam čitala to pa ću baš probat

Quote:
tapravnica kaže: Pogledaj post
Je li se ko urinom pokušao riješiti akna? Ako jeste, molila bih iskustva i koliko dugo se treba mazati ili umivati se da se pokažu rezultati??
za akne moš probat metodu- ništa ne dirat! znači neki ljudi su počeli lice npr. umivat samo sa vodom ili čak još bolje- s ničim! ono mjesec dana ili tako. (normalno, oči umiješ, zube opereš i to..al ostatak face ne diraš, ne mažeš kreme, ništa ništa!) i kažu da im je super.
ja sam to isto probala na neki način s leđima i čini mi se da se popravilo stanje. nije da sam koristila bog zna šta, samo gel za tuširanje, al sad pokušavam leđa što duže ni vodom ne dirat i dugo već nisam imala čudovišnu bubuljicu. prošle godine sam svaka 2,3 tjedna imala po jednu novu

Zadnje uređivanje seronjaa : 08.04.2014. at 16:23.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 15:42   #91
Quote:
tapravnica kaže: Pogledaj post
Je li se ko urinom pokušao riješiti akna? Ako jeste, molila bih iskustva i koliko dugo se treba mazati ili umivati se da se pokažu rezultati??
To ti nitko ne može reći umjesto tebe,probaj sama pa ćeš vidjeti.Prilično sam sigurna da ti naštetiti ne može.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 21:26   #92
Quote:
Mirza_ kaže: Pogledaj post
Ovim putem zelim svim zainteresovanim da prenesem iskustvo moje licno i moje porodice,a vezano za uspjesno lijecenje tezeg oblika psorijaze i to oblogama od urina.Naime,moja majka je imala psorijazu izrazenu na vlasistu i tabanima koji su i krvarili,te stvarali probleme prilikom hodanja.Zahvaljujuci terapiji od sopstvenog urina (oblogama) koja je trajala mjesec i 10 dana u potpunosti je izlijecila navedenu opaku bolest.Tako da,hvala Bogu,vec dvije i pol godine nema nikakvih ni problema niti znakova da je ikad bila prisutna navedena bolest.Ove obloge od sopstvenog urina pomazu i drugim stvarima kao sto su: seboreja,uklanjanje akni,perut u kosi i td. U citavoj ovoj prici oko majke nam je pomogla knjiga "Urinoterapija" dr.Genadija Petrovica Malahov-a.
Hi Mirza
Ja sam se osobno uvjerio na vlastitom iskustvu,,, uklonio sam psorijazu sa svih djelova tjela pomocu mazanja urinom,,,ali sam primjetio da su mi se nekoliko puta pojavile neke tockice koje bih opet uklonio sa urinom,,, da li ti se je majci opet pojavljivala psorijaza...Meni se cini da urin uklanja psorijazu ali ne uklanja uzrok...Sta je uzrok to je veliko pitanje?
Pozdrav
Ivan
IVAN 2013 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.