Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2022., 00:54   #1
Televio

https://preporucamo.com/televio-dost...8xLndkj1syIosE

https://televio.hr/ott/welcome
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2022., 09:52   #2
Na prvu mi se čini jako skupo za ono što nudi.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2022., 09:59   #3
Premium paket 189 kuna.....za to ti treba i flat internet ( cca 150-160 kuna ) a od sportskih kanala nemaš niti Arene niti SK,,,,,
Preskupo definitivno....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2022., 10:03   #4
Ovo je skuplja verzija GONET tv-a. Praktički isti kanali. GONET sam jednom instalirao i nisam mogao uopće gledati hrv. kanale već samo češke i slovačke, pisao mailove, zvao na telefon u misec dana nisu to uspili rješiti. Otkazao nakon misec dana, nezadovoljan korisničkom podrškom.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2022., 16:41   #5
Ovo mi izgleda kao Gonet 2, ima li gdje točan popis kanala i daju li kakav trial period? Trenutno nisam u HR i ne daju mi ni da započnem sa registracijom sa ne-hrvatskom IP adresom, iako sam u EU...

Zanimljiva mi je ova najezda Čeha, pohvalno u svakom slučaju da ima sve više ovakvih usluga iako Gonet recimo sa svojom uslugom definitivno nije "osjetio bilo hrvatskog korisnika", nadam se da ovi nisu baš totalni copy-paste makar ovako na prvu djeluju tako. Također je zanimljivo koliko u zadnjih 5 godina sve više ima firmi sa područja Češke/Poljske koje posluju u HR a da nismo ni svjesni da su od tamo..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2022., 16:59   #6
Televio

I mene podsjetilo na Gonet.
Definitvno preskupo za takvu lošu ponudu. Jbt HT daje za 25kn dvije Arene, Maxsport, nacionalne, snimalicu i gotovo sve ove domaće kanale bez jebanja jel prijavljeno na dva smart TV-a ili dva mobitela. Možda interesantno državljanima Slovačke, Češke i Ukrajine u Hrvatskoj.

I najinteresantnije, nude 14 kanala koji ne služe ničemu osim da povećaju brojku kanala u Basic paketa: gledanje plaže, ribica u akvariju, vatrice, lavova i roda.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2022., 17:46   #7
Kakva glupost!

EON daleko prešišao ovu "ponudu"!
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 09:41   #8
Sada nude za 5€, inače im je 25€ premium paket. Dakle, puna cijena 1,10€ veća u odnosu na EON TV. U odnosu na EON nemaju videoteku, Cinestar Premium 1 i 2. Nisam uspoređivao sve kanale, samo meni one bitne, a to znači da ne znam kakva je situacija sa sportskim kanalima. Od količine kanala meni je bitnije da je sučelje dobro i praktično. EON ima daleko bolje sučelje. Ovdje nije dobro riješeno gledanje programa unatrag, nisu pregledni dani unatrag i raspored prijašnjeg programa. Na EON-u je to puno praktičnije i brzo se dođe do nečeg par dana unatrag. Imam LG tv i imaju app za webos, to mi je bio preduvjet inače ih ne bi ni gledao. Ne vidim mogućnost sortiranja kanala i izradu favorita, ni na TV-u ni na PC-u. I postoji neki čudni problem, na TV-u na većini kanala ne prikazuje titlove, dok preko PC-a ima titlova. Valjda je to problem do LG aplikacije. Na Androidu nisam isprobao.
tireks13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 16:29   #9
Nema ni sporta... Osim par Eurosport kanala. Zanimljivo je da imaju Apple TV aplikaciju, samo zbog toga bi volio da testiram da vidim kako rade.
jabba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 16:37   #10
Uzeo sam ovaj Premium za 5 Eura pa vidimo kako radi. Javim kad malo pregledam sve...
jabba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 16:38   #11
Jel to 5 eura stalno ili samo prvi mjesec?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 16:47   #12
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Jel to 5 eura stalno ili samo prvi mjesec?

Piše ispod “Ponuda se odnosi na sve korisnike usluge Televio (nove i postojeće) i vrijedi do daljnjeg.”

Sjajno rezanje cijena.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 16:57   #13
Vjerovatno velikim popustom žele privući korisnike.... popust je izniman, što jest jest ali problem će nastati kad budu cijene vraćali na prvotne.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 17:16   #14
Možda neće vraćati na početne, nego neke ipak niže. Vjerojatno su svjesni što nudi konkurencija i po kojoj cijeni, i da te njihove nemaju smisla. Možda su ih samo stavili da mogu reklamirati veće sniženje.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 17:23   #15
To bi imalo logike jer puna cijena + potreban flat internet dovodi do cijene koja je potpuno u rangu Max 3 Premium cijene ili EON Premium cijene a niža od recimo A1..... a tako neće dobiti gotovo nikoga kao korisnika jer im je usluga ipak lošija od konkurencije....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 21:56   #16
Potraga za EON zamjenom se nastavlja. Na zalost, vec nakon nekoliko sati sa ovom uslugom, za mene osobno, Televio nije to. Medjutim, ne znaci da je servis los. Za 5 eura mjesecno je odlicna vrijednost, i ako vas sport ne zanima, trenutno ne postoji nijedan servis gdje dobijete vise za malo novca.

Evo neke usporedbe sa EONom.

Plus:

- Cijena, svi kanali, ukljucujuci HBO su dostupni za samo 5 eura (ispod 40kn)
- Jedini servis koii znam da ima Apple TV aplikaciju. Aplikacija je onako, ali sama cinjenica da na jednoj platformi imam sve servise koje koristim je velika stvar.
- Dva TV mogu biti aktivirani odjednom, i (nisam nasao broj) mobilne sprave koje posjedujete. Nisam testirao koliko ih se moze gledati u isto vrijeme, ali pretpostavljam dovoljno za cijelu obitelj.

Minus:

- Sportski kanali skoro da ne postoje.

Bez neke vece razlike

- Kvalitet slike je osrednji, neki kanali su malo bolji neki malo gori, medjutim za TV preko 50" se osjetno vidi razlika
- Kanala ima na pretek i uglavnom nema vece razlike od EON-a
- Interface nije los, ali nije ni odlican. Malo je intuitivniji nego EON, i puno brze/jednostavnije je mjenjati kanale, skoro kao na tradicionalnoj televiziji.
- Kanali ucitavaju jako brzo bez ikakvog zastoja

Ako imate nekih pitanja, postavite pa cu pokusati da odgovorim.
jabba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 22:11   #17
Koliko dugo su snimke na snimalici dostupne?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2023., 00:42   #18
Kakvi su strani glazbeni kanali? Imaju li MTV 80te, 90te? Do kada ce biti 5€ ? Sto pise u ugovoru ako zelim prekinuti uslugu?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2023., 12:21   #19
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Kakvi su strani glazbeni kanali? Imaju li MTV 80te, 90te? Do kada ce biti 5€ ? Sto pise u ugovoru ako zelim prekinuti uslugu?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Samo domaci kanali (CMC, Jugoton) i isti kao EON, iConcerts i slicno.

Napisali su da je 5 EUR do daljnjeg.

Ugovor se moze prekinuti bilo kada. Ja sam vec prekinuo svoj poslije par sati kada sam shvatio da mi ovaj servis ipak nece zamijeniti EON. Pristup servisu mi traje do isteka mjeseca kojeg sam uplatio.
jabba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2023., 12:25   #20
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Koliko dugo su snimke na snimalici dostupne?
Nisam uspio naci tu informaciju nigdje...
jabba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.