Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2011., 18:11   #1
Istovjetna garderoba majaka i kćeraka

Nije o kapitalizmu niti o pogibiji pijanih za volanom
jedna malo ljetnija tema.
Danas sam naišla na zanimljiv post na jednom blogu, koji se osvrće na sve češći trend istovjetnog oblačenja majaka (hvala lastane) i kćeraka( ovo je moje).
Znate na što mislim? curka od 16- 25 nosi garderobu kao i mama, i to ne onu manimu, nego majka nosi trapke niskog struka, glitter, sandalice, i sve što nosi njena kći.

Kako gledate na to? imate li razumijevanja za potrebu istovjetnog oblačenja? jel vam sekxksky? ili vam je smiješno?
mene malo zbunjuje ideja da kopiram ormar svoje kćeri.
zar ne bi trebalo biti obratno? što to govori o ženi koja ima potrebu izgledati ko tinejdžerica?

hvala
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:24   #2
Kroz svoju djecu žele proživiti drugu mladost.


Meni to tako i nije strašno, simpatično mi je.

Mislim da je najjača scena bila kad sam gledala mame i tinejdžere
ice na maturi, sve isto obučeno, sve se isto slikaju, sve iste poze.


Moja mama zna od mene uzet pokoji komad robe, i prolazi, dobro joj stoji.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:24   #3
Sestra mog rođenog oca rodila je svoju kćer, moju sestričnu, s 19 i otada pa do sad (a sestrična ima 26) se oblači kao ona i u svakoj prigodi naglašava kako ljudi stalno misle da su sestre. Nuff said.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:26   #4
Mislim da kod oblačenja treba imati dvije stvari - ogledalo i osobnu kartu. Što godine više odmiču , više treba imati na umu datum iz osobne. Žena od 40 ili 50 g. u hlačama na pola riti i tome slično meni izgleda žalosno. Ili smiješno. Ne mogu se odlučiti.
rintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:26   #5
ne prolazi ni u glupim američkim serijama i filmovima.


strašan ti je naslov
Lampedusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:27   #6
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Sestra mog rođenog oca rodila je svoju kćer, moju sestričnu, s 19 i otada pa do sad (a sestrična ima 26) se oblači kao ona i u svakoj prigodi naglašava kako ljudi stalno misle da su sestre. Nuff said.


zar to nije onak malo..

zar želiš da netko misli da si ostarjela 19godišnjakinja? zaista?

što fali naslovu?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:28   #7
A da nije majki i kćeri? Ili je to namjerno? Ili sam ja nepismenija nego sam mislila.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:35   #8
Ovisi kak se kćer nosi Ak se nosi klasičnije ondak je sve OK.
Naravno da ne nosim hlače na pol riti i dopičnjak al ne nosi ni ona. Nije ni kao 16godišnjakinja. Onda je bila darkerica i sigurno se nisam oblačila kao ona

Je, tužno je vidjeti ženu u zrelijim godinama obučenu kao tinejdžericu. No tužno mi je vidjeti i obučenu prestaromodno i prezatvoreno. To je u stvari dost komplicirano
No to ne znači da ne smiju posuđivati garderobu jedna od druge. Ja i kćer redovito brstimo jedna drugoj ormare. Samo drugačije kombiniramo.
Ja uredno kupujem u Top shopu, Zari, HM-u, Mangu isto kak i ona ubode nekaj u Marks&Spenceru ili nekom klasičnijem brendu u Modiani.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:43   #9
Majaka i kćeraka? To neke nove riječi u hrvatskom?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:44   #10
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
jel vam sekxksky?
je ako je mama zgodna imao sam čast pogledati serijal filmova pod naslovom Fu*k my mom and me i bio je cool, iako sam dobio dojam da glumice nisu prave mame i kćerke nego samo glume


Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
što to govori o ženi koja ima potrebu izgledati ko tinejdžerica?
Govori da je možda spremna na razne avanture
__________________
Ženska bez sise je ko selo bez crkve!
future is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:45   #11
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Sestra mog rođenog oca rodila je svoju kćer, moju sestričnu, s 19 i otada pa do sad (a sestrična ima 26) se oblači kao ona i u svakoj prigodi naglašava kako ljudi stalno misle da su sestre. Nuff said.
Znaci nosila je pelene pre 25 godina?

Naslov je super
__________________
\o/
mali slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:58   #12
Evo meni ovdje obje zgledaju čist fajn:

Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 19:16   #13
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Kako gledate na to? imate li razumijevanja za potrebu istovjetnog oblačenja?
ne osobito, ne vidim se u robici Avril Lavigne
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 19:29   #14
Ako je s ukusom, meni je to čak slatko. Pogotovo ako su slično građene. A simpa mi je i kad odrasla mama obuče malu curicu u mini sebe


može drvlje i kamenje

Edit, evo, ovako nešto je meni će će....
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 16.08.2011., 20:15   #15
majaka i kćeraka

Sve ovisi kako ta majka nosi svoje godine i kako je građena

Nije isto da je mama tipa Lauren Graham ili Rosie O'donnell

Iako bi moglo vrijedit i obrnuto
__________________
kad misliš da si pametan, najčešće si glup
juliška is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:23   #16
mislim da bi trebalo ovisiti o tome kolika je dobna razlika između jel majaka i kćeraka

razlika između moje frendice i njene mame je 19 godina pa stoga ne čudi da žemske super izgledaju oba dvije i nose sličnu odjeću

razlika između mene i mame je 33 godine pa joj nikad nije palo na pamet da se oblači ko ja, iako često od mene traži savjete a bome i ja od nje
žena se super oblači za svoje nježničke godine
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:30   #17
Super mi je slika koju je jevgenija stavila. Dobro to izgleda ako se obuku normalno i lijepo. Teško mi je zamisliti da bi slika bila jednako lijepa i primjerena da je mama obučena u šljokičasti topić koji jedva pokriva sise i poderane traperice.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:57   #18
Majaka i kćeraka

Ovisi kako izgledaju, naravno. Nekad mladenačka odjeća baš lijepo izgleda na ženama u srednjim godinama ako je dobro i sa stilom iskombinirana. Pritom ne mislim na minice, šorceve, majice iz koje ne pokrivaju stomak...
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:06   #19
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
što fali naslovu?
Ništa, savršen je

Nemam pojma, mislim da i majka i kćer mogu posuđivati djeliće stila jedna od druge. Sve dok to nije baš doslovna kopija - kad su obučene potpuno isto do zadnjeg detalja, e onda je to malo friki.
No, recimo, moja je mati rođena sa stilom, a ja nisam. I vjerojatno sam ju nesvjesno kopirala gro puta, a sad to radim i svjesno Poberem ideje od nje, kombinacije, detalje i slično, ali nikad nisam doslovno obukla njenu odjeću i izašla van.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:26   #20
Meni je to retardirano.
A i mislim da mameka ozbiljno jebe kriza srednjih godina kad ima potrebu isto se oblačit' ko kći.
__________________
I'm not saying I'm catwoman. I'm just saying that no one has ever seen me and catwoman in a room together.
Cherry Bomb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.