Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2008., 11:54   #21
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Dobar reporter je onaj koji jezgrovito i elokventno prenese situaciju/događaj s kojeg izvještava. Britko, informativno, detaljno i objektivno. Uz prezentaciju obiju strana i uz poneki zanimljiv detalj. Mislim da su naglasci u reporterskoj priči sporedni, iako bi bilo dobro da svaki novinar govori standardnim jezikom. Dobar reporter je onaj koji se zna snaći u svakom trenutku, i koji zna prepoznati dobru priču...ili bar od neke naoko banalnosti, napraviti dobru priču.

Ja glasam za Edija Škovrlju.

đizus valjda škovrlja..ne škovrlju dovraga ..kad ti je bura-man najdraži reporter bar mu zdekliniraj ime pravilno..
angeltouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:56   #22
nova tv ima najbolje reprtere. Mirjana Hrga, Kristina Tešija, ona Sofija, Andrija Jarak...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:21   #23
Joj kad čujem onu Anu Miščevič (ili kako se već zove) što ne zna slovo 'r' izgovoriti..

'poznati kheatohi'
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 14:23   #24
Neki dan gledam na Otv-u nešto ala Red Carpet i neka "novinarka" ispituje Ellu Dvornik i kaže:" Kak komentiraš to da sad svi odjedamput slušaju Dinine pjesme?"
Ella:"Kak to misliš odjedanput?"
A ova:" Pa mmm, ovaj, mislim ...."
sita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 15:46   #25
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
nova tv ima najbolje reprtere. Mirjana Hrga, Kristina Tešija, ona Sofija, Andrija Jarak...
u pravu si... kad ti reprteri nešto reprte to je to.
sapere_aude is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 18:18   #26
Quote:
bionic_man kaže: Pogledaj post
Andrija Jarak ovdje ima klub obožavatelja? Tip je Plodovi zemlje revisited (mislim na način prezentacije, ne tematiku emisije, da se netko ne bi uvrijedio). Stubljarova škola.
..nije klub Jarak obožavatelja...nego mi je jednostavno dobar lik, eto...fakat dobar....
robson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 01:38   #27
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
nova tv ima najbolje reprtere. Mirjana Hrga, Kristina Tešija, ona Sofija, Andrija Jarak...
Oh ne,mislilo sam da ces pohvalit nekog drugog ..... ne

I btw Mirjana Rakić > svi ostali!
evang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 09:53   #28
Najjadniji lik na izveštačko-reporterskoj sceni je ona jadnica iz USA - Branka Slavica.Nekaj strašno.
Njena prepričavanja napisa u novinama i tv emisija su kao neka parodija "tv reporter na zadatku".
A tek masna kosa , neki "sad sam se probudila" izgled...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 09:55   #29
Quote:
evang kaže: Pogledaj post
Oh ne,mislilo sam da ces pohvalit nekog drugog ..... ne

I btw Mirjana Rakić > svi ostali!
Rakićka je klasa za sebe.Ova dječurlija bi trebala tražiti u arhivi njene priloge ,komentare i izveštaje,pa gledat dok ne popadaju sa stolaca.
A Čuljak bi trebala jedno godinu dana to gledati prije nego odluči doći na tv.
Da i nadam se da je i ona "na samom kraju".
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 10:44   #30


Ja volim gledati Reportere baš zbog Mirjane Rakić.

Većinu ostalih (Hrgu, Čuljakicu, onog Jozu, Jarka, Mihovila Horvata) bih odstranila s televizije.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 10:50   #31
Quote:
sita kaže: Pogledaj post
Neki dan gledam na Otv-u nešto ala Red Carpet i neka "novinarka" ispituje Ellu Dvornik i kaže:" Kak komentiraš to da sad svi odjedamput slušaju Dinine pjesme?"
Ella:"Kak to misliš odjedanput?"
A ova:" Pa mmm, ovaj, mislim ...."
Katastrofa
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 11:06   #32
Tina Kosor kad je uživo izvještavala za vrijeme akcije indeks je imala toliku tremu da se vidjelo kako joj odrhtavaju usne, mikrofon u ruci,svaku drugu riječ je fulala, sva se sirota zbunila.
__________________
You have to know the answer to this question! If you died right now, how would you feel about your life?
disleksicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 11:08   #33
Zaboravila sam svoju "miljenicu" Mirnu Zidarić. Nedavno je japanskog tenisača kojem je prezime Kondo nazvala Kondom.

Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 11:36   #34
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post


Ja volim gledati Reportere baš zbog Mirjane Rakić.

Većinu ostalih (Hrgu, Čuljakicu, onog Jozu, Jarka, Mihovila Horvata) bih odstranila s televizije.
Taj Jozo je vrhunac.
Prije nekoliko godina je u jednoj novinarskoj špelunki glasno upitao moju frendicu lektoricu "pa dobro,kako se pravilno kaže IraK ili IraN ?????"
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 12:36   #35
sofija preljvukić? Pa ta je u ponedjeljak mrtva-hladna snimila standap na Trsteniku...pričajući o morskom psu na Visu. Ok, cijeli split zna koliko je u k..., al zašto ne i urednici? ne da im se...dan kasnije opet standap i to na prvom mjestu u prilogu- nije bitan onaj o kom se priča nego da se njezina stara, ispijena, glupa njuška pojavi na petnajst sekundi...
angeltouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 17:49   #36
reporteri Nove su mi malo predramatični...i kad izvještavaju sa placa, imam osjećaj da je BREJKING NEWS iz Kuwait Cityja!!!
__________________

Napiši mi pesmu, molila je, i nisam znao da li ću umeti...
TiVo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 02:47   #37
NOVA TV je najbolji medij na Blaknu..ako ne na Balkanu onda sigurno na podrucju bivse SFRY..Imaju najbolji marketinski, voditeljski i organizacioni strucni tim.. Oni jesu komercijalni do bola..sto netko gore rece predramaticni..daju ljudima sto traze..ali su i profesionalni i strucni.
Na voditelje i reportere nemam primjedbe .. ima ih tek par sto dobro hebu koncept tamo, ali da ne nabrajam.. Doduse imaju i dobru tehnicku podrsku, najajce sponzore i sve uvjete da budu dobri....Dok npr. u BiH ima megasposbnih i kvalitetnih novinarskih strucnjaka..vjerujte da to znam jako dobro..ali koji propadaju sta ces ti kad je BiH medijski totalno opuhan prostor.
Nadalllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 10:51   #38
Domagoj Novokmet - najbolji TV novinar

U moru medijskih gluposti i budalaština, dobio sam poriv i za pohvalom jedne osobe. Možda baš zato što strši iz tog mora.

Domagoj Novokmet izvrsno izabire teme, super se za njih priprema, savršeno vodi razgovore i, ono što me najviše oduševljava, suvereno vlada temom.

Razgovor s pčelarom vodi kao da se čitav život bavi pčelarstvom. Razgovor s bankarom vodi kao da se čitav život bavi bankarstvom. Razgovor s brodograditeljem vodi kao da se čitav život bavi brodogradnjom. Itd.

Maksimum drugih voditelja je da se dobro pripreme u vidu niza od 5 napisanih pitanja. Da ih izgovore i poslušaju odgovor (nažalost, mnogi voditelji ne razumiju odgovor). Novookmet je dublji, zna postaviti podpitanja, razumije sve probleme. Njegova pitanja nekad nisu unaprijed napisana, već izviru iz dijaloga sa sugovornikom...

Svaka čast, nek je više takvih.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 09:26   #39
I opet Novokmet izvrstan.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 18:45   #40
Quote:
Nadalllina kaže: Pogledaj post
NOVA TV je najbolji medij na Blaknu..ako ne na Balkanu onda sigurno na podrucju bivse SFRY..Imaju najbolji marketinski, voditeljski i organizacioni strucni tim.. Oni jesu komercijalni do bola..sto netko gore rece predramaticni..daju ljudima sto traze..ali su i profesionalni i strucni.
Na voditelje i reportere nemam primjedbe .. ima ih tek par sto dobro hebu koncept tamo, ali da ne nabrajam.. Doduse imaju i dobru tehnicku podrsku, najajce sponzore i sve uvjete da budu dobri....Dok npr. u BiH ima megasposbnih i kvalitetnih novinarskih strucnjaka..vjerujte da to znam jako dobro..ali koji propadaju sta ces ti kad je BiH medijski totalno opuhan prostor.
Na boldano na post
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.