Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2010., 10:55   #81
rjesava li se ko bucica i sipke za zgibove?

trebale bi mi znaci one ili sa navojem ili sa osiguracem... 2 komada sa po barem par kg utega na svakoj... ostatak cu nabaviti sto se tice utega... takodjer, trazim i sipku za zgibove sa nosacima za zid (ne plafon i ne stokovi od vrata)...

i sad, naravno da trebam rabljeno jer para nemam... tj, imao bi za neku normalnu nepretjeranu cijenu....

moze na PM

hvala
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 17:58   #82
može mi netko otprilike reći cijenu bučica od jedne kile?puno hvala !!
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:20   #83
Utezi

Gdje nabavit povoljno utege tj.diskove za šipku u zg? Gledal sam po intersportu i hervisu no nemaju a turbosport je preskup...
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 21:49   #84
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Gdje nabavit povoljno utege tj.diskove za šipku u zg? Gledal sam po intersportu i hervisu no nemaju a turbosport je preskup...
Jesi pogledao u Eurobikeu? Tamo sam ja uzeo prije neke 3 godine i bilo je povoljnije nego u turbosportu.

Mene zanima jel ima negdje u Velikoj Gorici za kupiti povoljnih klupica?
OzzyTheMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 23:53   #85
imas u ducanu na savskoj bio sam tamo neki dan zaluto nekak xD
ugl imas jeftino one velke utege po 5, 10 itd
rac'94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 22:30   #86
lijep pozdrav!nedavno sam nabavio ovakav set za vježbanje,pa me zanima koliko je koristan u izgradnji mišićne mase,tj.je li dovoljno vježbati kod kuće s ovakvim setom da bi se dobili neki solidni rezultati?


zanimaju me vaša iskustva s ovakvim spravama/pomagalima za vježbanje,koliko sam shvatio postoji velik broj vježbi koje se mogu raditi i imam osjećaj da se može kompletan gornji dio tijela uz redovnu vježbu izgraditi.molio bih iskusnije vježbače da prokomentiraju malo ovaj moj upis.unaprijed zahvaljujem!
goldfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 22:47   #87
"Goldfier" ovo što si nabavio je jako solidna oprema po meni puno bolja od utega i sprava, uzmeš ovo što si uzeo u kombinaciji sa sklekovima i trbušnjacima i može se tijelo lijepo izgraditi.
Naime boksači se koriste sličnom spravom za shadow boxing i to oni profesionalni i ja sam si to planirao nabaviti mrak stvar, s tim radiš recimo direkt, kroše i aperkat, ovu dužu probaj za to iskoristiti tako da ju staviš iza leđa, probaj po jubitubu naći.
marijo90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 22:56   #88
Quote:
marijo90 kaže: Pogledaj post
"Goldfier" ovo što si nabavio je jako solidna oprema po meni puno bolja od utega i sprava, uzmeš ovo što si uzeo u kombinaciji sa sklekovima i trbušnjacima i može se tijelo lijepo izgraditi.
Naime boksači se koriste sličnom spravom za shadow boxing i to oni profesionalni i ja sam si to planirao nabaviti mrak stvar, s tim radiš recimo direkt, kroše i aperkat, ovu dužu probaj za to iskoristiti tako da ju staviš iza leđa, probaj po jubitubu naći.
danas sam skužio da imam neku trakicu koju provučem kroz ovu dugačku traku i zakačim za kvaku od vrata i onda mogu s njom radit vježbe za prsa.evo slika identičnog seta za vježbanje:

za početak sam zadovoljan jer nakon vježbanja osjetim kako mišići rade (bicepsi) i mislim da bi moglo biti dobrih rezultata
goldfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 23:26   #89
Najosnovnije za kučnu teretanu je bench klupa,za oko 1500 kn se može nabaviti kvalitetna,naprimjer u Intersportu. Ona koja ima dodatke za treniranje nogu i bicepsa.Na njoj se mogu raditi i ramena. Treba vam šipka 220 cm sa bar 50 kg utega,te buče sa bar 10 kg svaka(one na koje se dodaju ploče). Uz to jedna šipka za zgibove koja se montira na vrata(100 do 200kn) ili još bolje lat mašina(oko 1500kn),na njoj se uz leđa može raditi i triceps,i veslanje,i leptir za prsa.
To je dovoljno jednom rekreativcu za kompletan trening. Jeftinija varijanta je nabaviti buče sa dovoljno ploča,ravnu klupu i šipku za zgibove.I sa bučama se mogu raditi skoro sve najbitnije vježbe.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 23:36   #90
Quote:
Valjakica kaže: Pogledaj post
može mi netko otprilike reći cijenu bučica od jedne kile?puno hvala !!

Kupi si bolje bučice sa pločama na dodavanje,za svaku vježbu ti treba drugačije opterećenje,a i brzo ojačaš. Ove po kilu su vjerojatno oko 20,30 kn po komadu.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 21:46   #91
mene zanimaju ove trake iliti bands..dal ima različitih "težina" (ili veličina) kojim se to rasteže ili kak da znam koje kupit? xD
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 13:50   #92
Te bands na kojem god fitness programu sam vidio vam predstavljaju zamjenu za bučice, mogu ih skoro u potpunosti zamjenit ali nakon nekog vremena puknu, barem sam tako čuo, dok su bučice puno trajnije rješenje.
Imaš različite boje tih resitance bandsa koji ti predstavljaju različite otpore, kod nas su ti dosta skupe svugdje, pa ti preporučujem preko e baya da kupiš.

Imam jedno pitanje u vezi utega. Zanima me koja je razlika između željeznih i plastičnih utega, tj plastičnih ploča koje se stavljaju na šipku.
Konkretno mislim radit sklekove na bučicama i slično ,pa me zanima jesu li izdržljivi kao i željezni ili puknu nakon nekog vremena?
Dakle ne mislim na plastične bučice nego na onu CM tvrdu plastiku koja se stavlja na metalnu šipku, da ne bi bilo zabune.
hvala!
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:33   #93
Jel slucajno netko prodaje EZ sipku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
klikk
brda1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:48   #94
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje u vezi utega. Zanima me koja je razlika između željeznih i plastičnih utega, tj plastičnih ploča koje se stavljaju na šipku.
Konkretno mislim radit sklekove na bučicama i slično ,pa me zanima jesu li izdržljivi kao i željezni ili puknu nakon nekog vremena?
Dakle ne mislim na plastične bučice nego na onu CM tvrdu plastiku koja se stavlja na metalnu šipku, da ne bi bilo zabune.
hvala!
Što se tiče tih plastičnih utega, plastika ti je ispunjena betonom, barem kod ovih koje ja imam i ne bi ti ih preporučio jer su dosta lomljive.
AlexUnderBase is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:14   #95
Klupa,sipka,utezi.

Prodajem,sve info u pm.
Rea the dog. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 07:18   #96
Arrow

Prodajem:



Za pitanja se slobodno javite putem PP-a.
grayskull is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 23:21   #97
pozdrav,vec par mjeseci me drzi ideja o kucnoj teretani. isao sam prosle godine u teretanu,ali zbog financija sam isao svakih 4-5 mjeseci. i to mi se nikako ne isplati. sjetio sam se da bi sve to doma mogao sloziti,i mislim da ne bi kostalo vise od 900kn(bar se nadam,ionako ce mi trebat bar 3mj da skupim lovu )
ugl,ako netko prodaje klupu za benc u dobrom stanju,a povoljno nek se javi na PM. cjena bi bila nekih max 250kn(bez uvrede)
zagreb i bliza okolica. molio bi slike ili link oglasa
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:07   #98
Ovako, ja tražim povoljno utege, po mogučnosti 2.5 ili/i 5 kg. Gdje bi se to moglo kupiti u Zagrebu? Gledao sam po razno raznim dučanima sve je 25-30kn/kg šta je smiješno s obzirom na cijene prije 4-5 godina. Ima li tko kakvu informaciju gdje se može naći nešto za razumnu cijenu. Hvala!
Nomadic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 19:47   #99
mene zanima ona šipka za zgibove šta se samo zakači na štok vrata..ako netko zna di ima za nać ispod 170 kn možda? i dal je to stabilno? i hoće li okvir mojih vrata to izdržat xD pošto je iznad štoka staklo još... :P
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 22:28   #100
Quote:
black_diamonds kaže: Pogledaj post
mene zanima ona šipka za zgibove šta se samo zakači na štok vrata..ako netko zna di ima za nać ispod 170 kn možda? i dal je to stabilno? i hoće li okvir mojih vrata to izdržat xD pošto je iznad štoka staklo još... :P
Dovoljno je da upišeš u google "šipka za zgibove"... Imaš ih kolko hoćeš
kaktus809 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.