Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 02:21   #3241
Quote:
Nocturnity kaže: Pogledaj post
I nije mi jasno nesto...pala sa klitice i ostala ziva? Bitch please.
Možda je hipnotizirana.. ipak je otvorila oči na zvuk sata. A to mi onda smrdi na dr. Sulivan (ili kak se već zove)
niksolina is offline  
Old 20.03.2012., 02:21   #3242
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
Da i ja polažem nade u Lucasa, ali i Jenna definitivno. Jer nikad nije imala neke sukobe sa Monom i Lucasom.
Ali opet svatko bi mogao bit! Mislim na kraju će ispast da se cijela škola urotila i da su svi A
I Ezra nadam se
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 20.03.2012., 02:22   #3243
Quote:
Nocturnity kaže: Pogledaj post
I Ezra nadam se
Što je tebi Ezra skrivio?

Baš sam gledala neke njihove Ustream-ove i još jednu mini youtube seriju s njih i baš mi je simpa..
niksolina is offline  
Old 20.03.2012., 02:22   #3244
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
Da i ja polažem nade u Lucasa, ali i Jenna definitivno. Jer nikad nije imala neke sukobe sa Monom i Lucasom.
Ali opet svatko bi mogao bit! Mislim na kraju će ispast da se cijela škola urotila i da su svi A
e mene zanima tko NIJE

ahahahah
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 20.03.2012., 02:23   #3245
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
Što je tebi Ezra skrivio?
Imala sam super teorije da je on A i bilo bi fora da je
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 20.03.2012., 02:23   #3246
http://www.wetpaint.com/pretty-littl...e=facebook.com
mariaanamaria is offline  
Old 20.03.2012., 02:24   #3247
Ma volim ja Ezru, najljepsi od svih uz Wrena al bi bilo odlicno da je A.
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 20.03.2012., 02:26   #3248
Quote:
Nocturnity kaže: Pogledaj post
Ma volim ja Ezru, najljepsi od svih uz Wrena al bi bilo odlicno da je A.
Al što on ima protiv njih. I tek je došo u grad.
Misliš da je on netko od nekog tko bi mogao imati nešto protiv njih?
niksolina is offline  
Old 20.03.2012., 02:26   #3249
Ima netko neki link di ljudi u cijelom svijetu komentiraju seriju i tko je A?
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 20.03.2012., 02:27   #3250
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
Al što on ima protiv njih. I tek je došo u grad.
Misliš da je on netko od nekog tko bi mogao imati nešto protiv njih?
Sve je bilo moguce u mojim teorijama.
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 20.03.2012., 02:27   #3251
-A - netko drugi . Jenna, Melissa....
--A -Mona (dakle pomagač)
mariaanamaria is offline  
Old 20.03.2012., 02:28   #3252
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Vecer/jutro svima!

Odgledala sam ovu epku; i nekako mi je bez veze!
Glupa Mona A; yeah right! , BTW; trebala je krepat, nervira me!
Ona sto glumi da je slijepa, a zapravo nije(nezz kako se zove), zenska je iritantna do bola ..mislim da i ona ima veze sa Team A! ...Volim sve cetiri, ali Ariu najvise! , i ona i Ezra su mi bas cute zajedno ! Vidim da vecina ne voli njih dvoje, zasto?! Malo me nervira ona sto joj je sestra bila trudna sa onim Ianom :rolleyes, antipaticnu facu ima!

Epizoda je totalno razocarenje! -.-"
sestra nije trudna sa ianom nego sa garettom (melissa).. ma daj ak naprave sve po knjizi uzas.. ali ono na kraju mislim da je mona bila ucjenjivana od strane A.. ili je radila za nju/njega!!da i netko je rekao da bi kao ova koja pise knjige sara shepard ili kak se vec zove da bi se mogla jako uvrijediti ak ne bude po knjizi jer je to kao glavno.. mislim da je 4 ili 5 knjiga prevedeno na hrv..
littleliar is offline  
Old 20.03.2012., 02:28   #3253
Quote:
Nocturnity kaže: Pogledaj post
Sve je bilo moguce u mojim teorijama.
Ja upravo gledam Tumblr
niksolina is offline  
Old 20.03.2012., 02:29   #3254
IMK treba generalno popljuvat, sve šta je rekla nije istina, di je ono iznenađenje iz finala koje je veće od toga ko je A, šta se ionak nije otkrilo, ak je već Mona bila prisiljena na to... a s čim Monu ucjenjuje A?
rekla je da se black swan ne odnosi na podjeljenju ličnost, again laž!!! ma laži, nije ko u knjizi bla bla, wow uspjeli ste izmjenit zadnje 3 sekunde epizode!!!

i ovo s crvenim kaputom nema smisla jer je taj crveni kaput sad kod Arie, osim ak ova vivane/ ali/ twin nema fetiš na crvene kapute
zekoslav mrkva is offline  
Old 20.03.2012., 02:29   #3255
Quote:
Nocturnity kaže: Pogledaj post
Sve je bilo moguce u mojim teorijama.
Slobodno podijeli sa nama
Fakat me zanima kaj misliš

Na Tumblr su pauzirali na Swan haljini i liči na Hanninu mamu ili Melissa
niksolina is offline  
Old 20.03.2012., 02:31   #3256
Šta nije u Halloween episodi rečeno da je Tobyjeva mama umrla?
__________________
I have my mother’s dreams, I have my father’s eyes, you can’t take that from me, just go ahead and try.
ra1989 is offline  
Old 20.03.2012., 02:32   #3257
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
Slobodno podijeli sa nama
Fakat me zanima kaj misliš
Budem sutra sve napisala, tj. odmah ujutro. I vec sam tu pisala negdje zast mislim da je Ezra. Sad mi mozak bas ne radi al teorija je bila full dobra.
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 20.03.2012., 02:34   #3258
Quote:
zekoslav mrkva kaže: Pogledaj post
IMK treba generalno popljuvat, sve šta je rekla nije istina, di je ono iznenađenje iz finala koje je veće od toga ko je A, šta se ionak nije otkrilo, ak je već Mona bila prisiljena na to... a s čim Monu ucjenjuje A?
rekla je da se black swan ne odnosi na podjeljenju ličnost, again laž!!! ma laži, nije ko u knjizi bla bla, wow uspjeli ste izmjenit zadnje 3 sekunde epizode!!!

i ovo s crvenim kaputom nema smisla jer je taj crveni kaput sad kod Arie, osim ak ova vivane/ ali/ twin nema fetiš na crvene kapute

Hahahaha ti si bas jako isfrustriran/a
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 20.03.2012., 02:34   #3259
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
sestra nije trudna sa ianom nego sa garettom (melissa).. ma daj ak naprave sve po knjizi uzas.. ali ono na kraju mislim da je mona bila ucjenjivana od strane A.. ili je radila za nju/njega!!da i netko je rekao da bi kao ova koja pise knjige sara shepard ili kak se vec zove da bi se mogla jako uvrijediti ak ne bude po knjizi jer je to kao glavno.. mislim da je 4 ili 5 knjiga prevedeno na hrv..
My bad! ..nisam bas gledala nesto pretjerano, pa sam mislila da je sa Ianom...a ugl! ...pa nece valjda sve po knjigama pravit, mislim, ja ih nisam citala, ali cula sam da knjige nisu bas nesto... ...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 20.03.2012., 02:34   #3260
Quote:
Nocturnity kaže: Pogledaj post
Budem sutra sve napisala, tj. odmah ujutro. I vec sam tu pisala negdje zast mislim da je Ezra. Sad mi mozak bas ne radi al teorija je bila full dobra.
pa pun je net bio teorija zasto je ezra A... i onak sve to drzi vodu..ali ja ne mogu dokuciti motive mlatertiranja cura s porukama..jedino ako one u onom pijanstvu nisu ubile A?
a je bila kuja..al one ,kaj su se one toliko zamjerile..??

jedino mi ima smisla da je A ziva i osvecuje im se za setsrinu smrt..kajazanm vise.
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.